Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
2. únor 2016

@chanellka to je pochopitelný ten stres, když jdeš do něčeho neznámého 😉 Ale věř mi, že jakmile vejdeš do Reprofitu všechno z Tebe opadne, protože jsou tam všichni strašně skvělí 🙂

soleilll
2. únor 2016

@drndapetka Popravdě vůbec si nedovedu představit, že bych měla 1. trim. prožívat doma se synem a to je prý "hodné dítě". I teď mu pořád dokola opakuju, že máma už ho v náručí nenosí a že do břicha nesmí bouchat, což teda včera nevychytal a dostal. Jsem hrozně ráda, že jsem si mohla "odpočinout" v práci, i když řešit operativně nevolnosti bylo docela komplikovaný. 🙂

soleilll
2. únor 2016

@chanellka Třeba se k tomu postav tak, že k nim jdeš proto, že ti chtějí pomoct. Důležitá je důvěra od počátku a prostředí i přístup lidí v RF tomu dost pozitivně pomáhá. Drž se, zkus nad tím vším míň přemýšlet a směle do akce! 🙂

drndapetka
2. únor 2016

@soleilll no právě ! Malá mi skáče po břiše a když ji řeknu, že to teď už nemůže, že tam roste miminko, tak se prý těší na brášku, ale stejně se neuklidní. Má zrovna dost blbý období. Období proč a vztekání se. Babičky jsou pracující a já mám rodinu mimo Brno, takže hlídání nehrozí. Manžel voják, takže věčně na cvičeních a kurzech ☹

soleilll
2. únor 2016

@drndapetka No, dala ses na vojnu... 🙂

drndapetka
2. únor 2016

@soleilll to teda jo :-/
Už se těším na jaro, to odjedu na domek k našim a do porodu mě od tama nikdo nedostane 😀

delfi75
2. únor 2016

@chanellka přeji hodně štěstí, stres ještě přijde, ale kliniku vybrali jste dobře🙂

chanellka
2. únor 2016

@drndapetka
@soleilll
@delfi75 holky dekuji za podporu, dnes jsem byla jeste u svoji doktorky. Nechala jsem se ukecat je to spolu jeste jeden cyklus zkusime... Pred Vanocema jsem zacala uzivat clostilbegit a utrogestan... Pak jsem mela v prosinci jeden cyklus pauzu, blbe to vychazelo na utz.. Tak mi ho opet nasadila a pry pokud se ani ted nezadazi tak by mi to stejne doporucila aby jsme navstivili nejakou reprodukcni kliniku.. 😕

moni34
2. únor 2016

@drndapetka no mně právě hcg stoupá pomalu, naposledy jsem měla stejné dvě čárky až 18. den, testovala jsem asi 10.den a to byl jen malinký duch, tak proto se snažím vydržet, i když je to těžké, mám strach, že tam ještě nic nebude a vystresuje mě to.
@chanellka taky jsem měla nervy, když jsem tam měla jít poprvé, ale po první konzultaci to ze mě spadlo, strašně se mi tam líbilo a všichni byli příjemní a líbí se mi tam pořád 😉

drndapetka
3. únor 2016

Holky, dnes 10. den po KET,// sílí a v pátek mám jít na krev. Budu mít prosím výsledky už v ten den, když je pátek? Přemýšlím jestli na tu krev nezajdu už pro jistotu zítra. Celej víkend čekat bych nezvládla ☹

eliotka1
3. únor 2016

@drndapetka Já myslím, že klidně můžeš jít na krev dřív, pokud už máš krásné čárky 🙂 Já se tehdy nemohla dočkat a psala Dr. Kuřecové, jestli taky můžu přijít na krev dřív a psala, že sice nic neuspěchám, ale že klidně přijít dřív můžu 🙂 Jinak já tam byla na krvi v září a měla jsem výsledky ještě ten den - měla jsem si volat za hodinu, ale teď už to myslím prodloužili do druhého dne. Na 100% si ale jistá nejsem.

moni34
3. únor 2016

@drndapetka taky jsem minule byla o den dřív, už jsem krvácela a bylo jasné, že to nevyšlo, tak abych nemusela brát utrogestan, nikdo se nedivil, jen jsem řekla, že jdu na krev, oni mi ji vzali a odpoledne byl výsledek 😉 Předminule jsem na výsledek čekala 4 dny a pátek nebyl, asi se občas něco přihodí...zítra testnu, dneska jsem to ještě vydržela, ale zítra jdu na to 😉

handous1
3. únor 2016

@moni34 držím mooooooc palecky !!!!! Hodně štěstí 😉

drndapetka
3. únor 2016

@moni34 tak tfuj tfuuuuuj..... Posílám těhu bacily a těším se na pozitivní zprávy 😉
Na tu krev dopoledne? Do kolika hodin ji naberou!

moni34
3. únor 2016

@drndapetka díky, snad ty bacily chytnu 🙂 krev do 10hodin nejpozději 😉

moni34
3. únor 2016

@handous1 díky moooc 🙂 🙂

drndapetka
4. únor 2016

@moni34 tak jak?🙂

moni34
4. únor 2016

@drndapetka ach jo, test bílý a odpoledne dorazila mrcha ☹
holky myslíte, že můžu vysadit léky? Jsem sice 9.den, ale když už jsem to dostala, tak je zbytečné je brát ne?

78marcela
4. únor 2016

@moni34 a nni to jen spineni? Jeste bych nevysazovala.

handous1
4. únor 2016

Holky můžete mi prosím říct na kolik přibližně vyjde v Reprofit minimální stimulace (bez léků). Já na jejich stránkách ten ceník nenašla . Diky

handous1
4. únor 2016

@moni34 ☹ ach moni to snad né. Ještě léky radši nevysazuj .

mummy88
4. únor 2016

@handous1 včera jsem zrovna o tom mluvila s doktorem- celkem za 30 tisic, když je to na pojistovnu tak je doplatek kolem desíti. 😉

handous1
4. únor 2016

@mummy88 děkuji. Je v těch 30 000kč počítana i prodloužená kultivace ? To asi není že ?

mummy88
4. únor 2016

@handous1 no já myslím že jo... bez toho se to většinou ani nedělá, ne? No jako neříkal mi podrobný rozpis, ale říkal ze ivf minimalka vychazi přibližně takto.. takže já myslím , že jo, ale přesně ti to neřeknu..

na netu je napsáno, že cyklus stoji 19 000, k tomu icsi za 1000 .. 3000 picsi, a 6000 kultivace.. tak to asi tak nějak vychazi..

https://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf

handous1
4. únor 2016

@mummy88 děkuji !!!! Hned na to juknu 😉

soleilll
4. únor 2016

@handous1 MiniIVF vyjde na 19 tis. vč. prodloužené kultivace + ISCI á 1000,- + léky. Bez ET to vyjde na 3000,- + léky.

soleilll
4. únor 2016

@moni34 Drž se, ještě není nic definitivní.

drndapetka
4. únor 2016

@moni34 ☹ Nevysazuj, běž zítra na krev a pak se domluvíš s doktorem! Myslím na Tebe!

moni34
4. únor 2016

@drndapetka zítra to na krev nestihnu, ale zavolám do RF a uvidím, není to špinění, mám to hodně a dostala jsem to na den přesně.
Holky děkuju za podporu, dneska mě to fakt úplně rozhodilo, celý den brečím, musím se dát dohromady, abych zvládla ten poslední ket .

drndapetka
5. únor 2016

@moni34 ježiš, to je mi líto 😢
Já nikdy mrchu nedostala, dokud jsem nevysadila léky, tak toto neznám ☹
Drž se! Ten poslední KET MUSÍ prostě vyjít!😉