Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
2. únor 2014

@gittynka já měla 23 vajíček a jen 3 přežily prodlouženou kultivaci. Ono to záleží nejen na tvých vajíčkách, ale hlavně na partnerových spermiích. Jistě to vyjde už teď neboj 😉 a mrazáček stačí úplně jeden jako druhý sourozenec, hlavně že bude ta nej kvalita. My máme zmražený 2, HB/2. Ale říkal mi dr. Koudelka, že mrazí jen 100% embryjka, ne jako jiná centra, která zmrazí vše a pak se člověk ani nestačí divit...

gittynka
2. únor 2014

@kacatka jo ja jsem to taky tak pochopila, dr rekla ze 5 z nich jsou jednickova kvalita, jednu mi da ta byla nejdal hatchujici a ty 4 jsou expandovane, ty co zitra budiu hatchujici tak zrejme zamrazi, zbytek nechaji 🙂 ja vsechny mrazacky beru jako bonus 😀

jaja35
2. únor 2014

@gittynka Tak tenhle papír mi nedal. Jen mi řekl, co nemáme dělat prvních 5 dnů.

kacatka
2. únor 2014

@gittynka taky jsem to brala jako bonus - pravda. Po prvním pokusu jsme měli jen 6 vajíček a na zamrazení nic. A bylo mi s toho dost úzko 😒

mimika1973
2. únor 2014

@gittynka no to mas dobri! 🙂 aku si mala stimulaci? pro taky krasny pocet vajek? ;)

gittynka
2. únor 2014

@mimika1973 puregon 125 jednotek od 2.DC a 12. den OPU + orgalutran a pregnyl ... On mi dr rikal hned od pocatku ze moje vajecniky budou hodne reagovat... A mel pravdu, ani jsem to pri sve endometrioze necekala, s ni jde pry vsechno hur a nam se preci zadarilo

gittynka
2. únor 2014

@kacatka to chapu, clovek ma rad nejaky zadni vratka, zvlast teda z takovejo mnozstvi co jsi mela .. Ja mela 15 z toho se 13 oplodnilo

gittynka
2. únor 2014

@jaja35 tak si to procti, ale je tak asi vse co vis, jen ty menstruacni bolesti ze tam jsou, jinak asi nic... Vidis vidis? On jeporad same srandicky, ale papir ti neda 😀

kacatka
2. únor 2014

@gittynka no já měla 23 a oplodnilo se 15. Vše vypadalo až do 3 dne suprově a pak PK a šlo to ráz naráz dolů. Jsem se při tom transferu úplně lekla, že nebude co transferovat 😝 Ale pokud už máš teď EB/1 tak není co řešit a určo se všechny zamrazí 😉

cermi77
2. únor 2014

@gittynka to je krásný výsledek, moc držím palce 😉

jaja35
3. únor 2014

@kacatka jj, embryo získává první 2-3 dny energii k dělení z vajíčka, pak nastupuje energie ze spermie. A když má chlap holt špatné spermie, tak se to dělení pak zpomaluje.

kacatka
3. únor 2014

@jaja35 no je to přesně tak, my totiž máme tento problém. Ale jsem ráda, že alespoň víme, kde je chyba. Moje kamarádka má chlapečka adoptovaného, oba zdraví, IVF myslím 4x. Ale jsou spokojeni a to je důležité. Osud tomu takhle chtěl. Kdy máš testovat? já testovala už od 6 dne, prostě to nešlo vydržet, když jsem byla doma sama. Ale teď mám prcka a pořád co dělat, tak snad to vydržím pak do termínu 😉

ivcacig
3. únor 2014

@kacatka Tak mě se nezadařilo😀 čekala jsem čekala a vono nic takže jsem ještě celá 2v1. Áchjo, tak termín máme 12.2 takže malému se ještě nechce..

ivcacig
3. únor 2014

@olousek35 Oli, ne, nepředběhla jsem tě😀 stále 2v1. Dnes si půjdu asi vyšlápnout těch našech 6 pater🙂
Hořčík taky užívám ale zabere jak kdy. Dnes jsem teda spala jako zabitá takže spát přes den asi nebudu🙂 Držím palečky, už to máš za pár🙂)))

olousek35
3. únor 2014

@ivcacig tak přeji hodně štěstí. Mně stačila patra 4, abych pak došla do porodky za pět minut dvanáct. Mně už se to krátí. Dodělám oběd, skočím do sprchy, dobalím a po poledni vyrážím. Už aby to bylo za mnou.
Držím pěsti, at se brzo taky zadaří. Začne ale pěkný kolotoč.

mimika1973
3. únor 2014

@gittynka tak to si zazrak prirody potom! 🙂
Lebo krasne si odpovedela na stimulacii, a aj na PK urcite, lebo embryjka se ti velmi dobre rozmnozuji bunkovo.... 😵

gittynka
3. únor 2014

@mimika1973 jeste kez by se uhnizdilo taky tak dobre 😉 ... Docela ubyly jeste 3. den jich bylo 12 😉

jaja35
3. únor 2014

@kacatka No my máme slabé spermouše i vajíčka. 40 let už mám za pár 🙂 a přítel na podzim. Bývalý manžel měl také slabé spermie a čas utíkal a utíkal..... Když to teď nevyjde, tak si půjdeme zažádat o pěstounství i adopci. Aspoň pomůžeme jinému dítěti prožít lepší dětství, než by mělo v ústavech. Za peníze, které bychom vyházeli za další pokusy, mu zařídíme pokojík. Testovat mám teď v sobotu, vzhledem k tomu, že jsem se nikdy nedočkala testování, protože jsem pokaždé začala i přes utroš krvácet, o tom testování v předtermínu přemýšlím, ale co si s tím pomůžu. Radši oslavím narozeniny v nevědomosti, třeba... Minulé pondělí byl ET, ve čtvrtek večer jsem začala mít bolesti jako přes MS, teď je mám chvilkově, ale zatím nekrvácím ani nešpiním. Dnes mě pobolívá hlava, mám pocit, že mám zvýšenou teplotu. No uvidíme...

kachen
3. únor 2014

@olousek35 Oli, ty uz jdes na to? To neni mozny,jak to uteklo. Tak tfuj, tfuj.

kvetka111
4. únor 2014

Baby, kto chodí do olomouca k machacovi. Koho sa mozem niečo povypytovat? 🙂

soniela
4. únor 2014

Ahoj všechny 🙂 Je tu prosím někdo, kdo má za sebou IVF v Reprofitu v Brně a byl samoplátce???

ivcacig
4. únor 2014

@olousek35 tak to závidím, to ji měla úžasné štěstí!!!!!!!

jaja35
4. únor 2014

@kvetka111 Musíš do diskuze "Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?", tam jsou holky, co jezdí za Machačem do Olomouce.

iwuska19
4. únor 2014

@ivcacig Ahoj no tak to už máš za chvíli a Honzík bude s Váma 🙂
Chtěla bych se zeptat kdo máte zkušenost s rozmrazováním zbylo nám jedno embryo a já mám docela strach,že se nerozmrazí a budeme bez něj........

gittynka
4. únor 2014

@jaja35 ahoj , tak co? Jak to jde? U me zadne zmeny, nic necitim ☹ myslela jsem ze me aspon trosku bude bolet bricho, ale nic

dundul
4. únor 2014

@soniela ahoj ja som bola platili sme 18000 KC bez liekov

cermi77
4. únor 2014

@iwuska19 taky se bojím, dr. nás utěšuje, že bude vše o.k., nezbývá než věřit a doufat 😉 Držím všechno co mám, ať se ti Ivi zadaří, doufám, že se v dubnu nebo květnu přidám 😉

iwuska19
4. únor 2014

@cermi77 Jé děkuju no uvidíme jakej bude ten termín jestli do 19.3 d kdy máme zmrazeno nějakej bude🙂

cermi77
4. únor 2014

@dundul to je sranda, to je snad levnější než na pojišťovnu 🙂

jaja35
5. únor 2014

@gittynka Ahoj Katko, u mě zatím dobrý, břicho už vůbec nebolí, zatím nekrvácím, jen mám návaly jak v přechodu, trošku mě bolí hlava. Do práce a z práce chodím pěšky a jsem pak zpocená jak myš. Ráno při vstávání to samý. Utroš ze mě vytíká, tak pořád měním slipovky. Už třetí ráno se budím před budíkem a přemýšlím nad testováním, ale pak se ukecám, že vydržím do soboty. No je to pakárna....Dnes jedeme k našim oslavit mamčiny včerejší 65tiny, tak zas budu mít jiné myšlenky. Jinak buď ráda, že nic necítíš, zbytečně bys znejistěla, jestli je všechno v pořádku. Ty stavy mohou být taky způsobené tím utrogestanem a když máš něco jiného.... třeba už vymysleli něco, po čem ženským tak nebude blbě. Věř bobíšovi, že se zavrtal. 🙂