Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
27. dub 2015

@78marcela my už ani peniažky nemáme a dalšiu požičku si brať užnemožme☹

78marcela
27. dub 2015

@ivka3901 já to chápu, taky mam za sebou sest transferu. Me pomohla hysteroskopie.

78marcela
27. dub 2015

@ivka3901 zkus si domluvit tu hysteroskopii a ten jeden ket ještě zvladnete, to není finančně tolik.

renitr
28. dub 2015

@ivka3901 moja , este to nevzdavaj, Viem ze je to tazke ale naozaj treba verit .... Vcera bol manzel na jednom vysetrenin kvôli spermoskam a tam mu vraj lekar povedal ze kazdej sa to podari pri IVF, len to netreba vzdavat. Jeho sestra absolvovala 13 IVF a podarilo sa. .....Je to narocne na psychiku ale mas pri sebe urcite uzasneho muza ktory stoji vzdy pri tebe a ja vam verim ze to tiez date.... Drzkajte sa

ea09
28. dub 2015

@78marcela ahojky Marci,prosím tě nevíš jak je to s lékama na alergii ryma a oči na strankách jsem nasla že se mužou normalně jist a na jiných že zase ne

78marcela
28. dub 2015

@ea09 já nevím, já předtím nic nejedlá a když přišel záchvat, tak me už nasadili primo kortikoidy...zkus si zavolat svému doktorovi a zeptej se.

ea09
28. dub 2015

@78marcela jo zavolam ,ale myslela jsem si že viš tak jsem pisla .A jak je ?

78marcela
28. dub 2015

@ea09 Nene, nevím,já nikdy předtím problémy neměla. Přišlo to jak blesk z čistého nebe...

ea09
28. dub 2015

@78marcela marci prosím tě co jsi jedla za vitamíny na zacatku a co jiš vcil?

78marcela
28. dub 2015

@ea09 počkej, teď mi to došlo asi, takže se podařilo? Mě to asi vypadlo z hlavy, jak na tom ted jsi...před transferem jsem pila nějaký měsíc vitatonic a pak jsem začala femibion 1 do konce prvního trimestru a pak femibion 2. Ten jim doteď.

ea09
28. dub 2015

@78marcela jen se ptam at vim co a jak .Včera jsem byla na transferu ,ale léky na alergii jsem ještě nejedla momentalne tak jsem se chtěla prave informovat co a jak

78marcela
28. dub 2015

@ea09 tak moc držím,mas jedno nebo dvě?

ivka3901
28. dub 2015

Baby tak je to negatívne 4,2 to je nič ☹ takže síce ešte máme jedno,ale už neveríme možno ešte pár vyšetrení absolvujem,alenedáva, velkú nádej 😒

renitr
28. dub 2015

@ivka3901 tak to ma mrzi(((

sikulik
28. dub 2015

@ivka3901 moc mě to mrzí, ale hlavně to nevzdávej, KET ještě zvládnete a taky je ještě možnost jít do nativu, to také snad není tolik finančně náročné. Třeba už těch všech léků a hormonů bereš moc a nativ je téměř bez nich. Někdy si tělo od toho všeho potřebuje odpočinout. Všechny, které to nevzdaly, se dočkaly. A taky je tu holka, která prošla snad 9x IVF, a ani jedno se nepovedlo a nakonec otěhotněla přirozeně. Zázraků se tu děje opravdu hodně 😉 . Drž se!!!

moni34
28. dub 2015

@ivka3901 to je mi moc líto ☹ ale jak píší holky, hlavně to nevzdávej, odpočiň si a zkus to znovu,opravdu je to o tom zkoušet a zkoušet, je jedno kolik máš vyšetření, jednou se to povede, jen to nesmíš vzdát, ještě máš dost času, uvidíš, že jednou se zadaří 😉 a nativ je levný a můžeš jím vyplnit čas, než splatíte půjčku, jen trpělivost 😉 Drž se a hodně sil...

ivka3901
28. dub 2015

@sikulik
@moni34 BABY dakujem za povzbudenie ten Nativ cyklus je vlastne bez estofemu na rast sliznice?lebo já nemám šajnu či mám bez liekov dobrú sliznicu nikdy som toto neriešila 😒

ivka3901
28. dub 2015

@78marcela ahoj chcem sa opýtať na tú hysteroskopiu,že vlastne kto ti ju odporučil a viem,že si mala aj MA a teraz to vyšlo,lebo by som sa chcela na to opýtať macháča v RP aj pipelle metodu aj určite vyšetriť kultivácie z chlamýdie,ureaplazmy a mykoplazmy a intralipidy a moje dr. z reprodukčnej imunologie ešte chce dať imunoglobulínovú liečbu možno zaberie 😒

meisinka
28. dub 2015

@ivka3901 Já z vlastní zkušenosti můžu nativ je doporučit..i když se mi z něho zatím nepodařilo otěhotnět,tak dostanu jen clostylbegit - prášky a mam vždy 2 vajíčka,což jsem měla i z injekcí hormonalnich..chce to vyzkoušet..jen ted naposledy jsem byla překvapena z ceny,chtěli o 4 tis.víc:-( ale je to pořád lepší pro tělo ..

78marcela
28. dub 2015

@ivka3901 já jsem byla v červenci na hysteroskopii, říkají, ze to nakypri dělohu, mela jsem malý polyp, odstranili ho, v srpnu jsem otěhotněla, sice pak potratila, v říjnu na revizi, v prosinci jsem znovu otěhotněla. Nejdřív se o hysteroskopii zmínil doktor otevřel, hned před čtvrtým ket, ten se nepovedl, dali me pak ke kozumplikovi, tam jsme probráli znovu ze by byla dobra ta hysteroskopie, tak jsem sla na ni. Myslím, ze mi to pomohlo, prý to ma podobný účinek jako revize, taky je vice prokrvená děloha.

ivka3901
28. dub 2015

@78marcela dakujem za vysvetlenie objednám sa na konzultáciu do Brna k macháčovi a preberieme další postup a spýtam sa ho na tú hysteroskopiu,na tú pipelle metodu,intralipidy

78marcela
28. dub 2015

@ivka3901 určité, super...

gabka26
28. dub 2015

chtěla bych se holky zeptat. Teď další cyklus budu mít 4IVF, ale budu to mít bez ET. Můžu jít pak hnedka další cyklus do KET?? jakože v květnu stimulace na IVF bez ET a v červnu na KET? nebo tam musí být pauza?

78marcela
28. dub 2015

@gabka26 já myslím ze jo, když bude všechno OK.

gabka26
28. dub 2015

@78marcela díky 😵

ea09
29. dub 2015

@ivka3901 budu držet palecky ,hlavně se dej ty do pohody at nejsi nervní 🙂

lenka.dv
29. dub 2015

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? Máme akorát první konzultaci s doktorem a spermiogram,který dopadl hrozně.Vzhled spermií je prý vážně poškozen,přirozené početí je minimální.Za 3 měsíce další spermiogram.Já jsem pravděpodobně v pořádku,jedno dítě z prvního manželství mám.Tak nám začne asi dlouhá cesta...

moni34
29. dub 2015

@lenka.dv Ahojky tak budu moc držet palce, ať je ta cesta co nejkratší 😉 Možná ať manžel zkusí Profertil, je sice drahý, ale nám pomohl 😉

ivka3901
29. dub 2015

ahojte tak ideme 11.5 na konzultáciu k dr. macháčovi bojím sa aj sa teším hádam niečo vymyslí 😕

cermi77
29. dub 2015

@lenka.dv
@ivka3901 ať vám to holky co nejdřív dopadne dobře a brzo máte vytoužená mimina v náručích 😉