Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
9. kvě 2016

@soleilll ja mam z RF dva kluky, a vsechny moje kamaradky taky, takze nevim, nevim 😀

berblin
9. kvě 2016

@soleilll moje známá má z RF kluka a další chlapečka čeká .... tak to s těma holkama nebude tak žhavé ;)

78marcela
9. kvě 2016

@soleilll ja bych brala jeste dalsi holcicku..tak doufam, ze az si tam pro ni pujdu,tak ten holcici trend bude pokracovat.😉

delfi75
10. kvě 2016

@soleilll no, byla jsem v úterý na kontrole a nic nenasvědčovalo, že bych v brzké době měla rodit, no a před půlnocí jsem byla zpět...malá se narodila tedy až po 10té hodině dopoledne ve středu 🙂 jinak @ea09 má chlapečka, že🙂

ea09
10. kvě 2016

Ano,mame chlapecka Mateje 6uz mel 2 mesice😉

eliotka1
10. kvě 2016

@lenka27
@berblin A my čekáme za necelé dva týdny vysněnou holčičku, tak snad se to taky potvrdí 😀

soleilll
10. kvě 2016

@lenka27 @berblin @ea09 Nechtěla jsem se nikoho dotknout, kluci jsou samozřejmě lepší 😉 , ale prostě v mým okolí jsou z RF samý holky. Hlavní je, že se to povedlo a je-bude všechno v pořádku.

delfi75
10. kvě 2016

@soleilll já znám taky jen samé holčičky🙂

delfi75
10. kvě 2016

děkuji za srdíčka 🙂

lenka27
10. kvě 2016

@78marcela a ja myslela, ze chces otce ploditele zatratit 😀 a nevybirej si pohlavi jo 😀

78marcela
10. kvě 2016

@lenka27 no prej jednaji o schvaleni ivf pro samotny zeny, tak by to mohla byt cesta i bez otce ploditele😉 a holky jsou nejlepsi😀 😀 😀

lenka27
10. kvě 2016

@78marcela blbost 😀 jak k tomu prijdou moji uzasni chlapecci ☹ ja myslim, ze nejlepsi je zdrave dite

78marcela
10. kvě 2016

@lenka27 tak tak, ono je to uplne jedno...😉 hlavne kdyz je v poradku a kdyz je. Klucika bych taky mela rada,ne ze ne..jen bych mela problem vybrat jmeno,proto chci holcicku, tam mam v zasobe hned tri.

lenka27
10. kvě 2016

@78marcela jo vidim u svagrove jak moc komplikuje zivot i treba ADHD a to jsou stokrat horsi nemoci ☹ vsem bych prala zdrave deti

78marcela
10. kvě 2016

@lenka27 ja taky...v posledni dobe, jak jsem sama mama, me vsechno mnohem vic dojima, a rikam si, jake mam velike stesti, ze je Alenka zdrava..
Nejvic jsem se driv bala, ze by moje dite nemuselo byt zdrave ale kdyz jsem musela v tehu na ten utz do Brna skrz podezreni na rozstepy, tak jsem najednou vedela, ze ji budu mit stejne rada,ze to bude moje holcicka, at bude jakakoliv..

delfi75
11. kvě 2016

@78marcela tak o dojímání nepiš...předevčírem jsem probrečela odpoledne, prostě jen tak...

78marcela
11. kvě 2016

@delfi75 ty hormony jsou docela darda, vid...mne to trvalo tak dva mesice, nez jsem byla jakztakz srovnana na normal..

ivka3901
14. kvě 2016

Ahojte chcem sa spýtať počula som,že zdvihli ceny v RP v najbljžšej dobe sa chystáme na KET ,že čo stojí :-I :-I :-I dík moc

soleilll
15. kvě 2016

@ivka3901 Koukám, že předělali web, ale ceny mi přijdou stejný: http://www.reprofit.cz/files/CZE-cenik-IVF-samo...

delfi75
16. kvě 2016

@soleilll ahoj, tak příští týden, co🙂

soleilll
16. kvě 2016

@delfi75 Čau. Cítím se tak hrozně, že to čekám každou chvíli, ale pořád beru magnezium, který ty stahy tlumí, tak čekám na středu, kdy jdu na další kontrolu do porodnice. No nejpozději do konce příštího týdne bude každopádně venku, naštěstí. 🙂 Jak zvládáš ty..?

delfi75
16. kvě 2016

@soleilll nemůžu tomu stále věřit...malá je zlatá🙂

ivka3901
16. kvě 2016

@soleilll dakujem pozrela som si,lebo ešte máme jedno embryjko zmrazené🙂

soleilll
17. kvě 2016

@ivka3901 Hlavně přeju, ať to klapne!

delfi75
17. kvě 2016

@ivka3901 také přeji hodně štěstíčka 🙂

erijan
17. kvě 2016

Ahojte dievcata, pridavam sa k Vam...po neuspesnych klasickych IVF chcem skusit stastie v Reprofite a IVF soft. Zaciatkom juna ideme na 1.konzultaciu k dr.Otevrelovi. Mame horsi spermiogram a ja mam endometrizu...je tu nejaka bab ktorej sa to podarilo s endometriozou? Dakujem.

renisek
19. kvě 2016

Ahoj Erijan, hlavu vzhůru Reprofit je skvělá volba. Já mam endometriozu 4.stupne , přerušeny vejcovody a Ivf se nám v reprofitu Olomouc u MUDr. Machace zdařilo napoprvy 🙂 a v srpnu čekáme chlapecka 🙂 nevěřila jsem tomu ze budeme mít tolik štěstí ale MUDr. Machač je opravdu třída!! Jsme mu moc vděčni!!!!! 😀 😅

erijan
19. kvě 2016

@renisek ahojky...tak to gratulujem... ja som.na tom tak isto ako ty s diagnozami ☹ a podarilo sa ti klasicke ivf alebo soft?

vkackah
19. kvě 2016

Ahoj holky, chystám se na první konzultaci v reprofitu. prosím na co se mám připravit?

jennyy12
20. kvě 2016

Děvčata mám, prosím , dotaz jak je to v RF s PGD/PGS vyšetřením???? Bylo vám nabídnuto automaticky nebo jste si o něj museli říct??? Podle ceníku jsem vyčetla, že by to mělo být na pojišťovnu. Nebo se pletu?? My jdeme na IVF v červnu a ted mi vrtá hlavou, proč tu genetiku embrii tam nedat, když to platí pojišťovna. A člověk by byl o něco víc v klidu, že dítě bude zdravé.