Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
22. kvě 2014

@78marcela Marci,moc na Tebe myslím a v pátek písni, jak jsi dopadla .Nemůžu pořád uvěřit, že se nezadárilo.. .drž se! !!!a možná to vyšetření embryí by nebylo od věci...

delfi75
22. kvě 2014

Jinak já mám depku dnes, zvažuji ,jestli si do 2.IVF jít ...ještě že tu některé píšete ty úspěchy.díky! !!!

simkar
22. kvě 2014

Delfi, já do druhé jdu, jednak to první bylo fakt dost nepovedené, jednak jsem to všechno docela zvládala. A ty jsi byla na nějaké konzultaci, nic ti k tomu neřekli?

78marcela
22. kvě 2014

@delfi75 tu depresi chápu, já se v ní včera taky docela slušně topila. I dnes.. Ale v konečném důsledku to prostě musíme zkoušet dal. Miminko stojí za úplně všechny nesnáze a zahoji všechny rány získané těmito dosavadními neúspěchy.

delfi75
22. kvě 2014

@simkar ale víme, kde je problém, partner musel podstoupit TESE, aby byly vůbec nějaké spermie, vajiček bylo oplodněno 17, 10 se vyvíjelo, ale byla špatná kvalita...ale asi se sešlo více okolností, i v práci to za moc nestojí, takže doufám, že to přejde...

delfi75
22. kvě 2014

@78marcela no právě, že se u Tebe nevydařilo, tak mi to moc nepomohlo...teda, nechci to svádět na Tebe 😉 prostě další věc do všech těch okolností...a to ještě v práci někde zašantročili 1 díl neschopenky a sociálka mi to nemůže bez toho zaplatit, fakt skvělé...

simkar
22. kvě 2014

Holky, mě to v práci taky štve, dostala jsem docela fajn nabídku jinde, ale mám pořád před sebou mateřskou, tak jsem odmítla, že by nebylo fér někde nastoupit a jít hned na neschopenku. Přitom si pořád říkám, že mě práce nebaví, že už to musím vydržet a už tam tak straším čtyři roky, co se snažíme o druhé.

delfi75
22. kvě 2014

@simkar a jaký je problém u vás, jestli se můžu zeptat? první máte také z IVF?

78marcela
22. kvě 2014

@delfi75 tak ať ti neschopenku proplati ti co ji ztratili. Ach jo. To je blbý. Člověk ma někdy pocit, že se to na něj sype ze všech stran, vid. Já měla tohle hnusné období před těmi 3,4 lety. Propustili mě z práce, kde jsem čtyři roky pracovala, docela hnusným způsobem, tři roky bylo vše fajn, ale pak potřebovala práci kamarádka manželky pana ředitele, tak v ten moment bylo špatně vše co jsem udelala, takže se pak choval pan ředitel naočkovány manželkou docela hnusně, dost mě to zklamalo. Tři nevydařené transfery, pak to zamlkle tehu, rozchod s partnerem, zdravotni komplikace, skončila jsem v nemocnici, pak 5 týdnu lázně.. Návrat k rodičům bez práce, nevěděla jsem co dělat, do toho finanční starosti.. Bylo to hnusné. Protože jsem nemohla najít nikde práci ve škole, začala jsem učit na soukromo. Po třech letech mi jazyková škola slušně prosperuje, mám pod sebou 12 lektorů, docela dobře vydělávám, partnersky vztah bez problémů, vše k klidu a v pohodě. Jenom
to dítě chybí.
Ale věřím že to taky přijde.

Hlavu vzhůru,holka. Jsou v životě člověka hnusné období, kdy neví kudy kam. Ale ty jsou pak opět vyváženy tím dobrým.

78marcela
22. kvě 2014

@simkar
Jejda to jsi neměla odmítnout. Mateřská nemateřská. Oni by to určitě zvládli kdybys otěhotněla. Prostě stalo se. Já taky dostala teď nabídku učit ve škole pár hodin. Vzala jsem to. Kdoví kdy se zadarí a zase když je dobrá práce, která tě baví, tak je na tom člověk i lépe psychicky a vše se lépe snáší. Mateřská uteče a pak se zase vrátís někam kde tě to nebaví? To je škoda.

delfi75
22. kvě 2014

@78marcela Marci, také si to říkám, ale nějak se to sype víc a víc ☹ Ale díky, musíme vydržet a těším se na kávičku příští týden...

78marcela
22. kvě 2014

@delfi75 já se taky těším na kafe. Probereme to osobně a doufám že si navzájem dodáme sílu a energii.

delfi75
22. kvě 2014

@78marcela Ty mně určitě!!!!!!

78marcela
22. kvě 2014

@delfi75 klidně a ráda. Těším se. 😉

delfi75
22. kvě 2014

@78marcela nápodobně 🙂

ella123
22. kvě 2014

Ahoj holky, nemáte některá náhodou zkušenost s dlouhým protokolem? Dostanu Decapeptyl a Menopur a vůbec nevím, jak to bude probíhat a jak dlouho. Při 1.IVF jsem měla krátký. díky za info

simkar
23. kvě 2014

@delfi75 Nn, my máme dceru normálně, jednou jsme si nedali pozor a bylo to. Ale už je jí osm. Ted už se snažíme čtvrtý rok a nic. Nefungují mi optimálně vaječníky.

Marcela: Já se do téhle práce vracet nemíním, chtěla bych se naplno věnovat laktačnímu poradenství a jít na další vysokou. Spíš jsem si říkala, že je nezodpovědný někam přijít a hned jim říct, že to balím. Já fakt věřím, že se nám to brzo povede. Už se to zlomit musí, všechny kamarádky, co se začaly snažit s náma budou příští rok dávat děti do školky :(

delfi75
23. kvě 2014

@simkar také doufám ,že se to u všech tady brzo zlomí...

78marcela
23. kvě 2014

@simkar já vím že je to blbé nastoupit někam a hned odcházet. Ale opravdu si myslím že by tě to psychicky vyladilo a prospělo. Navíc se říká, že zákon schválnosti funguje. Že ve staré práci nic a v nové by to bylo ráz dva.🙂🙂🙂

maggie4
23. kvě 2014

@ella123 Ahoj já jsem měla dlouhý protokol, ale s jinými léky, než ty. Trvalo to asi měsíc. Nejdřív jsem měla 14 dní Dipherelin, pak se přidal na dalších 14 dní Gonal a za 2-3 dny OPU.

delfi75
23. kvě 2014

@78marcela Marci, možná by změna prospěla,ale Simkar naprosto chápu. Před 3lety jsem také dostala nabídku a odmítla i před půl rokem další. ...

kacatka
23. kvě 2014

@ella123 ahoj, taky jsem měla dlouhý protokol a probíhalo to podobně jako u @maggie4, jen s tím rozdílem, že já ještě měsíc před injekcemi Dipherelinu brala antikoncepci. Ale to si myslím, že oběcně k dlouhému prokolu nepatří. Jinak já měla puregon 😉

maggie4
23. kvě 2014

@kacatka @ella123 Já taky měsíc a kousek před Dipherelinem brala antikoncepci. 🙂 Ale to bylo kvůli endometrioze.

kacatka
23. kvě 2014

@maggie4 jo no vidíš, já to měla prý proto, aby se vaječníky lépe nastimulovaly a vyprodukovaly co nejkvalitnější vajíčka a čoveče asi to zabralo 😉

maggie4
23. kvě 2014

@kacatka to je super a jak jsi na tom? jsi v tom? 🙂 Já taky měla kvalitní vajíčka, ale embryjka se stejně přestla vyvíjet, tak nevím, čím to bylo ☹

kacatka
23. kvě 2014

@maggie4 no to je mi líto ☹ Zadří se neboj, musíš věřit 😵 Já neeeeeeeeeejsem v tom!!!! 😀 😀 😀 S mě pobavila teda 😀 V tom budu doufám až v červnu, kdy jsi jdeme pro sněhuláčka našeho 🙂 Ten dlouhý protokol jsem měla u 2 IVF, protože u prvního mé reakce byly nulové a výsledek byl katastrofa! Ale pokud bych nedej Bůh musela znovu na IVF, tak bych určo zase volila ten dlouhý s antinou, mě to neuvěřitelně sedlo, teda až moc možná, ale výslek nyní hajá v postýlce 😵

maggie4
23. kvě 2014

@kacatka jo takhle! takže jsi byla v tom a už je v postýlce! chápu 😀 to je bezva. Tak to bráška nebo sestřička sněhuláček budou určitě stejně tak šikovní, že se taky udrží celých 9 měsíců 🙂 Díky, doufám v to, že se podruhé zadaří. Už aby to bylo!

kacatka
23. kvě 2014

A pro všechny, které čekáte malé povzbuzení - tady je náš 9,5m Honzík 🙂 A posílá všem moooooooc sil a dobré nálady 😵

ella123
23. kvě 2014

@kacatka Holky a začínali jste který DC?

delfi75
23. kvě 2014

@kacatka roztomilý, děkujeme za povzbuzení! !!!