Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

paneska
9. kvě 2010

Hani, mně dělali všude HP 2 den cyklu, takže bys asi měla jít zítra a taky bych si zašla ke svýmu dokymu, ať můžeš jít do boje dřív 😉

Já to taky dneska konečně dostala, břicho pobolívá, ale zatím to jde, vždy zobnu nějaký prášek. Algifen taky beru, když je hodně zle a mám i Aulin od svého dokyho, ale to, kdyby bylo fakt nejhůř. Prostě to teď musím přežít a pak budu chvilku klid. Kafe nepiju vůbec, páč mi z těho bolí žaludek a černý čaj taky ne, fuj, to já jsem na ovocný 🙂...Magnésku bych zkusit mohla a o tom citronu jsem taky slyšela, že to zmírňuje krvácení, díky za rady 😉

Ell a nechceš na chřipajznu zkusit homeopatika - já jsem měla ve třetím měsíci, kdyz jsem čekala mladýho taky chřipku a doky mi doporučila ascilokoksínum, nebo, jak se to píše a pomohlo to, homeopatika se v těhu můžou, ale podle můžeš i paralen, když ho nebudeš zobat dlouhodobě jak lentilky, do krku nevím, co se může šplíchat, to chce asi poradit se s dokym, hold raději, tak držím palečky, ať se z toho brzy dostaneš.

hanulinecka
9. kvě 2010

Panesko mooc děkuji zítra tam skočím jééé já mám radost ja mě to všechno dobře vychází 😀 😀 😀

janib
9. kvě 2010

Ahojky všechny... musím si s někým povykládat... 🙂 Tam jsem byla dnes na odběru vajíček. Měla jsem jít v sobotu, ale já hlupaňa si píchla Pregnyl večer před místo už ve čtvrtek, tak jsem v sobotu musela jet domů a nechat to až na dnešek. Měla jsem strach, aby se vajíčka ještě udržely, aby už nebyly fuč. (tím jak jsem to píchla špatně.) Ale zadařilo se!!! Brali mě jich 5, tak snad už teď se s těma našema Babulkama něco děje... uvidíme, zítra mám volat a v úterý nebo středu pak do bříška... Musím ještě doma alespoň uklidit, abych pak měla chvilku pokoj... 🙂
Dost jsem se bála narkózy, já to ještě nikdy nezažila. Ale bylo to na pohodu. Já chrněla hned, ani jsem nestihla počítat. 😀 . A po mě nebylo špatně. To je dobře. Musím poděkovat tomu svýmu tělíčku, že to všechno zatím tak dobře snáší...
Holky přeji Vám krásný zbytek sluníčkového dne....

paneska
9. kvě 2010

Janib a v RF dneska jsou??? Mě říkali, že v neděli nepracují, ale zase když to něktreré vyjde na neděli, tak by asi měli pracovati :o).

Při odběru vajíček je kraťoučká narkóza, ta je na pohodu 😉 , Ty jsi byla taky na minimálce? Se omlouvám, teď nevím a nechce se mi hledat pozadu. Držím palečky, ať to tvých 5 bojovníčků zvládne a jsou dva do bříška, zbytek vhodný na zmrazení.

Holky, bych se taky měla asi objednat, ať o mě ví, že budu teď na dovolené a hlavně, abych znala jejich názor, co pak na podzim, jestli by se dalo ještě něco vykoumat....., jen stále přemýšlím ke komu se objednat :o)...., znám tam už všechny kromě Koudyho. Asi půjdu k Machačovi, nebo ke Šteclovi, vy ho tady tak vychvalujete všechny...

Dory, myslíme všechny na tebe, dej zprávičku až budeš testovat.....

Hani, držím zítra palečky na HP, uvidíš, že bude OK....

Hezký zbytek neděle, v Brně je tak všelijak, chvilku svítí, jak o život, chvilku sprchne, prostě májové počasí....

janib
9. kvě 2010

Panesko: jo, jo v Reprofitu dneska jsou, myslím, že říkali že nonstop. Tak je divný, že Ti řekli že ne. Ale třeba je to kvůli tomu, že si neděli nechávají opravdu jen že by to třeba nepočkalo do pondělí. Ale bylo tam dneska dost lidí... Já mám taky minimálku, manžel má SPG úplně krásný, tak nám doporučili toto... Já mám v Reprofitu za mýho dr.Koudelku. Je to fakt velkej sympaťák a myslím, že se sním dá hodně mluvit a probrat... Ale na ultrazvuku a i dneska na odběru jsem měla Štelcla. Zrovna vyšla služba... Koudelka má ale hodně dlouhý čekací lhůty, já jsem čekala měsíc a půl od objednání... A Štelcl je taky fajn, velkej srandista, tak vždycky bylo veselo. Manžel se řechtal ještě cestou domů, prý takový lékařský tým ještě neviděl... 😀 S ostatními zkušenosti nemám, ale ty dva vřele doporučuji... Moc držím pěstičky, snad Ti to taky všechno vyjde. Já si myslela, že to ani takhle mě zatím nepůjde, ale zázraky se dějí...
Tak, manžel mě pozval na večeři, tak honem oblíkat.... Mńam...
pa...

chanel
10. kvě 2010

janib: tak krása! Gratuluji!!!! Hezky jsi to zvládla, tak at se embryjak pěkně dělí 😉 a zajímalo by mě ,jak v RF probíhá ET, jestli se tam taky dvě hodky leží jako na Obilnáku. Marcel Štelcl je výborný lékař,taky jsem s ním spokojená! Panesko a Hanuli: vše nej k včerejšímu dni Matek 😀 Elli: já se nedivím, že jsi nemocná, to je z toho počasí,taky pořád posmrkávám, Paneska má pravdu, homeopatika jsou dobrá věc,myslím, že je to Oscciloccocinum( nevím,jak se to píše, to jsou hrozný názvy), mám to vyzkoušené a na mě zabírá! A paralen taky můžeš. A at je Ti líp!!!

chanel
10. kvě 2010

embryjka pěkně dělí!!!!!!! Jsem to popletla 😅

ellaaee
10. kvě 2010

Sluníčka moje tak vás zdravím. Včera jsem měla dost drsný den. Přítel se kterým jsme tak bojovali o to aby miminko vyšlo mi řek že už nás nechce. TAkže nervy pracovaly... ☹ Doufám, že je miminko v pořádku. Snažím se být v klidu, ale ono to jde těžko. Ve čtvtrek jdu na kontrolu k obvod. gynekologovi tak snad to bude v pořadku. Tak jsem se vrátila k rodičům, a tak si tady žijem. Ale toho bobečka mojeho milovaného v bříšku nedám ani za nic a udělám mu hezký život i bez ta'tky, časem najdem třeba jiného taťku .
Paneska Marcel Štelcl je fakt skvělý, opravdu nemůžu na něj říct jediné negativum
Janib tobě držím palečky at jde vše tak jak má.
Chanel tobě at to utíká a co nejdřív můžeš začít stimulovat.
Hanulinecka a jak ty válčíš?
A ¨Dorinko ty?? Hm?

janib
10. kvě 2010

chanel děkuji za povzbuzení... 🙂 V Reprofitu jsem taky 2 hodinky "po" byla, bylo mě dobře, tak jsem po půl hodině už mohla vstát a pobíhat po pokoji. Posílám Ti sluníčko do dušičky...
Jinak mám nové zprávičky, dnes jsem volala a máme z 5-ti vajíček 3 embryjka, tak ještě zavolat zítra a jestli bude vše v pořádku, ve středu ve 12.00 na transfer... Holky to je fofr, ještě před měsícem jsem nevěděla, co bude a teď... 😀 .
ellaaee, co se to tam u vás děje??? Jakto že vám ta´tka oznámil takovou škaredou novinu??? Vím, že to pro Tebe musí teď být hrozný stav... Já si to zažila podobný i když bez mimi.. Jestli můžu alespoň malinko radit, žij jen vytouženým miminkem, je to to jediný, co Tě bude držet nad vodou. Máš mimi, kdo má víc??? A věř, že většině chlapů se to v hlavě rozleží a vrátí se tam, kde jim bylo nejlíp... A co teprve až tě uvidí s bříškem... 🙂 I když ho neznám,nevěřím, že by byl takovej tvrďák a nechal vyrůstat svoje mimi s Tebou někde jinde... Takže hlavu vzhůru, drž se a už se těším až mi napíšeš, že jsem měla pravdu... 🙂

ellaaee
10. kvě 2010

janib, děkuju za povzbuzení. Já taky jen pro miminko žiju. Já sama vím, že ten kdo bude litovat, nebudu já.... Ale nechme to být. Tady musí být veselo a ne kvůli me smutno, ne? Tak to máš krásné že máte 3 embryjka. Možná budeš mít i mrazáčka 🙂

moncas
10. kvě 2010

Holky moc vám všem držím pěstičky, já jsem taky dlouho vybírala a vyhrála Repromeda. V Reprofitu mi to připadlo jako na běžícím pásu a pak jsem narazila na úžasnou doky v Repromedě - Prokopovou. Nabídla mi úplně všechno, měli jsme špatný spermijky, ale já jsem měla všechno v pořádku, tak jsme udělali jen stimulaci klostíkem a měla jsem tři folíky, dvě vajíčka a taky dvě embryjka.
Mám strach to zakřiknout, ale vypadá to na dvojčátka, ale musím ještě na jeden ultrazvuk, minule tam nebyly ještě vidět srdíčka. Úžasný, ta doktorka je hrozně milá, nevím vůbec jak to popsat. A platila jsem jen 1O tisíc a to včetně ICSI a odběru. 🙂

linda1s1
10. kvě 2010

Je Moncas to Ti velmi přeji, díky za tip, mě kamarádka poslala do reprofitu, zkusila jsem tam dva nativy...ani jeden nebyl úspěšný a jsem z toho otrávená. Nechala jsem tam bezmála 30 tisíc a výsledek=chlap, kterej mi řekl, že už tam nevkročí.
Zkusím to sním večer probrat, jestli nezajdeme za tou tvou Prokopovou. Mají tam dlouhý objednací lhůty?

hanulinecka
10. kvě 2010

kráásný večer

jen chci reagovat na moncas a linda obě dneska příhlášený obě jeden příspěvek,který haní reprofit proto já osobně na ně reagovat nebudu 😠

jinak se máme fajn na ten profil jdu až zízra sand to nebude moc vadit dneska tam doky nebyl...
elíí je mě to líto,ale opravdu za to nestojí a budeš s miminkem štastná tak jak píšeš ty litovat nebudeš 😵 😵
janib gratuluji a zachvilku už budeš mít miminka u sebe

jdu uložit Marečka

chanel
10. kvě 2010

Elli: to snad ne??????????Co je to za ubožáka?? Promin, tohle je na mě moc, chlapi se někdy dokážou tak zachovat, že bych je vraždila! Máš miminko, určitě skvělý rodiče, budeš i tak štastná a myslím, že s prosíkem doleze nebo bude jinej tatka.Pohlad bříško za mě, na mě asi jde taky angína, nemůžu ani polknout, sakra. 😒 Moncas a linda: holky, víte to bude tím, že se v RF nezadařilo, protože komu se to povede, tak je spokojený, tak je to i u mě, byla jsem na 5 pokusech jinde a ted vidím RF jako nejlepší kliniku. Na rovinu, mi dr. řekl, že mi nemůže zaručit těhotenství(to jako nikde),ale nabídl mi vhodnou, nenáročnou stimulku, takže já jsem spokojená a jestli mi to nevyjde, tak to tak holt má bát. Repromeda je prý dost drahá, nevím,jen co jsem četla,ale určitě i tam jsou dobří lékaři a snaží se. lindas: co se Tvýmu chlapovi tam nelíbilo? Přístup? A co Ti tam navrhli dále?

chanel
10. kvě 2010

Lindas: nebo se mu nelíbilo, že jsi neotěhotněla? To Ti nikde nemůžou zaručit. Jani: držím pěsti, at se drží, vyvíjí a brzy jsou u tebe! Hanuli: hezký večer přeji 😉

hanulinecka
10. kvě 2010

cjanel krásný večer 😵

u mě už jo Mareček odpadl hurááá v poledne nespal a téééda odpoledne to bylo znát uknouranej,hruza 😀 ale už chrupčí tak mám do rána volno

mě se třeba na unice zadařilo nic proti nim,ale nechci tam už jít a rvát do sebe tuny hormonu,ale jak říkáš každého věc akorát mě ty příspěvyk tak nějak zvedly ze židle dneska přihlášeny a hned něco o repromědě to už si mohla založit nové téma pojdte chválit repromedu 😀 😀 😀

janib
10. kvě 2010

Já nikde jinde nebyla, akorát v Reprofitu... Ale jak už jsem říkala, určitě můžu skvěle doporučit. Jestli někdy neotěhotní, není to tím, že by se tam dělalo něco špatně někdo něco flákal.. Prostě osud, zrovna tak se může stát i jinde...

Holky děkuji za podporu a přeji hezký večer!!!!!

paneska
10. kvě 2010

Ahoj ženy,

Ell, co to čtu, taťka asi nějak jen zkratoval, ne? Upřímně si myslím, že ho máte za chvíli zpátky. Neznám sice důvod jeho rozhodnutí, ženská v tom podle mě nebude, to by přece s tebou nešel do IVF. Podle mě toho jen na něj bylo moc a co si budeme ženy namlouvat, chlapi prostě některé situace nezvládají a zbaběle utíkají. Víš Ell, to není, jak my, ženský, my rády vše probereme, prodiskutujeme, svěříme se. Chlapi jsou naprogramovaní jinak, když mají problém, uzavřou se do sebe, nerozebírají, nesvěřují se, zalezou do jeskyně a nevylezou, dokud ho nevyřeší - sami, pak se teprve cítí dobře-hold páni tvorstva 😀 Mysli teď na mimi, je dobře, že jsi měla kam jít, Vaši se na toho drobečka uřčitě taky těší, tak si užívej, že jsi těhu a dej tomu Vašemu taťkovi čas, aby se ze všeho vzpamatoval. Pak uvidíš sama, jestli ho budeš chtít ještě zpátky, protože se můžeš cítit jako ublížená, což já chápu, nezachoval se vůbec, ale vůbec hezky. Hlavně se zkus nenervovat, jsi máma, i když máš drobečka zatím jen v bříšku 😉 A nás máš tady od toho, aby ses svěřila a my tě povzbudily, že jo holky, nemusí se psát jen hezké věci, i když ty jsou samo lepší, ale život bohužel není jen o hezkých věcech, tak kdyby něco, jsme tady 😉

Janib, taky držím palečky, ať jsou dál všechny v pořádku, když to do středy zvládnou, nebudeš bojovat s myšlenkou, že dáš všechny 3 do bříška?

Mončas, od kdy je v Repromedě doky Prokopová, já tam byla před rokem na 2IVF a to jméno mi nic neříká. Jak se jmenuje křestním, nevíš? Ptám se ze zvědavosti, protože já teda s Repromedou dobré zkušennosti nemám a už bych se tam nikdy nevrátila. Podcenili u mě zánět, se kterým jsem skončila na kapačkách v nemocnici a to nemluvím o tom, že je opravdu dražší, než jiné car. Ale jak píše Chanel, každý chválí ten car, kde se mu zadaří. Já teda nemůžu Reprofit z Repromedou vůbec srovnat, sestřičky jsou super v obou, ale přístup doktorů v RF je mnohem lepší a vůbec mi to nepřijde, jak na běžícím páse, to mi právě přišla spíš Repromeda - jak továrna na děti a to drahá továrna na děti. Já tam nechala 25.000 , s léky možná i víc a to na jeden pokus, teda klasické IVF a jiné možnosti mi nikdo nenabídli, jako minimálku, nativ. Hold každá máme zkušenosti jiné....a kéž by se nám všem zadařilo ať v kterém koli car.

moncas
10. kvě 2010

Lindo, to Ti přesně nepovím, ale mě k ní objednali náhodou, bylo mi to jedno ke komu, nikoho jsem tam předtím neznala, tak se mě recepční jen ptala, jestli chci doktorku nebo doktora. Tak hodně štěstí, zkus to a uvidíš sama. A s chlapama se musí pracovat 🙂 , vím že to není jednoduchý a do vztahu to zasáhne i když se člověk snaží tolik na to nemyslet.

ellaaee
10. kvě 2010

Ahojky. Chanel bříško jsem pohladila 🙂. Jinak na ty příspěvky o repromědě.... zvažovala jsem reakci, ale nakonec jsem to nechala být. Každý bude vždy spokojený tam kde se mu zadaří. Já třeba vím, že paneska byla v repromedě a zanedbali ji zánět atd. Určitě i tam jsou dobří lékaři a mají úspěchy, ale pokud se chtějí paní bavit o repromedě tak existuje forum repromeda.
hanulinecka tak mareček už spí,jo? tak to už budeš jen odpočívat, vid?

moncas
10. kvě 2010

Ted koukám jeste na panesku a jak je tam doky Prokopová dlouho to teda nevím, to mě nenapadlo se ptát, ale je fakt hodně milá a taky mě nabízela, že tam cvičí i Mojžíšovou. Já jsem teď moc šťastná, tak na nikoho nadávat nebudu, prostě se mi to u nich povedlo, tak hurá a už se jen bojím, abych nějak zvládla to nejhorší období, kdy bych třeba mohla potratit.

chanel
10. kvě 2010

Já měla zánět na Obi, po IUI, takže Panesko, my máme dost společné 😀 ,ale nemůžu proti nim nic říct, snažili se. Hlavně nechápu, proč se řeší Repromeda tady. Hanuli: a je Mareček hodné dětátko? 😀

chanel
10. kvě 2010

moncas: tak to je jasné, člověk se bude bát až do porodu,tak at jsi štastná a at se děti drží!

hanulinecka
10. kvě 2010

Chanel je hodné dětátko 😀 když ted spí je nejhodnější 😀 😀
elíí jj spí jinady chodí tak v devět,ale to spí přes poledne 2 hodiny ted nespal tak vytuhl už tak brzo,ale byli jsme venku a z venku jsme šli z řevem jako poslední dobou vždycky si říkám co si lidí v baráku řeknout že jenom řve 😀 😀 😀

ale ne je to moje láska co já bych si bez něj počala je to klidně dítě,které si dokáže celé dopoledne hrát v pokojíčku a vuuubec mě nepotřebuje když za ním přijdu,že si sním chcu hrát říká mě maminko běž vařit 😝 😀 je tzo moje šikula,ale i má své dny jako třeba dneska nebo někdy jen řve a nejde to řvaní a hysterčení zastavit 😀 😀 😀

ale jinak se snažím si to užívat strááášně to letí na něho jsme čekali 5 let tak je to náš miláček a ted v sobotu bude mít 2,5roku chjoo před chvilkou jsem rodila 😀 😀

chanel nějak se mě to motá ty jdeš do boje ted někdy???

hanulinecka
10. kvě 2010

chanel joo do porodu a co potom to je jěště horší strach 😖 😖 😖 já jsem pořád taková napnutá co kde proč a jak a to mareček nebyl nijak nemocnej asi 2 rymy za život a jednu anginu 😒 😉 prostě už budeme žít ve strachu pořád 😔

hanulinecka
10. kvě 2010

joo a viděla jsme u Dorry v albíčku pozitivní testíky tady to ani neřekla tak potichouku gratuluju 😵 😵

chanel
10. kvě 2010

Hanuli: tak to je ukázkové dětátko!!! Miláček 😀 , o to víc, se člověk bojí, když na něj tak dlouho čeká,vid. Já jsem po hystero, čekám, odpočívám, hojím se, byla jsem na 3IVF v březnu, tak to vidím, konec června nebo červenec na minimálku, čekám na mail, od Marcelka Štelcla, jak dopadla hysteroskopie. A Ty? Vím, co jsi prožila na Unice, že to nedopadlo ☹ ,to mě mrzí,ale ted do toho jdeš v RF a bude mít Mareček sourozence 😀 😀

chanel
10. kvě 2010

Dorka se nepřišla pochlubit??? Já teda také gratuluji a držím pěsti!!! 😉

chanel
10. kvě 2010

Teda histologie. Já jsem to spletla.

hanulinecka
10. kvě 2010

Chanel jj v unice ketík dopadl,ale nedopadl škoda velká škoda pořád to mám nějak v hlavě a mooc me to mrzí,ale zase mám takové světýlko na konci že se něco začne dít a stahuje se mě žaludek když si vzpomenu že za chvlku jdu na pohovor

víš když jsem odcházela z uniky po potvrzovacím utz a mimi mělo srdíčko tak jsme se rozhlížela a říkala už nikdy sem nepujdu nebudu bojovat o mimi mám splněno a najednou sice nejdu do uniky,ale do boje jo a začínám se těšit,ale taková bezmoc a beznaděj,že už nikdy mít mimi nebudu tady pořád je.........vím už jedno dítě mám,ale ta touha po druhém je veliká a taky to přeju vááám všem holčiny 😵 😵 😵 😵 😵

já ted 24 května jedu na ten pohovor taky k tomu Štelclovi no hned další měci bych cht¨ěla jít na tu minimálku uvidíme co mě řekne myslímsi že není na co čekat 😝 😵

chanel a kolik ti je jestli to není tajný??mě 33 😉