Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
30. zář 2010

@78marcela : marcel to jsme na tom stejně, já v životě mám všechno taky hodně těžce vydobyté.........jiný už by se z toho zhroutil. Uvidíš, že se nám to nakonec povede....oběma 😵

gabikri
30. zář 2010

@okcelok
@maja3.s : no jo holky, vám se to mluví, ti vaši drahoušové to dají kdekoliv a kdekoliv, ale mm měl problémy i u nás doma, a to tady máme taky hezké, když se dostane do stresové situace, tak blok...........a konec 😖 Stalo se to při mém prvním IVF, měli jsme kelímek dovést z domova, já šla na OPU. Já seděla v předsíni, se sbalenou taškou, bylo šest ráno, nástup měl být v sedm.............manžel jak pořád koukal na ty hodinky, tak prostě blok.........scéna, ať tam zavolám a zruším to! Já brečela, no to bych nikomu nepřála. Tak jsem tam přeci jen jela i bez materiálu........přijela jsem ještě pozdě, ostuda............no a sestřička mě uklidnila, že to stačí tam dát do 12 hodin😉) Manžel odjel domů, já šla na sál a jak už byl v klidu, tak to tam za hodinu přivezl. Takže asi tak 😝

okcelok
30. zář 2010

@gabikri no je pravda,že když má chlap takový blok,tak s ním asi nic nehne! A na RF to nejde dovést třeba hodinu po styku,v klidu doma?

78marcela
30. zář 2010

@gabikri Mě to řekla i kartářka a numeroložka, že prostě u mě nikdy nic zadarmo nebude, vše vyydřít a mnohem komplikoanějc než u jiných. Ale nakonec to většinou dostanu, tak mimčo taky bude, dřív nebo později....

Tak to taky bylo na nervy, viď, ono i pro chlapy je to asi těžké, i když bych si to stejně s nima ráda vyměnila. 😉 😉 😉

okcelok
30. zář 2010

@78marcela takže růžová budoucnost,i když s trnitou cestou!

ester32
30. zář 2010

@78marcela je mi to líto,ale byla by to ta nejjednodužší věc aby se tělo pěkně samo vyčistilo,posílám pohlazení a hlavně hlavu vzhůru a těš se na další a určitě už poslední KET

@gabikri tak to teda máš pěkný spestření)))jojo chlapi jsou někdy hodně citlivý,ale hlavně,že vše nakonec dopadne tak jak má))) jen by se mohla někdy ta situace obrátit a možná to co pro to mají udělat by se jim pak zdála jako brnkačka)))............ale každý má něco a přece jen už má natrénováno tak třeba to vážně půjde jako po másle 😝

78marcela
30. zář 2010

@okcelok Tak tak...i když, nebylo těch trnů už docela dost? Už by to mohlo stačit...ale zase, pořád je spousta holek, co jsou na tom hůř. Jediné, čeho se teď bojím, je, aby to nebylo mimoděložní, z toho fakt mám strach. Holky, moc se v tom venyznám, ale jak se to stane, když přece to dávají do dělohy a vejcovodama to neplave? Už jsem to několikrát četla, že měli mimoděložní po IVF a nechápu to.

maja3.s
30. zář 2010

@mammut ...máš pravdu, člověk si na tom pokoji nepřipadá jak v nemocnici...myslím, že leckterý hotýlek by so mohl jít zahrabat... 😅

maja3.s
30. zář 2010

@gabikri ...hmmm, tak to uznávám, že z toho musíš být nervozní...když to nejde, tak to nejde...ale tak hlavně, že to vždycky dobře dopadne....třeba tě ted překvapí a budeš ještě koukat 😀

gabikri
30. zář 2010

@78marcela : no já u kartářky nebyla, ale asi by mi řekla to samé 😝 Ale taky mám zkušenost, že když něco chci, tak to je až za delší dobu, ale je 😉

@okcelok : no problém je, že jsme z Prahy. To bychom si museli pronajmout někde hotel..........no bylo by to prostě problematické. A navíc když jsem to říkala Štelclovi, tak o nějakém dovážení materiálu odjinud nechtěl ani slyšet. Některé centra to ani nedovolují. Prý to nebude potřeba. Tak když jsou si pánové tak jisti, tak už to neřeším......ale mm jsem řekla, ať se bez toho nezkouší ani vracet domů 😀 😀

gabikri
30. zář 2010

@maja3.s : no to budu koukat 😀

Jinak abych ho tady chudáčka nepomlouvala, tak ten problém jindy nemá, je normálně zdravý, vzorný spermiogram........... 🙂

maja3.s
30. zář 2010

@78marcela ....tak uvidíš...snad se to vyřeší samo...byla by to pro tebe opravdu ta nejlepší varianta....snad si tělíčko a příroda poradí...a příště už to klapne. Taky mi přijde, že někdo si životem jen tak ladně proplouvá a já jen válčím a bojuju...a pořád nemám to co bych si přála...mimčo je to nejdůležitější, ale taky bych ráda domeček...a o tom si můžu teď taky nechat jenom zdát...

gabikri
30. zář 2010

@ester32 : ha ha, to jak bylo v tom seriálu Zázraky života že pán reagoval jen na ten květovaný závěs........tak snad tam bude taky něco takhle inspirativního 😀 😀 😀

maja3.s
30. zář 2010

@gabikri ...no vidíš...aspoň spermiogram má ukázkový...to můj to tam vždycky rychle odbyde, ale taky s jakým výsledkem že 😀 Asi si s ním budu muset vážně promluvit, at si dá příště víc záležet a ne že to bude zas šup rup.... 😅

okcelok
30. zář 2010

@gabikri aha,tak to je komplikované!

okcelok
30. zář 2010

@78marcela jo holka,tak tohle jsme řešili i na jiném tématu a nedopídily jsme se odpovědi!!!!!!TZaky to nechápu,jak je možné,že cestuje!!!

gabikri
30. zář 2010

@maja3.s : no tak tím to je! Můj drahouš je totiž hrozný perfekcionalista, všechno musí mít piko bélo...........tak se bobánek snaží to mít nej 😀 😀 😀

78marcela
30. zář 2010

@maja3.s Já taky chtěla domeček, hrozně moc, vždycky jsem tvrdila, že nikdy z Tasovic a nikdy do bytu...a už jsem měla koupený i pozemek v Tasovicích...pak jsme se s přítelem rozešli a sama stavět, na to zatím nemám. Pak jsem se seznámila s mým současným chlapem a už jsem jak z Tasovic, tak v bytě.. 😒 😒 😒

hanulinecka
30. zář 2010

kráásný večer tak já mám vánoční uklid za sebou ted mužu těhotnět 😵 😵
Mareček vykoupaný večeře se vaří tak se mě to líbí za chvilku pujde spát a bude uplný klidek

Muj marek teda stím taky nemá problém,ale nikdy mě neřekl jak vypadá ta místnost ani nic stím spojený prostě se o tom nebaví 😉
zítra ten utz tak to jsme moc zvědavá co tam bude břicho chvílema tlačí hodně pakzase nic tak se bojím,že řekne že to vypadá na prd 😝
já teda po baráku nikdy netoužila a ted když vidím kamarádky na vesnicích mají krásné baráky,ale prostě město je město v tom,že pořád musí děcka vozit do kroužku čekat na ně dojíždí do práce děcka dopravit do školy ze školy tak to mají hodně komplikované

ester32
30. zář 2010

@hanulinecka tak to ti závidím,že již máš vše uklizeno)))) a těhotnět budeš na zítřek držím pěsti a neboj folíků bude určitě dost!!!

jinak co se týká odběrové místnosti tak teda o jediné které se mm zmínil tak na OBI měl z toho v celku srandu jak venku stála fronta chlapů na odběr)))) asi je taky trochu divnej stoupl si tam teda taky))))ale taky ty výsledky vždy bída

a co se týká domečku ten máme,ale já jsem vyrůstala v bytě a vše v jednom patře mi teda vyhovovalo víc možná kdyby si člověk postavil ten nový podle svých představ asi by to bylo jiný,ale to není reálný,ale hlavně,že je kde bydlet............teda výhoda je zahrada dá se s dětma vyběhnout i na chvilku mezi vařením ven jen nějak už nejsou ty děti se kterýma bych vyběhla.....jedině s tou naší puberťačkou za chvíli vyběhnu,ale jinak než na zahradu 😝

78marcela
30. zář 2010

@hanulinecka Asi jak která vesnička. Někde daleko odříznutá od světa, to je asi fakt blbý.. Ale v Tasovicích je to super, autem jsem za 7 minut ve Znojmě, jsou tu téměř všichni doktoři, velká škola, spousta kroužků, veškeré služby...tady je opravdu skvělá lokalita a přitom pozemky ještě pořád za slušnou cenu.
No a je mi to ale prd platné, páč jsem ted ve městě a i když zatím v podnájmu v RD, ale za měsíc se stěhujeme do nového bytu mezi samý starý lidi... 😖 😖 😖

maja3.s
30. zář 2010

@hanulinecka ...neboj, určitě se vajíčka urodí...jak taky vždycky nervila, že břicho mě nebolí a minule bolelo...no a když nebolelo, bylo víc folíků...příště to bylo zas jinak...prostě každá stimulka je jiná a je zbytečné se s tím trápit.

Jo holky...já jsem s baráčku a z vesnice...v devatenácti jsem odešla z domu a odstěhovala se do Olomouce (kvůli práci). Byla to pro mě hrozná představa...jako co tam budu dělat,město jsem nesnášela,navíc v bytě...no hrůůůůza....nakonec jsem tam zůstala šest let kdybych nemusela, už se nevrátím. Ted bydlím v menším městě, takže je to tak na půl...tak bych chtěla budto domeček - vždycky je to lepší, když je člověk ve svém - a nebo zpět do Olomouce...tam by mě to v bytě vůbec nevadilo. No prostě já nemůžu být nikdy s ničím spokojená 😝

maja3.s
30. zář 2010

No a kdyby to mělo být úúúplně ideální, tak si postavím domek v Olomuci a budem tak spokojeně přebývat s našima dvěma dětma a mým vysněným obrovských pejsanem...

78marcela
30. zář 2010

@ester32 teď jsem se pobavila, jak vyběhneš s tou puberťačkou 😀 😀 😀 😀
ale pravda je, já jsem vyrostla v klasickém rodiném domku, vše v jednom patře, patrový domek bych taky nechtěla a když jsme si ven na zahradu během léta vytáhli snídani, nebo cokoliv, bylo to super, během léta tam trávíme skoro celej čas. Ségra s malou bydlí v paneláku, tak je u nás na zahradě skoro pořád, malá tam má bazének...jojo, je to super a jednou bych to taky chtěla. Jenže s mým chlapem to nepůjde. Asi budu muset najít jinýho 😀 😀 😀

ester32
30. zář 2010

@78marcela to patro je úplně na h... nenévidím schody,ale je pravda,že teráska v létě je ideál a koupačka taky no vše má svoje .......a proč by to s tvým chlapem nešlo domeček nechce???......a ono je to jedno jestli domek nebo byt hlavně aby tam byla pohoda a nějaká ta ratolest i puberťácká)))

gabikri
30. zář 2010

Holky my máme baráček co nám zůstal po tchyni.....původně jsem myslela, že je to skvělý, že tam budem bydlet............ale zjišťuju že ne, byla jsem tam teď půl roku a málem jsem tam zcvokla. Nikoho tam neznám, samí důchodci v okolí...........prostě až moc velký klid. No kdyby byly děti, tak je to asi jiné.....ale zatím ne. Navíc je to v kraji s velkou nezaměstnaností....ach jo. Vzít ten barák a přiblížit ho blíž ku Praze. Zatím máme v Praze byt u majitele, do teď to bylo super, měli jsme regulované nájemné, ale do dvou let se to má úplně uvolnit a jsme v čudu. Buď se přestěhovat na ten zapadákov a nebo to prodat a koupit za to byt ve městě.

78marcela
30. zář 2010

@maja3.s Já bych to brala radši bez toho pesana...Já už i slevila z toho mého, nepudu z Tasovic. už bych šla, a je mi to vcelku jedno kam, ale ať je to Morava, ideálně ta jižní...Já si prostě na ty Čechy ne a ne zvyknout..

ester32
30. zář 2010

@maja3.s třeba se ti jednou vše splní......bylo by to ideál a moc ti to přeji hlavně ty dvě ratolesti.........asi si napíšu ježíškovy třeba proto se nedaří ještě jsem mu nikdy nenapsala 😲

maja3.s
30. zář 2010

@ester32 ...taky jsme se té odběrovce na OBI vždycky ještě dlouho smáli....nejdřív si vyzvednout klíček (byla to okýnko jak kdyby si chtěl člověk koupit párek s rohlíkem) a pak šupky dupky do útulné komůrky (mimochodem přes stěnu sídlí vrátný)...no fakt síla. Naštěstí jsme tam nikdy nemuseli úplně v zimě, říkal manža, že to by teda opravdu nedal 😝

78marcela
30. zář 2010

@ester32 Můj chlap dělá ve speciálním oboru, a kdyby přišel o práci (což se může kdykoliv stát), tak říká, že byt se snáz prodá nebo vymění, než RD. Protože přijít o práci, tak druhou může najít nejblíž tak 100km od ústí. Kéž by tak byl zedník nebo učitel a další práci by si mohl najít v sousední vesnici...ale to on ne. Kdyby to mělo být jenom na něm, tak jsme do smrti někde v podnájmu, ale v tom jsem si postavila hlavu, že už chci mít svý, když chceme mít rodinu, tak ustoupil a byt koupil.
Ale o RD můžu jen snít, do toho on nikdy nepůjde. Navíc on není manuálně zručnej, s ničím takovým si neumí poradit, prostě na barák on není. A kolem baráku je furt co dělat, že jo. Takže buď si najít jinýho chlapa, nebo prostě pouze snít...tak zatím jen sním.