Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
30. zář 2010

@gabikri regulované nákemné do dvou let se ruší? já myslela, že se ruší už k 1.1.2011. aspoň ve Znojmě o tom psali, jestli se nepletu a myslím, že ne.

ester32
30. zář 2010

@gabikri s tím baráčkem aspoň můžete pracovat a třeba i nakonec prodat a mít to bydlení jaký chcete...........my jsme ten baráček zdědili s tchýní a tchánem))))

@maja3.s na OBI je to děs se divím,že tam nějakej chlap vážně jde ))) to bych teda nedala ani já a ta fronta a v zimě to by muselo být ideální by jim asi museli dát i rukavice by od těch zmrzlých ruk umrzl))))mě stačilo vždy pomalu půl dne čekat na ultrazvuk a potom na konzultaci to tam mají nedořešený a teda i OPU čekání na lehátku na chodbě bylo super)))) ještě že mě potom hned odvezli na oddělení a čekali na OHSS 😠

ester32
30. zář 2010

@78marcela hlasuji si nechat chlapa ono mít domeček a třeba hňupa který nepracuje a jen se fláká je určitě horší.....musí si to člověk nějak odůvodnit,že jen tak by to nebylo a nějaká jobovka by se našla)))) a hezkej byteček je taky super

gabikri
30. zář 2010

@78marcela : jak v kterém městě. V těch menších už teď, v Praze to bude od r. 2013 😉

@ester32 : no nejraději bych měla byt i baráček, je mi to líto prodávat, ach jo. Kam budeme pak jezdit. Ale to by asi chtěl každý 😝 Ale platit tady předražené nájemné, to nemíním 😖

gabikri
30. zář 2010

@ester32 : hňup s barákem 😀 😀 😀

ester32
30. zář 2010

@gabikri co se týká bydlení nevědí co by za to chtěli((( je to neúnosný

ester32
30. zář 2010

@gabikri to by šlo a aby měl tak 90let a žádný příbuzný 😉

ester32
30. zář 2010

holky přeji krásný zbytek večera jdu pustit manžu na PC na zítřek všem přeji jen samé dobré zprávy a držím pěsti na ET a ultřazvuk dobrouuuuuuuuuuu

78marcela
30. zář 2010

@ester32 No, já bych do hňupa nešla a jednou jsem četla jeden výrok, že chytrá ženská si může vždycky jenom polepšit, klidně i v sedmdesáti 😀 😀 😀 😀 😀
@gabikri Tak to jo, tak Znojmo je menší město, tak proto.
třeba se někdy časem zmotáme na nějakou chatičku se zahrádkou někde poblíž města, to by taky bylo dobrý. U vody být nemusí...bylo by to fajn, děcka by tam mohly trávitr prázdniny...hmmm..se mi to začíná líbit. 😀 😀 😀

olousek35
30. zář 2010

@78marcela Marci, zase jsme našla odpověd gynekologa na netu. Sice už si to zabalila, ale mně se to zdá celkem zajímavý. Tak kopíruju. Za 3-4 týdny od poslední menstruace svědčí pro těhotenství výsledek 9-130 jednotek, za 4 až 5 týdnů od poslední menstruace je v těhotenství výsledek v rozpětí 75 až 2600 jednotek. Tak to jsi ještě v rozmezí. Sice krvácíš, ale naděje ještě malinká je.

78marcela
1. říj 2010

@olousek35 Jsi hodná...dnes krvácím víc, jedu do nemocnice, bolí mě břicho, tak at něco udělají. Zatím ahoj.

olousek35
1. říj 2010

@78marcela hlavne at ti je lip

kachen
1. říj 2010

Dobre ranko vsem

@78marcela Hlavne at je dobre. Hodne stesti.

kachen
1. říj 2010

S tim bydlenim je to fakt priserny. My uz shanime domecek pobliz Brna asi 2 roky. Byty v Brne jsou zkratka neunosny. Nevim, kde bysme meli splasit 3 melcky a vic na 3+1. Fakt des.

78marcela
1. říj 2010

@olousek35
@kachen
Tak jsem doma, za dvě hodinky si volat pro výsledky, jestli to klesá nebo ne. Zatím v této fázi nemůžou nic jinýho dělat.
S tím bydlením v Brně je to fakt děs běs a v blízkém okolí to bude asi to samé, ne?

maja3.s
1. říj 2010

@78marcela ....tak at je vše o.k. hlavně ať ty jsi v pořádku. Je to celé nějaké zapeklité a možná to bude mít ještě závěr, který už ani nečekáš 😉

No a já mám dnes opět depku, ještě jsem nevylezla z postele..když si představím, co mě zas čeká...ach jo... ☹

78marcela
1. říj 2010

@maja3.s Tak nevylézej. Někdy je to nejlepší. Uvař di čaj, nebo kávu, a lež, čti si nějakou romantickou knížku, lušti křížovky a odpočívej. Co ti brání? já to taky dělám (jenom kromě romantické knížky čtu Neděli jako stvořenou pro vraždu)

kachen
1. říj 2010

@78marcela Porad se opakuju, ale stale drzim pesti. Je to hrozny cim vsim si musime projit. Kdejaky nas snedy spoluobcan ma hromadu decek... Nas to stoji nervu, slz, penez. Jakapak je na svete spravedlnost.
S tim bydleni okolo Brna uz je to taky desivy. Jsme limitovani financne, takze nejaky hyacindy nepripadaji v uvahu. Neco mensiho se zahradkou. Mame 2 psy, tak aby meli vybeh.

78marcela
1. říj 2010

@kachen Jojo, my měli na byt docela štěstí, taky jsme sháněli něco na bydlení, ale lidi v Letohradě si asi myslí, že žijí v okolí Prahy a ceny těch bytů jsou příšerný. Nakonec se nám poštěstilo vyhrát konkurs a podařilo se nám koupit byt přímo od města ústí nad orlicí a relativně slušně, za 535tisíc, i když teda ještě dalších 200tisíc jsme dali do rekonstrukce. ale furt je to super, v letohradě by to bylo kolem 1,5-1,8 mega. Přitom ústí je okresní město a Letohrad nic moc.

Jinak HCG dnes 150,8, takže mi kleslo, nemůžu se dovolat do Brna, tož uvidíme.

maja3.s
1. říj 2010

@78marcela ...no už jsem vylezla...a dala se do žehlení, tak uvidíme, co to se mnou udělá....
Takže hcg klesá....jsem zvědavá, co ti v Brně řeknou...

hanulinecka
1. říj 2010

Ahojte tak jsme doma z Brna

chjooo kde začít já jsem nějaká zklamaná nebo jestli už na mě doléhají ty hormony nevím Marek je tda naštvaný celkem dost
tak popořádku přijeli jsme a přišla si pro nás dr.Kuřecová už to jsem prostě nechtěla,ale štelcl byl na sále jako je hodná všechno milá udělala utz říká dobrý 😒 vypadá to na 8 folikulu a nic šla jsme zpátky do ordinace tak říká že to vypadá dobře a že už nemusím na utz a ve čtvrtek OPU to mě teda přijde dlouho,že už mě nechtějí vidět no nevím a to si mám pořád píchat ty 3 ampule bravelle
pak říkám,že bychom potřebovali zmrazit spermie,že manžel nemuže atd atd taky řekla jen jo a zavolala sestřičku ta si odvedla marka
pak jsem já byla se sestrou dovysvětlovala mě co a jak dál....
přišel marek ,že mu budou brát jěště krev a najednou nastal zmatek,že marek byl v jiné kabince než měl být atd atd marek teda vytočenej,že mu neříkali do jaké má jít ,ale dobře to dopadlo nakonec že se ho ptali kdy to bude chtít rozmrazit a on že neví dr.prý to psala do PC marek vytočenej pak už jsme odcházeli a přišla ještě nějká setřička jestli by nemohl jít ukazat v které kabince byl a to už teda rudl do běla protože v té co byl on měl být nějaký angličan a naopak .......nakonec se teda domluvili kdo kde byl a snad nebudu mít malého anglána marek mě řekl,že se to vysvětlilo 😠
takže prostě takové chaotické a prostě i když je milá hodná dr.kuřecová prostě věřím jen štelclovi ☹ ,ale co snad to dobře dopadne

stejně mu zavolám nebo napíšu meil asi kdyby bylo jen třeba 6 vajíčka riskla bych to bez narkozy chjooo nebo já nevím musím si to všechnno utřidit v hlavě a taky se mě ty hormony tak tlačí na mozek,že ted bulím jak želva a nevím proč 😀

78marcela
1. říj 2010

@maja3.s Tak mi řekli zase jenom čekat a čekat, už chci asi spíš vysadit a jít do dalšího normálního pokusu.

78marcela
1. říj 2010

@hanulinecka Tak tzo je docela síla, to nevím, co bych dělala v této situaci, jít do toho všeho a ještě kdyby popletli sperma...no chyba se může vždycky vloudit, ale mě by asi škráblo.

maja3.s
1. říj 2010

@hanulinecka ...myslím, že to co cítíš, je uplně normální. Já mám taky pocit, že věřim jen Machačovi a když jdu k někomu jinému, jsem z toho celá nesvá, a přemýšlím, jestli by mit on řekl to stejné jestli by mi dal stené dávkování....no prostě cvok. Ale myslím, že všichni mají zkušenosti a ví, co dělají (to se mi to teď říká, ale fakt mám vždycky stejné pocitty jako ty). No s tím spermiem byl fakt trošku zmatek, ale kdyby se nebyli jistí, tak to nebudou riskovat, tak myslím, že anglána mít doma nebuše 😉 A 8 folíků je supr, jsou všechny stejně velké...nebo jak jsou velké? No a co se týče té OPU bez narkozy...no nevím,nevím...asi bych do toho nešla.Je to jen chvilková anestezie, moc tě nezatíží....tak myslím,že z toho mít strach nemusíš.Tak se drž, věř jim a za chvilku máš mimi doma.

maja3.s
1. říj 2010

@78marcela ...jejda Marci, tak to už je i na mě síla (a že jsem toho už teda vydržela)...no co říct..čekání je to nejhorší, tak at to máš co nejrychleji všechno za sebou a víš na čem si...

78marcela
1. říj 2010

@maja3.s A tak já už zhruba vím na čem jsem a ted jen čekám, kdy se to rozhodne. Stresovat ted nemá cenu. A už se těším na další pokusek.

hanulinecka
1. říj 2010

@maja3.s jj vím,že kdyby si nebyli jisti tak to nerisknou a museli by jít znova akorát říkal že na kelímku byli nějaký čísla nebo co nevím rpoč tam nemají jména tak by viděl že kelimek není jeho
no já se narkozy nebojím už jmse byla hodněkrát uspaná,ale jde mě o to že by se mnou nikdo nemusel jezdit a odjela bych si sama 😉
a jak jsou velké nebo malé neříkala nic a já jak už jsem byla nesvá jsem se nezeptalal 😔

hanulinecka
1. říj 2010

jěště se zeptám taky takhle u ivf jste byli na utz jednou před opu???????

okcelok
1. říj 2010

@hanulinecka no já byla jen jednou na utz!!! Neboj se,nespletou to,určitě to zvládli!!

maja3.s
1. říj 2010

@hanulinecka ...a jo, já zapomněla,že to máš kompikovaný s tím odvozem...no uvidíš, každopádně já jsem posera a tohle bycha si fakt nedala 😝 Já se taky vždycky zapomenu na fůru věcí zeptat a všechno řešíme až cestou domů 😖
Já to měla pokaždé jinak s tím UZ...minule jsem byla 2x, ale třeba pokus předtím jen jednou....takže určitě ví, do čeho jdou...

maja3.s
1. říj 2010

@hanulinecka ...a jo, já zapomněla,že to máš kompikovaný s tím odvozem...no uvidíš, každopádně já jsem posera a tohle bycha si fakt nedala 😝 Já se taky vždycky zapomenu na fůru věcí zeptat a všechno řešíme až cestou domů 😖
Já to měla pokaždé jinak s tím UZ...minule jsem byla 2x, ale třeba pokus předtím jen jednou....takže určitě ví, do čeho jdou...