Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
5. čer 2011

@bobulinka74 je super, že tam je a bude den ode dne sílit, těším se na nové testíky, které ukážeš
@meggar taky se moc těším, až nám oznámíš těhotenství, to bude dálnice 😉
@saminka jak je, těhulko, užíváte si to?
@veveram Filípek je nádherný, pořádně si ho užívej a pak nám budeš předávat rady
@okcelok jak je? Bříško ještě asi bolí, co? Ale neboj, ono brzo přebolí a budeš si malou užívat plnými doušky.

olousek35
5. čer 2011

holky, pořád mi z reprofitu nedošla faktura na to zamražení. Mám se po tom nějak pídit? Jsem z toho značně nervozní.

bellka
6. čer 2011

Krásné sluníčkové rááánkooo 😵
@olousek35 holka zlatááá, nemám slov a držíme všechno co máme a moc gratulujemééé 🙂 neboj se nic, oni ji určitě pošlou, jen klid 😉 @bobulinka74 další těhulinka, taky držíme palušky a tiše gratulujeme 🙂 @meggar tfujky tfujky tfujky 😉 @saminka @kornelka11 @gabikri moc vás zdravím, berušky 🙂 @veveram tak Filípka trápí bříško??? Bobíšek malý ☹ Šimonka vůbec né, jestli ho za celou dobu bolelo možná 4x, tak to je moc a fakt jsem ráda, že prdí o 106 a kadí taky bez problémů, šudinka moje malá 😵 @okcelok jak se daří našim princezničkám???
Přejeme všem moc krásný den a šťastný vstup do nového týdne 🙂 🙂 🙂

olousek35
6. čer 2011

@bellka dobré skoropoledne 😀 Šimonek je zlatíčko, je dobře, že dělá jen radost.
Zdravím všechny ostatní. Co dělají testíky? Mně teda nijak nesílí a začíná mě bolet břicho jako na mrchu. ☹

meggar
6. čer 2011

@olousek35 Mě taky ještě nedošla faktura, tak buď v klidu. Asi pro ně peníze nejsou zas tak důležitý 😀 😀 😀
Testíky ti asi viditelně sílit nebudou, když jsi měla takovou dálnici už 6 den. Testni až za 2 dny a pak to porovnej a uvidíš, že to bude rozdíl.
Já stále ještě testování odolávám.

olousek35
6. čer 2011

@meggar no právě dnes jsem testovala po dvou dnech a je to stejné. S fakturou to řeší přítel. Volal tam a paní na účtárně měla dovolenou, budou to posílat dnes. On to jde odpoledne zaplatit Jak ti je?

bobulinka74
6. čer 2011

@bellka, @saminka, @veveram holky, díky 🙂
@meggar moc tě obdivuju, že to vydržíš, ale asi máš pravdu a já bych se taky tak nestresovala, kdybych testla později...ale co už- co má být, to bude
@olousek35 nestresuj se, všechno je v pořádku, neboj! U některých holek jsou testy i 3 dny stejné, koukni sem: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lukza/album/... taky pořád něco hledám pro porovnání a uklidnění. Já blbec testuju každý den a porovnávám 😒 , je trošku silnější u mně, ale pořád je to ješte duch. A dnes jsem testla 25 kovým no-name testem a opět duch...Ale co, naděje umírá poslední 😵 😵

meggar
6. čer 2011

@olousek35 Tak přidej fotku do alba a my to porovnáme, jestli sílí, nechceš? Aspoň to nebudou dvojčata, jak ses bála. A nestresuj.
Mě přestaly bolet prsa včera, ale břicho a záda mě pořád pobolívají hl. ráno, i když taky míň. Snažím se moc nepozorovat, ale je to těžký.

@bobulinka74 To testování já vydržím, což o to, ale chlap chce testovat, tak odolat mu, je mnohem horší. Jsem taky zvědavá, co a jak, ale strach je silnější 😝

olousek35
6. čer 2011

@meggar mě prsa taky od včera, nebo předvčera nebolí, to je dobrá zpráva. Testy zkusím přidat. Ten první byl asi nastaven nějak citlivěji. Včera byla čárka slabší a dnes zhruba stejná jak předevčirem. Ale i tak se bojím. I když jsou čárky stejné jak minule 15., 16.den. Pořád to musím zkoumat.
@bobulinka74 dík za útěchu. Zvažuju krev jako samoplátce, jen nevím kam v Brně jít.

meggar
6. čer 2011

@olousek35 Minule jsi měla takovou čárku snad 16 den, tak nestresuj, je to tam 😉
Ke svému gyn. jít nemůžeš? Taky by ti přece vzal krev, ne?
Holky, kdyby tak šlo těch 14 dní do testování prospat a probudit se až v termínu, že?

meggar
6. čer 2011

@olousek35 Jo a ještě jsem tady objevila jednu kočku, co měla po ET 4 den taky čárku a 7 den je slabší, pak postupně sílila, tak mrkni.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/neprina/albu...

gabikri
6. čer 2011

@olousek35 : olousku to jsou zase nervy,. úplně to s Tebou prožívám, neboj to bude dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

olousek35
7. čer 2011

Dobré ránko, spolubojovnice a všechny, co mi držíte pěsti. Dnešním dnes přecházím do stavu klidu. Přikládám sbírku testů.
Jak válčíte meggar a bobulinka74?

meggar
7. čer 2011

@olousek35 No vidíš, my ti říkaly, že je to tam, ať nejančíš.
Já jsem se včera nechala od manžela přemluvit, koupila jsem testy a nechala ho, ať si ten test teda vyzkouší, když po tom tak touží. No a byla tam. 7.den odpoledne a vypadá jak ta tvá ze 6. dne.Takže moje předsevzetí vzalo za svý. 😀 Dneska jsem ale netestovala, vydržím až do zítřka do rána.

olousek35
7. čer 2011

@meggar no vidíš, tak jsme těhulky všechny. Kdy půjdeš do reprofitu na krev? Já se chystám 13.6. Nepotkáme se tam? Jinak ti to mooooc přejuuu a gratulujuuuuu.

meggar
7. čer 2011

@olousek35 Mě o krvi nic neříkali. Na tom nálezu z ET je napsaný, že po pozitivním testu se mám do 14 dnů objednat rovnou na UTZ. Stejně mě ale dojde Utrogestan, takže jsem si ho chtěla jít nechat napsat ke své gyndře a rovnou bych jí řekla o krev.
Zatím prosím o gratulace potichu, přece jen je to 3.IVF.:-)

olousek35
7. čer 2011

@meggar já si tam minule volala a krev mi udělali v pohodě. Půjdu tam i tentokrát, abych věděla hodnotu, ale už ted si podle testu myslím, že bude dobrá. Dnešní test se vyrovná tomu minule z 18.dne, takže v pondělí půjdu s klidným srdíčkem. Teda pokud se nic nepohnojí. Ale doufám, že už ne. Ale testíky si dnes ještě 10kové mama nakoupím a budu závislácky testit.

lenka27
7. čer 2011

😀 @olousek35 tak to ale vypadá dobře fakt. Tak držím pěstičky. Určo to vyjde. Já měla takovou 9. den.

lenka27
7. čer 2011

@olousek35 podle přiložencýh testů to jasně sílí

saminka
7. čer 2011

@olousek35
@meggar
@bobulinka74 holky moc vam drzim palecky, vypada to opravdu slibne 😉 je to super ze se vam to povedlo 😵 😵 😵

bobulinka74
7. čer 2011

@olousek35 @meggar holky, super, moc vám to přeju 🙂
No u mě velké zklamání, testovala jsem ráno a 10 opět duch i na 25, tak jsem si zašla na krev, at' se už zbytečně nestresuju a HCG je 11 ☹ 😔 😔 Tak jsem to už obrečela, je to ztracené, jen doufám, že mi to nebude dělat žádnou neplechu. Mimoděložní jsem měla už dvakrát, takže se dost bojím. Napíšu Dr. at' vím, co dál. Všem děkuju za podporu a držení palušků.

olousek35
7. čer 2011

@bobulinka74 co blbneš, 11 je super číslo, za tři dny to může být klidně 50 a za další dny 200 a více. Rozhodně to nevzdávej a nehaž flintu do žita. Skoč si na krev třeba v páátek a uvidíš. Držím pěsti. Těhu se bere od hodnoty 5. 😉

evulatko
7. čer 2011

ahojky holky, mohla bych se vas zeptat, jak to chodi v Reprofitu s predoperacnim vysetrenim na IVF? Ja jsem dneska vyfasovala leky, ale na tohle jsem se zapomnela zeptat, 8DC mam prijet na UZ, to mi daji papiry na predoperacni az pak? Bojim se, abych to pak do punkce stihla🙂 Diky moc a vsem snazilkam a testovatelkam moc drzim palce🙂

meggar
7. čer 2011

@bobulinka74 Ježiš, to mě mrzí, moc jsem na tebe myslela, kdy jsi se neozvala. Třeba to ještě vyleze, není to možné? Dej pak vědet, co ti řekl doktor.
Já jsem dneska netestovala, ale mám strach, aby to do zítřka zesílilo, to je hrozný, ty nervy.

bobulinka74
7. čer 2011

@olousek35 no jo, kdyby byl ten duch na testu teprv dneska, tak bych snad ještě věřila, ale byl tam už od soboty, takže si myslím, že už hcg bylo třeba vyšší a kleslo... Asi už to moc řeším, ještě, že to tady chápete... Olousku, dík za podporu 🙂
@meggar neboj, bude to dobré i zítra 😉
@evulatko v reprofitu nepotřebuješ předoperační, na chvilku si zdřímneš a je to 🙂

meggar
7. čer 2011

@bobulinka74 Schválně jsem teď procházela net a našla jsem tabulku s hcg a myslím, že to u tebe ještě rozhodně není ztracené. Zašla bych si na krev ještě v pátek, jak říká olousek a až pak bych dělala závěry.
Mrkni sem: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

saminka
7. čer 2011

@bobulinka74 to je mi moc lito jak to dopadlo, u me to bylo neco podobneho, hodnota jen 19 a za dva dny prisla mrcha 😒 je to fakt zklamani kdyz uz vidis ty carky na testikach 😔 drzim palecky na priste

evulatko
7. čer 2011

@bobulinka74 dekuji🙂 to vazne nepotrebuji? to se mi jeste nestalo, ze bych nepotrebovala🙂

olousek35
7. čer 2011

@evulatko nene, určitě nic nepotřebuješ. Akorát jim vyplníš dotazník a to je vše.

meggar
7. čer 2011

@evulatko Na takové krátké uspání není třeba. Já už jsem měla narkózu při OPU potřetí (z toho předtím v jiném CARu) a nikdy jsem předoperační nepotřebovala.