Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
26. zář 2011

@katem To doufám,že jsou pěkně zavrtaná...ahoj beruško,doufám,že jsi měla krásnej vikend...ja chodila po prochazkách s Ginečkem a odpočivala.... 😉

carlik
26. zář 2011

@katem no mě taky včera ukáply slzičky, když jsem si s ní psala....jsem pomalu dojatá u všeho 🙂
Jo a ještě jsem málem bulela v buse, když vedle mě si sedla mamina asi s 3letý klučíkem, on se vedle ní postavil a objal ji a řekl: miláčku chybělas mi 😉 Asi to slyšel někdy doma od tatínka....
@bublenudle to víš, že už jsou zavrtaný a příští pondělí nám hlásíš 2 čárečky 🙂 A ty jsi teď na PN a užíváš si volníčka?

evulatko
26. zář 2011

@carlik, mockrat dekuji🙂 Jo, jo, skoro bych se do nej zamilovala...🙂

carlik
26. zář 2011

@evulatko no to věřím, už jsem to psala i @katem, že bacha, ať se nezamiluje 😉

bublenudle
26. zář 2011

@carlik Ahojky.....ja jsem ted doma,dělam praci pres pc,ale ne na PN,a v nedeli jedu na služebni cestu do nemecka na tyden...no,doufám,že se pořadně zavrtali,miláčci moji milovaní 😵 😵 😵

bublenudle
26. zář 2011

Holky,na krev se objednávate pak sami ????????

meggar
26. zář 2011

@luciferka29 Tak to už by tam mohlo být vidět. Minimálně dutinka. Já byla u své doktorky na UTZ myslím 21dní po transferu a byly tam vidět 2 dutinky, tak říkala, že je to tak ten 4-5tt a další týden jsme byli na kontrole v RF a obě mimča měly už srdíčka 😉 Když nic na UTZ nebude vidět, tak ti aspoň vezmou krev, abys měla potvrzení.

meggar
26. zář 2011

@bublenudle Já jsem po pozit. testu volala do RF a chtěla se objednat na potvrzující UTZ, tak se mě ptali, jestli to mám potvrzené i z krve. Když jsem říkala, že ne, tak jsem měla ještě ten den přijet a pak mě objednali na UTZ.

saminka
26. zář 2011

ahojky holky, vsechny moc zdravim jsem tu ted jen na skok, chtela bych se zeptat holek co berou magnezko kolik je toho magnezia v jedne tablete?? ja si ho ted taky koupila ale nevim kolik jich mam brat... 😒

bublenudle
26. zář 2011

@meggar Aha,tak děkuji moc..... 🙂

meggar
26. zář 2011

@saminka Já mám tabletky, který se jmenují Magnesii lactici 0,5. V jedné tabletě je 0,500g magnesium laktátu, takže 1 tbl obsahuje 51mg ionizovatelného hořčíku. To jsem opsala, ale vlastně nevím, kolik tam čeho je 😀 Beru 6 tbl denně.

luciferka29
26. zář 2011

@meggar díky jsou tam dvě dutinky 🙂

saminka
26. zář 2011

@meggar diky moc, ja mam teda v jedne tablete 200mg tak mi bude stacit jedna denne 😉

carlik
26. zář 2011

@luciferka tak ty už jsi byla na UTZ a jsou dvě? 🙂
@bublenudle tak to já bych nikam na týden určitě nejela, po mých zkušenostech, že jsem hned ten 5. týden skončila v nemocnici 😒 Ale to je jenom moje rada, ty si musíš řídit svýma pocitama ....a na krvi já byla v RF v Olomouci 12. den po ET, protože jsem měla den před tím pozit. test. Pak ten další týden jsem byla objednaná na UTZ, ale bohužel jsem byla hospitaliz. v porodnici, takže až tam mi řekli, že mimi je tam jedno, ale čekali jsme ještě týden na srdíčko a pak mě pustili domů.
Holky mě dorazil mega balík zbožíčka s věcičkama pro Kristýnku zn. george z Anglie. No já se už tak těším, až jí to všechno budu oblíkat 🙂
Za chvilku letím do cvičení kurzu, je tam nádherně 🙂

luciferka29
26. zář 2011

@carlik jojo dvě tak jim držím palečku jsem na ně hodná

luciferka29
26. zář 2011

@bublenudle klidně jeť čím víc a práce a nemyslíš na to je to lepší, z vlastní zkušenosti do 7měs v práci a v poho i se služebkama

bublenudle
26. zář 2011

@carlik No já se Marcela ptala,a on mi řekl,at jedu....že není co řešit....že už bude stejně dávno rozhodnuto...a ja jsem rada,že frčim,jelikož doma jen ležim a přemyšlim 🙂

bublenudle
26. zář 2011

@luciferka29 jj,taky si myslim....doma jen lenošim.... 🙂
gratulace k 2 dutinkám 😉

ivka3901
26. zář 2011

ahojte holky zdravím všetky.no konečne som dostala a dúfam,že tá cysta zmizne.beriem na to také tabletky volajú sa indol 3C nepočuli ste o tom niečo to je na prevenciu cýst a na ženské veci inak aj tak s drahým sme sa dohodli,že aj tak so všetkým začneme až po novom roku,že si dáme pauzu do konca roka.bude to síce pre mňa ťažké,ale musím to vydržať ešte musím napísať dr.marcelovi,že s nami nech počíta až po novom roku hádam to pochopí 🙂 je fajn chlap sympatický

katem
26. zář 2011

Holky, tak zitra v 9:00 prvni ultrazvuk... doufam, ze bude vse v poradku!!

bublenudle
26. zář 2011

@katem jasně že bude 😉

ivka3901
26. zář 2011

@bublenudle ahojky možem sa ťa spýtať niečo vidím,že máš aj ty toho dosť za sebou.mala si už 3 krát IVF mala si veľký prísun hormonov a vajíčok si mala zakaždým koľko,lebo já som mala postupne väčšie dávky a vajíčok som mala stále rovnako tak teraz mi marcel navrhol minimálku a možno na ten clostík ako vy to voláte zaberiem a možno budú kvalitnejšie a potom si nič nedopichovala,lebo mne navrhol memorial

meggar
26. zář 2011

@saminka Tak uvidíš, když ti bude bříško pořád tvrdnout, tak si dávku navýšíš. Mě už po prvním dni braní tbl přestalo bříško tvrdnout a teď dávku pomalu snižuju.
@luciferka29 Gratulace veliká. Konečně se ke mě přidá někdo s dvojčátkama. 😀

bublenudle
26. zář 2011

@ivka3901 Ahojky,ano ja jsem si vzdy pichala hooodně hormonu,300ui Gonalu a vajiček malo,třeba z 9 jin bylo 5 ok a oplodnilo se jen jedno ☹ ..
tak v RF jsem šla do minimalky a to protože jsem na ni ještě nikdy nebyla a za druhe,jsem byla po IVF,ale bez ET...tak jsem nechtěla čekat...

😉 no a měla jsem jen clostík a 2xdopichovala....no,a ted doufám,že už se ti 2 moji miláčky pořadně zavrtali do peřinky a pustí až za 9měsicu 😵 😵 😵 😵

ivka3901
26. zář 2011

@bublenudle aj ja som mala dosť veké dávky,ale nie gonal,ale puregon,menopur cetrodite a pregnyl a z tých 4 boli len 2 oplodnené takže žiadne slávy to neni inak klobúk dole máš dosť silné nervy to všetko znášať dneska,ked som išla z roboty tak som videla jednu známu,že je tehotná a došlo mi to veľmi lúto a aj teraz sa mi tisnú slzy do očí a tak v duchu si poviem možno raz aj ja budem tehotná a dotiahnem to do konca,lebo už som tehotná bola,ale len na 2 mesiace a dosť ma to vzalo a doteraz neviem čo sa stalo ☹

bublenudle
26. zář 2011

@ivka3901 Neboj,určitě budeme taky mamky 😉 ja měla už 3XIVF,1xKET a mezi 2-3 pokusem jsem sama otehotněla ,ale skoro v 7tydnu zjistili,ze je to mimodeložni 😢 no a ted jsem šla do minimálky....a vím,že se to povede a budou miminka...musime bojovat......určitě to stojí zato,ten malinkej uzlíček štěstííí 😵 😵 😵

saminka
26. zář 2011

@meggar ja jsem zacala s magnezkem v patek a dnes uz vidim zlepseni😉brisko sice tvrdne ale uz to neni tak neprijemne jako to bylo doposud.doktorka rikala ze u druhych tehu je to castejsi.
@luciferka29gratuluji k dvema dutinkam.
Kdepak mame @safarikovap ?zadne zpravy? A co olousek?
@carlik no urco se ted krasne vyradis s oblekanim holcicky,delaji ted krasne vecicky😉

meggar
26. zář 2011

@saminka Doktorka mě říkala, že na to trpí i ty, co málo pijí, tak hodně pij. 😉
@ivka3901 Vím přesně, jak ti bylo. Já než jsem otěhotněla, tak mě taky každá návštěva těhotné kolegyně v práci zkazila celý den. Člověk se tomu brání, nechce, aby vypadal, že to těm ostatním nepřeje, ale bylo mě to vždycky líto a večer jsem to často obrečela.. Neboj, až budeš mít teď po úspěšném pokusu, tak na to budeš vzpomínat s úsměvem 😉 . Ale jedno mě to naučilo. Nikdy se lidí neptám, jestli by už nechtěli mimčo, nebo, jak to, že ještě nemají mimčo. Vím, co takový řeči dokážou, tak to nedělám druhým. Dneska totiž člověk nikdy neví

aidule
26. zář 2011

@bublenudle No jasně, nevím, jakou jinou variantu jsi tak asi měla na mysli???!!! 😨 😕 😀 Těším se, jak písneš, že máš //....jak nepiji, tak si snad lupnu panáka na vaše zdraví, zlatíčka 😉 🙂 !

bublenudle
26. zář 2011

@aidule ty seš beruška,že?? 🙂 no,nějak pomalu to utíká,dnes to byl 3 den teprve...ET nepočitam....testikovat budu až toho 7.10 jak mám....no to bude teda něco,vydržet hahahahahha...měj krásný večer,ty naše mamčo.... 🙂 😉