Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
26. únor 2012

@agnes88 Jůůůů ty máš krásné fotečky prcoušků..🙂

kcvrcekz
26. únor 2012

Holky měla jste některá cystu? Já se teď trochu strachuju, protože nikdy se mi cyklus nespozdil a teď už dva dny nic...:( A nevím zda to nemůže být tou cystou.... 😖 😖 😖

meggar
26. únor 2012

@kcvrcekz Ahoj, cystu jsem sice osobně neměla, ale co tady psaly holky, tak vím, že cysta ti může menstruaci zpozdit.

kcvrcekz
26. únor 2012

@meggar No mám s toho strach, snad to bude v pohodě nevím zda mám ještě počkat a nebo zítra volat Dr. skrz to...:.(

agnes88
27. únor 2012

@cilkaa já nemám mimozemšťany, ale hurvínky. Ty vypouklý oči a ušiska 🙂 pohlaví nevíme stopro, ale tušíme 😀 bála jsem se dvou kluků a prej už nemusím...
@kcvrcekz díky. Dva dny zpoždění myslím nic není, spíš bych se sterovala u týdnů, tak jak jsem to měla já, po 70ti dnech (ale cysty to nebyly). Dr ti může píchnout něco na vyvolání, ale myslím že taky počká.

kcvrcekz
27. únor 2012

@agnes88 Tak dneska to vypadá nadějně, že by se MS snad uklidnila a konečně přišla..Jsem vyjukana, protože jsem takto opožděnou MS nikdy neměla..Max den...Ale věřím, že se dneska rozjede mrcha jedna....🙂 Juuu s tím pohlavým by to bylo super kdyby to vyšlo..🙂

bambulajda
27. únor 2012

@evulatko ahojky, ...už mám nachystaný mail na odeslání, čekám do čtvrtka, to jdu do RF na konzultaci a uvidím jestli dostanu z doktora žádanku na vyšetření BI, a´t jí nepíšu, že mi do doktor nechce dát, když teď už mi to možná napíše.....doufejme....jinak teda budu muset jít za svoje penízky 😒

bambulajda
27. únor 2012

@agnes88 ....jéééé jsou úžasny 😀 😀

evulatko
27. únor 2012

@bambulajda, tak drzim moc palce🙂

1miska
28. únor 2012

@holino ahojky, tak co? 🙂 už víte? 🙂 nebo čekáte poctivě na 14 den od transferu? to víš všichni moc držíme palce, ale jsme i zvědaví 🙂

holino
28. únor 2012

@1miska ahojky 🙂
jsi hodná ....ještě nevíme nc ....není ted vhodná doba ......dneska nás čeká pohřeb mojí babčky ....tak vědomost eventualního těhoenství mě drží nd vodou .....negatvní test by mě totálně zloml ....poztvní by m pomohl ale ale as bych na to byla sama rodna by to semnou nesdílela tak když to bude jný den .......ale zcela upřímě se přznávám že mám DĚSNEJ STRACH Z NEUSPĚCHU .....TAKŽE TO ODKLÁDÁM CO TO JDE
....jestli se odhodlám tak mooožná zítra ale nevím nevím vdm to na potvejch čtrnáct dní a test v pátek
.....na druhou stranu necítím žádný "přžnaky ...podbříšek už nebolí prostě nic ....tak nevím no .....když už to hodně přeženu tak jedný co je že se mi děsně točí v kebulce ......ale to může být utrogestanem stejně tk ospalost ....jsem usnout i 3x denně .....tod vše .....mamka m sice v sobotu řekla že jsem se po oblčeji změnla ....já sce žádnou změnu nevdím .....ale to taky nemusí nic znamenat
......v podstatě mám poct že př zavádění jsem celá nateklá opuchla .....ale to taky nezančí žáden příznak ....teda aspon myslím

Holky moc děkuju za podporu ....že tak na mě myslíte ..... nějak ted nebyl čas vás nformovat ....děkuj za podporu a prstíky

kcvrcekz
28. únor 2012

@holino Držím pěsti ať se vš srovná jak má a hlavně ať tam najdeš ty //. Babičky mi je líto a přeji upřímnou soustrast...☹ Je to sice hnusné, ale jak se říká, že jeden člen rodiny odejde a druhý příjde tak třeba ty // tam fakt jsou...🙂

cilkaa
28. únor 2012

@holino tak to jsi na tom úplně stejně jako já... já zase byla na pohřbu minulý týden (3 dny po ET), bylo mě tam nanic, ty hormony, ty varhany do toho, pěkně emotivní 😒 Tak se drž a mysli na mímo, určitě brzo přijde a babi Vám určitě pošle 😉
A s tím testováním to mám stejně, mám strašnej strach. Ale zkusím asi zítra- přestupnej rok- šťastnej den, ne? 😉

fidac
28. únor 2012

@kcvrcekz přesně tak to zřejmě je, já jsem byla v šestém měsici a taky mi umřela babička....
@holino držím palce

meggar
29. únor 2012

holky, vím, že to sem nepatří, ale jak napíšu a vložím v sekci fotoblogů krátkou zprávu. Nemůžu to nikde najít. díky

kcvrcekz
29. únor 2012

@meggar Tak ráda bych ti poradila, ale taky si s tím nevím rady..:(
Holky mám dotaz na ty co mají po stimulce...Jak to chodí celkově s tou stimulací? Oni to nějak vypočítají? Nebo jak to je? Já mám normálně ovulaci a tak by mě zajímalo jak se to dělá....Díky moc....

meggar
29. únor 2012

@kcvrcekz Pokud jdeš na klasickou stimulaci, tak dostaneš injekční hormony a v průběhu aplikace budeš docházet na UTZ, kde ti kontrolují, jak rostou folikuly a jejich počet a podle toho ti upravují dávkování hormonů a stanovují, kdy budeš mít odběr vajíček.

kcvrcekz
29. únor 2012

@meggar Ahááá díky moc, jsem na to zvědavá...A trochu nervózní. Takže mi vlastně dají léčbu...A začátek má každý stejný, jen se prostě sleduje pak dle UTZ jak rostou vajíčka a pak se rozhodně co a jak..A kolikátý den se cca dělá ten odbět, je mi jasné, že to bude mít každý asi jiný...Ale jen tak orientačně....Děkuji moc

drndapetka
29. únor 2012

@cilkaa tak co? testila jsi? jsem zvědavá 🙂 Já teď čekám na ms, měla by dojít v pátek, tak bych od soboty začala zobat Clostík a snad už to tentokrát dotáhneme až k ET a budu dobře reagovat a mít aspoň 3 folíky.

meggar
29. únor 2012

@kcvrcekz Jé, tak to už si přesně nepamatuju. myslím, že tak kolem toho 14dne cyklu.

cilkaa
1. bře 2012

@drndapetka a holky, tady to nějak vázne??? Nikdo nebude stimulovat?

Já jsem negativní, takže si jdu zítra pro Puregon a začínám novej cyklus, tentokrát klasiku. Snad bude úspěšnější...
@holino držím palce, když to nevyšlo mě, tak tobě musí!!!

holino
1. bře 2012

Hezké ráno holky všem
tak jsem nakonec neodolala a včera (i dnes) zkoušela testík
a je to neskutečně neuvěřitelnééééé ale jsou tam // .....dneska jsem zkoušela 20-kovej z reprofitu a prostě tam jsooooou
Moc vám děkuju všem za obrovskou podporu .....ještě nemáme vyhráno ale myslím že máme náááádherně nakročeno a srdíčko taky bude 🙂
po uterku je to prol nás všechny doma děsně užasná vzpruha
ŠTĚSTÍ SE NA NÁS NAKONEC USMÁLO V PODOBĚ ŠTĚSTÍ A "USPĚCHU prvního IVF" ....zítra testnu ofko a objednávám se do olomouce na utz 🙂)) ....už se s manželem moc těšíme tak snad se dovíme jen ty nej zrpávičky =)
ještě jednou HOLKY MOC DÍKY

cilkaa
1. bře 2012

@holino supéér, já to věděla, že když já nic, tak ty musíš 🙂 Doufám, že u mě bude také úspěšné první klasické IVF. 😵 Už se na to zase moc těším, těch posledních 10 dní to bylo peklo.

Holky, mám dotaz- budu píchat Puregon, ale nevím, jestli si vybrat 150 nebo 175 jednotek. Marcel mi dal v podstatě vybrat, jak se cítím. Já se cítím dobře, ale zase abych to nepřehnala, co myslíte??

kcvrcekz
1. bře 2012

@cilkaa Já začínám až v dubnu.....

kcvrcekz
1. bře 2012

@holino Páááni mám slzičky v očích..🙂 To je krásné..🙂 Moc ti to přeju a držím pěsti ať je vše ok i nadále...🙂

sikulik
1. bře 2012

@holino ahojky, obrovská gratulace!!! Konečně je tu zas jedna pozitivní zpráva 😉 Teď už jen dotáhnout to do zdárného konce = šťastný mimísek v náručí 🙂, takže držím pěsti!

saminka
1. bře 2012

@holino moc gratuluji 😵 😵 😵 😵

@cilkaa to je mi lito ze to ted nevyslo ale klasika to jisti, ja mela puregon 150 a uplne to stacilo 😉 😵

sikulik
1. bře 2012

@cilkaa ahojky, škoda, že ti to teď nevyšlo, ale bojuj dál! 😉 . No můžeš zkusit těch 150 a na kontrolním UTZ se uvidí, jestli to stačí a když ne, tak to můžeš zvýšit, ne? 😉

holino
1. bře 2012

Nějak mě to nefunguje dpovědět každý z vás tak hromadně
MOOOOOC DĚKUJEME ....je to dar z nebe ....pořád tomu nemůžeme věřit .....nádhera
Holky vím že mě se to asi ted říká ....ale určitě ještě nemáme vyhráno ....zatím ....ale věřím že se dočkáte každá opravdu jo REPROFIT JE TO NEJLEPŠÍ CO MŮŽE BEJT =)

meggar
1. bře 2012

@cilkaa Když si vybereš 150j a bude to podle UTZ málo, tak ti potom stejně jednotky přidají. Když si vybereš 175j a bude to moc, tak zase uberou, takže je to uplně jedno. Já osobně bych začala těma míň jednotkama. Max. budeš stimulovat o nějaký den dýl. 😉