Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mikula77
17. črc 2012

@bobulinka74 Taky se připojuji v pěstidržení 😀 ,to by bylo,aby tento boj jeden z nich nevyhrál,anebo klidně rovnou dva,tfuj tfuj tfuj....

misha83
17. črc 2012

@alenkova Tohle může způsobovat i utrogestan, ale taky je to uvnitř všechno zduřené a tím, že jsi měla plná střeva to mohlo na něco tlačit. Já včera měla taky velké bolesti břicha, ale jak píše @cilkaa v těle se toho děje hodně a nezbývá než čekat.

jantarka
17. črc 2012

@1miska njn dělali mi ten s rentgenem, ale pravda už je to cca 7 let 😅 Ovšem ten zážitek mám nadosmrti 😒
@alenkova myslím, že to není nic závažného. Taky se stává , že jsou ženy v prvních měsících ucpané. Někomu to časem povolí, jiné to mají celé těhu. Takže hlavně být v klidu a nemyslet na nejhorší 😉

fretecka
17. črc 2012

@lenajsek Ahoj expiračku mají 2016,vyzvedávala jsem ho 8.6. kdy jsem byla nachystaná, že bude další cyklus.Klidně písni adresu a já ti ho pošlu 🙂

sblanch
17. črc 2012

Nějak nestíhám pročítat diskuzi natož reagovat, tak jen krátce: z 12 vajíček bylo zralých 8 a z nich se oplodnilo 7. Uvidíme zítra. Dobrou všem 🙂

misha83
18. črc 2012

Holky jak dlouho se vám drží pregnyl 5000 v těle?

evulatko
18. črc 2012

@misha83, ja bych rekla tak tyden, ale nemam to presne odzkousene. Jestli mas pozitivni test, tak moc blahopreji, moc bych Ti to prala🙂)))

fretecka
18. črc 2012

@fretecka No mě mizel 8- 🙂 dní,ale u každé je to asi jiné. Držím palečky ať tam jsou //

misha83
18. črc 2012

@evulatko @fretecka No já to právě chtěla zjistit a testuju od 8. dne po pregnylu a čárka slábne, dnes tam je už úplně vykoukaný duch a to jsem 11. den po pregnulu. Po ET jsem sice 7. den, ale jen 4b. embryjka, takže na případnou těhu čárku je ještě brzy. Ale ten pregnyl se mi tedy drží dlouho.

evulatko
18. črc 2012

@misha83, treba ted uz bude jen silnejsi a silnejsi🙂

kacatka
18. črc 2012

@misha83 Já měla pregnyl jednou 5 den už pryč a teď po ET jsem ho měla v těle ještě 11den od aplikace, a taky čárka slábla, pak už nic. Je to individuální. Držím palce, na testování se vykašli, je to brzy 😉 a jen to stresuje.

cilkaa
18. črc 2012

@misha83 tak to je ještě brzo na 4b, aby se vidělo. No alespoň víš, že je to Pregnyl a zítra třeba zesílí - držím palečky.

@sblanch no super, tak to je optimální počet. Tak přeji, aby se drželi všichni až do konce..

bambulajda
18. črc 2012

@kcvrcekz ...budu držet palečky s tebou....hlavně to chce pohodu. Já jsem u tady tohoto posledního pokusu odjela den po transferu na dovču vůbec jsem na to nemyslela a ani jsem nevěřila že by se mimísek chytnul a ono jo. 🙂 ..jina se mi daří celkem dobře, teda po pravdě těhotenství si moc neužívám, mám strach z každé další kontroly jestli bude vše ok.

bambulajda
18. črc 2012

@cilkaa ...no právě nic mi nenašli, ale já si myslím, že ten prednison mi pomohl. Zatím ho ještě užívám, ale už mi chtějí vzít 😒 ...tak snad se miminečku ubrání a bude vše ok. Jinak měla jsem větší dávku 2x 5 mg do 12 tt teď mám 1 x 5 mg

misha83
18. črc 2012

@kacatka Mě to testování nestresuje, asi jsem už otupělá.

kcvrcekz
18. črc 2012

@bambulajda No je mi to jasné..🙂 Ale uvidíš, že bude vše v pořádku. 🙂 Svoji část smůly sis už vybrala..🙂 A jak to je s tím prednisolem? Mě nic nenašli na imunu a Dr. mi tedy nic nenapsala, ale slyšela jsem, že prý se to normálně dá dát v minimálním množství. TObě taky nic nenašli?

cilkaa
18. črc 2012

@bambulajda no tak to máme stejné.. ale prosím tě, kdy ti ho nasadili? a jak ti po něm je? díky moc
Já na něj teď hodně sázím!!!

kcvrcekz
18. črc 2012

@cilkaa Ahojky nacpu se vám do konverzace, jesli neva..🙂 Teď jsem se ptala Kuřecové na ten Prednisol. Jsem zvědavá co mi napíše. Ptala jsem se jí zda by nebylo možné nasadit, alespoň minimální dávku. Ty to máš jak?

cilkaa
18. črc 2012

@kcvrcekz no já mám zatím se Štelcelm domluvené, že nasadíme (a teď nevím jestli po OPU nebo po ET) tu minimální dávku 5mg (1 tablate) denně.
Právě zjišťuji co a jak po holkách, co to měli (a nic jim de facto nenašli).
Já prostě si myslím, že to moje tělo to chce vypudi, nebývám fakt vůbec nemocná, žádné slabosti, nic...
A pamatuješ, ty jsi zase měla dvě čárky, když jsi byla při tom prvním pokusu nemocná, pak jakoby se tělo dalo dohromady a čert ví, co se dělo. Ale to jsou jen doměnky. Já to prostě teďka zkusím... A uvidíš.. pokud se mi zadaří, tak to nasadíš taky.
Dej pak vědět, co napsala Kuřecka.

kcvrcekz
18. črc 2012

@cilkaa NO taky si říkám, že bych do toho šla...A zkusila tu minumální dávku, no uvidím co napíše. Zatím jsem začla zobat tu mateří kašičku co tu psala drndapetka. A jelikož bych měla začít brát Estrimax zhruba od pondělka pokud MS dojde jak má tak bych ráda věděla co s tím Prednisolem.🙂

kcvrcekz
18. črc 2012

@cilkaa No víš co, ale jak tak o tom přemýšlím, já byla nemocná ještě před začátkem stimulace. Takže to asi nemá úplně moc společného... 😖 😖 😖 😖

bambulajda
18. črc 2012

@cilkaa
@kcvrcekz ...no vlastně je to takto. První pokus jsem měla na Obi...tam prednison dávají vždy ke každému pokusu....takže jsem otěhotněla šla jsem 12 den na krev a měla // ...tak mi ho na Obi vysadili, že ho nebudu potřebovat a do dvou dnů bylo těhu pryč.(HCG bylo 105)...pak jsem přešla do RF, tam prednison nedávají - nevěří na to ani Machč ani Kuřecová - s obouma jsem o tom mluvila.Ale pak jsem šla na další pokus zase // jenže pak začnou čárky mizet, bez toho že by přišla MS až čárky zmiznou úplně teprve potom přijde MS. Další pokus bez prednisonu zase na testu // a okolo 11 dne začnou mizet - úplně stejný průběh MS přijde později. Embroušci byly nejvyšší kvality z 9 vajuch 7 opodněných všechna došla do stádia XB nebo HB. TAkže nikdo neví kde je problém , děloha je taky ok protože vše chytá , ale něco prostě miminka vyhání. Vyžádala jsem si vyšetření buňěčné imunity v Praze, i paní doktorka z imuna po tom co jsem jí povykládala řekla, že to bude určitě imunita. Výsledky za měsíc - imunita naprosto OK, prý tak dobré výsledky už dlouho nevyděli.
Takže s tímto jsem šla zase do RF poslední mražák, Machač pak i Kuřecová se divili, že BI mně vyšlo až takto dobře. Machač pak řekl, že mě prostě narve vším co jde a uvidíme. Takže Prednison, Divina(to stejné co estrimax 3x 1), zibor na ředění krve, utrogestan . prednison a divina od prvního DC ...a najedno to šlo, zatím není vyhráno , ale je to nejdál co jsem se dostala. 🙂 ..holky sorry je to dlouhy 😅

kcvrcekz
18. črc 2012

@bambulajda No je to krásně napsané..🙂 No já si myslím, že ten Prednisol je prostě dobrej..🙂 Tak jsem zvědavá co na to Kuřecová napíše. Kdyžtak bych jí napsala, zda by nešlo to zkusit. A uvidíme..Alespoň ta minimální dávka. Taky mi to příjde divné, protže zatím se to mimi chytlo, ale pustilo..☹ Takže tam asi něco musí být proč to nejde..No uvidíme..Tobě už to výjde určitě. Jsem se chtěla zeptat zda jsi byla už na screeningu?

cilkaa
18. črc 2012

@bambulajda no já zase měla jedno mimoděložní a jedno negativní, tak nevím, u mě se to ani nechytá prostě...
Takže chci te'dka zkusit také něco dalšího...
A to Divine máš proč? (proč ne ten Estrimax/Estrofem)?

@ksvrcekz také mám tu mateří kašičku- zobu 3 x denně

bambulajda
18. črc 2012

@kcvrcekz ...no ve skutečnosti je prednison asi pěkná srajda, jeho vedlejší účinky jsou že přibereš a natýká obličej , říkají tomu měsíčkovej obličej - já teda musím říct , že jsem si ničeho takového nevšimla, ale má to být až u silnějších dávek což je okolo 10 mg, těch 5 mg by mělo být v poho.já jsem u něho neměla vůbec nic, jen se nemá dávat na lačnej žaludek, bylo by ti blbě.

bambulajda
18. črc 2012

@cilkaa no mě po tom estrmaxu strašně rostla sliznice, úplně mě ten spodek bolel hlavně když jsem si sedla na židli, nebo tak. ...prostě mi to nějak nesedělo

kcvrcekz
18. črc 2012

@bambulajda No jako jsem ochotna zkusit vše kdyby to mělo pomoct..🙂 Ale uvidíme co mi na to napíše Dr....I když mám tušení, že nic pozitivního to nebude..🙂

kcvrcekz
18. črc 2012

@cilkaa no já ji zobu zatím jen ráno. A u toho zůstanu🙂.

kcvrcekz
18. črc 2012

@bambulajda
@cilkaa tak mi psala Dr. že si můžu recept vyzvednout na recepci a začnu s Prednisonem hned.😀 ona je fakt zlatá🙂.

kcvrcekz
18. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-čekání na MS před KETem
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus.držím pěsti-jak ti je? A jak jsi na tom?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- Dnes po OPU držím pěsti ať je vše v pořádku..🙂
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Kdyby bylo třeba něco změnit nebo upravit napište mi do IP, ju? 🙂