Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
27. říj 2014

@ivka3901 Ivi, tak co? Jak si dopadla?
@moni34 no kamarádka ho brala a zle ji bylo i výtok měla, takže bych řekla, že normální to je. A to, že ti padaj vlasy je z těch všech hormonů.

ivka3901
27. říj 2014

@kacatka ahoj no ešte nijak,lebo sme síce ráno o 8 00 hod boli nakrvičke muž to zaniesol do labáku teraz som tam volala a ešte to vobec nemajú a že za 2 hod ach jaj ☹ ☹ ☹

kacatka
27. říj 2014

@ivka3901 a byla si v reprofitu, nebo někde jinde? Já ty výsledky měla vždy do hodiny a to i když tam byl frmol. Vím, že to čekání je hrozné, ale jistě to bude stát za to 🙂 Držím palečky

ivka3901
27. říj 2014

@kacatka já mám reprofit 250 km od domu takže so išla do nemocnici v mojom bydlisku 😒 to záleží kto tam má akurát asi službu ☹

kacatka
27. říj 2014

@ivka3901 no to je mazec! A ten první odběr Ti taky dělali v místě bydliště?

moni34
27. říj 2014

Ahoj holky, ta jsem byla na sonu prsů, má tam prý jen fibrom, pro jistotu mi udělali i mamograf, takže můžu na ET 😵 spadl mi obrovský balvan ze srdce 🙂 teď ještě doufám, že naroste sliznice, ve středu mám utz, když už je mi po tom estrofemu tak blbě 😒
@kacatka díky moc, měla jsem strach, jestli nemám nějaký zánět, holt to musím vydržet 😉
@ivka3901 tak jak jsi dopadla? myslím na tebe a držím všechno co mám 😉

cermi77
27. říj 2014

@moni34 bohužel může být, to padání vlasů je přímo myslím napsané v příbalovém letáku, je to způsoboné kolísáním hladiny hormonů, ale jak Tě začnou ládovat i utrogestanem, tak by se měly hormony vyrovnat a přestat to, neboj, jak budeš těhotná, budeš mít hřívu jako lvice 😵 , moc držím pěsti a gratuluji, že prsa jsou v pořádku !!!

@ivka3901 držím pěsti, ať HCG stoupá a je minimálně dvojnásobné.

ivka3901
27. říj 2014

Tak baby je to zlé hcg kleslo na 22,4 no vlastne vraciam sa do normálneho života pracovného spravím si ešte pár vyšetrení a hor sa do dalšieho boja,ale neviem kedy,kde a atd. som rada,že ste ma podporovali a všetkým držím palce

moni34
27. říj 2014

@ivka3901 To je mi moc líto,tečou mi slzičky jak hrachy ☹

delfi75
27. říj 2014

@ivka3901 to mě moc mrzí ☹

delfi75
27. říj 2014

@moni34 je skvělé, že jsi v pořádku!!!! ve středu mě čeká také UZ...

ivka3901
27. říj 2014

@moni34 ale moja neplač ved aj ja plačem ono to prebolí a čas vylieči všetky rany 😒 nie už som sa dosť naplakala od štvrtka fakt dakujem bohu,že máme mrazáčikov spravm si ešte reprodukčnú aj hematologiu a možno sa KET podarí 😒

kacatka
27. říj 2014

@ivka3901 Ivi, moc mě to mrzí ☹ Všichni tady víme jaké to je a to zklamání se musí jen vyplakat. ☹ ☹ ☹ Máš mrazáčky a uvidíš, že mezi nimi bude ten pravý šampión 😉
@moni34 Tak to je fajn, že UZ dopadl dobře, a že můžeš pokračovat 🙂 Tak hodně štěstí 🙂

hanulik77
27. říj 2014

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? Ivi,moc mě mrzí jak to dopadlo. Prošla jsem si tím taky,uplně stejně jak ty. Letos v březnu. Byl to naše 4 ivf a už jsme si to bohužel museli platit celé. A nemáme nic zamražené. Ale řekli jsme si že budeme bojovat a ještě to zkusíme. Ivi zase bude dobře,budu ti držet palečky. A vám holky taky 🙂

ninanela
27. říj 2014

@ivka3901 ach mrzí ma,že to nevyšlo.Mne tiež nevyšiel ET s čerstvým embriom,až s mrazeným.V Reprofite mrazia len velmi kvalitné,uvidíš že ďalší pokus bude na dlhší čas posledný! 😉

delfi75
27. říj 2014

@hanulik77 ahoj, vítej 😉 i Tobě hodně štěstí...

dianka33
28. říj 2014

@kvakuska Boze, to by bylo skvele... nedokazu popsat jak by jsme se tesily... vcera mi hned vzal doktor krev a dnes bude volat, jaky je vysledek... bojim, bojim...

zibi
28. říj 2014

dievcata mozem sa opytat? aky je vas nazor na Otevrela? odbornik? pristup? atd..? 🙂

cermi77
28. říj 2014

@zibi za mě je to dobrý doktor s lidským přístupem, je s ním rychlá, příjemná domluva a o odbornosti nepochybuji, měla jsem tu čest sice jen 4x, protože chodím k jiné Dr., ale vždycky to bylo v krizových situacích, kdy mi dobře poradil, dobře diagnostikoval a dobře zaléčil 😉.

ivka3901
28. říj 2014

Ahojte baby na dlhšiu dobu sa s vami lúčim bolo my s vami super a to ako ste ma pvzbudzovali no momentálne sa vraciam do roboty medzi ludí konečne na mesiac si dávame pauzu s dochtormi a potom idem ešte behať daké vyšetrenia potom po vianociach a novom roku sa možno rozhodneme ísť na KET ale to nebudem už ani vypisovať,že ideme ani testovať ani nič a pochvalim sa až bábetkom,ale kludne mi možte napísať já sem sem tam mrknem ,že ako sa máte a ešte jedna vec čo myslíte máme zamrazeé 2 HB a lepšie je vkladať po jednom pri KETE alebo obidve naraz,ale asi v RP vkladajú po jednom aká je tam šanca,že sa to jedno rozmrazené ujme 😒

evulatko
28. říj 2014

@ivka3901,drzim moc palce,at Ti to priste vyjde🙂Mne Stelcl rikal,ze na ET dame jen jedno a kdyby to nevyslo,tak na KET dame dve,ze tam je sance nizsi. DRZ SE🙂

kacatka
28. říj 2014

@ivka3901 Ahoj Ivi, alespoň se teď trošku odreaguješ a nebereš síly 🙂 Jinak já bych si nechala určitě transferovat jedno, obzvláště, když jsou tak kvalitní, šance, že se embryjko ujme je prý 48%, takto mi to řekl dr. Koudelka, ale Tobě to jistě vyjde a zbyde i na sourozenečka 🙂 Tak se Ivi drž a zase někdy 🙂

ivka3901
28. říj 2014

@evulatko no ved máme vlastne už len na jeden vklad a potom to bude o to horšie asi potom budem potrebovať psychologa alebo psychiatra,ale nevime čo bude nechem nato všetko myslieť je mi už zle strieda sa vo mne hnev strach lútosť smútok ................mám stav úzkosti ked viem,že mám len 1 šancu na dieťa je to zlý pocit

ivka3901
28. říj 2014

@kacatka dakujem,ale já na čísla už neverím aj darované sú prý kolem 70 ¨PERCENT A nič ☹

evulatko
28. říj 2014

@ivka3901,co treba zkusit imunologii?Mam jednu fajn doktorku,kdybys chtela,ale je v Praze...Kdybys chtela na ni treba poslat mail,tak dej vedet.Jinak moc drzim palce,urcite to vyjde🙂

ivka3901
28. říj 2014

@evulatko dakujem pekne,ale to čo robia v PRAHE tak robia už aj na slovensku kúsok od mojho bydliska a tá dochtorka sa bola zaúčať v prahe,ale dík za info 🙂 áno 25.novembra som objednaná na imunologiu aj hematologiu mi tam spraví 🙂

moni34
28. říj 2014

@ivka3901 ahoj Ivi, třeba se přes vánoce odreaguješ, přijdeš na jiný myšlenky a pak se zase pustíš do boje 😉 aspoň že máš nějakého mrazáčka,i z ketu je spousta miminek 😉 Drž se 🙂

delfi75
28. říj 2014

@ivka3901 Ivka, drž se a ukaž se tady...i já sem chodím po 2 neúspěších...a jestli nám to opět nevyjde, pak se na té psychiatrii sejdeme společně 😉 a ať na imunologii vše dobře dopadne...

ivka3901
28. říj 2014

@moni34 dakujem a tebe prajem nech sa ti všetko podarí aj sono nech dopadne dobre a daj vedieť ako si dopadla s ET a kolko vám mrazáčikov zostalo no my si do tých vianoc dáme určite pauzu potom po novom roku podla výsledkov začneme riešiť KET ale dilemu mám teraz či vložiť obidve embryjká a šanca je,že sa aspom jedno ujem alebo vložiť po jednom a mať 2 vklady 😒 čo by si spravila ty ?

delfi75
28. říj 2014

@zibi ahoj, souhlasím s @cermi77. Je to můj ošetřující lékař, vždy milý, vstřícný a vše podá srozumitelně...a i když jsem původně šla do RF s tím, že se objednám k jinému lékaři, teď bych neměnila a jsem ráda, že se nás ujal právě on. Jinak jsou tam všichni milí a názory nás pacientek mohou být různé...i my jsme každá jiná a můžeš si vybrat 😉