Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
20. dub 2015

@cermi77 to souhlasím 🙂

zelena_zirafka
20. dub 2015

@cermi77 Ja byla 11. den na krvi, na test jsem necurala, nemam na to nervy. Byvala bych sla az 12. den, ale byla to sobota, tak mi dr. rekl, at prijdu v patek. 🙂 S prvnim ditetem krev 12. den.

@sikulik Ja zas kdyz vidim rodinu dva kluci plus holka, pada na me intuice, pocit, ze mame v kryobance holku a jaka by asi byla... a pritom se nam dalsi dite nevejde do bytu a predevsim - ze zdravotnich duvodu uz tehotna byt nemuzu, uz ted podruhe to byl boj. Zatrhli jsme nekontrolovane znicit, ale zatim budeme asi platit uchovani, nemam na to, aby embryo znicili. ☹ Treba by z nej byl skvely clovek... no je mi z toho vselijak.

cermi77
20. dub 2015

@zelena_zirafka obdivuji, to cekani je nekonecne i kdyz sama moc dobre vim, ze ten pozitivni test jeste nic neznamena, ale ta nadeje, ze to klaplo je hrozne moc motivujici 🙂.

pjja
21. dub 2015

Ahoj holky,nezkoušela jste některá kontaktovat dr. Štelcla na jeho novém působišti??

karolinusinka
21. dub 2015

@pjja zkoušela 🙂 je tam a ordinuje 🙂

pjja
21. dub 2015

@karolinusinka je v pohodě?

karolinusinka
21. dub 2015

@pjja tak to teda netuším, ale zněl jako vždycky 🙂

sikulik
21. dub 2015

@zelena_zirafka přesně to chápu, no je to hrozně těžký, se rozhodnout, taky jsme si původně říkali, že budeme pořád dokola platit......

sikulik
21. dub 2015

@pjja zkoušela a je skvělý jako vždycky, omlouval se, že se nemohl ozvat svým pacientkám

sikulik
21. dub 2015

@ivka3901 tak co hlava, už tolik nebolí? Drž se!!!

ivka3901
21. dub 2015

@sikulik dík za opýtanie už nie ona prestala tuším na 3-4 den po vklade akurát dnes som si robila testík a síce druhá čiarka tam je,ale neni vobec silná a skoro ledvaj ju vidieť ☹ už som to oplakala už je dobre bojím sa,že to skončí ako minulý rok,že budem mať nízke hcg a čoskoro začnem špiniť ☹ už aj nato som pripravená

delfi75
21. dub 2015

@ivka3901 neboj a neplakej, jsi teprve 8.den! !!! A taky jsi zaléčená, to jsi loni nebyla 🙂

moni34
21. dub 2015

ahojky děkuji za podporu, teď zase čekám na výsledky tripltestu, je to pořád dokola, samé čekání na výsledky 😉 taky pořád myslím na mrazáčky, taky budeme platit, dokud to půjde, přemýšleli jsme ještě o sourozenci, ale zdá se mi to už pozdě, muselo by to být co nejdřív a nevím, jestli bych zvládla 1batole a 1mimi ve 42 letech, ale pocit, že tam někde mám miminka, je strašný, taky přemýšlím jaký by byli a že se jich nemůžu jen tak zbavit ☹
@ivka3901 to vůbec nic neznamená, neházej flintu do žita a slzičky si schovej, až to bude jasný, do té doby si říkej, že to vyjde, teď je psychika důležitá, zkus se těšit, tím tomu drobečkovi teď prospěješ nejvíc 🙂 myslím na tebe 😉

ivka3901
21. dub 2015

@delfi75 dakujem ale aj tak a ved práve som myslela,že budem mať silnejšie čiarky,ked som preliečená ☹

delfi75
21. dub 2015

@moni34 vše bude dobré a mimi zvládnete 😀

cermi77
21. dub 2015

@ivka3901 proč hned takové myšlenky, moc gratuluji k pozitivnímu testu, nevzdávat nic předem, zvlášť pokud jsi teprve 8.den po ket !!! Všechny tady Ti držíme pěsti, ať to dobře dopadne a miminko se zavrtá 😵. Psychika dělá hodně, buď co nejvíc v klidu.

1miska
21. dub 2015

@zelena_zirafka odrozeno nemame, druhé mimco ted klaplo spontalne, jsem 13. tyden a mame dva mrazacky.... zatím je nechame mrazit dal, třeba na nas ještě jednou padne touha po miminku a nepůjde to uz samo.... jinak me teda trha srdce to nechat rozmrazit nebo na výzkum.... sice je to par bunek, ale když vidim co z tech par bunek vyrostlo tak... zatím to odsouváme a za par let budeme resit co dal

78marcela
21. dub 2015

@ivka3901 já mela slabou čárku 11.den, ani nesla vyfotit, taky jsem to obrecela a vidíš, už jsem v 21.týdnů. Takže nic nevzdavej, čárka tam je a to je důležité. Držím!!!

sikulik
21. dub 2015

@ivka3901 hele, žádné slzičky a žádné černé myšlenky!!!! Ty jsou zakázané 😉 . Důležité je, že tam ta druhá je aspoň trochu vidět, a za dva dny bude zase silnější, prostě to tak bude a basta 😉 . Vůbec teď nepřemýšlej nad tím, že by to nevyšlo, na slzy bude dost času až když budeš vědět, že to nevyšlo jistě, a to se nestane 😉

sikulik
21. dub 2015

@misha83 taky musím potvrdit, že péče Štelcla byla jak u všech pokusů, tak v těhotenství přímo nadstandartní, vždy mi vyšel ve všem vstříc. Třeba, když jsem v práci nikomu nechtěla říct, co podstupuji, tak mi vyhověl v tom, že jsem vždy mohla přijít buď v polední pauze nebo až po pracovní době, klidně na mě čekal. Prostě kromě profesní vysoké odbornosti je pro mě i lidsky absolutně dokonalej a chápající

sikulik
21. dub 2015

@78marcela ahojky, už máš půlku za sebou, no to tak letí, za chvíli budeš mít svoji vysněnou princeznu v náručí 😉

sikulik
21. dub 2015

@cermi77 a o Tobě ani nemluvím 😀 , teda holky, tady bude miminek za chvíli, a co teprve ty, které se za chvíli povedou @ivka3901 a pak @delfi75 😉 tak se držte, holky!!!

sikulik
21. dub 2015

Jinak holky, jsem ráda, že to vidíte podobně s těmi mražáčky, já jsem si tenkrát připadala jako praštěná, opravdu to člověk bere jako svoje miminka a @moni34 myslím, že bys to určitě zvládla se dvěma prcky 😉 , máš jednoho velkýho pomocníka 🙂 a potom, když budou věkově blízko, tak si pak spolu hodně vyhrajou a ty si hodíš nohy na stůl a budeš rejdit na koníkovi 😀 😀 😀 .
A každej je tak starej, jak se cítí, to číslo v občance je nepodstatný 🙂 !!!

delfi75
21. dub 2015

@sikulik ahoj a dík,ale já pi ivce určitě nebudu....

karolinusinka
22. dub 2015

@sikulik @misha83 holky, už mají doktora Štelcla na webu 😉
http://www.reprogenesis.cz/

ivka3901
22. dub 2015

@cermi77
@78marcela
@sikulik holky moc vám dakujem ste zlaté,že ma podporujete utešujem sa ,že dokiaľ nešpiním tak mimísek je tam a hádam sa zabydluje 🙂 tera testovať budem v piatok alebo až v sobotu tak uvidíme či bude čiarka tlustejšia 😒

ea09
22. dub 2015

@ivka3901 ahojky ,bude to dobré musíš doufat že jo a neházet flintu do žita.Já vím je to těžké 🙂 ☹

78marcela
22. dub 2015

@ivka3901 určité bude. Musi 🙂

evulatko
22. dub 2015

@ivka3901, pokud jsi teprve 8. nebo 9. den od KETU, tak podle me není nic ztracene, ja testovala 12. den od ETu a carka taky nebyla zadny zazrak a vyslo to. Moc Ti drzim palce🙂

evulatko
22. dub 2015

Holky, ten Stelcl, to jsou teda věci🙂 Budete k nemu nektera prechazet?