Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
11. říj 2011

@drndapetka no právě, ono někdy míň znamená víc 😉

fidac
11. říj 2011

no jasně pomáhá.... 🙂 taky jsem tomu moc nevěřila....hlavně to nevzdávat a vyzkoušet všechno, co půjde....!!!!!!

drndapetka
11. říj 2011

@bellka ....chtěla jsem tím říct, že třeba když si tělo trochu odpočine od tolika hormonů a bude jich o polovinu méně, tak bude reagovat lépe, nebude tolik zmatené

safarikovap
11. říj 2011

@bellka Jááááj, co jste Šimonkovi za tu mrkev naslibovali, že se po ní tak sápal 😕 🙂 Ty poslední fotky - klasika - prostě komik 😎 😀

bellka
11. říj 2011

@drndapetka tak tak, hlavně si trošku "hormonálně" odpočinout 🙂

bellka
11. říj 2011

@safarikovap no to víš, apetit po rodičích, takže až se rozjede, budeme muset každý měsíc udělat zabíjačku 😀

bellka
11. říj 2011

No nic, děvčátka, doufám, že jsem aspoň trošku pomohla radou a naladila vás pozitivně, jdu do pelechu, tak přeju dobrou nocku všem a pěkně se vyspinkejte, zase vás příjdu zkontrolovat 😉

fidac
11. říj 2011

@drndapetka já jsem byla taky rozhodnutá hned jít na ivf, ale pan doktor mě vyvedl z omylu, že by to nebylo ono... Že pokud to šlo normálně, tak to půjde i bez ivf, protože by to byla velká zátěž pro tělo a při stimulaci injekcema s PCO bych buď měla moc folíků anebo žádný, takže nakonec jsme jenom vyzkoušeli clostil v jiné dny než mi ho dávala moje doktorka (mj. 6 měsíců bez jediné ovulace) a hned první měsíc od konzultace asi po 2 letech ovulace....

jp11
11. říj 2011

@fidac ahoj a ty máš dobré zkušenosti s RF?? vy jste byly na umělém??

safarikovap
11. říj 2011

@bellka Dobroooooooooooooooooooooooou 😉

fidac
11. říj 2011

@jp11 do Reprofitu jsem jezdila asi 7 měsíců....byla jsem spokojená já i můj manžel, který je taky doktor a ví, jak to chodí v některých CARech. My byly jenom na inseminaci....

jp11
11. říj 2011

@fidac a máš kolem sebe známé cho je čeká nebo mají za sebou umělé a hnedka třeba na první pokus??

fidac
11. říj 2011

jedni známí byli asi před 4 rokama v Repromedě a jim se povedlo až napodruhé... a jedna kamarádka se chystá teď na první

bublenudle
11. říj 2011

@safarikovap Díky,ty jedna nakopávačko..... 😀 😀

drndapetka
12. říj 2011

Ahoj holky, takže já na testu pořád bílo, takže to fat vypadá, že s tou minimálkou fakt budu muset počítat 😝 Na jednu stranu se mo těším, na druhou stranu jsem moc zklamaná z toho, že ten 2.IVF pokus nevyšel, když z prvního jsem otěhotněla a to jsem měla horší vajíčka (moc velký počet na úkor kvality).
Přes noc se mi zo nějak rozleželo v hlavě s tou prací a nevím jestli do práce aspoň na 2 měsíce před tou minimálkou jít, protože se zas budou hodit prašulky (přes Vánoce jsou krásný tržby rovná se krásný odměny). tak Vám Ti nevím co bude lepší 😒 jestli dám přednost raději dobré psychice nebo penězům-mohli bysme na ten pokus jít dřív?

safarikovap
12. říj 2011

@drndapetka Ahoj 🙂 Né že bych schvalovala to, že bys dala přednost penězům před mimčem (ani si to tak nemyslela, chápu), ale přece jen bych si možná dala ten měsíc dva voraz - o Vánocích přijdeš na jiný myšlenky, bude spousta práce, peníze se hodí vždycky a můžeš se pak líp připravit na další pokus 😉 Pokud vás nic netlačí, tak není důvod to takhle honit...

drndapetka
12. říj 2011

@safarikovap no mě právě každé čekání navíc hrozně bolí, nejraději bych šla na minimálku v prosinci (nechala projít jeden cyklus), jenže to by mě zas nepustili z práce, musela bych vydržet do ledna, to teď nevím jestli být doma a jít v prosinci, nebo jít do práce a vydržet to do ledna, i když to čekání o měsíc dýl je už teď pro mě nepředstavitelný ☹ čím dýl se snažíme o mimi tím víc mi každý den připadá věčnost

carlik
12. říj 2011

Ahojky baby, člověk tu půl dne není a vy naplkáte 5 stran, kdo to má číst a zapamatovat si?
@agnes88 ještě k těm folíkům- oni když se dělá OPU odsají všechny folíky a za hned vedle v místnosti v labáku to propláchnou a zjistí kolik tam bylo vajíček a řeknou ti to po probuzení. Když nejsi v narkoze, tak to vlastně slyšíš hned.
@safarikovap ty jsi popleta, já jsem z Olomouce, tudíž Štěpána navštěvuji tady (a nějaká vypadlá elektřina v Br nám včera nevadila)
@drnapetka a @holino vítám vás tady a když Machač řekne, že těhule budete, tak budete! Ale někdy to trvá prostě dýl a chce to hodně nervů.
@bellka tak Štěpán bude asi dlouho slavit co, s tou bednou šampáňa 😉 No určitě si to zaslouží i všechny sestřičky tam a Míša Soušková je taky super.

drndapetka
12. říj 2011

@carlik ahojky, děkuji za přivítání 🙂 teď koukám na Machače fotky a je to moc hezkej chlap, mě se takový typy líbí 😀

carlik
12. říj 2011

@drnapetka tož to počkej na originál, a bacha má doma 3 malý princezny + samozřejmě manželku k tomu 😉

drndapetka
12. říj 2011

@carlik já mám taky krásnýho manžela, neměnila bych 😵 😀

drndapetka
12. říj 2011

@carlik a myslíš, že se mám teda objednat v Reprofitu k němu?
Tobě se povedlo na kolikátý pokus, a z minimálky? 😕

safarikovap
12. říj 2011

@drndapetka No právě už jenom kvůli té psychice - bych do toho nešla hned. Sama říkáš, že o Vánocích budete mít v práci fofry, tak se člověk přece jen přestane na to tolik upínat. Radši bych se asi dřív hodila do klidu, abych tomu dala větší šanci a nestresovala se zbytečně. Navíc - jak Ti to v prosinci vychází - myslím MS? Protože (už jsem si to taky zjišťovala - zvažuju, jestli jít do 1. IVF teď v listopadu nebo až v prosinci) vloni byl Reprofit zavřený od 22. 12. - do 10. 1. - tak abys zase stihla do té doby stimulku, OPU i ET...Já jsem byla na minimálce teď v září, ale neklaplo to 😖
@carlik Ženo, vždyť už mě znáš - na mě jak tady všichni spustí, tak ani nevím, čí jsem - ale už si budu pamatovat, že Ty a Brno ne-e 🙂 Hlavně, že včera všechno O.K. 😉

lentilkal
12. říj 2011

Ahoj zdravim všechny co si me trochu pamatuji a hlasim se ze v patek jdeme na odber vajicek tak snad se nam urodi.Jinak taky chodim ke Štepanovi a nemenila bych i kdyz ho asi dost trapim vzdy ma ze me hlavu v pejru jen vidi moji slozku.Tak a ja zase padim.Mejte se tu vsichni fajn

safarikovap
12. říj 2011

@lentilkal Ahoj 🙂 Tož v pátek hodně zdaru - ať je to jeden folík vedle druhýho 😉

carlik
12. říj 2011

@lentilkal no myslím nad moji tlustou složkou v Brně se zamysleli a udělali všechno pro to, aby se mě už zbavili a já byla těhule 🙂
@safarikovap no s tím posunutím bych se asi taky přiklonila, protože se může stát, že se mrcha zpozdí a v RF bude zavřeno a co pak?
@drnapetka já k Machačovi chodím skoro 3 roky a byla jsem už skoro beznadějný případ, takže mám darovaný. A myslím, že první konzultaci v Ol dělá Míša Soušková, ale je taky strašně prima, vše vysvětlí a je moc pečlivá.

safarikovap
12. říj 2011

@carlik Tím jsi v podstatě brouku odpověděla i mě, protože jsem zvažovala jestli jít do 1. IVF v listopadu nebo prosinci. Ale pokud pojišťovna stihne do 1. 11. schválit mou žádost, tak to odkládat nebudu a začnu stimulovat v listopadu, páč se i u mě může stát, že MS v prosinci nepřijde třeba 1. 12., ale až 5. 12. a už jsem v pr...Jsem věděla, že mě zkušenější poradí 😉

safarikovap
12. říj 2011

@bublenudle Tak co oslavenče - žádnej bolehlav po včerejšku? 🙂

katem
12. říj 2011

@carlik no bylo to tam opravdu nadherne! pred tim 8 let v Dubaji, takze opravdu jsem mela teplicka moc a moc 😎 bylo to narocne po strance pracovni, ale zkusenosti k nezaplaceni 😉
No a v Sing jsem absolvovala vsechny me IVF. ... no uvidim to s tim testovanim 😉 - jak na tom budu 10.den 😉
Jsem rada, ze mala hezky roste 🙂 to bude vse ok, oni Dr. nekdy temi svymi technickymi znalostmi prehaneji - vubec se neboj - to bude FAJN. DOufam, ze jsi uvarila dobry obed a veceri 😕

bublenudle
12. říj 2011

@safarikovap Čau dračico,nene,bolehlav ne,já nepiju... 😉 je dnes opet hnusné podzimní den a já musim do Brna za chvílu...fuuuuj 😠