Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
12. črc 2012

Holky mohu se zeptat ,jsem asi blbá,doktorka mi dnes říkala že jsem 6+1 to se počítá od kdy od ovulace nebo menstruace,od menstruace mi to vychází déle

fidac
12. črc 2012

@fretecka od MS

jantarka
12. črc 2012

@fretecka počítá se od ms, ale oni počítají i podle velikosti plodu. Taže se to může malinko lišit 😉

fretecka
12. črc 2012

aha tak tomu moc nerozumimto mi vychází 7ale to je jedno hlavně že je srdíčko 🙂

fretecka
12. črc 2012

@jantarka aháá děkuji za vysvětlení

mikula77
12. črc 2012

@jantarka To není možný,ještě sem tam chtěla dodat jestli nejsme dvojčata,ale bylo m trapný 😀 😀 😀 😀 Ale asi jediný coby nás mohlo spojit je znamení,já sem panna a Ty?A nebo žeby se některej taťka někdy někde zapoměl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jantarka
12. črc 2012

@mikula77 i jááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jantarka
12. črc 2012

@fidac Repromeda je taky vcelku zajívavé zařízení. Známé z jedněch stránek o těhulení tam dělali PGD a platila 36.000,- 😠 😠 😠 😠 A o přístupu ani nemluvě. 😕 😕 😕

mikula77
12. črc 2012

@jantarka No tak to je bomba,alespoň můžu doufat že mě čeká stejné štěstí jako Tebe,a to co nevidět!!!!

jantarka
12. črc 2012

@mikula77 jasně to nejlepší kolo bylo 9.ivf 😅

drndapetka
12. črc 2012

@kcvrcekz jéééé, ty pečeš dortíky? 🙂 To kdybych věděla, tak Ti řeknu....nechala jsem totiž péct manžovi k 30tinám dort ve tvaru xboxu a ovladaču na xbox, je totiž vášnivý hráč 😀 Ti chlapi jsou věční děcka, ale zase kdo si hraje, nezlobí 😀

kcvrcekz
12. črc 2012

@drndapetka Jo jo no baví mě to..🙂 Ale zatím to není úplně dokonalé...☹ Ale snad se někdy vypracuju..🙂

drndapetka
12. črc 2012

@kcvrcekz tak příště 🙂 Dortík je strašně krásný, jsi moooc šikovná 😉 Já bych na tohle neměla trpělivost 😀 tak si Tě zamlouvám na pečení dortu pak pro miminko k prvnímu ročku 😵

kcvrcekz
12. črc 2012

@drndapetka 🙂 děkuji 🙂 No tak pokud neztratíme kontakt proč ne..🙂
A jak ti vlastně je mamino..🙂

drndapetka
12. črc 2012

@kcvrcekz je mi krásně...vůbec si nepřipouštím, že by to dopadlo špatně.....asi jsem po těch nezdařených pokusech rezignovala a nestresuju se, jen si užívám toho hezkého plnými doušky 🙂 Vůbec se neomezuju, dneska jsme byli třeba nakupovat, 3 hodiny jsme lítali po Olympii, bolí mě sice nohy a jsem unavená, ale těhotně se cítím jen ráno, to mi je šoufl a bolí prsa, to bříško pořád necítím, jsem z toho na mrtvici, pokaždé jsem bříško cítila, ale už to neřeším, asi to tak má být a brouček nechce zlobit maminku bolestma 😉 Dmeska jsem s chutí "sťápala" knedlo-vepřo-zelo, pak se mi udělalo špatně a myslela jsem, že to vyhodím, ale po půl hodině zas v pohodě. A strašně mě začal smrdět manželův parfém, zdá se mi silný, vlezlý a přitom mi voněl vždy staršně moc pěkně 😖

kcvrcekz
12. črc 2012

@drndapetka No tak to je jasný, těhula jak vyšitá..🙂 Tak to je dobře, že se cítíš takto...🙂 Já doufám, že na další KET budeme mít chlapa nebo alespoň Kuřecovou... 🙂

lenajsek
12. črc 2012

Holky ahoj, jen nakukuji, pořád není co spát, manžel chodí utahanej z práce, tak na nějaké radovánky doma asi nemá ani pomyšlení, dneska šel spát dřív jak malej, o půl deváté... 😝 To jsu teda zvědavá, jak to bude příští měsíc s tím Clostíkem, když teď je to nula nula nic, no, ehm... 😔 🤐

@drndapetka Moc na zítřek držím palce, ale myslím, že je to jasné, hCG bude určitě parádní, tak tfuj tfuj!!!

@fretecka Velikánská gratulace k srdíčku, paráda!!!! 😉 Jen tak dál!!!! Takže už jsi z RF propuštěná (z centra) a budeš chodit o patro níž na gyndu, jo? Tak držím palce, ať se miminko vyvíjí úplně krásně a ať Tě nic netrápí

@kcvrcekz Krásný dortík, jseš velká šikula, já na tohle nemám buňky... 😝 Já dělám akorát dekorace do bytů, ale na dort si teda netroufám a smekám před všema, kdo to umí... 🙂
A neboj, příště to už určitě vyjde!!!

A holky, moc vám všem držím palce, je vás tady teď tolik, co budete postupovat další pokusy, tak všem moc moc držím palce!!!

misha83
13. črc 2012

@kcvrcekz Jsi neuvěřitelně šikovná, to bych nikdy neudělala 😀 .
@fidac Tak to jsme na tom stejně, moje Dr. mi nejdříve napsala Unicu, pak jsme přešli do RF a ona mi řekla, proč jsem to s ní nediskutovala, že by mi doporučila Repromedu. Jenže to já právě věděla od mé sestry, že ji ona preferuje, takže proto jsem to s ní neprobírala. A proto jsem taky Dr. změnila 😉 .

misha83
13. črc 2012

@fretecka Počítá se to od MS nebo od OPU, takže u tebe od MS, ale záleží na velikosti plodu, což zase záleží na ovulaci a jiných faktorech.

No kamarádka byla s partnerem v Repromedě a když si tam šli pro výsledky spermia, tak ji doktor dost nevybíravě řekl, že má počkat v čekárně pokud partner nedá výslovný souhlas, že to může slyšet, když nejsou manželé. Jako to totálně nechápu, tak asi by tam spolu nechodili ne 😠 .

kcvrcekz
13. črc 2012

@lenajsek ahojky děkuji moc🙂 nevěš hlavu oni jsou ti chlapi jak děti. Uvidíš, že s clostikem to půjde a manža bude spolupracova😉. Drž se😉
@misha83 moc děkuji😉

fidac
13. črc 2012

@jantarka je, známí tam byli na ivf a za 2 pokusy tam nechali balík, zhruba 90 000, byli ale spokojení....
@misha83 jj, taky nejdřív mluvila o Unice a pak za půl roku o Repromedě, nevím, jestli ji z toho něco kápne, když tam přijde její pacientka, ale nesnáším, když mě někdo něco vnucuje....Každopádně jsme si vybrali hodně dobře, protože nás prďolka vyšel na minimum...

misha83
13. črc 2012

@fidac Nemáš stejnou doktorku? 😉 Já už k ní tedy nechodím i z jiných důvodů.

fretecka
13. črc 2012

@lenajsek S toho si nic nedělej u nás to s tím časováním bylo stejné,téměř před rozchodem,protože me to bylo líto a ejhle,netulily jsme se v čase jak jsme měli,vlastně dva dny před ovu a dva dny po a je tu mimisek,o kterém jsem ten cyklus ani nepřemýšlela. Prostě ppřišel v pravou chvilku a mě bylo včera moc fajn,když se rozplýval nad UZ nad tím naším červíkem,myslela jsem,že ho to nebere. jinak jsem převedena dolu na gyndu,myslím,že nemůže být horší doktorka než jsem měla

sikulik
13. črc 2012

@drndapetka ahojky, velikánská gratulace k HCG!!! 🙂 , to je bezva, že se zase daří, holky to povzbudí a budou zase věřit 😉
@mikula77 ahojky, tak snad po dvou ms tě konečně čeká ten úspěšnej pokus a na jeho konci budeš držet v ruce mimíska 😉 , a musím tě povzbudit, když tělo bylo předtím delší dobu těhotné a také po revizi, je nabuzené a většinou je potom mnohem větší šance na uchycení a úspěšné těhu 😉
@kcvrcekz nádherný dortík, seš moc šikovná, no vidíš a máš vedlejšák hned 🙂 , na pondělí držím pěsti 😉

sikulik
13. črc 2012

@1miska promiň, že se do toho pletu, ale zkoušela jsi třeba 3 cykly po sobě nebrát na tu sliznici vůbec nic a vykašlat se na to? Třeba už je tělo "přehlcené" všech těch bylinek, léků a ostatního, a možná to pak působí dohromady spíš opačným způsobem. Každopádně ti mooooc držím palce, aby už konečně narostla tak jak má a vy jste se mohli dát do boje 😉 !

drndapetka
13. črc 2012

Holky,tak hCG mám 784.Zdá se mi to hrozně vysoké na 12.den po KET,snad z toho 1emhryjka nebudou nakonec dvojčata 😅

sikulik
13. črc 2012

@drndapetka no možný je všechno, četla jsi příspěvek od @1miska 🙂 na předešlé stránce?

haaappy
13. črc 2012

@drndapetka aaaaaaaaa, to je úžasný!!! Obrovská gratulace!! Já to věděla!!!
Ty hele, to může být klidně možný, páč kámoška měla s dvojčatama 12. den po ET něco kolem 500 😅

fretecka
13. črc 2012

@kcvrcekz pěkný dortík,mě pečení mmoc nejde,já zase raději vyrábím šperky 🙂

fretecka
13. črc 2012

@drndapetka gratulace,co víš třeba nakonec budou dvě🙂 Krásné HCG 🙂