Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
27. dub 2012

@bublenudle co to tady čtu za radosti...takže Zorro tentokrát určitě zabojuje nejvíc a nejdýl vydrží u maminky v bříšku!!! Ta 7 musí přeci přinýst štěstí i tobě, když přinesla mě..7. těhotenství a mimčo mi spinká v postýlce 😉
Nevíte co je s @katem? Už sem moc nechodí? Já teda taky ne, jen občas nakouknu.
Takže držíme všechny palečky nastávajícícm mainkám a snažilkám a maminkám hodně sil s těma miminečkama 😉

bublenudle
27. dub 2012

@carlik Ahooojky, jj máme 4 miláčky, ET v pondělí 😉 tak se těším moooc.. Katka je v pořádku a miminka taky, viděla jsem se s ni.. Malá je teda nádherná princezna.. Já se modlim a doufám, ze za rok budu touhle dobou už randit s kočárkem na sluníčku .. Měj se pekne pa

carlik
27. dub 2012

@bublenudle děkuji za info o Kačce a když tak ji od nás pozdravuj, jestli ji zase vidíš 🙂
Já budu příští pátek vzpomínat na přesný rok, co jsem dostala do bříška 2 bubliny a ta jedna mi te´d spinká v postýlce 😉 Tak ty se dočkáš taky, neboj, to musí prostě vyjít! Opatruj se

bublenudle
27. dub 2012

@carlik Vyridim 🙂 měj se krasne v pondělí se ozvu pa

aidule
27. dub 2012

@bublenudle Jéé, Leonko, to je super, že se k té partičce přidal ještě jeden 😀 😀 😉 Tak si užij krásně a rychle víkend a jupííííííííííííííííííí v pondělí pro čtyřčátka 😀 😉 🙂 !!!

lenka27
27. dub 2012

@jana321969 gratuluji k dobrým výsledkům i k parecku🙂

kcvrcekz
29. dub 2012

Ahojky holky tak jsem po utz.Jsem opravdu dobrá nosnice 8 na pravém a osm na levém.Ale kolik toho bude doopravdy se dozvíme v úterý kdy jdu na odběr.Dnes v devět večer musím píchnout a v úterý v osm ráno jdem na věc. A v neděli za týden mi budou zavádět embryjka.Holky já se tak těším.Moooc si přeji aby to vyšlo hned.

olousek35
29. dub 2012

@kcvrcekz vyjde, neboj. Držím pěsti a čekám pozitivní výsledky 😉 😉 😉

1miska
29. dub 2012

@fretecka ahojky, mojziska muze jit i na pojistovnu, urcite by ti ji mel napsat registrujici gynekolog, mozna i RF, to nevim, ja na ni chodim uz asi pul roku - jednou do mesice me udela takovy to uvolneni plus pres konecnik - pak cviceni doma - to flakam, priznavam :( jinak zitra jdu na kontrolni UZ, co dela sliznice, tak uvidime .... mejte se 🙂

fretecka
29. dub 2012

@1miska Děkuji za info. Tak to držím palečky ať sliznice roste. Mě čeká UZ 7.5. tak uvidim jestli nějaká odezva na clostík.

@kcvrcekz Držím pěsti ať to vyjde na poprvé 🙂

lenka27
29. dub 2012

@1miska držím palečky🙂

bambulajda
30. dub 2012

@bublenudle
@kcvrcekz ...holky krása, držím palečky 😀

kcvrcekz
30. dub 2012

@bublenudle Drž se a ať se broučci nebo brouček pořádně u maminky zavrtá..🙂

kcvrcekz
30. dub 2012

@bambulajda A kdy ty jdeš na věc vlastně? Teď jsem úplně dočista na čisto zmatená 😲 😅
@fretecka
@olousek35
Holky moc děkuji jsem trochu nervózní, ale snad to vše proběhne jak má a za týden se ten náš zázrak zavrtá do peřinky jak má..🙂

bambulajda
30. dub 2012

@kcvrcekz ...v pátek jdu na ET

sikulik
30. dub 2012

@bublenudle a @cilkaa tak holky, jak jste dneska dopadly? Myslím na vás celé dopoledne 😉

sikulik
30. dub 2012

@kcvrcekz ahojky tak nosnice jsi opravdu ukázková 😀 , na zítra držím palečky 😉

kcvrcekz
30. dub 2012

@bambulajda já tušila že tam je něco o pátku🙂. Tak to budu držet pěsti my jdem v neděli🙂
@sikulik děkuji moc snad to vedro přežiju.🙂

sikulik
30. dub 2012

@kcvrcekz musíš hodně pít a bude to dobrý 😉

bublenudle
30. dub 2012

Ahojky.. Tak vás všechny zdravime.. Odvezla jsem si v břišku 2 blastičky.. Tak doufám, ze vydrží celých 9 měsíců .. Milacci moji milování!!!!! 😵 😵 😵

evikj33
30. dub 2012

@bublenudle Gratuluji těhulko,at se mimoušci pěkně zachumlají a vykouknou až u porodu 🙂 Pěkně se rozmazluj,zítra máš spoustu pohádek a nezapomen na líbačku pod třešní.To musí klapnout 😉 😉 😉

bublenudle
30. dub 2012

@evikj33 Dekuji, ano ano budu je pekne rozmazlovat. Teď měli jahudky a koukame na Dorotu Máchalovou!! Haha tu pohádku miluji S čerty nejsou žerty 😉

cilkaa
30. dub 2012

Ahoj holky,
Hlásím 17 vajec.
Pry budu nafouklá a Slabej hyperstimulak. Tak uvidíme. Ted sedím na zahrade, manza griluje.
Držte palecky, aby se jich oplodnilo co nejvíc.
Jinak mě Marcel doporučuje jen jedno, jenže já tak moooc chci dvě 🙂

dancaa
30. dub 2012

@bublenudle Tak držím pěstičky a kdy budeš vědět první výsledek? 😉

olousek35
30. dub 2012

@cilkaa Já Marcela taky ukecávala na dvě a naštěstí dal jen jedno. Dvojčata bych asi nezvládala. Ty začátky dá zabrat i to jedno. Takže mu věř, ví co dělá.
@bublenudle takže jsi momentálně těhotná a určo i zůstaneš. Už to musí vyjít. Držím pěstičky a za pár dní nahlaš //. To je rozkaz 😉

1miska
30. dub 2012

tak moje dnesni navsteva nic moc - 14 DC, sliznice 2 mm - je to cim dal horsi :( Marcel byl hrozne fajn, uprimne rekl at si nic nemalujeme, ze jsem to nastesti zacala resit v celkem mladem veku (je mi 29 let) takze se domluvime ze dva roky si dame cas vyzkouset co se da a ze mi slibuje ze pro to udela vsechno a kdyz nic, ze za 2 roky bude na case se zacit smirovat s nejakou jinou variantou - adopce atd..... ale jsem rada za to, ze nic nenalhavaji... ale i tak i v tom venkovnim vedru celkem studena sprcha

bublenudle
30. dub 2012

@olousek35 Ahoj Oliku.. Jj jsme tehotni hihi.. Už jim poustim pohádky a slibuji hory doly.. Tak snad zůstanou, musí 😉.

bublenudle
30. dub 2012

@dancaa Ahojky, děkuji.. Tentokrat jsem se rozhodla, ze vůbec testit nebudu, pojedu až za14 dni na krev.. Vždy jsem měla testovací manii a pak byla smutná. Tak teď jinak 😉

dancaa
30. dub 2012

@bublenudle To je dobře, já příště taky vyčkám. Teď to nevyšlo, tak další pokus máme v srpnu a když to dobře půjde, necháme dát štěstička dvě 🙂 To ty už budeš mít jistě bříško 😵

bublenudle
30. dub 2012

@dancaa Urcite to už příště klapne, neboj.. Tohle je moje 7 ivf a doufám ze už opravdu poslední 😉