Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
21. kvě 2012

@1miska áha takže si pro něj musím zajít🙂 tak to jo. Děkuji🙂

bublenudle
21. kvě 2012

@bobulinka74 Ahoj brouku,mám se ok,jsem na služebce,takže zase pěkně v praci....jinak v červnu jdu k Machačovi a doufam,že červenec další IVF 😉 tak už se zase mooooc těšim 😵 😵 😵 a co Ty????

cilkaa
21. kvě 2012

@bublenudle jééé, tak do toho zase praštíme spolu 😵
A ty jsi přestoupila od Štelcla k Machačovi?

bublenudle
21. kvě 2012

@cilkaa Ahoooj,jj já u něj byla i ted už....doufám,že bude vše ok a v červencu mužu jít... 🙂

bobulinka74
21. kvě 2012

@bublenudle tak to je super 🙂 Já byla v pátek u Machače a další pokus bude na pojišťovnu, ale menší dávka hormonů. Pro léky jdu v červnu a začit bych měla taky v červenci , tak už budem spolu s @cilkaa tři bojovnice 🙂
Holky já už se nemůžu dočkat 😵

kcvrcekz
21. kvě 2012

@cilkaa ahojky ani jsem ti nenapsala. No myslím si to samé co jsi psala ty, ale dr jsem se ještě neptala. To až pak jestli se uvidíme. Teď jsem zvědavá na ten KET. Budu se bát asi ještě víc jak teď.

fretecka
21. kvě 2012

@kcvrcekz to mi je lito,držela jsem palečky

kcvrcekz
21. kvě 2012

@fretecka no já doufám, že KET bude už úspěšný.

aidule
21. kvě 2012

@bublenudle Ahojky pracante! Tak se mi líbíš, už zase s čistou hlavou vzhlížíš k dalšímu pokusu, jsi úúúúúúžasná a smekám před tebou 😀 😀 😀 😉 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Užij si služebku, pa. 😀 😉

bublenudle
21. kvě 2012

@bobulinka74 supeeeer,brouku....tak to je parada,že bojujeme spolu 😉 no ani nemluv,já už se nemužu taky dočkat,jupííííííí 😵 😵 😵 😵

bublenudle
21. kvě 2012

@aidule Achoooj zlatíčko,no už se nemužu zase dočkat hihi,znáš mě 😉
ted budu pěkně pracovat,vyčistím si hlavu a jedemééééééé hahahahah 😵 😵

kcvrcekz
22. kvě 2012

Ahojky holky prosím vás jak probíhá KET?

drndapetka
22. kvě 2012

Ahoj, tak se hlásím z 2.utz.
Sliznice od minule nepatrně povyrostla, takže to moje špinění prý nevadí a nemá smysl do něj zasahovat, prý se to spraví po OPU, až nasadím do cyklu gestagen. Problém by prý byl kdybych začala před ET krvácet-to by se musely jedioně embrya zamrazit a v dalším cyklu KET.
No a folíky byly dneska jen dva velký 17mm a zbytek bylo maličké 12mm a těch teda bylo dost ( cca 6 kousků), a tak mi říkal doktor , že to vypadá na dvě vajíčka . Jsem z toho trochu špatná, protože jsem čekala, když píchám takový dávky jako při normální stimulce, že jich bude víc, ale ty moje polycystický vaječníky nechtěji prostě spolupracovat a rostou nerovnoměrně ☹
OPU mám v pátek, domluvili jsme se na kompromisu, že dneska ještě píchnu Bravelle abysme dali ještě šanci těm malým, i když ta šance je spíš mizivá, a Pregnyl píchám zítra večer.
Tak to jsem fakt zvědavá jak tohle dopadne ...... mám z toho rozpoluplný pocity 😒

sikulik
22. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, no jdeš cca 10-12 den cyklu na utz, jestli je dost vysoká sliznice, pak dostaneš Pregnyl, to ti dr. řekne, kdy ho píchnout, pak ti řekne odkdy zavádět utroš a pak kdy máš přijít na vložení embryjka. To je asi všechno 😉 , jo a platili jsme 5.000- Kč. Já jsem kvůli kojení nesměla brát žádné jiné hormony (estrimax, estrofem - za ty nevím kolik se připlácí)

cilkaa
22. kvě 2012

@drndapetka myslím, že ty dva bojovníci, když budou kvalitní, tak je vše OK! Neboj. Já měla pak také jen 2 a jedno z toho zpomalené, takže i ty dvě jsou dobré. Stejně, i kdyby třeba dorostli, tak nebudou zralá nebo opožděná. Takhle máš dva jistý siláky!
Já budu píchat na minimálku Puregon, tak jsem zvědavá, jak to bude 🙂

drndapetka
22. kvě 2012

@cilkaa no mě Puregon taky více vyhovoval, lépe na něj reaguji, jenže bych moc doplácela, tak mi napsali ten Bravelle.
Mě je jen líto, když píchám 150jednotek denně a brala jsem ještě Clostík 3x denně, že jich je tak málo, a to mám hodně dobrou rezervu vajíček, takže nechápu proč jich je tak málo. Moje polycystický vaječníky by měly dávat vajíček víc, tak jsem z toho nějaká nesvá 😒 No říkám si, že když rostou folikuly 2mm denně a OPU je za 3dny, tak by ty 12mm mohly dorůst do těch 18mm a v těch by ty vajíčka už mohly být zralé, že jo? No spíš by to byl ale zázrak.
Mě prostě mrzí, že dám za injekce 5 tisíc a zaplatíme za minimálku 20 tisíc a jsou jen dvě vajíčka, čekala jsem větší zázrak....škoda, že už máme jen jeden pokus na klasický IVF, jinak bych ani do té minimálky nešla, asi mi to nevyhovuje 😒

olousek35
22. kvě 2012

@drndapetka nic nevzdávej. Já mívala folíky 16 mm a v nich vždy zralý vajíčka. Takže je možné vše.

Jinak jsem dnes byla s prdolkou na návštěvě v Reprofitu. Opět jsem si potvrdila, že jsou tam všichni naprosto skvělí.

drndapetka
22. kvě 2012

@olousek35 jééé, děkuji za uklidnění 🙂 takže je šance, že těch vajušek bude nakonec víc...to je príma vědět 😵 Já vím, že v 17mm jsem taky vždy vajíčka měla, ale jestli byla kvalitní nebo ne, to netuším...

cilkaa
22. kvě 2012

@drndapetka no jasně, PCO je mrcha 😠 Někdy dají zas až moc a někdy zase málo... To se bohužel nedá předem říct. Mně zbylo právě hafo Puregonu, chtěla jsem jej někomu dát, kdo to potřebuje, kdybych otěhu, ale teď se mi to bude samotné hodit... 🙄
Je jasné, že chceš mít rezervu vajíček, ale stejně to nic neznamená, já jich měla 17 a jen 7 zralých a z toho nakonec jen 2 embrya. No a z minimálky 4 vajíčka, 2 oplodněné, ty se držely až do konce a nakonec také 2 embrya - takže pro mě je to 2:2. Bohužel stejně bez úspěchu.
Takže neklesej na mysli, ony i ty dvě mohou být ty pravé 😵

kcvrcekz
22. kvě 2012

@sikulik Aha. Dneska jsem si byla pro ty prášky. Moc ne nepřiplávelo asi 44,-kč. Ale teda nechápu proč mě sestra objednala na UTZ až 14 den cyklu. většinou mám cykly 27 dní. Ale vycházelo to na víkend tak mě to hodila na 14 dc na pondělí..No to jsem teda zvědavá snad se to stihne..A platí se to zase v den transferu? A tu cenu ti řeknou kdy? Na tom UTZ?

sikulik
22. kvě 2012

@kcvrcekz neboj, 14 den cyklu je také ok, já jsem měla poslední cykly 26 dní a 11 den byl pátek, tak jsem radši šla. I když můžeš napsat maila Kuřecové, jestli nemáš vzhledem k délce cyklu zajít na utz taky už v pátek. Pregnyl jsem píchala hned druhý den, v sobotu ráno, a od neděle jsem zaváděla utroš 4-0-4. A embryjko mi vkládali až za týden zase v pátek, takže 18DC, a bylo šestidenní HBgrII (to je hatchující blastocysta dvojkové kvality). Platili jsme až v den transferu po zavedení. Tu cenu nám řekla až na té účtárně, ale bylo to přesně jak to mají v ceníku na netu.

kcvrcekz
22. kvě 2012

@sikulik no tak to mám tedy stejně, tak jí zkusím ještě napsat a ty jsi neměla ty prášky na tu sliznici? Já mám strach, že kvalita té blastocysty dvojková není moc dobrá. Já se v tom nevyznám tak nevím. Co myslíš?

sikulik
22. kvě 2012

@kcvrcekz kromě utroše na sliznici nic. Ty máš taky dvojkovou blastu? Jistě jedničková je určitě lepší, ale kdyby dvojková neměla šanci, tak ji přece nebudou mrazit a zavádět, ne? Moc o tom nepřemýšlej a nech přírodu, ať si sama poradí 😉 . Nejhorší je se zbytečně moc nervovat a přemýšlet coby kdyby.....

kcvrcekz
22. kvě 2012

@sikulik no usuzuju s toho co mám psané v tom protokolu o zamražení. 2 máme dvojkové a 2 trojkové. Moc tomu nerozumím, ale jak píšeš oni snad ví co dělají a jelikož to ty čtyři nevzdali ten 6 den tak to určitě nevzdají ani po rozmražení🙂 věřím jin. No já právě koukám na co ten Estrimax. Je fakt, že mi sestra říkala, že pak nemusím dostat ten utroš. No jsem zvědavá.

sikulik
23. kvě 2012

holky, tak jsem si děala ráno test.................A JE TO TAAAAAAAM 😀

cilkaa
23. kvě 2012

@sikulik holka, to je tlustice, to jsem dlouho neviděla!!!! Moc gratuluji!! Kolik dní po ET?

sikulik
23. kvě 2012

@cilkaa mockrát děkuji, 12-tý den po KETu 🙂

bambulajda
23. kvě 2012

@sikulik ....jéééé velikánská gratulace !!!

lenajsek
23. kvě 2012

Dobrý den kočky, nakukuji znova, příští týden mě čeká pohovor u Vitouškové, máme v RF jednoho mražáčka, tak chci jít na KET....
A zrovna tady vidím @sikulik, že testovala po KET a má // na testu, tak moc gratuluji!!!!!
To byl první KET, nebo jsi jich měla víc předtím? A kolik embryjek?
Já bych šla na KET poprvé, ještě jsem nikdy nebyla, tak snad to taky dobře dopadne...

Držím palce všem!

sikulik
23. kvě 2012

@bambulajda děkuju moc 🙂 , doufám, že nám to oběma vyjde 😉