Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
8. črc 2012

@drndapetka mě špiněním začínaly obě těhu. Nemusí to vůbec nic znamenat, hold se to stává hodně často i při klasickém otěhotnění. Gratuluji k // a pokud budeš špinit, tak se snaž více odpočívat a ležet s podloženýma nožkama, ale přidávat Utrouš bych asi nedoporučovala.

drndapetka
8. črc 2012

@jantarka spíš si myslím, že to špinění jsem si přivodila sama, protože mám dlouhé nehty a asi jsem se poranila, protože za půl dne to přešlo a bylo to fakt slabé...asi jsem se škrábla na čípku. Děkuju moc za povzbuzení, zatím stojím nohama pevně na zemí, už mám za sebou 3 nepovedené těhu, ale pevně věřím, že to teď klapne 😉

jantarka
8. črc 2012

@drndapetka určitě, i to je možné 😉 Ale i tak, já špinila celkem dost často při těhu a odpočinek den dva vždy pomohl. Takže tím nic nezkazíš 😉 U koho jsi byla v Repru? Já chodím ke Kouďasovi a prostě jedním slovem SUPER 🙂 Díky němu jsem prožila jedno těhu do 21tt s dvojčátky a jedno až dokonce. Prostě jsou to profíci a nikdy už bych neměnila. Proto jim opět důvěřuju a jdem znovu zkusit štěstíčko 😵

evulatko
8. črc 2012

@jantarka, no kdyz si ctu tu diskusi, co tu holky z Heliosu na konikovi maji, tak jsou tam tehotne snad vsechny🙂

jantarka
8. črc 2012

@evulatko tak ono jich zas tolik není, to se ti zdá podle diskuze. Rozhodně já ze zkušenosti nikdy nedoporučuji!!! A můžu ti říct, že za ty roky jsem se tam setkala s holkama, které měly hodně podobné zkušenosti ☹

sblanch
8. črc 2012

@misha83 Ahojky, na zítřek držím moc pěsti 🙂 Určiě budou vajíčka kvalitní, věřím tomu. Myslím, že lepší 2 vajíčka kvalitní než 30 nekvalitních. Moje vaječníky reagují až moc, ale ta kvalita je pofiderní...

sblanch
8. črc 2012

@drndapetka Taky se přidávám ke gratulantům - držím všechny pěsti ať se Ti štěstí drží a už nepustí 🙂 A ať se Ti vyhýbají komplikace.

drndapetka
8. črc 2012

@sblanch moc moc moc Ti děkuji 🙂 teď budu držet pěstičky zas já Vám a doufám, že budou přibívat jen samé radostné zprávy 😉

drndapetka
8. črc 2012

Holky, prosím Vás, když jdu na krev do RF na potvrzení těhu, musím se nějak objednávat? Mám pocit, že ne....ale na jakou hodinu je tam nejlepší přijít? Hned ráno, nebo jim to je jedno?

sblanch
8. črc 2012

@drndapetka Bohužel jsem založením pesimista, pozitivně moc myslet neumím. Několik úspěšných šňůr s // jsem na koníkovi už přetrhla, snad to tentokrát dopadne jinak... Děkuju za přání a Ty hlavně odpočívej 🙂 V těch vedrech se stejně nic jiného dělat nedá - jenom my jsme doma malovali 🙂

sblanch
8. črc 2012

@bobulinka74 Děkuju za přání 🙂 Snad bude převažovat kvalita nad kvantitou... Břicho mě bolí jako obvykle,
- docela dost, snad nebude nadúroda... Jakou máš dávku? Já 100 jednotek denně, snížili mě to o 50 oproti minulému pokusu.

evulatko
8. črc 2012

@jantarka, to jsi dobra, ze jsi u nich vydrzela 6 IVF, kdyz se Ti tam nelibilo🙂

drndapetka
8. črc 2012

@sblanch prosím Tě, já mám taky PCO, při 1.IVF jsem měla 150j. Puregonu a 25 vajíček-nekvalitní ☹ těhu z toho sice bylo, ale špatně dopadlo. Pak při 2.IVF mi dali Puregonu 25j. a k tomu Menopur 75j. tedy jednu ampuli, dohromady to bylo teda 100j. takže taky snížení oproti minulému IVF o 50j. , jenže jsem jim nereagovala na Menopur a výsledek jen 5 vajíček, ale kvalitních, ale bohužel těhu se nekonalo. Zjistila jsem tedy , že nemá cenu jít do nějakých "přírodních" injekcí, ale raději do chemie, což Puregon je, ale dát dávku třeba jen těch 100j., takže myslím, že bys mohla mít teď takových 10 vajuch, což je úplně nej, co může být co do kvality. Teď při minálce jsem měla Clostilbegyt 1-1-1 a k tomu denně jednu ampuli Bravellu (75j.) a nevím teda jestli Bravelle je taky "přírodné" jako Menopur, ale na to, že jsem ke kjonci před OPU píchala už ampule 2 (150j-) a nebyla to už de facto ani minimálka, tak výsledek byl 4 vajucha, z toho jedno nezralé a z dvou blastocysty hatchující a jednu z nich mám právě v bříšku 🙂 stačí jedno kvalitní embryjko a je to tam. A je teda pravda, že tentokrát jsem ve strašné pohodě, nebrala jsme si po ET PN, ale vzala jsem si s manželem dovču, takže pořád někde lítáme a nebyl čas na to myslet, ta psychikja je opravdu půl úspěchu, a když si vzpomenu, jak jsem pokaždé doma ležela, šetřila se a nervovala....už bych to teď neudělala....je lepší buď chodit do práce, pokud jí nemáš moc náročnou a nebo si vzít dovču a někam odjet....a to ještě musím podotknout, že žádný lenošení se u mě nekoná, včera jsem manželovi chystala s mamkou oslavu třicátin a lítala jsem kolem 15ti hostů.....takže klid, věřit a ráda Tě nakazím tím mým optimismem, kterej mě předtím vždy chyběl 😉

lenajsek
8. črc 2012

Ahoj holky, nemám co psát, jen v rychlosti nakukuji a vidím, že
@drndapetka je snad na dobré cestě, moc moc držím palce, jen tak dál!!!!! 😉 Perfektní zpráva, že // sílí! SUper!!!

drndapetka
8. črc 2012

@lenajsek Moc děkuji 🙂 Snad už to bude to "ono" 😉 A jakpak Ty? Už jste s manželem zahájili domácí snažení s Clostíkem? Budu držet pěsti, ať se podaří co nejdřív 😉

lenajsek
8. črc 2012

@drndapetka Snad to bude "ono", moc bych Ti to přála... 😉 Snažíme se doma zatím bez ničeho, Clostík až od příštího měsíce... 😉 Moc děkuju, měla bych myslet pozitivně, ale snažili jsme se doma několik let před úspěšným IVF, tak spíš si myslím, že se to nepovede, ale zázraky se můžou stát, to je jasné... beru to spíš tak jako čekání na další IVF, ke kterému musím manžela ještě přemluvit... 😉

bobulinka74
8. črc 2012

@sblanch no já mám 225 jenotek denně. Ještě s ním nemám žádné zkušenosti, nevím, jak budu reagovat, tak proto se i ptám, jak se cítíš. Já pořád nic, jen chvilinku tlak ve vaječníku a zas nic, tak doufám, že něco roste

fretecka
9. črc 2012

@drndapetka já jsem tam jen volala,že mám po test a že sílí a sestřička mi řekla ať dojdu,že uděláme krev

drndapetka
9. črc 2012

Ahojky kočenky 🙂
Tak tohle je můj dnešní testík , 9.den po KET, už jsou to celkem dálnice, začínám tomu pomalu věřit 😵
Ráno mě už dost bolely prsa a musela jsem si vzít piškot, abych zahnala nevolnost. Přes den jsem ale v pohodě jakobych těhu ani nebyla.
Jen necítím vůbec bříško,tak jsem z toho trošku špatná, pořád je tam hrozba mimoděložka, když už jsem ho jednou měla, tak se modlím, ať je to v pořádku a miminko je v děloze....

saminka
9. črc 2012

@drndapetka Krasne dalnice;) moc drzim palce at je vse v poradku

fretecka
9. črc 2012

@drndapetka Krásná dálnice,určitě to bude ok. Já jsem 7ty a bříško taky vůbec necítím,tak se také bojím prvního UZ který je za 3 dny. Ale jinak prsa bolí a vše ok,jen strašně přibírám a to téměř nejím,nechápu to 🙂

jantarka
9. črc 2012

@evulatko hele to bylo tím, že jsem jim slepě důvěřovala a nechtělazkoušet jinde. Dodnes toho lituju 😠
@drndapetka zajdi ráno na krev a za +- 2 hodinky ti řeknou výsledek. Držím všechno co máme 😵 😵 😵

lenka27
9. črc 2012

@drndapetka myslím, že to mimoděložní nebude, to by nebyl test tak silný, aspoň já měla při obouch i když ty bylz po přirozeném otěhotnění, slabé čárky. Tak neboj a užívej 😀

borufkam
9. črc 2012

@jantarka ahoj a kde se ti nakonec zadařilo?

jantarka
9. črc 2012

@bobulinka74 já začínala všechny minimálky s 225j a budu mít i tuhle tak 😉

jantarka
9. črc 2012

@borufkam jasně že v Repru u Koudelky 😵 😵 😵

borufkam
9. črc 2012

@mikula77 ahoj, díky moc. Život se s námí nemazlí a to dítě je pro nás cesta, jak dál. Nevěděla jsem, že před transferem se chodí k psychologovi.... Můžeš mi dát na Tebe mailík? Zajímájí mne Tvé zkušenosti, ale asi se vše nehodí do této diskuze.
Díky.

borufkam
9. črc 2012

@jantarka no a kde byl problém? To je úplný zázrak po 6 IVF. A za jak dlouho to v RF vyšlo? Díky.

jantarka
9. črc 2012

@borufkam k psychologovi chodí jen ty co chtějí... 😉 Jinak nám to vyšlo celkově až na 9.ivf a problém byl v tom, že mi špatně rostla sliznice. Proto taky nedocházelo k uhnízdění i když byla embryjka perfektní. Při hysterce mi to "spravili" a hned první pokus po byl úspěšný 😉
Bohužel v Heliosu nikoho nezajímalo jestli jsem po fyzické stránce v pořádku 😠 😠 😠

borufkam
9. črc 2012

Myslíš, že byla nízká? To je divné, že v Heliosu to neřešili. Chystám se na 2 IVF, ale u mě je vše OK, tak nevím kde je zakopaný pes....