Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
29. črc 2012

Ahojte 🙂 Tak kukám, že se tu všem krásně daří 😵
@saraha2
@sblanch holky snad to je na dobré cestě a budou // 😉
@bobulinka74 jůůů to vypadá moc dobře 😵
@drndapetka gratuluju k srdíčku 😵 😵 😵

cilkaa
29. črc 2012

Ahoj holky, kde jste kdo?
Jak to s Vámi vypadá? @saraha2 a @sblanch

@bobulinka tak co dnešní čárky?

Já jsem si dnes donesla 2 krásné blastocysty, transfer byl super, byla jsem na sále s takovým kvalitním ultrazvukem a bylo všechno krásně vidět.. A výborná nálada 😵

evikj33
29. črc 2012

@cilkaa Evíku moc gratuluju k nedělnátkum hezky se opatrujte moooc vám držíme pěsti 😉

cilkaa
29. črc 2012

@evikj33 děkuji moc, držte i s dvojčátky. Kéž bych vás následovala.
Dneska byl tak bezva den a na transferu všechno super, prostě tohle se fakt vyvedlo. Celý cyklus byl mnohem lepší a pohodovější než ty minulé a i ty blastičky prý máme moc hezké, vyvíjely se prý rovnoměrně, tak by se mohly vyvíjet dál... i když jsou malinko zpožděné, že ještě nebyly expandované, ale právě prý nevadí, že jednou po svým dopředu... Tak snad se na mě nevybodnou 😵

evikj33
29. črc 2012

@cilkaa To je dobré znamení mi taky neměli expandované a jedna došla až než jsme šli na ET. 😉 To víš že zaberem všichni s držením pěstí 🙂 🙂 🙂

haaappy
29. črc 2012

@bobulinka74 Je to tam!!!! Paráda, moc gratuluju! Hlavně klídek, nožky hore a žádné chmury do hlavy... 😵

haaappy
29. črc 2012

@cilkaa Moc držím pěsti!! Věř v úspěch a dobře to dopadne 😵 Hlavně klid a nohy v teple 😀

haaappy
29. črc 2012

@fretecka Radím, promluvte si zavčas. Ty se trápíš a jeho taky asi něco trápí - strach, obavy, nevím, může to být cokoliv.Hlavně žádné výčitky, v klidu si sedněte, proberte, co se vám honí hlavou a jak dál. Zkuste si třeba vymyslet nějaké signály, kterými tomu druhému dáte najevo, že má zrovna ty svoje pochybnosti... Hlavně neutíkat a neutápět se v slzách. To nic nevyřeší a mimískovi určitě neprospěje 😉

mikula77
29. črc 2012

@cilkaa Teda už ani tolik palců a pěstí nemám,další které musím držet,no nějak to zařídím 😀 😀 Vidíš jak to hezky děťátka dohnaly a sou tam,tak ať se jim rychle zalíbí,něco dobrého jim pošly a hlavu vzhůru.............hodně štěstí !!

saraha2
29. črc 2012

@cilkaa to závidím,že vám to ukážou na ultrazvuku!!nám ne ☹

cilkaa
29. črc 2012

@saraha2 jak to? Vždyť máme stejnou kliniku? Vždycky mi je ukazují a holkám dělají i fotky. Já fotku nechtěla, nechci to zakřiknout... nejdřív ukáží na monitoru ty blastocysty a pak ultrazvukem přes bříško, je vše vidět, jak ti je tam dávají a pak mi dělal ještě vaginální utz, kde bylo vidět, jak si tam trůní 😵

holky, děkuji všem za držení... budu to potřebovat- štěstíčko už se musí usmát!!!

saraha2
29. črc 2012

@cilkaa já chodím na obilňák...a protože sblanch měla OPU ve stejný den,jako já,tak jsem si dovolila nakouknout 😉

fretecka
30. črc 2012

@haaappy o to aby si semnou promluvil se snažím10 dní a bez úspěch§,jen nas nakousnu začne se vztekat. Kdyby alespoň vysoukal,co ho trápí. A proč lže?

saraha2
30. črc 2012

@sblanch tak jak jsi na tom?????????myslím na tebe!!!!!!tak mě holky včera z MK ukecaly,ať koupím test..tak jsme jeli koupit a odpoledne jsem testla..a duch tam byl..ale protože špinění pokračovalo a pokračuje,tak jsem volala do caru a že pokud budu klidnější,tak mám přijet a že mě píchnou agolutin..ale já ho mám doma a sousedka je zdr.sestra,tak jsem si to píchla sama doma..a te´d jsem tam zas volala,protože včera jsem mluvila s dr.,která měla službu a nezná mě,tak jsem domluvená,že místo ve středu,kdy jsem měla jít na krev půjdu už zítra...tak i to píšu,at taky testneš a případně si taky píchneš agolutin,enbo holky mají jakýsi prášky proti krvácení...pokud to tam je,tak ať to udržíme!!!!!!takže testni..šup,šup 😉

bobulinka74
30. črc 2012

@cilkaa držím pěstičky moc a móóc!! 😵 Teď se chytnou na správném místě a bude to 🙂. Hodně štěstí!! 😵
@haaapy děkuji moc, snad se nic nepokazí. Strach z mimoděložka a zamlklého bude asi vždycky... Ale věřím a doufám, že to tentokrát zvládneme 😵
@saraha2 hodně štěstíčka, ať čárečka sílí. Tfuj tfuj tfuj!!! 🙂

bobulinka74
30. črc 2012
jantarka
30. črc 2012

@bobulinka74 jéééé to vypadá super!!! Tichóunce gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saraha2
30. črc 2012

@bobulinka74 moc pěkné!!!!!jen tak dál!!!!

saraha2
30. črc 2012

@bobulinka74 já jsem dnes taky desátý den 😉 test nemám,tak testnu zítra ráno..ale teda pořád špiním ☹

jantarka
30. črc 2012

@saraha2 špinění nemusí být nic závažného. Pokud se nerozjede ms , tak to nadějné pořád je 😉 Držím palce 😵

bobulinka74
30. črc 2012

@jantarka děkuji, ale opravdu jen tichounce....
@saraha2 a ten včerejší už nemáš, že bys ho sem vložila..? Asi jsem jenom já tak prdlá, že mám celou sbírku 😅 😀
Taky si myslím, že to špinění nemusí nic znamenat.

sblanch
30. črc 2012

@saraha2 Gratuluju!!! Urcite ti to dopadne dobre a carka bude silnejsi a silnejsi. Tak zitra na krvi tfuj tfuj tfuj 😉
Ja nakonec test zapomnela doma, nijak me to nemrzi. Nechame se prekvapit v pondeli a tyden to vydrzime. Agolutin me picha denne manzel, pry je pro me lepsi - netvori se mi vubec hormony. Je to kazde rano zazitek... Ale co bychom pro to neudelali. Jo a uz nespinim- co to znamena jestli pozitivni nebo negativni zpravu netusim. MS jsem mela dostat v sobotu.

saraha2
30. črc 2012

@sblanch to je určitě pozitivní!!!!!!!!!!!!!!bylo to zavrtávání mimíska!!!!!!já testila kvůli špinění právě..ať vím,na čem jsem..jinak bych taky netestla 😉 ale nakonec jsem ráda,že mě holky dokopaly k testu..tak tfuj,tfuj a informuj!!!!moc na tebe myslím!! 😉

1miska
30. črc 2012

@bobulinka74 tak tohle vypadá móóóóc pekne 🙂 🙂

fretecka
30. črc 2012

@bobulinka74 jéé to vypadá velmi dobře,moooc držím pěstičky 🙂

saraha2
30. črc 2012

@bobulinka74 mám ho 😉 ale je to dělané odpoledne...ve skutečně je lépe vidět..

1miska
30. črc 2012

@kcvrcekz pro info do tabulky - jj, stale se snazime doma s pomoci pregnylu, sliznice uz jakztak dobra, tak ve snazeni budeme pokracovat

saraha2
30. črc 2012

@sblanch tak to špinění bylo k MS!!!!já mám MS termín dnes...tak se snažím jen polehávat,aby se ještě potvora nespustila ☹ no myslím si,že jsi na moc dobré cestě 😉

1miska
30. črc 2012

tak jsme meli vcera dlouhy rozhovor s manzelem - ja uz toho "snazeni" mam dost, chtela bych jit do IVF - minimalky s tamoxifenem, od zari, manzel zatim nechce, at tomu dame cas - tak jsem se domluvili od ledna - ja vim nemuzu ho do niceho tlacit, je to nase spolecne rozhodnuti, tak vydrzim do ledna :( ale v tech trech letech cekani se tri mesice ztrati jako nic

fretecka
30. črc 2012

@bobulinka74 neboj nejsi sama,já jednou za týden testuji i teď,ale zezačátku jsem delala i dva denně,do srdíčka jsem tomu prostě nevěřila