Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
30. črc 2012

@1miska držím pěsti 😉

bobulinka74
30. črc 2012

@saraha2 tak to vypadá krásně, to už není žádný duch!! Tak ať sílí 🙂

bobulinka74
30. črc 2012

Holky, kolikátý den po ET jste šly na krev?

saraha2
30. črc 2012

@bobulinka74 u nás v caru-na obilňáku se chodí 12tý den..ale u vás 14tý,ne?já jdu o den dřív-zítra kvůli tomu špinění ☹

jantarka
30. črc 2012

@bobulinka74 jj v Repru se chodí 14. den. V Heliosu jsem chodívala 12.den. Ale pokud to je pozitivní, tak je to jedno 😵

bobulinka74
30. črc 2012

holky dík za odpověď. No já to mám do Brna daleko, ale bydlím kousek od nemocnice, tak si možná zajdu jako samoplátce.

sikulik
30. črc 2012

@bobulinka74 nádheraaaaaaaaaaaaa 😀 , jen tak dál a potichoučku gratuluju 😉

sikulik
30. črc 2012

@fretecka ahojky, drž se a mysli na miminko, snaž se být v klidu a řekni si, že teď je nejdůležitější to mimi v bříšku a aby mělo klid. Zkus těch pár dní u rodičů myslet jen na samé pozitivní věci a užívej si těhulkování, protože žádný den už se nebude opakovat. Řekni si, ať ti zatím chlap vleze na záda, a rozmazluj se, zajdi sobě a miminkovi něco hezkého koupit, zajdi si třeba k holiči, apod., a řekni si, že teď si to užíváš na 100% jen ty a tvůj mrňousek a pro něj teď musíš být sebevědomá a šťastná!!! Chlapi jsou prostě chlapi a každej má to svoje. Však on když uvidí, že jsi šťastná a spokojená, hned si tě bude víc všímat. Možná by neškodilo před ním (až budete spolu trochu komunikovat) prohodit, jak skvělý bude táta a jak jsi na něj pyšná, i když bys ho občas nejraději přizabila. To není z mé hlavy, ale zkušenosti mých mnohem zkušenějších kolegyň z práce, které si prošly v životě taky dost. Ne nadarmo se říká, že ženská musí být ta chytřejší, a vždycky to zařídit tak, že si chlap myslí, že to všechno ve skutečnosti vymyslel on 🙂 . Co si budeme nalhávat, možná mu chybí sex, a tak až budeš po prvním trimestru a bude vše OK, tak si užijete tulení a ona se mu hned zvedne nálada 🙂 . Když se zatím nechce o ničem bavit a už jsi to zkoušela, tak ho nech, až přijde sám. Jejda, promiň, za tu hromadu názorů, to sem se teda rozepsala 😀 , jen myšlenky, co mě zrovna napadaly.
Tak ať už je to jenom lepší, myslím na tebe 😉

fretecka
30. črc 2012

@sikulik děkuji ,bvůbec si se nerozepsala,moc děkuji . 🙂

mikula77
30. črc 2012

@bobulinka74 No vidíš,seš jasná jak hvězda,to bylo řečí s Pregnylem 😀 😀 Držím,držím pořád pěsti,jen tak dále !

bobulinka74
30. črc 2012

@mikula77 už mlčím, už mlčím, Pregnyl už to fakt nebude 😀 😀 Drž pořádně, pomáhá to, děkujiiii 😵

kcvrcekz
30. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂 2.8. UTZ před KET
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂 Moc ti držím pěsti..🙂
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

drndapetka
30. črc 2012

@bobulinka74 jupííííí, jen nakukuji a co vidíííím.....tfuj tfuj, ať je vše i dál v pořádku 😵 jinak já byla na krvi 12.den po KET (měla jsem 5ti denní hatchující blastocystu)

Jinak holky, mě je teď od rána do večera dost blbě, tak polehávám. Jím každé 2 hodiny, protože jinak bych zvracela ☹
Před 4 dny jsem opět špinila a dnes mám takový žlutohnědý výtok, tak fakt nevím, co se zase děje 😖
Ve čtvrtek jdu ještě jednou do RF na ultrazvuk, protože moje gyndařka má jak na potvoru 14 dní dovolenou a objednala mě až na 16.8. a mě se to zdálo strašně dlouhý čekání, tak jsem je v RF ještě přemluvila na jeden ultrazvuk, tak se modlím, ať je vše o.k.

@cilkaa gratuluji k blastičká, pěkně si je hýčkej a drž 🙂 těším se na dobré zprávičky....a držím pěsti 😵

bobulinka74
31. črc 2012

@drndapetka děkujiiii, vzpomínala jsem na Tebe, dlouho ses tu neukázala.. Já bych asi brnkla do RF a o tom výtoku jim řekla, ať třeba nemáš zánět. Ale nejspíš to nic nebude, každopádně pro svůj klid bych to udělala. Jsem ze všeho hned vyplašená.
Já měla taky HB, možná si zítra skočím na krev, to budu 12.den po ET, ale trochu se bojím. Můžu se zeptat, jaké jsi měla hcg?
@saraha2 hodně štěstíčka, držím palušky 😵

kcvrcekz
31. črc 2012

@drndapetka Jéé Peti v kolik jdeš na UTZ? Já jdu taky ve čtvrtek 8:45.🙂

drndapetka
31. črc 2012

@kcvrcekz já jdu ve čtvrtek na 10 hod.

@bobulinka74 já měla hcg hodně vysoké 784j. myslela jsem si, že to budou jednovaječná dvojčata 😀 pak jsem si šla ještě jednou na krev 16.den po KET a měla jsem hcg 4101. Po 1.IVF jsem měla 11.den po ET hcg "jen" 189 a bylo to taky jedno mimčo. Na hodnotu se vůůůbec neohlížej, ta Ti nic neřekne, hlavně, že bude nad 100, to berou jako prosperující těhu 😉

drndapetka
31. črc 2012

@kcvrcekz nevíš kdo tam ve čtvrtek na utz bude?

kcvrcekz
31. črc 2012

@drndapetka Aha takt o jo je tam Kuřecová...Tak to se asi neuvidíme..

drndapetka
31. črc 2012

@kcvrcekz Kuřecová? tak to je super 🙂

kcvrcekz
31. črc 2012

@drndapetka Jo jo taky jsem ráda, ona má čtvrtky...🙂 Už se těším až zas budu vědět víc..🙂

drndapetka
31. črc 2012

@bambulajda ahojky, chtěla jsem se Tě optat-Ty taky pícháš od začátku KET Clexane, že ano? A máš prosím nějakou trombofilní mutaci a chodíš na hematologii, a nebo Ti to dali jen preventivně? Pícháš ještě teď a nebo už jsi přestala?
Já totiž píchám Clexane 0,2 od KET kvůli zvýšenému srážení krve ( ale žádná hrůza) , jenže nikdo mi neřekl jestli mám píchat dál ( píchám furt) a nebo přestat, nebo že si mám najít doktora, kterej mě bude hlídat, tak mě to zajímá....moc děkuji 🙂

drndapetka
31. črc 2012

@kcvrcekz v tom případě nechápu, proč mi sestřička řekla do tel. , že si na mě udělá čas Vitoušková 😕 asi si myslí, že k ní patřím, kdsyž mi dělala utz na potvrzení ♥ a předtím když jsem tam byla se špiněním ve čtvrtek kolem 14 hod., tak tam Kuře taky nebyla, tak doufám teda, že v těch 10 ji budu mít, ráda bych jí ještě viděla, jsem se s ní ani nerouzloučila ☹

kcvrcekz
31. črc 2012

@drndapetka No já ti nevím, ale já jsem vždy ve čtvrtek měla Kuřecovou a taky jsem ráda, že mi to k ní takto vychází. Ráda bych ji měla i na KET.A mě teda vždy sestry říkaly, že má čtvrtky. Tak nevím.

drndapetka
31. črc 2012

@kcvrcekz tak snad jo, raděj tam dojdu dřív 🙂

kcvrcekz
31. črc 2012

@drndapetka 🙂 Však uvidíš..🙂

bambulajda
31. črc 2012

@drndapetka ahojky, dostala jsem to jen preventivně a píchala jsem až do 12 tt zibor ....ale nikdo mi krev nekontroloval
ale chodím do poradny ke Kozumplíkovi a ten mi to pak vysadil sám

drndapetka
31. črc 2012

@bambulajda takže Kozumplík je Tvůj obvodní gynekolog? 🙂 Dělal mi KET, je suprovej 🙂 Ten Zibor jsi píchala jakou dávku prosím?

bambulajda
31. črc 2012

@drndapetka jo jo přešla jsem k němu moje gyndařka je nic moc ...píchala jsem 0,2 ráno

drndapetka
31. črc 2012

@bambulajda já právě myslela, že Kozumplík a Kuřecová jsou plní a neberou ☹ Já chodím k super doktorce, tak snad mě nezklame ani v těhu. Myslíš, že když píchám večer, že je to špatně? 😕

fretecka
31. črc 2012

@kcvrcekz prosím přidat mezi těhulky 🙂