Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

1miska
3. srp 2012

@cilkaa tak drzim pesticky 🙂 dnes nam v praci vysel obeznik, ze za cervenec se ve FN Brno narodilo vic jak 600 deti, coz se nestalo vic jak 5 let aby bylo vic jak 600 deti za mesic
tak at to tak vypadá i za 9 mesíců!!!! 🙂 🙂 adeptek je spousta a pokud nebudu sama na PN nebo MD tak se na vas budu moooc tesit 🙂

cilkaa
4. srp 2012

čau holky, tak dnes 6 DPET a něco se tam rýsuje. Stín ze včera ztmavnul na ducha 😀 Jsem z toho úplně vedle!!! 😵

saraha2
4. srp 2012

@cilkaa krásný!!!!!!!!!potichoučká gratulace a moc ti přeji,at je den ode dne silnější!!!! 🙂

bobulinka74
4. srp 2012

@cilkaa 😵 😵 jen tak dál, ať krásně sílí, držím pěsti!!! 🙂

jantarka
4. srp 2012

@cilkaa držím palce, aby byla každým dnem silnější 😉

kcvrcekz
4. srp 2012

@cilkaa suuuper, suuuper ať se holka drží🙂 Potichu gratuluju ať to nezakřiknu🙂.

evikj33
4. srp 2012

@cilkaa No Evíku myslím že je to na dobré cestě a doufám že do dvojčátkova 😉

drndapetka
4. srp 2012

Posílám další fotečku mé lásky ze čtvrtka 🙂 Měříme 1,08cm, odpovídáme 7+1(2)tt , dle MS 7+3tt a ♥ krásně bušilo 🙂 Je to můj velkej bojovníček, dělá mi hroznou radost 😉
Akorát dnes zas špinění ☹ asi mi to dělá po tom ultrazvuku 😖

drndapetka
4. srp 2012

@cilkaa je tam 🙂 juchůůůůů 😵 moje těhu bacily zafungovaly 😀 tfuj tfuj jen tak dál , mám radost 🙂

kcvrcekz
4. srp 2012

@drndapetka to je broučínek🙂 moc krásná fotečka🙂

saraha2
4. srp 2012

@drndapetka hodně holky říkají,že po ultrazvuku špiní..odpočívek a koukej na fotečku!!brzy to přejde 😉

mikula77
4. srp 2012

@drndapetka Supr,gratulace,je to obřík,nezapomeň že se to měří bez hlavičky takže je ještě o kus vetší,aspoň 2 cm !!!Jen tak dále..............

jantarka
4. srp 2012

@drndapetka JÉJ NO VIDA, UŽ JE TAM ŠIKULKA KRÁSNĚ VIDĚT .-) 😵

kcvrcekz
4. srp 2012

Teda holky tak vám nevím jestli je to možné, ale nikdy mi po utroši nebylo moc šoufl a dneska to je teda síla. Je mi blujno a chce se mi spát. Ale myslím, že to bude i tím počasím, ale fuj velebnosti teda. Měly jste to taky?

cilkaa
4. srp 2012

Ahojky holky, děkuji moc za vsechny palecky a tehu bacily, urcite pomohly, teď aby čárka silila... Jsem nervózní pořád.
Dvoječky bych si moc přála, takže proč ne..

Jinak léčba Prednison a Anopyrin v tomhle cyklu BOMBA!!!!
@kcvrcekz takže myslím, že máš velkou naději a teď se povede!!!
A blbe ti je podle mě ze všeho do kopy, jak je ten organismus slabej po lécích utroš-Prednison- Anopyrin.
Mne je dnes také všelijak.

@drndapetka supeeer- fotka je krásná, snad budeme mít také štesticko a take za mesic budeme mít takovou ...

drndapetka
4. srp 2012

@cilkaa určitě budete 😉 budete mít dubňátko - krásný a zdravý 😵

sblanch
4. srp 2012

@cilkaa Pridavam se ke gratulantum - a hlavne moc drzim pesti, at carka sili a krev vam to potvrdi 🙂 A jak se citis - nejake tehu priznaky?

sblanch
4. srp 2012

@drndapetka Nadhera 😉 Moc ti to preju a drzim pesti. Je to nejkrasnejsi fotka na svete, ze? A pockej z porodnice, to budou teprv fotky 😎

sblanch
4. srp 2012

@saraha2 Snazim se drzet a moc na to nemyslet - je to pro me po tech vsech pokusech nova situace, driv jsem to vzdycky dostala. Az na jeden pokus, myslim ze po ketu, to MS neprisla a zabraly az injekce. Proste zadne spineni. Nemuzu se dockat pondelka at dopadne jakkoli, budu mit konecne jistotu. Tobe budu taky drzet pesti, ze bylo Hcg nizsi urcite nic neznamena, nejsme prece presne stroje, ne? A dekuju za podporu 😉 Potrebuju proste nekdy nakopnout, abych neblbla stejne stres nepomuze.

sblanch
4. srp 2012

Co myslite - jsem 14 den po ET a furt slabe spinim, teda uz me to skoro pripomina vytok. Je to blbost jit se koupat? Asi jo, ze, i kdyz je to hlidanej bazen ve velkym meste s cistou vodou. Asi to je risk...

saraha2
4. srp 2012

@sblanch těhu výtok? 😉 já se na to koupání ptala a já se koupu...sestřička říkala,že se nedoporučuje koupání v rybníku,nebo někde,kde můžeš chytnout infekci..já se doma koupu..říkala teda,že na veřejném koupališti toho kolikrát můžeme chytnout víc,jak v rybníku..takže tak nějak..v pondělí hned informuj!!!!!!!!!!! 😉

kcvrcekz
4. srp 2012

@cilkaa no já nemám ten Anopirin. Ale asi máš pravdu. Uvidíme. Máme teď dost napjatý vztah tak jsem zvědavá jak to vůbec dopadne.

cilkaa
4. srp 2012

@sblanch no já se raději nekoupu ani doma v bazénu. A ten si sama chloruji! Radši počkám a sprchuji se jen a hned menim plavky za suché.

@kcvrcekz jejda. Snad Vám snažení o mimi nezpůsobilo nějakou krizi ...Můj chlap i já dost makáme (hlavně on a já mam své aktivity), tak ani nemáme čas mít nějakou ponorku. A na dovči jsme to vubec neřešili.

@saraha2 a máš ještě více testíků? Já viděla jen jeden... Tak sem s nimi 🙂))

@drndapetka kéž by to tak bylo!! Duben je bezva!

kcvrcekz
4. srp 2012

@cilkaa no to je dlouhodobé... A teď má 14 dní dovču takže nevím asi ponorka... Uvidím jak to dopadne.

fretecka
4. srp 2012

Ahoj holky,tak se ozývám ze severu čech,všem čekatelkám na sílící// moc držím palečky. My se máme poměrně fajn,mimisek určitě a mě začal bolet zub tak žádná sláva,ale snad to přejde.Jinak zítra se vracím domu,prý doma chybíme,jsem zvědavá, zda dopis, co jsem nechala doma na stole než jsem odjela zabral.Popravdě už se těšim do Brna 🙂

fretecka
4. srp 2012

@kcvrcekz ty chlapi.ach jo.To bude ok,tak jako u nás se to snad zlepší.

kcvrcekz
4. srp 2012

@fretecka no uvidíme...

cilkaa
4. srp 2012

@kcvrcekz ještě mě píchli po ET nějaký kortikoidový pigáro..
To říkal Koudelka zabírá dobře, tak jsem si o to řekla, i když Štelcl na to nic moc neříkal. Ale chtěla jsem to zkusit.
V tomhle jsem rada, že jsem to probrala i s Koudelkou, kterého jsem měla náhodně na utz, když byl Štelcl pryč..
Tak se na to zkus zeptat. (nic jsem za to neplatila).

kcvrcekz
4. srp 2012

@cilkaa no jestli k tomu vůbec dojde tak to zkusím. Měla bych mít Kuřecovou. Tak uvidíme co na to řekne.🙂 díky za tip🙂

cilkaa
4. srp 2012

@kcvrcekz prosím tě, proč by k tomu nemělo dojít.
Bereš poctivě léky, tak to musí teď klapnout.