Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
5. zář 2012

@kcvrcekz držíme s Adámkem palečky na zítřejší UTZ🙂

sblanch
5. zář 2012

Tak hlasim ze dnesni kontrola dopadla v poradku, prdolka roste - ma 2,6 cm, srdicko bylo jasne videt. Mame radost, i kdyz stale pro jistotu jen opatrnou 😉 Tak prosim v tabulce o prerazeni do tehulek 🙂 Dekuji. Dobrou noc vsem!

sblanch
5. zář 2012

@1miska Snad nam bude prat pocasi. Byli jsme tam loni - ve Strani pod Javorinou a letos jedem na stejne misto. Uzasny kraj. Letos jen ty tury bohuzel nebudou...

sblanch
5. zář 2012

@kacatka Nas se vsichni ptali, kolik pokusu jeste dame... Proste tolik kolik bude potreba. Nekdo to nechape, ale my jinou cestu nemane a mimco proste chceme. Kdyz nam furt davaji doktori sanci, tak proc ji nevyuzit. Tobe budu moc drzet pesti, neboj to klapne 😉

1miska
6. zář 2012

@kacatka jasne, co se da delat :( doufam, ze pojedu aspon sama - nevim proc hrozne jsem se k tomu upnula jet.... vceraj sem nahodila doma rec, ze po laznich bych sla hned do IVF a necekala do noveho roku, ze telo bude hezky odpocate a na to mi manzel rekl, ze pak nevi proc tam jezdim, ze myslel ze tam chci jet, aby nebylo zadne IVF potreba - nevim v posledni dobe s nim o tom neni ani rec :( ze zacatku asi myslel ze o tom jenom mluvim a klapne to samo, ale cim vic vidi ze ne, tak je z toho jaksi podrazdeny. A navic jsem dnes dostala MS takze jsem to s nim resila vse vcera kdy byl PMS v plnem rozpuku 🙂 takze k tomu spousta slz, skytani.... 🙂

drndapetka
6. zář 2012

@kcvrcekz tak co, tak co, tak co? 🙂 co Sněhul - byla krásná/ý, že? 😵 jsem strašně zvědavá 😀 ale vypadá to, že asi už někde slavíš v cukrárně u dobrýho dortíčku 😉

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka Ahojky tak jsem zpět..🙂 Kuřecová tam sice nebyla, ale to neva..I Vitoušková mi dnes udělal radost..🙂 Takže srdíčko máme a odpovídá 6+3 tak o den míň než podle MS..🙂 Mám obrouvskou radost...🙂 A pošílám foto našeho miláčka

A díky všem holky za držení palců, pěstí prostě všeho..🙂

kcvrcekz
6. zář 2012

Tak a tabulka přehodila jsem sblanch do těhulek..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí 🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš 😉.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super 😉 -Tak ještě ne do těhulek?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka Peti kdy jsi volala do toho Prenatalu?

kacatka
6. zář 2012

@1miska hele, hlavně si teď ty lázně nevyčítej! Prostě tam odjeď a hotovo. Pokud nechceš do František, výborné jsou ještě klimkovice na SM, ale chybí tam ten Frantík 🙂 Jinak chlapi jsou prostě chlapi, všichni jsou stejní, mám doma to stejné! Můj chlap se se mnou o IVF nechce bavit vůbec, a když s tím já začnu, tak hned obrátí řeč na něco jinýho a to mě fakt vytáčí! 😠 Takže hlavu vzhůru a při prvním IVF hodně štěstí 😉

drndapetka
6. zář 2012

@kcvrcekz huráááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 náš hrošík bude m ít kamaráda nebo kámošku 😀 na kdy Ti vychází termín porodu? jinak volala jsem do Prenatalu, když jsem byla 7+1 - tedy po druhým ultrazvuku, protože jsem to mu pořád nemohla uvěřit, že máme srdíčko...po tom všem, co jsme zažili....ale holky jinak objednávají hned po srdíčku, tak volej klidně dnes a objednej se co nejvíc na ráno, ať tam pak nečekáš-od rána pak dostávají skluz. A běž určo k Vlašínovi - je sice takovej jinej (je po těžké nemoci), ale u nás vtipkoval a smál se na mě, a hlavně je to fakt odborník s velkým O 😉
Já jsem z toho úplně paf jaká se tu rozjíždí perfektní těhu vlna 🙂 🙂 🙂 RF bude mít neskutečný statistiky 😵

bobulinka74
6. zář 2012

@kcvrcekz mocinky gratulujuuu 😵 😵
Já byla včera na kontrole, vše ok, dnes jsem jela na krev a dostala jsem průkazku 🙂 😵 Prosím taky o přesunutí do těhulek. Děkujiiii

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka No já jdu zítra na gyndu ráno tak asi ještě počkám. A zavolám v pondělí ať nejsem moc aktivistka..🙂 Jsem strašně šťastná..🙂
@bobulinka74 Supeeeer jdu tě hned přesunout..🙂

kcvrcekz
6. zář 2012

Tak opět přehození..🙂
☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí 🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš 😉.
minimálka bude v září 2012
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka Jo a posunula mi to o den takže na 29.4.2013..:-)

drndapetka
6. zář 2012

@bobulinka74 gratulka k průkazce 😵

@kcvrcekz beruško, tak to já budu akorát končit šestinedělí a Ty budeš rodit 😵 Mám termín 18.3., takže jsme od sebe přesně 6 týdnů, to je super, to budou miminka krátce po sobě, a my budeme mít tetu na drandění s kočárkem 😀

montysek
6. zář 2012

@kcvrcekz Veliká gratulace !!!! 😵 A to už jsi v Reprofitu zkončila nebo tam budeš ještě nějaký čas jezdit? Jak to vůbec je? Kuřecová mi psala, že bude mimo ČR myslím do 24.9.

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka No já se už těším..🙂 To bude super, alespoň nebudu sama tady s malým mimčem..🙂
@montysek Ne dneska se se mnou rozloučila sice Vitouškouvá, ale to neva. Do 14 dnů musím dojít ke svému gyndaři. Takže do Reprofitu půjdu už jen s velkou kytkou pro Kuřecovou, ale až někdy v říjnu. Dneska jsem se s RF rozloučila..🙂 Bylo to takové...Noooo velice dojemné..🙂

drndapetka
6. zář 2012

@kcvrcekz no mě to povídej....mám kolem sebe samý odrostlý děti a rodinu ve Vyškově, takže jsem tady de facto sama.....stýkám se teda s jednou kočkou, čeká holku v listopadu a bydlí kousíček ode mě, ale 4 měsíce rozdíl mezi prckama je ze začátku dost, ale aspoň mi poradí, když bude o krok přede mnou 😉 a já pak poradím Tobě 😀

drndapetka
6. zář 2012

@kcvrcekz a co bys raději - holku nebo kluka? 🙂 tíhneš k něčemu víc? já už se pomalu dívám po fialových věcičkách, i když tu holku, co mi tipl mám prej brát s rezervou, tak tomu fakt věřím 🙂 manžel mi to teda rozmlouvá, a´t mimčo neoslovuji "ona", abych pak nebyla zklamaná, ale nemůžu si pomoct 😀

lenajsek
6. zář 2012

@kcvrcekz Velikánská gratulace!!!!! 😉 Musel to být krásný pohled, že... za to čekání to fakt stálo... 😉
Tak držím palce i nadále, ať je vše v pořádku a hodně štěstí po celé těhotenství!!! 😉

@bobulinka74 gratulace k těhu průkazce! 😉

Holky, já 25dc, pořád nic.... ale břicho mě tak nějak tlačí, ale jinak, než na MS... tak nevím... nešpiním, uvidíme...

Pěkný den všem!

sikulik
6. zář 2012

@kcvrcekz obrovská gratulace k srdíčku 🙂, teda tady je těhulí, to je prostě nádhera 🙂

sikulik
6. zář 2012

@bobulinka74 také gratuluju k průkajdě, teď už jsi oficiální těhulinka 🙂

sikulik
6. zář 2012

@lenajsek mooooc ti přeju, aby to vyšlo a nemusela jsi už plánovat ani platit žádnou minimálku 🙂. Držím pěsti!!!

fretecka
6. zář 2012

Ahoj holky,tak ted jsem došla z nefrologie a není mi zrovna nejlíp. Opět krev v moči,sice nižší než naposledy ale je tam,bílkoviny hodně v 24H moči,zánět neni,prostě jiné hodnoty vysoké nejsou tak nevim.

kcvrcekz
6. zář 2012

@drndapetka No já tady taky nemám nikoho s miminkem které by bylo kolem mého TP..🙂 Takže taky budu ráda jezdit na šutr kočárkovat..🙂 Jinak, já ti nevím ráda bych holčičku, ale jaksi mám takové tušení, že to bude kluk, takže počítám s klukem..🙂 Ale je moc brzo, každopádně budu ráda za cokoli, hlavně aby byl prcek zdravej..🙂

a holky vám všem mooooooooc děkuji pořád to nějak vstřebávám a stále tomu nevěřím..🙂

kcvrcekz
6. zář 2012

@fretecka ☹ to mě mrzí co s tím? Co ti řekl doktor?

fretecka
6. zář 2012

vůbec nic,že všee ostatní je ok,že zánět není,a za 3 měsícwe mám dojít na kontrolu, a že mě asi v poradně budou sledovat pro nebezpečí preeklampsie,ale tlak zatím vysoký nemám ani otoky,takže vlastně nic jsem se nedozvěděla
@kcvrcekz

fretecka
6. zář 2012

@kcvrcekz jinak na kočárkování se klidně přidám,začínám mít hrozný strach a bohužel ten můj mi opora moc neni ☹

kcvrcekz
6. zář 2012

@fretecka A kde ty vlastně bydlíš?