Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
21. zář 2010

@78marcela však ona ti vlastně odpověděla.promiň,jsem zapoměla!! 😝

maja3.s
21. zář 2010

@okcelok ...gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!Supr zpráva, kéž bychom tě my ostatní brzo následovaly....

dorra
21. zář 2010

@okcelok Gratuluju k prokazatelnému těhotenství a přidávám oblíbenou zdravici - drž plod/y!

@veveram neboj, je to v oukeji, já v Tvé době přibrala najednou 6 kilo, zčernala mi noha a doky mě jen potěšil, že to bude ještě horší. Už mám navrch 12,5 kilo (a to jím stejně jako dřív a od 13tt se i normálně hýbu, makám na zahradě, chodím na procházky) a přiznávám, že měl se vším pravdu. Teď se Ti tak trošku směju.. Hlavně relax, kočko, a nohy hore.

No tak paráda, koník nefunguje, prý až za 15min. Takže si tu teď můžu psát a nikdo mi nebude skákat do řeči.
Hele, každopádně vás všecky moc zdravím, nemám tolik času sedět u PC, hlavně mě děsně bolí zadek a záda, takže vás nemůžu dočíst, ale věřím, že tu prokazatelně těhotné přibývají, Marcelce držím pěsti, děvčátko, ještě nestahuj gaťky, brod je ještě daleko, léky zruš až na povel dokyny, zatím jseš neprokazatelně těhotná, jdi to zaspat. Esli Tě to vyděsí, já měla utrošů 12, estrošů 5 denně a sjetá jsem byla až do 14tt. Ale je fakt, že mi brali krev a já si sama žádný hormon nevyrobím. Těhu průkazku jsem taky dostala až ve 13tt, po 1.NT screeningu.

Holky mějte se, moc vám všem přeju to štěstí, ať tloustnete bez přemíry jídla, ale s výmluvou, že si to v těhu můžete dovolit.

okcelok
21. zář 2010

haloo....

okcelok
21. zář 2010

už to jede!!!

kachen
21. zář 2010

@okcelok Obrovska gratulaceeeeeeeeeeeee, supr 😵

okcelok
21. zář 2010

@kachen děkuju,je to supr!! 😀

veveram
21. zář 2010

@dorra :děkuji ti za povzbuzující slova pro všechny a jsem ráda,že nám můžeš předávat své zkušenosti,vždy je s radostí uvítám a obrátím se na tebe pokud ti to nebude vadit.
Jo a vypadám jak puberťačka co se týče mé pleti.To je asi taky normální že. 😀 😀 😀

dorra
21. zář 2010

@veveram jj 😀 ! Ale furt lepší než drátem do oka, si řikám.

maja3.s
21. zář 2010

Ahoj děvčata.Tsk poslední pracovní den za mnou a ted už 14 dní nicnedělání. Zítra mě čeká ET - teda pokud doufám,že k němu dojde.Úplně se děsím, co mi zítra zas řeknou...to, že je to špatně už jsem slyšela tolikrát...ach jo...mám strach,ale nic se s tím bohužel dělat nedá...

rebeca_1
21. zář 2010

@maja3.s preco si myslis, ze sa embryjka pomaly alebo zle vyvijaju? Ved ked si mala PK nemohlo to byt az take zle....
Nemysli negativne! Ved pozitivne myslenie je polovica uspechu!
Tes sa na zajtrajsi den a nezmatkuj!
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaakto ti drzim palce!

veveram
21. zář 2010

@maja3.s :určitě to vyjde,vezeš se přece taky na té naši těhu vlně 🙂 🙂 🙂 🙂 tak na zítra hodně štěstí a optimismu 😉

maja3.s
21. zář 2010

@rebeca_1 ...no PK máme záměrně i když bylo málo vajíček...tentokrát jsem zkusili dárce, tak chtěl Machač vědět, jak se budou vyvíjet oproti minulým pokusům...ale zatím to vypadá jako přes kopírák....

maja3.s
21. zář 2010

@veveram ...jak ráda bych se s váma svezla...nic si nepřeju víc...uvidíme 🙂

gabikri
21. zář 2010

@maja3.s : na zítra hodně štěstí 😵 😵 😵

maja3.s
21. zář 2010

Dík dík dík holky...díky všem za podporu 😉

okcelok
21. zář 2010

@maja3.s uvidíš,že to prci zvládnou a budete šťastní rodiče!!!Zítra na vás budu myslet a držet moc palce! 😉

olousek35
22. zář 2010

Dobre ranko vsem 😉

okcelok
22. zář 2010

Dobré ránko!!! 😎

janib
22. zář 2010

Okcelok: obrovská gratulace!!!!!! Krásný pocit, viď? Já jsem tomu vůbec tenkrát nemohla uvěřit (a mimichodem i teď kolikrát ještě přemýšlím, jestli se ten zázrak opravdu stal právě mě 😀 - ještě že už jsou pohyby)... Já měla HCG v tý době 400, vkládali mě 2 mimísky a udržela se nám Eliška... 😉 Užívej si krásného období, dělej to co Ti je příjemné a milé, uvidíš, že všechno bude v pořádku... Držím moc pěstičky...
Veveram: Tobě taky i když opoždělě velikáááánská gratulace!!! z váhy si nic nedělej. Já ze všech těch hormonů před otěhotněním přibrala asi 3 kg a teď do začátku 6.měsíce pouze 3,5 kg. Mimísek asi zatím bere většinou ze mě, z toho co jsem přibrala před. Tenkrát jsem měla nafouklý břicho, no hrůza povidat. Byla jsem ráda, že už jsem byla těhu a mohla tak říkat, že se zadařilo, protože už tak každej na mě čučel co že su tak tlustá... 🙂 Ale teď ten 5 a 6 měsíc jde váha nahoru víc... Takže choď na prochajdy, užívej si sluníčka... my byli ještě před 14 dny v Krkonoších a šlapali. Samo že ne nějaký extra tůry do kopce, ale delší prochajdy jo. A asi na tom něco je, i když jsem tam žrala jak neuvázaná, vracela jsem se domů se stejnou váhou jakou jsem odjížděla... přeji Ti krásné a pohodové těhu!!!
A vám všem ostatním pohlazení do dušičky, zvlášť Marcelce... Neboj , příroda si sama najde ten správnej okamžik pro Tebe, aby byl mimísek u tebe šťastnej a krásně rostl... Marci opravdu tomu od srdíčka věřím... Drž se holka!!!

hanulinecka
22. zář 2010

Ahooojte holčiny
tak já taky nastupu do vlaku s váma a už to brzo vypukne v pátek si jedu pro injekce a asi kolem 28 bych to měla dostat a začít uf uf uf bojím se a zárověn těším 😵

všem gratuluji k testum
a ti co to mají před sebou at je uspěšný a štastný konec s krásnýma //

@gabikri no jo to je pech taky to mám dostat v pondělí a dostávám to přesně,ale ted určitě se to zpozdí no jo už si to v hlavě zase nějak přesouvám 😀 tak at brzo dorazí

okcelok
22. zář 2010

@janib je to bomba,já taky ještě tomu pořádně nevěřím!!!! 🙂 Měla jsem jen jedno mimi,ale od začátku jsme tomu věřili!!!Takže moc děkujeme!! 😀 😀

okcelok
22. zář 2010

@hanulinecka No tak super,bude další mimčo!!!!Tak ať to zvládáš v pohodě a přidáš co nejdřív!!! 🙂

olousek35
22. zář 2010

@hanulinecka tak to budem stimulovat podobne. Ja si jdu pro injekce ve stredu a jak dojde ms, tak zacinam. Jsem zvedava, kdy mi dojde ms po vysazeni utrose. Koncim s nim v sobotu.

okcelok
22. zář 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET září/říjen 3ivf

OLOUSEK35 - 35 let - od 16.9.utrogestan, čekání na MS, 29.9. vyzvednutí léků na stimulku a hurá do toho.

GABIKRI ( 38let) Diagnóza vysoké FSH, 1IVF ET jednoho embrya / negativ, 2IVF bez transferu( tři prázdné folikuly) 3IVF ET dvou embryí z darovaných vajíček / test negativ, momentálně termín OPU dárkyně v RF 25.10. ( už nafasované léky)

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., květen 2010 IVF soft (negativní), cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg., září 2010 IVF soft - ET 22.9.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULANTKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010 neg.,2.KET -Rijen 2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ, 7.9.2010 IUI..bohužel velmi špatný spermio,když se nezadaří jdeme do IVF

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

Rebeca_1 32r., 4xIUI neg., 2004, 1.IVF, neg., 12/2005, 2.IVF, OHSS, 9/2009, KET 1/2010, neg., 3.IVF 4/2010 neg., 4.IVF soft /Reprofit/, bez ET, 7/2010, 5.IVF soft pozitivne, 8/2010

Okcelok 29 let, 1.IVF 2005 neúspěšné, 2.IVF 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010,21.9 pozitivní

78marcela
22. zář 2010

@janib jsi hrozně hodná, přečetla jsem si to a moc mě to potěšilo, pohladilo, i přes to všechno je mi teď lépe.

Já jsem v to pondělí měla hcg 15, dnes jsem šla zase na krev a mám 27. Sice poporostlo, a téměř dvojnásobně za ty dva dny, ale pořád je strašně nízké. Ach jo. A stále špiním.

olousek35
22. zář 2010

@78marcela ahoj, nasla jsem na netu, ze hodnoty maji stoupat po 72 hodinach o dvojnasobek, coz splnujes. A ze 14.den po zavrtani embryska zacina hodnota od 18 hcg. Takze gratuluju. A drz se.

olousek35
22. zář 2010

@78marcela oprava, nema byt 18, ale 14

78marcela
22. zář 2010

@olousek35 Držet se držím, ale moc tomu nevěřím. Uvidím, co v pátek v Brně řeknou. Ale malilinkaté naději se člověk neubrání, hledám na netu příběhy holek, co měli hcg taky nízké a vyšlo to. Někomu ano, někomu ne a stejně měly i tak o něco vyšší než já. Takže prostě, klid nemám ani z dnešní krve a v pátek mi asi řeknou, co a jak definitivně.

olousek35
22. zář 2010

@78marcela budu na tebe myslet a drzet vsechno, co mam. Ty zkus do posledni chvile verit a byt psychicky v pohode. 😉