Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
4. lis 2010

@gabikri to je příznak,těhotné víc spím.Já taky dostala od RF test,ale citlivost 25.Jinak mám doma mamatest 10,ale nepošlu!! 😀 😀 😀 😀 Zkus to vydržet! 😉

gabikri
4. lis 2010

@rebecca_1
@okcelok : hmmm, nám nic nedali 😝 Ale možná něco přece jo 😉

@okcelok : jinak malinko je mi blivno, udělala jsem si kafíčko a jak jsm ho měla v puse, tak to nešlo polknout a musela jsem to vyplivnou do dřezu. Tak nevím, měla jste to některá? Nebo to dělají ty prášky? Pomooooc už se zase pozoruju a to jsem řekla, že nebudu 😀

olousek35
4. lis 2010

@rebecca_1 téda, mně taky žádnej nedali. Si budu stěžovat, či co. ☹
Ale budu muset zítra nějaký dokoupit. Ale asi zase půldu do těch desítek mamatestů a pro jistotu koupím asi ještě nějakou jinou značku na srovnání.

olousek35
4. lis 2010

@gabikri to budeš těhu určo. Já na kafe chut nemám vůbec. Měla jsem jen jeden den. Jídla se mi zdají nedosolený, a to máti přesoluju a banány a mandarinky hořký. Jinak v pohodě. Kofila mi připadala jak kdyby v ní byla rozemletá káva. Brrrrr.

okcelok
4. lis 2010

@gabikri tak to možná můžeme gratulovat,protože já takhle zjistila,že jsem asi těhotná.Jedno ráno jsem si uvařila kávu,asi tak 8 den po KETu,napila se a musela jít přesně jako ty to vyplivnout.Takže jsem si řekla,že se asi něco děje,jelikož já ráno bez kávy nemohla fungovat.A kamarádka to měla taky tak,že jí přestalo chutnat kafe!!!!!!! 🙂

okcelok
4. lis 2010

@olousek35 to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

olousek35
4. lis 2010

jinak tady je taková zajímavá stránka, na kterou jsem narazila. Těhotenství den po dni. Co se u nás děje, co vzniká atd.
http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t...

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : no já jsem závislák na kafi, proto mi to bylo divný 😕 No ale to ještě nic nemusí znamenat 😝

@olousek35 : no já to měla zatím jen s tím kafem, jídlo mi zatím chutná normálně. Akorát jsem včera u televize snědla : jednu celou Gejšu čokoládu, asi deset mozartových koulí bombonů a navrch jsem si ještě dala kinder bueno 😀 Trochu čuník, co? Ale mě bylo dobře 😀 Jo a jsem Ti říkala, že Ti ty testy nebudou stačit 😉

okcelok
4. lis 2010

@gabikri ale taky může!!!To jsi toho včera teda spořádala celkem dost!!!! 🙂 Já mám na sladký chuť pořád! 😝 😝 😝

dorra
4. lis 2010

Koukám, že tu se přízrakuje a testíkuje 😀 , chjo, mám to zaryté v paměti, jako by to bylo včera.. Bacha na ty reprákovské testy, oni tam píšou 25, ale mi se zdálo, že ji má vyšší, v porovnání s mamatestem 25 (který jsem dělala už snad 6.den po ET) byl na něm ten 14. den po ET jenom pididuch. Vůbec si myslím, že mamatest 25 je nejlepší, natestovala jsem se habakůk, viz moje album, a ze všech možných značek mě nejvíc uklidnil, narozdíl od mamatestu 10, třeba.
A ještě mám jeden poznatek, že jakmile půjdete na upíra, tak vám řeknou hladinu a budete ještě víc ve stresu, jestli co dva dny stoupá. Já su z dědiny a tu se čeká na výsledek do dalšího dne. Vždy mi v RF říkali, ať dojdu k upírovi, až bude 14. den po ET test negativní. A ještě čekali a vysávali krev až do 18. dne. Když jsem ho měla pozitivní, zbytečně jsem se nedeptala hodnotou z krve a rovnou jsem se objednala na utz za dva týdny.

Děvčátka, držte se, je to mazec s těma nervama. Ale berte to tak, že od ET jste neprokazatelně těhotné, užívejte si to a zbytečně brzo to neukončujte předčasnými závěry. To opravdu nepříjemné začne, až když upír s dokym řeknou vysadit léky. Krvácela jsem někdy kolem 20. dne po ET a kamarádka byla až do 14 tt v nemocnici, bo imrvére krvácela. Obě zatím držíme, takže konce nechte na doktory a teď si dopřejte hafo naděje!!!

olousek35
4. lis 2010

@gabikri měla si pravdu, uznávám. Já taky pokukuju po sladkým. Včera jsem měla puding se šlehačkou, ale ta mi nelezla. Já spíš nějak na jídlo nemám moc chuť, ale to je dobře, jelikož bych měla hubnout a ne přibírat. Bo se jinak už neunesu. 😉
Určo to máš jistý, to těhu. Já chtěla v úterý dát trochu vína a představa vína v jakékoliv podobě pro mě byla natolik nepředstavitelná, že jsem dala to pivko - bylo hnusný a pak greny - to je jako kofola, ale dělá se ze chmelu. Ta mě zase připadala šíleně kyselá. Jo a kyselý je moc kyselý a nemám na něj chut 😀

gabikri
4. lis 2010

@dorra : no jo dorrko, tobě se to říká, když už jsi za vodou 😝 Ale neříkej, že si takhle netrojčila taky 😉

dorra
4. lis 2010

@olousek35 já se někdy na začátku zaregistrovala na babyweb.cz. Každý týden mi posílají mail, co se děje se mnou, co s miminkem, jaká vyšetření mě čekají. Je to dost přesné a právě v začátku dost úžasné, bo to mimino děsně maká a každý den je to mazec, šílené pokroky. Přeposílám to mamince.

rebecca_1
4. lis 2010

Babulky ja som dnes zacala opat cvicit, ja uz to nemozem nejako vydrzat nic nerobit. Aj tak mi nikto cvicenie nezakazal, tak si robim aspon trosku radost..

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri milacik ty sa nesleduj, ved ty uz to mas iste!!!!! Ty si nasa nova tehulinka ))))))

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 jsi šikovná holka. 😉

dorra
4. lis 2010

@gabikri však řikám, že to mám v paměti, jako by to bylo včera, brr.. S příznakama jsem opravdu netrojčila, bo jsem je měla pokaždé jiné nebo žádné ( a jak už jsem taky říkala, těhotná jsem po čtvrté). Ale testila jsem snad už od 4.dne po ET. Bo jsem neměla pregnyl a zajímalo mě, jestli se ta embrya chytnou aspoň na chvílu, že kdybych testila poctivě až ten 14.den, tak už bych to třeba nevěděla. Ale samozřejmě s každým dalším potratem jsem byla vděčná za každého caspera. A navíc jsem měla alespoň radost, že mi v RF dali živá embrya, a né ňáká krpatá, a že to tam skutečně umí. Bo je fakt, že pak už je to jen na tom embryu a na vašem těle, ésli to dáte do kupy.

gabikri
4. lis 2010

@rebecca_1 : a co cvičíš, v posilovně? Cvičení je bezva nahazovač dobré nálady 😵 Kdysi jsem taky chodila, ale pak jsme měla něco se zádama, tak jsme přestala a už jsem se k tomu nedokopala.

Holky nechodíte některá na Zumbu?? 😵 Mě to přijde hrozně fajn, ale zkoušela jsem to podle youtube cvičit, ale není to sranda, to bych se asi v tělocvičně pěkně ztrapnila 😀

Jinak když neotěhotním, půjdu na Zumbu............a klidně i sama 😝 Toť moje předsevzetí 😀

gabikri
4. lis 2010

@dorra : ty sis toho taky užila dost. viď. Hanička To to všechno oplatí 😵 😵 😵

okcelok
4. lis 2010

@gabikri tchýně na ni chodí a je to prý makačka jako sviňa,vždy dojde úplně hotová 😝 😝 😝

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : tchyně, jo? 😀 Já se bála, abych tam nebyla nejstarší 😝 No já se spíš nebojím, že to bude makačka, jako že nezvládnu tu choreografii a budu se tam motat jako nudle v bandě. A třeba kdyby tam byl nějaký mladý pěkný cvičitel, tak to bych se styděla, že mi to nejde 😝

okcelok
4. lis 2010

@gabikri tchýni je 47,buď v klidu.No říkala,že ze začátku tam sebou plácaly jak Viktorky u splavu,ale na nějaké 3 hodině se chytly a teď už tu choreografii zvládají.Ale druhý den nemůže chodit! 😀

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : a zhubla? Prý se z toho hubne jako blázen 🙂

okcelok
4. lis 2010

@gabikri to nevím,jelikož ona drží diety,cvičí a hubne pořád,ale veřím tomu,že když na to chodíš pravidelně,tak to musí jít hodně dolů,ty kila,protože tancem se hubne dobře.

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : tak to máš fajn, babča ladí kondici na hlídání 😀 😀

rebecca_1
4. lis 2010

@gabikri 200 brusakov a 15 min. na bicykli. Do posilky ja nechodim, to nie je moj styl ale zumba..... To je super napad ))))) Viem ze Majka chodila na zumbu.

rebecca_1
4. lis 2010

@okcelok dakujem, snazim sa ficat dalej. Co uz mi zostava.....

gabikri
4. lis 2010

@rebecca_1 : to jako brusaky jsou zklapovačky??? Nebo sedy-lehy? To jich uděláš 200 😕 To bych chcípla 😝

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 200sedů-lehu??????????Ty jo,to seš dobrá,já po 50ti padla na hubu! 😝 😝 😝

okcelok
4. lis 2010

@gabikri ta jo,bude prý mrně brát do fitka,na zumbu a já s ním můžu akorát tak chodit plavat a cvičit! 🙂