Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maja3.s
6. lis 2010

@gabikri ...no moc dobře tě chápu, že se bojíš...já si vždycky říkám, že na špatné zprávy je času dost a odkládám to...ale to není tvůj případ....fakt tuším, že to vyšlo a to je dobře...pro nás všechny, co se nedaří....aspoň vidíme, že v Reprofitu to prostě umíííí 😀
Tak hodně odvahy...určitě tam budou //
Kdy testneš 😉

gabikri
6. lis 2010

@maja3.s : no ještě nechval dne před večerem 😉 Testnu v pondělí 😉

maja3.s
6. lis 2010

Doufám, že mám pravdu...moc ti to přeju...a na pondělí budu držet palce. 😉

gabikri
6. lis 2010

@maja3.s : děkuju, jsi zlatá 😵 😵 😵

okcelok
6. lis 2010

@gabikri no to jsou teda krásné nepříjemnosti!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Super!!

luckap123
6. lis 2010

@gabikri jůů to jsem taky zvědavá..takže na pondělí drím moc palce 😵
Já dneska byla na OPU...odebrali 15 vajíček,tak jsem zvědavá kolik se jich oplodní 🙂 ET vypadá na čtrtek

gabikri
6. lis 2010

@luckap123 : lucko no paráda, to byla úrodička, taky moc držím palečky 😵 😵 😵

olousek35
6. lis 2010

@gabikri tak vidis, jsi taky tehule, to je super. Ja dnes koupila dalsich 5 testu, takovy jsem magor.

gabikri
6. lis 2010

@olousek35 : ať žije testománie 😀 😀 😀

olousek35
6. lis 2010

@gabikri a to jsem vam neverila

gabikri
6. lis 2010

@olousek35 : hele to je psycho, viď 😀 Neboj, já taky začnu 😀

olousek35
6. lis 2010

@gabikri je to desny. Dnes uz mam udelany dva. Rani 25ku a odpoledni 10ku mamatest. 😀 Testnes az v pondeli? Zitra nerisknes? 😉

saminka
7. lis 2010

dobre ranko holky 🙂
jak pak se mate? my tady mame krasne slunecne ranko tak snad to vydrzi po cely den....

dnes jsem 10.den po FET a rano testla,ale bohuzel ani stinek ☹ no jo,uz se s tim smiruju, je to tezke akceptovat ale v mem pripade si proste musim vazit toho co uz mam a uvedomit si, ze to opravdu neni jen tak i s umelym oplodnenim...

@gabikri drzim ti moc palecky na zitra a verim, ze ti to vyjde, s cerstvyma je opravdu mnohem vetsi sance na uspech!!! a bude to i spravedlivejsi 😉 je to ale jak na potvoru, ze poslednich par dnu jsem zacala mit citlivejsi prsa,rano mi byvalo hladno, no ale nic z toho,prasky budu brat jeste par dnu,ale uz fakt necekam ze se neco zmeni.....

@olousek35 - testiky uz jsou krasne ukazkove,carka sili jak ma, super, tady se potvrzuje ze staci uplne jen jedno embryjko na uspech 🙂

@lucka123 krasna urodicka, moc drzim vse co mam se ti krasne oplodni a ty nej ti zavedou 😵

ja ted planuji mensi pauzu od zkouseni, potrebuji se dostat zase do normalu, trochu zhubnout a proste zacit se zase starat sama o sebe a ne jen myslet na to jak otehotnet.....dalsi pokus bude az nekdy v unoru,kde bychom mela mit jarni prazdniny.....nechci jit uz na dalsi Ket ale chci vyzkouset ivf s minimalni stimulaci, nepotrebuji vytvorit desitky embryjek,staci mi uz opravdu jen to jedno.nejlepsi....jake leky se u toho berou? to by nejspis poradila @rebecca ze?
takze holciny, budu se na vas koukat jak pokracujete a vsem moc drzim palecky.....REprofitu zdar 😀 😀

gabikri
7. lis 2010

Ahoj ženy 😵 😵

@saminka : jé, ty jsi začala tak pozitivně, že jsem si myslela, že na konci se dočtu něco o // 😉 Je mi to, moc líto, ale je fajn, že máš sluníčko miu a ta ti nedovolí mít špatnou náladu a naopak tě nabije energií do dalšího pokusu 😵 😵 😵

Holky viděli jste teď ten fotoblog uživatelky sluunek, jak tam měla asi deset fotek nafoceného pindíka jejího chlapečka? No úplně to se mnou otřáslo, jak tohle může některá matka tomu drobečkovi udělat, to snad není normální!!!!!!!!!!
No už to admini smazali, ale to bylo fakt hrozné. Ještě tam měla připojit adresu, jméno a telefon pro případného pedofilního zájemce 😖 😖 😖

78marcela
7. lis 2010

@olousek35 Já dělám němčinu, jsem ve třetáku. Tu specku právě chci taky. Chci asi na ni jít ten příští rok. uvidím, jestli se to dá zvládnout.

olousek35
7. lis 2010

@78marcela specka je prochazka ruzovou zahradou. Takze klidne do toho. S nemcinou te obdivuju. Budu si ji muset pristi rok zapsat a to bude muj konec na skole. Na jazyky jsem hrozna . Chjo.

olousek35
7. lis 2010

@saminka tak to je mi moc lito. Kdyby to slo, tak nejakou tu carku poslu. Mas ale stesti, ze mas Miusku, urcite se neuspech lip zvlada. I kdyz napor na psychiku to je radny. Drz se

gabikri
7. lis 2010

Holky pomoooc.............................jsem teď byla na záchodě a krev........................ne červená, ale tmavá, ale byla tam......................tak jsem si udělala test a je tam duch, jenom duch, žádná tlustice 😒 jééééžiš já mám nervy!!!!!!!!!!!!!

luckap123
7. lis 2010

@gabikri gábi já myslím,že je to super znamení....třeba se pouští jedno miminko ,ale druhý určitě zůstane..l..co ted chodím na diskuzi holek co ted podstupujeme IVF tak spousta jich špiní a některé dokonce krvací a jsou těhulky..zkus testík zítra ráno..odpolední moč není ončo..držím palečky a věřím,že to tam bude 😵

@saminka třeba je ještě brzy..neházej flintu do žita..zku testík v úterý..držím pěstičky 😵

holky tak se nám oplodnilo 10 vajíček..takže super,Koudelka říkal,že to vypadá skvěle...tak uvidíme zítra 😉

gabikri
7. lis 2010

@luckap123 : díky, no já jsem teď koukala do historie a opravdu hodně holek špinilo, ale na nervy jsem pořádně 😝

Jinak teda ty máš super úrodičku, to je fajn 😵

olousek35
7. lis 2010

@gabikri gratuluju maminko 😉 z krve si nic nedelej, bude to v poradku. Ale chapu, ze te to pekne vystrasilo. Ja taky nemam zadne tlustice.

olousek35
7. lis 2010

@luckap123 gratuluju k urode, to je super.

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : no to je fakt nespravedlivé, proč někdo má hned tlustice a mě musí ten nahoře dělat takové nervy? Můžu já mít něco normálně.................nemůžu 😝 Testovací šílenství začíná 😝

Holky kdybych to potratila, tak ráno už ta čárka nebude, že ne?

olousek35
7. lis 2010

@gabikri nepotratis! Pojedes na krev do Brna, nebo u vas v Praze? Brnkni Koudymu, treba ti zvysi utros.

luckap123
7. lis 2010

@gabikri nepotratíš neboj 😵 zkus toho ducha vyfotit.....a špiníš nebo krvácíš a kolikátý de jsi od ET?

rebecca_1
7. lis 2010

@gabikri waw 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moja, ja mam z teba taku radost....... Ja som tym darcekom tak strasne verila aj verim. Ja som ti to hovorila, ze teraz to uz klapne........ Manzel nech ta teraz na rukach nosi!!!!!! ...... ze mu to odkazujem..........
Jej, 2 nove tehulky v jednom tyzdni, paradicka-parada...........

janib
7. lis 2010

@gabikri nebooooj... Vím, že to jsou šílený nervy, já si to taky zažila a hned 2x... Je tolik změn v tělíčku, mohla Ti klidně prasknout drobná žilka nebo druhý mimi se pouští, ale jedno tam je a URČITĚ. Myslím, že večer už bude vše OK... Po ET je to normální, mě taky holky uklidňovali a vidíš, dopadlo to zatím dobře, jsme ve 28.týdnu... A myslím, že Dorka tady taky psala, že krvácela a myslím, že dost a taky už "to má za pár"...🙂 Vydrž mamino, držím Ti palečky!!!!!

gabikri
7. lis 2010

@olousek35 : no nevím, asi v Praze? Jsem domluvená se Štelclem, že se mu po testu ozvu.

@luckap123 : no takové jednorázové špinění, teď už nic.

@rebecca_1 : ty jsi taky se vším hned hotová 😀 To myslíš jednu z těch těhulek mě, jo? 😝 A manžel vzkazuje, že bude 😉

gabikri
7. lis 2010

To je chcípák ten test, co? 😝

saminka
7. lis 2010

@gabikri super zpravicka, vim ze je to zatim kasper duch ale snad ted bude jen silet 🙂 drz se nozky nahoru a klidek, dobre se to rika co?? 😉 😉 hlavne zadnej stres, to mimca nemaj radi 😵

jinak me je cely den divne,blivno,asi z tech vsech hormonu, uz se tesim az si od nich odpocinu!

Olousek35 - ses zlata ze by ses podelila ale ja si pockam na priste, ted si to uzivejte vy 😵 😵 testomanie je fakt silena, ja i ted kdyz nemam ani ducha tak ho chodim kontrolovat jestli z toho jeste neco nebude 😅 no blazen ... a to je jen diky tomu ze testuji driv pred terminem, tolik nervu jsem si mohla odpustit , no ale jsem nepolepsitelna 😀