Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
14. bře 2011

@kornelka11 ahojky 😉 cekam na srdicko 😅 😅 😵 z Reprofitu me odepsali ze krev neni nutna, tak at se rovnou objednam na ultrazvuk za dva tydny, tak pocitam koncem pristiho tydne uz to bude ok, uz bych mela byt 7.tt..no cekani je hruza ale co jineho nam zbyva, a nechci chodit zbytecne brzo 😒
a kdy se poustis zase do boje?

@gabikri me silila taky obden, tak verim ze zitra uz bude o neco silnejsi....doporucovala bych ti koupit si levne testiky z ebay, ja objednala 20 a vyslo me to na 5 euro i postovnym 😉 😉

kornelka11
14. bře 2011

@saminka hovor mi nieco o cakani 🙂 neboj coskoro sa srdiecko rozblika a budes pokojnejsia. Podstatne je ze je to tam 🙂
Ja cakam na ms a sups znovu do toho 🙂

saminka
14. bře 2011

@kornelka11 jeste nedorazila? uz je to tyden ne? trva ti to tak dlouho vetsinou??

@maruzi a kdy se chystas na dalsi ketik?

kornelka11
14. bře 2011

@saminka uz skoncila, od dalsej zacinam 🙂

veveram
15. bře 2011

Dobré ránko všem,tak koukám,že budete mít všechny pod stromečkem krásné dárečky 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak držíme palečky 🙂

veveram
15. bře 2011

@kornelka11 a @olousek35 se hned za chvíli přidají určitě 😉 😉 😉 😉

maruzi
15. bře 2011

@saminka Já měla jít na KET tento měsíc, ale nějak to nedávám...je spousta okolností, a já se pořád rozmýšlím, jestli ano nebo ne.

mandre
15. bře 2011

Ahojte, já začínám ve čtvrtek zobat Clostyl (bohužel zase dorazila MS) ☹ , zítra se objednám na UZ v průběhu stimulace.....holky, objednáváte se na UZ u sester, nebo píšete přímo doktorovi maila?

kornelka11
15. bře 2011

@mandre ja volam na recepciu sestrickam.
@maruzi chod do toho teraz! Ved minuly mesiac si bola z toho smutna ze si nesla na KET hned po UTZ. Spominas?
@veveram 🙂

maruzi
16. bře 2011

@kornelka11 Vzpomínám, to jsem byla tak nažhavená...jenže ted se to nějak blbě všechno sesypalo v práci a já nevím, co dělat, protože když půjdu na neschopenku a pak na mateřskou, tak celou tu dobu nebudu brát ani korunu a to si nedokážu představit, z čeho bych žila nebo pořizovala výbavičku. změnili pravidla pro mateřskou pro OSVČ.

gabikri
16. bře 2011

Ahojky 😉

Já mám bohužel špatné zprávy, čárka začla slábnout 😖 Jsem blbá, že jsem testovala takhle brzo, mohla jsem si ušetřit to hrozné zklamání 😖

@maruzi : jsem na tom přesně jako ty, OSVČ, takže i z tohoto důvodu je další pokus v nedohlednu 😒

olousek35
16. bře 2011

@gabikri to snad ne. To je mi lito. Mas jeste nejake mrazacky?

gabikri
16. bře 2011

@olousek35 : ne, jsem totálně v kelu ☹ Na další pokus 100tisíc nemám ani náhodou ☹

gabikri
16. bře 2011

Ještě se bojím, aby to nebylo ke vší smůle mimoděložní, protože slabá čárka tam pořád je 😒

olousek35
16. bře 2011

@gabikri ty jo, tak to je mazec. Chapu, cena je silena. Je mi Te moc lito

mandre
16. bře 2011

@gabikri uvidíš ještě....je brzo.... 🤐

@kornelka11 tak já budu dneska volat a objednám se, děkuju....

olousek35
16. bře 2011

@gabikri nemuze byt treba spatny test? Nebo si skoc rovnou na krev, at vis, co a jak.

gabikri
16. bře 2011

@olousek35 : špatný test být nemůže, páč jsem jich vypotřebovala asi dvacet 😝 Na krev kašlu, jsem objednaná na pondělí a to už vydržím. Stejně tomu už nepomůžu 😒

olousek35
16. bře 2011

@gabikri tak se drz a uz netestuj. Snad v pondeli zjistis, ze tehu jsi. Budu drzet vse, co mam.

gabikri
16. bře 2011

@olousek35 : dík, jsi hodná 😉

bellka
16. bře 2011

Ahojky holky 🙂
všechny vás moc zdravím a stále na vás myslím 😉
@gabikri zlatíčko, nevím co říct, protože sama vím, že všechna slova jsou zbytečná, tak jenom, že je mi to strašně moc líto a posílám pohlazení. Byla bych moc ráda, kdyby ses mýlila a nakonec zjistila, že je všechno jinak, že mimoušek tam je, ale jsem realista a počkám, až jak dopadneš na krvi. Zatím se drž, beruško a my budeme držet všechno co máme, aby se stal zázrak, protože ony se někdy opravdu dějí 🙂

lenka27
16. bře 2011

@gabikri to je mi líto, ale nech to osudu, třeba je všechno jinak, testovala jsi se třeba brzo. A neboj mimoděložní tak brzo čárečku nemá, to vím z vlastní zkušenosti. Proč to má někdo jednoduché a někdo se musí takhle trápit to není fér, a to znám maminky co to měly hned, že si ještě vymrčují pohlaví a furt nejsou s něčím spokojené. ach jo. Držíme palečky a vše co se dá aby vše dobře dopadlo.

gabikri
16. bře 2011

Holky děkuju, zatím jsem z toho jak opařená 😒

@lenka27 : přesně jak píšeš, někdo to má hned a neváží si toho a nejvíc mě může nadzvednout, jak některé slípky řeší třeba znamení, že třeba chtěly Štíra a narodí se Střelec, to je teprv tragédie 😝

saminka
16. bře 2011

@gabikri Gabi, to je mi moc lito, ale snad jeste neni vsechno ztraceno, z ceho bys preci tu druhou carecku mela kdyz ne z implantace 😕 nic si nevycitej, zes testovala driv, ne kazda to dokaze netestovat a mela jsi preci uz sesti denni coz je 12 dni po ovulce jak kdyby...no jeste moc doufam, ze se to nejak zlepsi!! snad jen to nebude to mimodelozni, a nebo to biochemicke jak u me v tom listopadu 😔 drz se zlatko

kornelka11
16. bře 2011

@gabikri zlatko ☹
Vidim v pase, ze uz si to cele uzavrela.
Baby ti vsetko pekne napisali, ja uz pridavam len jedno velke objatie..

ester32
17. bře 2011

ahojky.......zdravím po delší době

@gabikri tak strašně moooooc ti držím pěsti ať ja vše OK a jeden brouček se drží a poroste pěkně až do konce!!! člověk by ty neúspěchy i jinak bral kdyby tato léčba byla finančně dostupná a věděli jsme,že můžeme bojovat dál a dál!!!! tak posílám pohlazení a moc doufám,že dnes už ta čárečka bude zase pěkná

@kornelka11 to mě mrzí,že KET nevyšel,ale četla jsem,že jdeš znovu do boje tak tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj ať už je to ten poslední a pravý!!!!

@saminka obrovská gratulace!!!!!

všem co se chystají do akce držím a prskám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ať je tato vlna veselejší jak ta předvánoční!!!!!!!!! moooooooooooooc vám to všem přeji!!!!!

dívám se,že těhulky už to mají za pár)))tak hlavně pohodový porod a už bych nejraději taky byla tak daleko))))

gabikri
17. bře 2011

Dobré ranko, tak čárka už skoro není vidět, taže bohužel 😖

veveram
17. bře 2011

@gabikri :jen ti chci říct,že to prožívám s každou z vás a moc mě mrzí že to zatím nevyšlo a pevně doufám jěště v jiskřičku naděje aby to dopadlo pozitivně.Drž se.

veveram
17. bře 2011

@ester32 :neboj,za chvíli ti to taky tak uteče,ani se nenaděješ,ale byla jsem na tom stejně,taky jsem záviděla dorce. 😉 Jinak je vše v pořádku?Jak se cítíš?

ester32
17. bře 2011

@gabikri ☹ ☹ ...... posílám pohlazení .... tak moc bych ti ten zázrak přála!!!

@veveram cítím se dobře)))prďolka kope o 106 tak už jsem i klidnější když vím,že se tam protahuje))) a na ult měl vše co má mít tak to je nejdůležitější))) vím,že se ani nenaděju a budu taky tak daleko a potom si budu říkat kam jsem tak spěchala))))ale už se nemůžu dočkat až bude pěkně v náručí a u tebe ten duben to už je opravdu za chvilku vlastně to může být klidně už za dva týdny 😉 jsem zvědavá na fotečky))))