Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veera2
20. črc 2011

@olousek35 opisuju si taky.
přidávám včerejší krásnou fotečku z ET

olousek35
20. črc 2011

@veera2 Nádherné, takové krásně vyrovnané. Určitě se uchytí obě. 😉 Držím pěsti.

mourinka29
20. črc 2011

@olousek35 děkujii,mám opsáno 🙂
@veera2 náádhera 😵 ,nás to ani nenapadlo vyfotit 😠 😀 😀 😀

veera2
20. črc 2011

Mne to taky nenapadlo,ale přivedla mne na to Bellka a holky viděly v tom levém embryjku jakoby stočené miminko do klubíčka, tak se taky zakoukejter🙂

olousek35
20. črc 2011

@veera2 nj, my si fotili první IVF, druhé přítel trochu nezvládl. Foták sice vzal, ale nějak zapomněl nabít baterky. A než mu došlo, že může fotit telefonem, tak byl prdola u mně. No co už. tak jsem si alespon vyprosila fotku z ultrazvuku, když už nic. 😀
Co ta naše meggar? Napíná. Jdu dělat cuketáky a zkusím časem nakouknout.

veera2
20. črc 2011

@olousek35 ultrazvukové foto je ještě lepší🙂

veera2
20. črc 2011

Trochu se doma při tom lenošení nudím, tak jsem si změnila ikonku🙂

saminka
20. črc 2011

ahojky holky
tak uz jsem snad zpet online a zase mi to pofici pekne 😉

@olousek35 mame se fajn, i pocasi je ted celkem ok, mame porad co delat, s malou si to uzivame, zrovna dnes jsme byly jeste s kamaradkama a jejich ratolestma v safari parku tak deticky se vydovadely...mia uz vse mnohem vic vnima a objevuje a je to takovy maly nezavislak, nejak nema z niceho strach 😅 kamoska taky ceka druhe mimi tak mame hodne spolecneho 😉 ted jsem ale unavena ze snad zalehnu jen co zalehne ta moje princeznicka 😅 jinak pres den ani nejak nemam cas na mimiska v brisku, jestli kope jak ma atd,to vzdy az vecer ...

tak holky vypada to tady moc slibne,

@veera2 gratuluji k ET dvou krasnych embryjek, vypada to u vas tak jak u nas, my sice na zamrazeni nemeli uz nic ale dopadlo to dobre tak drzim palecky at se podari!!! 😵

meggar
20. črc 2011

Ahoj holky, hlásím, že na kontrole vše v pořádku. Jeden prďola si tam tak líně hověl, to bude pohodář po chlapovi a druhej se tam pěkně mrskal, celej po mě 😀 Hned, jak jsem přišla z kontroly, jeli jsme do kina a přijeli až teď, tak fotku dodám zítra 😉

mourinka29
21. črc 2011

Dobré ránko 🙂
@meggar moc moc gratulujuuuuuuuu ke kentrole 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Já dneska takto 🙂 ,testík nádherně zesílnil 😲 😀

mourinka29
21. črc 2011

a ještě jeden,ten první je wondfo a pokus i s mm10 😀 😀 😀 😀 a už toho ASI NECHÁM 😀 😀 😀 😀

lenka27
21. črc 2011

Ahojte holky všecny Vás zdravím do deštivého dne.
@mourinka29 gratuluji ke krásným testíkům.

@meggar a tobě gratuluji ke krásným prospívajícím dvojčátkům

@olousek35 tak držím palce do poradny a na screening, to bude krásná fotka uvidíš

No jinak my se máme krásně maličkej je strašně hodnej, když jsem si četla příspěvky od Bellky tak je podezřívám, že míchají nějaký speciální hodný embryjka na tom Reprofitu.

saminka
21. črc 2011

@mourinka29 teda uz mas pekne dalnice!!!! super 😵 😵 😵

katem
21. črc 2011

@olousek35 to se i libi... manzel nenabil baterie 😉 to je hezkeeee 🙂

katem
21. črc 2011

@meggar takk to je super, ze to tak vsechno jde 😵 moc a moc gratuluji!

katem
21. črc 2011

ja jsem objednana na prvni kontrolu k Dr.Koudelkovi 18.8.... jeste nikdy jsem tam nebyla a nikdy pana Dr. nevidela... tak doufam, ze to bude fajn. Mejte se dneska holky a at nam prestane prset!! - tahne me to do postele! 😀

olousek35
21. črc 2011

@katem Koudelka je vedoucí lékař. Pečlivej a fajn chlap. Akorát času má hodně málo. Je hodně těžké se k němu dostat zpět na kontrolu, pokud nemíníš čekat i několik měsíců. Koukni na str.reprofitu, má tam fotku. 😀
@mourinka29 no, myslím, že nemusíš pochybovat o dvojčatech. Je to jasné. Už ted budeš mít hodně vysoké hcg. 😉
@lenka27 no, to jsem zvědavá, jestli míchají hodné děti .Já vám to pak napíšu. Ale my nemůžeme mít hodné dítě. To by nebylo naše 😀
@saminka tak to je moc fajn, že tam máš spřízněné duše. Já bych se v cizině bála, že si nebudu mít s druhýma co říct. Jinak nám tady krásně prší. Čechy mají povodně. Prostě nádherné léto. 😀
@meggar Gratuluju ke zdárnému vývoji. Napínalas nás teda fakt dlouho. Kdy jdeš zase někam? Já mám ko i screening 9.8.

Holky, netušíte kde v tom 1.patře v reprofitu najdu dr. Doubka a screening? Co budu vše s sebou potřebovat? Sestra včera nic nevěděla, dokonce ani cenu. Budu vděčná za jakékoliv info.

bellka
21. črc 2011

Ahojky berušky 😵
@lenka27 moooc gratuluju a přejeme maličkému jen to nejlepší do života a hodně štěstíčka celé rodince, i když to největší štěstíčko vám teď leží v postýlce 🙂
@saminka jejda, už 25 tt, letí to letí 🙂 @olousek35 já myslím, že nepotřebuješ nic, jenom peníze, ale nevím kolik to stojí 🙂
@meggar takže jedno bude klidnější a druhé čertík, gratuluju ke kontrole 😉
@katem už Ti odpověděla oloušek a srpen je za dveřma 😉
@veera2 Věrísku, však Ty víš 🙂 Pro holky musím říct, že se s Věruškou znám již dlouho z jiné diskuze a moc to všechno prožíváme s ní a držíme všechno co máme 😵 zdravím i @gabikri dlouho jsem Tě neviděla, beruško 🙂 @kornelka 11 posíláme pozdravy i k vám 😵 potom vzpomínám, jak se mají naše maminky s mrňousky @veveram @okcelok @janib a jak si užívají 🙂
My máme po tříměsíční kontrole a dostali jsme očkování, Šimonek má 61 cm a přibližně 6000g, ale v pondělí jdeme na převážení, protože zrovna u nás se pokazila váha, tak nevím, jestli jsme ji nestrhli 😀 A o tom, že Šimonek je zlatíčko a šikulínek psát nemusím, že jo 😉 v pondělí přišel na to, žejazýček se dá i vyplazovat, protože to odkoukal od holčičky kamarádky a teď ho na nás vyplazuje a řehtá se, lumpíček milovaný 😵 Holky zlaté, moc na vás na všechny myslíme 😵

olousek35
21. črc 2011

@bellka nerostete nějak moc rychle? Pěknej obřík. Ale je to fajn, aspon se o malého nebojíš. 😉 Nevíš něco o kornelce? Moc by mě zajímalo, jak se jí daří.

meggar
21. črc 2011

@olousek35 Já jdu na kontrolu 3.8. a na screening 9.8. Jdu na Veveří a tam mě sestra hned při objednání říkala, že to bude stát 1450kč, takže v tom Reprofitu to určitě být víc nemůže, ne 😉
@mourinka29 Kolikátý den jseš? Já jsem měla 10 den téměř stejně silný čárky a 11den už stejně silný, takže si myslím, že u tebe jsou dvojčata jasný jak facka 😀 😀 😀
Jsem tady jen na skok a zas valím, takže fotku dodám večer. Pořád slibuju, já vím, ale fakt bude 😉

olousek35
21. črc 2011

@meggar no super, tak to si budu pamatovat. Konečně něco na co se nebudu ptát pořád dokolečka 😀 Na fotečku se moooc těším. Jak ti jinak je? Už líp?

ivka3901
21. črc 2011

@mourinka29 gratulujem ti a teším sa s tebou,já každý deň myslím čo nám povedia tam u vás v brne,som zvedavá a trochu sa aj bojím ☹

mourinka29
22. črc 2011

Dobré ránko všem 🙂 🙂 🙂
@ivka3901 já víím, 😔 ,je to těžké,mi ted nevyšly dva pokusy a taky mě to rozsekalo,už jsem nevěřila 😖 a podívej,zatím to vypadá dobře,nevzdávej to,uvidíš,že se zadaří 😵 😵 😵 😵 ,v RF určitě 😵 😵 😵 ,já jsem toho dukazem a ne jen jáá,jak mi tady psaly holky 🙂
@meggar 😲 😲 😲 😲 😲 😲 no včera jsem byla 9tý po ET 😲 ,dneska je čárečka stejná 😀 😀 ,noo,jsem sama zvědavá a teprve ted cítím,že se něco děje,že jsem těhu 😀 😀 😀 😀 😀 ,už se ozvaly moje záda,tak jako u předcházejícího těhu 🙄 ,nevydržím dlouho sedět nebo stát,každou chvilku se musím natáhnout 😀 😀 ,ale nestěžujuuuuu siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,aspon vím,že se něco děje 😀

gerdusha
22. črc 2011

ahojte baby, mozem sa k vam pridat aj ja? tu sa mi zda ta atmosfera taka...taka..pokojna, prajna a priatelska 🙂

ja prave absolvujem svoju 7. stimulaciu...je to stvrta v RF...citim sa dnes maximalne mizerne, mam pocit, ze este nikdy mi tie hormony nesposobovali take vykyvy nalady ako tato...idem z koze vyskocit, citim sa vo svojej kozi ako levica v klietke, pohadala som sa s manzelom, ten isiel na predlzeny vikend do ciech...a takto rozhadani sme...

aaaaa...aspon som sa trochu potrebovala zdoverit...v realnom zivote to nemam ani komu povedat, nechcem s nimi riesit stimulacie, uz mam skusenost, ze sa to siri rychlostou blesku...a nechcem stale odpovedat na otazky, no co ako? ...no ako? ako?...grrrr..

eeeej, dnes by som asi kusala...

olousek35
22. črc 2011

@gerdusha ahojda, přidej se k nám, tady je dobře. Já minulou stimulku taky pěkně blbla. Ale spíš deprese. Je to opravdu pokaždé jiné, ale pak za ten výsledek to stojí. 7.pous, to už je co říct. Jsi dobrá, že bojuješ a že máš tolik síly. Obdivuju tě.

olousek35
22. črc 2011

holky, zjištuju pro kamošku. Na kolik vyjde iui v reprofitu a případně s jakými léky? Díky moc.

mourinka29
22. črc 2011

@gerdusha ahojkyyyy,uplně tě chápu a my ted o ivf nikomu neřekli,řekli jsme ,že si dávame přes léto pauzičku a je klid 😀 😀 😀 😀 ,protože to bylo na palici,přesně jak píšeš co ,kdy,a proč???? 😠 😠 😠 😠 😠 ,přitom tomu prd rozumí a ještě ti poradí,hlavně klid 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
@olousek35 neporadíím 😒 ale to sojí kolem 1000 néé 😕 ,a záleží na stimulaci,známa stimulovala jen clostylem a druhá normálně píchala,takže o to se to prodraží,ale přesně nevím

bellka
22. črc 2011

Ahoj děvčátka, přejeme všem krásný páťulííínek 😵 😵 😵
@gerdusha vítej mezi námi 🙂 přeju hodně štěstí, ať je tahle stimulace poslednííí 😉 jj, hormony, ty nás dokážou potrápit, ale s tím se nedá nic dělat, bude zase dobře 😉
@olousek35 já teda nevím přesně, ale zdá se mi, že to výjde cca na 1000,-kč a vím o stimulce Clostíkem 😉 taky si říkám, jak to strašně rychle letí, nedávno jsme si přivezli z porodnice maličké klubíčko a dneska na nás vyplazuje jazýček 😀 😀 😀
@mourinka29 testomaniačkooo 😀 to jsou super dálnice 🙂
@olousek35 @meggar tak co, těhulky, jak je, užíváte si to??? 😵
@ivka3901 já se taky bála toho, co nám v Reprofitu řeknou a jak to bude probíhat, protože špatné zkušenosti jsme měli z předchozích CARů, ale cestou domů jsem se stále usmívala a věděla jsem, že oni to dokážou a my se staneme rodiči a ještě dnes, když si na to vzpomenu, tak se usmívám, ale to se musíš přesvědčit sama 😉 my jsme taky nikomu o posledních pokusech neřekli, protože jsem neměla na to sílu, pořád vysvětlovat, že zase nic a nevím proč a ták, i když to mysleli dobře, tak mě to ničilo.

mourinka29
22. črc 2011

@bellka štydím štydíím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ale už končím a ted jsem s ještě objednala cler blue 😀 😀 😀 😀 ,ale ten bude až v pondělí 😝 😀 😀 😀 😀 ,ještě tomu furt nevěřím,tak snad mi to ten digitál napíše jasně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olousek35
22. črc 2011

Děkuju vám holky za odpovědi. Kamarádka byla totiž ted v sanusu v Jihlavě a za iui v přirozeném cyklu, bez léků, jen s 1 injekcí pregnylu po ní chtěli 10 tisíc. Proto se ptám. Přijde mi to šílené. A má jít znova s injekcema, netuším proč, když normálně ovuluje, a napočítali to na 20 tisíc. IVF ji tvrdili, že kolem 50 tisíc bude doplatek. To je fakt hrozný. Chci ji stáhnout do Reprofitu, ale taky ji musím dát nějaké informace.
@bellka Pěkně to letí, co? Za chvíli začnete stát a chodit a pomalinku mluvit. Určitě to je pořádná změna oproti předchozímu životu.
@mourinka29 já taky testovala jak vzteklá. Musíš se přece ujištovat, že je vše ok, ne? 😀