Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jaja35
8. lis 2013

Jo a gittynko děkuji za tip, dr. Zhang byla dobrá volba. Věřím, že nám pomůže. Držím Ti pěsti, ať to co nejdřív klapne. 🙂

lenka27
8. lis 2013

@jaja35 no myslím, že marcel@reprofit.cz

jaja35
8. lis 2013

@lenka27 Nemá náhodou stelcl@reprofit.cz? Aspoň Machač měl machac@reprofit.cz. Právě že si tím nejsem jistá, tak bych to potřebovala od nějaké jeho pacientky potvrdit nebo vyvrátit.

cermi77
8. lis 2013

@jaja35 mám dojem že mail je: marcel.stelcl@reprofit.cz
Kdyžtak večer doma mrknu do starých papírů.

lenka27
8. lis 2013

@jaja35 tak jsem se dívala do mailů a dřív měl marcel@reprofit.cz a teď v srpnu už mi psal jak píše cermi77, marcel.stelcl@reprofit.cz

beruskaevuska1
8. lis 2013

@lenka27
@cermi77 tak ket za mnou. máme doma tři litry červeného vína. plus ananas v plechovce. odpočívám.

gittynka
8. lis 2013

@jaja35 dekuji... Jestli vam opravdu pomuze, tak budu stastna, ze jsem mohla prispet troskou do mlyna ale ja s ni jsem opravdu max spokojena a myslim ze i co se financi tyce v pprovnani s jinymi lidmi co delaji tcm je to relativne jeste v pohode ;) 🙂 papa a hodne stesticka

cermi77
9. lis 2013

@beruskaevuska1 tak to je slušná pojistka 😉 , ať se daří 😵

beruskaevuska1
10. lis 2013

@cermi77 díky. odpočívám, ležím. jsem chvílemi ospalá. zítra jdu do práce, tak jsem ráda, že ket byl v pátek a měla jsem čas a klid na to, aby se bobískové uhnízdili.

lnk
10. lis 2013

@beruskaevuska1 hodně štěstí a s vínečkem nepodcenit! 🙂

jaja35
11. lis 2013

@lenka27
@cermi77 Holky moc děkuji za ten email 🙂

ester32
11. lis 2013

ahojky...už dlouho jsem tu nebyla....také jsem tu bojovala a vybojovala úžesnýho chlapečka))))všem moooooooooc držím pěstičky a bojujte!!!já až na 7 pokus a stálo to za to))) ivcacig...tobě moooooooc gratuluji!!!! neměla jsi to lehké a držím vše co mám...ať ti to uteče a konečně si zdánlivě oddechneš)))

jaja35
11. lis 2013

Štelcl mi už odepsal, tak bych koncem roku mohla začít píchat injekce. Když nepočítám inseminace, tak to bude můj 5. pokus (2 IVF ve Fertimedu .... radši nevzpomínat.... a 2 minimálky v Reprofitu). Tentokrát jsem rozhodnutá chodit při tom do práce. Sedět doma a pozorovat se mi nedělá dobře.
@ester32 teda ....7 pokusů........ Ať Vám Tomášek dělá jen samou radost a hlavně ať jste zdraví.

beruskaevuska1
11. lis 2013

@lnk s tím vínem to není špatný nápad. dnes jsme v práci slavili svátek martina, máme totiž pět kolegů martin a ochutnávali přímo svatomartinské víno. ochutnala jsem muškátové a bylo opravdu moc moc dobré. o tom, jestli se mimískové uhnízdili, je ted už rozhodnuto. nejhorší je čekat na výsledek krevních testů......... ach jo.

lnk
11. lis 2013

@beruskaevuska1 tak moc držím pěstičky, aby ti to vyšlo 🙂

lenka27
12. lis 2013

@beruskaevuska1 neboj už je/jsou zahryzlý 😉 teď hlavně optimismus to je teď hrozně důležité

dorra
12. lis 2013

@beruskaevuska1 Drž plod, kočko!

dorra
12. lis 2013

@beruskaevuska1 Chtěla jsem se zeptat na ten ananas. Mám ho ráda a v těhotenství jsem na něj měla velkou chuť=na celou plechovku a potom jsem začala krvácet a bylo mi děsně zle, přisoudilo se to ananasu. Najednou tady byla ohromná diskuse o tom, jak kdo vygooglil, že ananas a lékořice je hodně špatně a jak jsem blbá, že jsem si dopředu nezjistila, co se smí (tehdy tu fičely pálivé kečupy 😉 ). Tak teď nevím, ale snad je při uhnízďování embryí naopak prospěšný? Možná jste to tu probíraly, nemám příležitost to dohledávat, ale po téhle osobní zkušenosti bych raději do ananasu nešla (ani do toho kečupu).

beruskaevuska1
12. lis 2013

@dorra kečup jsem ted neměla. ananas na jiné diskuzi doporučovaly. víno je dobré na prokrvení. když vstávám ze židle nebo z postele tak mě někdy zabolí v podbřišku. nechutná mi můj oblíbený čaj a ke kafi čichám jak narkoman. místo kafe piju caro. jsem unavená. po práci odpočívám, lenoším. na test mám jít příští čtvrtek.

beruskaevuska1
12. lis 2013

@lnk děkuji.

beruskaevuska1
12. lis 2013

@lenka27 kéž by se dalo poznat, že jsou uhnízdění.

lenka27
12. lis 2013

@beruskaevuska1 tak to zní nadějně 😉

dorra
12. lis 2013

@beruskaevuska1 už brzo to poznáš, "náš" čtvrtek se neodvratně blíží! 😉
Užívej času neprokazatelného těhotenství a drž plod/y.

jaja35
13. lis 2013

Jezdím k čínské doktorce do Prahy a ta mi doporučila na vyživení krve, které je nezbytné v těhotenství, kustovnici čínskou (Goji).... obden 30 bobulek. Když už nic tak je to na dlouhověkost, vitalitu a sexuální potenci 🙂

jaja35
13. lis 2013

Teď jsem na netu vygooglila článek, kde píší.... Kontroverzní je otázka užívání Goji v těhotenství, negativní účinky nebyly přímo prokázány, hovoří se však o riziku zvýšení krvácivosti těhotných žen..... takže při plánování těhotenství je to asi dobré, ale pak radši ne.

cermi77
13. lis 2013

@jaja35 mně Goji Dr. taky doporučila, ale jen před otěhotněním, do doby transferu, bere ji teda i manžel a na potenci je úžasná 😀

@dorra S tím ananasem by mě to taky zajímalo, co by člověk neudělal pro zahnízdění miminka, ale to červené víno zatím koukám vychází nejlíp 😉

jaja35
13. lis 2013

@cermi77 podle čínské medicíny je dobré udržovat dráhu ledvin v teple, což souvisí i s rozmnožováním. Semínko také nevzejde ve studené půdě. Takže 3x denně teplé jídlo...........snídám kaše nebo polévky, dělám si čaje se zázvorem, ten také dobře prokrví, mám zákaz pít studené nápoje, zmrzlinu.... Jen mě děsí myomy. Na poslední preventivní kontrole mi gynekolog řekl, že od r. 2010 mi tam vyrostly další 3. Ten největší je 28 x 24 mm, ty tři cca 10 mm. Strašil mě, že při případném otěhotnění se mohou myomy vyživovat na úkor plodu. Jak jsem si myslela, že jsem na tom psychicky dobře, tak jsem to ořvala.

cermi77
13. lis 2013

@jaja35 na tom teplém jídle něco bude, já jsem pořád zmrzlá 😉, tak bych se měla asi zamyslet, teplé jídlo mám maximálně večer, když něco musím uvařit pro dceru a muže 🙂

A ty myomy, to mě mrzí, já mám po porodu jen jeden a drží se pořád stejný, spíš se po dalších potratech malinko stáhnul, chtěla jsem si jej nechat odstranit po porodu, protože to může být důvodem opakovaných potratů, ale bylo mi řečeno, že do určité velikosti se neřeší, no u nás v rodině jsme jeden velký myom 😅 moje máma i setra už jsou po hysterektomii. Ale nenchala bych se strašit i s myomem se dá otěhotnět a donosit zdravé dítě !!!!

jaja35
13. lis 2013

@cermi77 díky za uklidnění, snad to nějak dopadne. Probereme to ještě se Štelclem. I Číňanka mi přislíbila pomoc. A s tím vařením..... mám pocit, že jenom chodím do práce, vařím a uklízím..... a to nemám děti...Přítel dělá doma, já nemám možnost si někam skočit na oběd, v práci jen mikrovlnka.... tak přilítnu z práce a vařím.

olousek35
13. lis 2013

@jaja35 s myomama je to fakt individuální. Já mám dělohu samej myom. Počet se nedá spočítat. Jsou prostě ve stěně děložní všude a samože i rostou ven ty větší. Jsem po dvou operacích a pořád jsou. No a první dítě 4240 g 14 dní před termínem a druhé se prej taky nějak moc velikostně vyvíjí. Takže i tak se dá otěhotnět, donosit a vše zvládnout. Jsem zářný příklad.