Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
23. dub 2014

@nikolav hm, chápu, já to měla minulý týden...ale u Tebe ještě není nic úplně jisté...

gittynka
23. dub 2014

@meisinka primo ne, ale lecila mi endometriozu a po jejich cinskych bylinkach se mi bolesti opravdu zmirnily, bohuzel ja jsem mela endometriozu uz v pomrocilem stadiu, kdyz jsem nji vyhledala, byla jsem plna srustu ☹ musela jsem na laparkuri ktere se zjistilo, ze jsou srostle zjizvene a zcela nepruchodne moje oba vejcovody, sama cinanka mi rikala ze na mensi srusty by ty bylinky jeste zabraly, ale toto uz bylo rproste moc, ale spon ty bolesti se zmirnily, nicmene i potom se mnou diskutovala i hodinu po telefonu a radila mi co a jak pri IVF mela jsem bylinky na sliznici a prokrveni delohy, aby se embryjko uchytilo a ivf se zdarilo na poprve, jo taky mi vlastne pomohla v tom, ze jsem uz pak mela oravidelne menstruaci a o hodne se mi zlepsila psychika...coz u me byl velky problem v te psychice 😒 kdybs chtela mrknout, tak tady se muzes objednat, da se sni pak konzltovat i pres mail, vsechno probiha pres tlumocnika, ktery se sam ale uci cinske medicine a je zvykly na vselicos http://www.tcmclinic.cz/cinska-medicina/tcm-pro... je jich tam hodne, ale jen tahle dr. Zhang je opravdu cicanka, ktera se specializuje na neplodnost a zenske problemy

nikolav
23. dub 2014

@delfi75 Ale je. Teď mě dokonce rozbrečel inzerát na koně. Ach jo. No včera a předevčírem jsem usínala s hladem dokonce. Včera jsem jedla o půl 10 dva rohlíky s medem a za hoďku hrozný hlad. Ach jo. Tak moc bych chtěla aby to vyšlo. Ale vím, že si to jen a jen nalhávám. Těhotná nejsem. A i teď se mi chce brečet.

gittynka
23. dub 2014

@meisinka tady, jeste kdybys chtela videt jak vypadá ona i tlumočník, jsou oba opravdu profíci http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-s...

meisinka
23. dub 2014

@gittynka je škoda,že je to v Praze..je to pro mě daleko..já to ted zkouším taky přes jednu paní,je to léčení na dálku,řekla mi,kde je u mě problém,co mám začít dělat atd..a že tu léčbu vidí tak na 5 měsíců,tak uvidím,jak to všechno bude..ale díky moc za info 🙂

lenka27
23. dub 2014

@nikolav to naprosto chápu a přitom by stačilo tak málo ach Jo. Ále já si stejně myslím, že v nové práci otěhotníš přirozeně, uvidíš 😉 taky jsem si lecčím prošla a když mi někdo vždycky řekl, že to bude dobrý tak jsem nevěřila, ale teď čekám už druhé a na vše zlé jsem zapoměla. Budeš to mít stejně, jsem o tom přesvědčená. A ta nevydařená přímá adopce mě mrzí :|:| já na ni nikdy moc nevěřila, takový ženský jsou všelijaký ☹

nikolav
23. dub 2014

@lenka27 Víš co teď zpětně o ní zjišťuju tak se doooost divím. Uvidím třeba otěhotním. Budu dál brát svůj režim. Ovulaci u něj mám i MS a třeba se zadaří.

cermi77
24. dub 2014

Holky zdravím, která jste měla Menopur, prosím co mám čekat, vedlejší účinky atd., byly ??? U prvního IVF jsem měla Puregon (11 vajíček, no, na to, že byl podzim dobrý 😀), řekla bych kromě nějaké té bolesti hlavy, bez problémů, co můžu čekat od tohohle ? Díky za postřehy 😉
Dřív měli v RF na stránkách i ceník léků, teď jsem nenašla, máte někdo uložený aktuální nebo odkaz, asi špatně koukám 🙂
Našla jsem jen toto:
http://www.reprofit.cz/reprofit_cz/images/price...

delfi75
24. dub 2014

@cermi77 ahoj, no já měla gonal...

delfi75
24. dub 2014

@cermi77 Tak jsem se dívala, ještě před 14ti dny tam ceník na léky byl...ale teď jsem to nenašla. co Ti řekli?

cermi77
24. dub 2014

@delfi75 taky tam do toho koukám a nic jsem nevykoukala, já se samozřejmě zapomněla zeptat, ale počítám, že to bude plus minus stejně jako s tím Puregonem, ten býval myslím dražší, však se pak zeptám, spíš mě zajímalo jaké mám očekávat vedlejší účinky 😉

delfi75
24. dub 2014

@cermi77 mrkni na www.sukl.cz , měly by tam být všechny léky🙂

delfi75
24. dub 2014

@delfi75 v březnu prý puregon byl za 15, tak jsem dostala ten gonal za 4,5

delfi75
24. dub 2014

@delfi75 jééé, to není pro mě🙂

cermi77
24. dub 2014

@delfi75 ano, ano, mrknu, děkuji 🙂, tak jako 15 je fakt dobrý, jsem se pobavila 😀, ať žijí pojišťovny, s takovou lidstvo bídně zahyne 😀

delfi75
24. dub 2014

@cermi77 nezhyne, někteří se množí nepřímou úměrností...

cermi77
24. dub 2014

@delfi75 no, ale někdy nezaručuje kvantita kvalitu 😎

78marcela
24. dub 2014

Holky, braly jste některá norethisteron na vyvolání ms? Mě řekli, že po dobrání léku do dvou tří dnů přijde ms a dnes je čtvrtý den a pořád nic. Nevím, jestli ještě počkat nebo volat...

delfi75
24. dub 2014

@78marcela ahoj, že se taky objevíš🙂 kdysi jsem brala na oddálení, kvůli dovolené...spíše bych volala, do kdy čekat

78marcela
24. dub 2014

@delfi75 Já su tu furt:--)

lenka27
24. dub 2014

@cermi77 holky já měla Gonal, ále bylo to teda v roce 2008, nic mi z něho nebylo, dokonce jsem z něho hubla. Ále v Reprofitu jsem pak měla něco obyčejného a taky mi z něj nic nebylo, takže možná jsem odolná

lenka27
24. dub 2014

@78marcela být tebou zavolam tam a zeptam se jich co s tím dělat

cermi77
24. dub 2014

@lenka27 já budu doufat, že to bude opět bez problémů 😉

lenka27
24. dub 2014

@cermi77 určitě 😉😉 co nás nezabije, to nás posílí😀 květen je zazračný měsíc na plození 😉

pt1981
24. dub 2014

@78marcela ahojky, raději si zavolej, sestřičky jsou zvyklý na dotazy. Já jsem tam třeba byla dopo, vše mi vysvětlily, já jsem to odkývala, dojela jsem domů a nevěděla jsem nic. Tak jsem hned volala. A to bylo vícekrát. Nikdy se mi nestalo, že by byly nepříjemné nebo neochotné

cermi77
24. dub 2014

@lenka27 tak to je pravda, před pěti lety se nám na 1. máje podařilo počít dcerku 😀, tak třeba to půjde zase, nebo s pomocí RF 😅

nikolav
24. dub 2014

@cermi77 ja jsem mela Menopur a dobre. Nic mi po nem nebylo. Akorát má trošku větší jehlu než pero. Ale klidne mrkni do mého fotoblogu mam tam vyfocene všechno i postup.

cermi77
24. dub 2014

@nikolav díky, máš to úplně super, pamatuji si, že jsem albíčko tenkrát obdivovala 🙂

delfi75
25. dub 2014

@78marcela ahoj,něco nového?

delfi75
25. dub 2014

A krásný den všem. ..