Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
8. říj 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! Jupííííííí, gratulace!!! - nechceš už přiřadit mezi těhulinky???
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, ať sílí!!!!!
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - říjen 2012 - tentokrát to už musí klapnout!!!!!! 😉 😉
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... A pak to půjde samo
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, moc moc držíme palce!!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka, zatím to vypadá buď na snažení doma, nebo IUI, podle výsledků spermiogramu... Stimulace Clostík+injekce

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 1.3.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká!
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

haaappy
8. říj 2012

@lenajsek Jééééé, potichoučku gratuluju a držím moc pěstičky, ať čárečka sílí!!!

haaappy
8. říj 2012

My dnes byli na první kontrole, mimísek je na správném místě (to jsem si dost oddechla, bála jsem se mimoděložního) a za týden znova, zda už bude i srdíčko. Gestační váček má prý 9 mm, vidět to bylo pěkně. Tak snad bude vše OK! 😵

drndapetka
8. říj 2012

@lenajsek ahojky, gratulka 🙂 je to támmmm 😉 To Pregnyl už na 100% není. Držím pěstičky dál a mám radost, že se tady teď tak daří 😵

Jinak já už dnes začínám 18.týden těhu a za 6 dní už 5.měsíc, strašně to utíká 😝 Už pomalu a jistě nakupuju věcičky, je toho strašně moc, co musím ještě pořídit a poslední měsíce s velkým bříškem už určitě nikde lítat a nakupovat nebudu, to budu chtít odpočívat, tak musím všechnob stihnout teď - asi jsem blázen 😀

Držet se tu a neztrácejte naději 😉 já tu pořád pokukuju a mám radost s Váma, když se dozvídám pozitivní zprávičky 😵 😵

drndapetka
8. říj 2012

@haaappy jupííííí....gratuluju 😵

adella1
8. říj 2012

@haaappy taky gratuluju...je to radost číst jak se daří 🙂 🙂

sikulik
8. říj 2012

@lenajsek nestíhám všechno číst, ale obrázek čáreček je velice nadějný, takže moooooooc držím pěsti ať sílí a posílám haldu těhu bacilů tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙂, drž se!!!

kcvrcekz
8. říj 2012

@haaappy
@lenajsek holky mooooc vám gratuluju a držím pěsti🙂

lenajsek
8. říj 2012

Holky, moc děkuju, no snad bude jen sílit a mimčo se udrží....
Volala jsem si do RF, na krev je brzo, trošku mě zarazila, že by to mohl být ještě Pregnyl, ale dneska jsu 15den od Pregnylu, čárka stejná jako včera (asi jak jsem testovala dva dny po sobě), tak kdyby to byl Pregnyl, tak by ta čárka na tom druhém testu, co je tady na fotce, nesílila, ne? Aspoň tak si to říkám.
No teď Mamatest nemám, tak zítra nic, zkusím zase pozítří... snad bude ještě silnější... pořád tomu nemůžu věřit, že by to vyšlo... pořád se bojím....

@haaappy Moc gratuluji k UZ, příště už bude srdíčko určitě!!! 😉

Jdu si lehnout kočky, krásný večer...

misha83
8. říj 2012

@lenajsek Nevěřím tomu, že je to pregnyl, já ho měla max. 12 den. Držím pěsti dál a věřím ve šťastný konec.

jantarka
8. říj 2012

@lenajsek jéééj to jsou super zprávičky!!! Moc gratulujeme ke // a ať už to jde tak jak má 😵 😵 😵

jantarka
8. říj 2012

@haaappy taky gratulujeme 😵 😵 😵
Tý jo tady ta vlna pořád jedéééé 😉 😵 😎

ivcacig
9. říj 2012

Dobré ráno holky. Chci se zeptat zda je Vám taky taková zima jako mě??? Posledních 14dnů se mi trošku zvedla telota ale já se třepu jak osika. Teď jsem v práci, mám košilku, košilu, svetr a mikinu a třepu se zimou, je to normální? Bojím se abych z té zimy něco nechytla.....

lenajsek
9. říj 2012

@ivcacig Ahoj, mně teda zima zatím není, ale co není, může být... ale já jsu doma a tady nám naštěstí začali už topit...
Buď na Tebe něco leze, nebo je to holt jiný stav, tak je možný, že Ti je větší zima.... snad nebudeš nemocná, držím palce!!!

Jak se máte ostatní? 😉 MM mi dneska donesl další várku Mamatestů, tak zítra ráno zkusím, po dvou dnech, jestli bude čárka silnější... snad jo... moc bych si to přála...

Dobrou noc!

kacatka
9. říj 2012

@lenajsek Držím palečky na zítřejší testování.

Dobrou všem 🙂

1miska
10. říj 2012

ahojte holky, zdravim z lazni - prvni dojmy parada - super ubytovani, super spolubydlici, hrozne to utika, krasny barevny podzim, skvele vari.... zatim fakt uzasne 🙂 🙂

kacatka
10. říj 2012

@1miska upřímně závidím, užívej si 😉 a nezapomeň na pindíka 😀

lenajsek
10. říj 2012

Holky, dneska se mi hrozně blbě spalo, tak jsem už v pět ráno testla a vidíte výsledek, poslední testík, je to po dvou dnech a myslím, že je to už na dobré cestě, bála jsem se, aby čárka nebyla slabší, ale už myslím, že je pěkná.... tak snad to klapne a bude pak i krásný ultrazvuk... pořád tomu nemůžu věřit, pořád nechci nic zakřiknout... ale dneska jsu už trošku víc optimistická..... pořád držte palce, moc děkuju!!!! 😵

Krásný slunečný den všem!

kalipso
10. říj 2012

@lenajsek vypadá to fakt moc pěkně. Držím pěsti!!!! 🙂

jantarka
10. říj 2012

@lenajsek paráda!!! To už bude tutovka 😉

drndapetka
10. říj 2012

@ivcacig já mívala ze začátku zvýšenou teplotu ( cca 37,4) a zimnici také,kolikrát mě bolely i klouby a myslela jsem si, že je to chřipka, ale nebyla, a to bylo léto a na slunku 40 stupńů a já se pořád klepala a chodila v teplých ponožkách a v mikině. V těhu je to normální, tělo "bojuje" s novým stavem a zvyká si na to, že v něm roste nový život 😉 Mě to přešlo až po prvním trimestru!

aidule
10. říj 2012

@lenajsek ...úžasné a nezpochybnitelné 😀 😉 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!

montysek
10. říj 2012

Ahojky, tak jsem byla dnes na dalším ultrazvuku, mimouš je v pořádku, pěkně si tam plaval a mrskal sebou 😀 ale ta druhá dutinka se asi nalepila na myom, který tam mám a dr.na tom ultr.nevidí, zda to tam něco dělá nebo ne a tak mi bude v pátek volat a musím jet do Reprofitu v pondělí nebo v úterý a půjdu na nějaký velký ultrazvuk o patro níž, myslím, že říkala k dr.Doubkovi nebo k doktorce Doubkové, pokud si to nepletu a snad to tam nic dělat nebude a bude to dobrý, jinak nevím, co by se dělo. ☹

adella1
10. říj 2012

@montysek ahoj, jejda měla jsi se zeptat co to může znamenat,snad to bude v pořádku...
jinak já jdu na krev a UZ příští středu tak jsem zvědavá 🙂 🙂 a jak vypadal mimísek,jak je velký 🙂 to muselo být hezké 🙂

ivcacig
11. říj 2012

@drndapetka fíha po prvním trimestru, to do té doby zmrznu🙂)))

ivcacig
11. říj 2012

@lenajsek neleze na mě nic, ani ten přítel který se bojí že by někomu ublížil. Asi je to opravdu změna ale opravdu se klepu jako osika. Ale v práci už mám deku tak si hovím🙂)))) A držím palečky, já myslím že to klaplo!!!!

lenajsek
11. říj 2012

Holky ahoj, tak dneska zase o něco silnější čárka... tak tomu už fakt věřím... 🙂 Jen nevím, jestli zajedu do RF na krev, protože se do Brna dostanu až tak v úterý, tak nevím, jestli bude mít krev ještě význam, jestli mě pak rovnou nepošlou na UZ...

@montysek To je fajn, že je miminko v pořádku... a držím palce, aby byl i ten větší UZ v pořádku!

A jak se daří ostatním? @kacatka jak se cítíš, už krvácení ustalo? Za chvilku budeš už stimulovat Puregonem, že... taky moc moc držím palce!!!

@1miska Taky zdravím do lázní, my tam byli na dovolené a je to tam moc pěkný, i když teď je tam už asi zima, ale na procházky je to tam moc pěkný... tak si užívej, aspoň přijdeš na jiný myšlenky, to taky není špatný... a jseš s někým na pokoji? A rodina a manžel Tě přijedou navštívit?

@ivcacig To je dobře, že máš deku, nebo i třeba teplý ponožky... holt je to jinej stav, mně zase jak jsu normálně zmrzlina a je mi furt kosa, tak v těhotenství mě bylo naopak furt vedro... 😝 😝

@misha83 A co Ty, jak se daří? Moc držím palce do dalšího boje... snad už posledního... kdy máš cca dostat MS?

Holky, krásný den všem!

1miska
11. říj 2012

@lenajsek ahojte holky, lazne jsou fajn - fajn spolubydlici, dobre jidlo, hezke ubytovani u parku - vsechno tu tak pomalu bezi, ze se mozna budu brzo nudit 🙂 Procedury jsou fajn, ale z nekterych mam smisene pocity - vaginalni vyplachy, gynekologicky plyn... to je super, ale tak polovina procedur mi prijde trochu mimo misu - relaxacni viriva koupel, obden virivka dolnich koncetin, cviceni v bazenu - denne jsou 4 procedury a dve z toho jsou gynekologicke a dve takove relaxacni - ale maji to tak vsichni - no predstavovala jsem si to trochu intenzivnejsi.... tak uvidime 🙂 jako relax super, ale o lecebnem ucinku trosicku pochybuju 😠 tak se mejte 😎

montysek
11. říj 2012

@adella1 Jj, bylo. 🙂 Mimouš má něco přes 2cm 😀 ale mlelo se opravdu pěkně, což říkala i doktorka a usmívala se tomu. 🙂 No, to jsem se nezeptala, byla jsem z toho taková paf... 😒 Tak uvidíme, jak to dopadne, zítra by mi měl někdo zavolat a říct mi, kdy tam mám přijet - už aby to bylo za námi.Držím palce na ultr.a krev. 🙂

adella1
11. říj 2012

@1miska nepochybuj o učincích,všechno spolu souvisí 🙂 myslím si,že některé jsou i na uvolnění psychiky a spevnění některých partií těla...já jsem byla taky v lázních ..sice s páteří po úraze,ale jela jsem z tama spokojená a fit 🙂 i když mi ke konci bylo už smutno ☹ taky jsme měli cvičení v bazénu,v tělocvičně a pak i individuální cvičení a to už nešlo ošidit tam jsem musela cvičit poctivě se sestrou 🙂 podvodní masáž,zábaly s bahnem z mořských řas to bylo bezva a doplňkově jsme si vybraly se spolubydlící i jogu...bylo to fajn 🙂 tak si to užívéj...ještě mě napadlo jestli se teď nešetří a proto je těch procedůr míň?
A třeba nějaké cviky na pánev..mojžíšová...nebo napravení přes kostrč...to tam není...