Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bobyna
24. čer 2016

@mikula77 klobouk dolu. Opravdova bojovnice

78marcela
24. čer 2016

@mikula77 wow...ani jsi nedala vědět..Já mám takovou radost...to je paráda.. 😵 😵 😵 😵

delfi75
24. čer 2016

@mikula77 mám tedy po 6ti nedělí,ale pěkně jsi to napsala, i slza ukápla...

handous1
24. čer 2016

@mikula77 tak musím vyjádřit velký obdiv !!!! Já mám 4 IVF teď momentálně 5 den po transferu . Z toho jeden potrat a velmi je to vysilujicí hlavně psychicky. Mám pocit že pořád jen čekám a že se nedokážu koncentrovat na nic jiného. Asi nejvíc ubijejicí je to zklamání ,nervy a nejistota. Zatím ještě bojuji jen nevím jak dlouho to ještě vydrzim. Když čtu tvoji zpravicku tak mám radost že se to nakonec povedlo povzbudí mě to dál bojovat, protože jak píšeš vysledek pak stojí za to. Přeji hodně zdravicka a spoustu krásných chvílích s rodinkou. 🙂

bobyna
24. čer 2016

@handous1 přeju hodne štěstí

handous1
24. čer 2016

@bobyna děkuji. Budu ho potřebovat. Už začínám být nervózní.

handous1
24. čer 2016

@ivka3901 držím vše co mám. Já měla transfer 20.06. tenhle čas čekání přímo nesnáším. Jak se to blíží tím víc jsem nesnesitelná. Tak hoooooodne stesticka 😉

delfi75
24. čer 2016

@handous1 také přeji hodně štěstí💙

handous1
24. čer 2016

@delfi75 děkuji. 🙂

ivka3901
24. čer 2016

@handous1 dakujem držíme si palce navzjom 🙂🙂🙂

bobyna
24. čer 2016

@handous1 Ani se ti nedivím ale je to v rukou přírody a my mužem jen přihlížet . Ale ten uzlicek za to 😍😍😍😍

78marcela
24. čer 2016

@handous1
@ivka3901 moc vám držím pěsti, holky, ať už to dopadne dobře. Mě čeká za měsíc druhé kolo, tak uvidíme, jak dopadne.

sikulik
25. čer 2016

@mikula77 moc krásně napsané, velký obdiv a jak někdo psal, hluboce před tebou smekám 😉 . A opět jako už tolikrát se potvrzuje, že kdo se nevzdá, nakonec se dočká 🙂.
@ivka3901 a @handous1 holky vám oběma držím všechny pěsti co mám!!! 😉 Vydržte!!!

sikulik
25. čer 2016

@78marcela jdete si pro mražáčka? Tak ať to vyjde hned napoprvé! 😉

sikulik
25. čer 2016

@moni34 tfuj tfuj tfuj, myslím na tebe 😉

78marcela
25. čer 2016

@sikulik máme tam tři v jedné pejete. Tak uvidím, jestli mi o dají naráz.. kéž by vyslo, do dalšího komplet ivf už nejdu.

mikula77
25. čer 2016

@handous1 kolikrát sem si to říkala co ještě,a zda vůbec můžu,vydržet,ale najednou když to klubíčko vidím tak je vše zlé zapomenuto,musím být pro něj,neměl lehký start velmi brzkým příchodem na svět,ale zdá se být bojovníkem po mamince!Držíme palce!

mikula77
25. čer 2016

@delfi75 nic si z toho nedělej,já mám po 6,8,10,12ti i 14 ti nedělí a taky su v p....i 😉

mikula77
25. čer 2016

@ivka3901 vím dobře co to stojí,ale jak říkáš je to věc názoru,já to měla nastaveno tak,že dokud je šance,tak tomu obětuju všechno.musíš věřit a být pozitivní je to fráze,ale není k zahození!

handous1
25. čer 2016

@mikula77 my jsme také samoplatci. První IVF jsme měli na pojišťovnu a teď vše platíme ☹ ono to není jen o penězích ale hlavně ten stres kolem toho. Zatím nemám v plánu to vzdát ale každý neúspěch špatně nesu a vždy řeším jestli má smysl bojovat dál.....
@sikulik díky ! Já se bojím jen toho jak už tady jednou moni34 psala že se dřív dočkám důchodu než miminka. Ach jo. V poslední roky prožívám moje narozeniny s takovým stresem a mám pocit že se mi ten můj velký sen miminka pořád víc vzdaluje.....

mikula77
25. čer 2016

@handous1 všechno na světě má svůj-byť nám neznámý-význam, samozřejmě že je i možnost že to nevyjde nikdy,ale dokud Ti nikdo neřekne že to prostě ze zdravotních důvodů nebude možné,tak má pořád smysl to zkoušet,jasně že je to o psychické odolnosti,ale jistě by sis nechěla na stará kolena říct žes pro to neudělala maximum.Sílu vždycky najdeš.Vím že to zní jako kecy cizí baby,ale jelikož jsem prošla peklem a tančila s Luciferem,tak vímže to prostě jde!Ženská vydrží všechno,jste na to spolu dva a navíc jsi v rukou nejlepších z nejlepších,takže věř a bojuj!Na druhou stranu pokud jsi přesvědčená že to smysl nemá,tak se do ničeho nenuť,ale to si musíš ujasnit sama v sobě zda jsi schopná života bez dětí,nebyla by jsi první ani poslední,a jistě lze žít plnohodnotný spokojený život i tak,ale je jen na Tobě jaku cestou se dáš...

moni34
25. čer 2016

@mikula77 krásně jsi to napsala...taky to nedokážu vzdát, ale je fakt, že čím víc ten věk tlačí, tím mám větší strach, že se nedočkám, ale zatím tomu obětuju co můžu...
@sikulik děkuji 🙂 máme po odběru vajíček dárkyně, ze 7 se jich 6 oplodnilo, jedno to vzdalo hned a jedno včera, jen 2 se vyvíjí dobře a 2 jsou pozadu, jsem strašně zklamaná, vím, že se to nedá ovlivnit, ale tolik peněz a jen 2 embryjka, to nás strašně mrzí...Teda snad budou aspoň 2, v pondělí mám mít transfer.
@78marcela toto uteklo, budu moc držet palce, aby se tentokrát zadařilo napoprvé 🙂

mikula77
25. čer 2016

@moni34 mládí je třeba prožít,nezáleží na věku kdy se rozhodneme být mladí 🙂 🙂 🙂 😉 😉

delfi75
25. čer 2016

Už tu zase slzím...chjo

mikula77
25. čer 2016

@delfi75 ještě tak jednou 18ti nedêlí a budem o.k. 🙂 ,teda doufám......

delfi75
25. čer 2016

@mikula77 určitě!!! A plákneme si třeba spolu u vínka 😉

78marcela
25. čer 2016

@mikula77
@delfi75 sice už to není tak jak na začátku, ale i třeba dnes jsem Alenku objala a brecela, jak jsem šťastná, že ji mám.. konečně spí a je tak krásná..
To asi s žádným xy-nedelim nepřejde. Tipuju, že to prejde až s nástupem puberty😀

handous1
25. čer 2016

@mikula77 bez dětí si život nedokážu ani představit. Já už jednoho klučika mám ,teda on už je to pubertak. Jsem moc šťastná a vděčná za to že ho mám .
@78marcela držím moc palečky ať se zadaří tvůj příběh moc dobre znám.😉✊

ivka3901
26. čer 2016

@mikula77 no ved to je to že byť pozitívny sa po tých neúspechoch už nedá ☹ ale dík za názor berem ho každá sme iná a každá rieši cestu za bábom inak každý podla možností či psychcikých či fyzických či finančných 😒

ivka3901
26. čer 2016

ahojte kočky som síce stará ostrielaná IVFkáčka,ale na poslednom KETE sme boli minulý rok a už si nepamätám,že ako som sa cítila len viem,že som mala dosť intenzívne krče teraz som 5 den po KET a sem tam mám krče v podbrušku,ale neni to také intenzívne a zaťiaľ som ani nešpinila no neviem či je dobré alebo zlé znamenie dík za každú radu 🙂