Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
16. črc 2014

@maraida ahojky, mě ho napsal až do 12tt, ale třeba je to teď jinak a zjistilo se, že to není tak dlouho potřeba (syn má 4 roky, dcera 1,5 roku a u obou jsem ho brala do 12tt)

sikulik
16. črc 2014

Jinak všem bojovnicím chci jen říct, že všechny se miminek dočkáte, stačí jen jedno, nevzdát to a bojovat dál, každá holka co tady byla a nevzdala to, se miminka nakonec dočkala, tak se držte!!! A vy co jste už našli //, obrňte se nervy a trpělivostí než projdete to martirium všech možných vyšetření, nakonec se dočkáte toho vytouženého uzlíčku a budete jej držet v náručí 🙂

cermi77
16. črc 2014

@sikulik moc dekuji, to je uzasny, uplne me to dojalo, to jsou vazne zazraky 🙂 Budu doufat, ze vam tu za par mesicu poreferuju koho nosim v brise.

@maraida s dcerkou nejake potize v 1. trim. byly, brala jsem utrogestan do ukonceneho 12tt, ale respektovala bych Dr. je to podle aktualniho stavu, nekdo bere i dyl.

maraida
16. črc 2014

@sikulik
@cermi77 děkuju za odpověď.
Už je to ale bohužel jedno,dnes na kontrole mi bylo oznámeno opět ZT ☹

hanickas1
16. črc 2014

@cermi77 jeee gratuluju a opatrujte se s mrnouskem

olousek35
16. črc 2014

@maraida měla jsem brát do 12.tt. Od 10 tt snižovat dávky, abych nevysadila moc rychle. Co 3 dny snížit o tabletu. V 1.těhu jsem si to sama protáhla cca o 10 dní - raději 😀 Znáš ten pocit "co kdyby". U druhé jsem to zabalila před 12.tt. Pak už to nemá smysl, jelikož si tělo hormon vytváří už samo.

@cermi77 důležitý je, aby rostlo a neboj, bude to dobrý. Pokud přežije 10.tt, tak už to bude dobrý. To je takový kritický týden. Drž se. 😉 Posílám hodně sil. Těhu bacilů už nemůžu, ty nemám. 😉

cermi77
17. črc 2014

@maraida to je mi lito ☹, ber to tak, ze melo embryjko nejakou vadu a priroda tridi, ver mi, ze ze zkusenosti presne vim, jak se to blbe posloucha...a ze to clovek nechce slyset. Hodne sily.

@olousek35 moc dekuji 🙂 Presne tak, doufam, ze to nevzda a bude pekne rust. Tech prvnich 10-12 tydnu je psycho 😠

maraida
17. črc 2014

@cermi77 děkuji...

sikulik
17. črc 2014

@maraida to je mi líto, nezbývá než to obrečet, hodit to za hlavu a jít do dalšího boje. I já tohle dobře znám, jeden den jsem probrečela, ale pak jsem si řekla, že to nevzdám dokud se nepodaří, a podařilo 🙂, tak i tobě držím pěsti, aby to příští těhotenství skončilo až po 9-ti měsících s miminkem v náručí 🙂. Drž se!!!

sikulik
17. črc 2014

@cermi77 no to se vážně těším, jestli jsme se trefily 🙂), jo zázraky se opravdu dějí, tak na ně věř, já za ně každý den děkuju, když je vidím běhat a smát se 🙂

simkar
17. črc 2014

Dneska potvrzeno z krve přes1400 jednotek. Tak snad už to vyjde. Já mám takovou radost!!!!!!!

maraida
17. črc 2014

@sikulik
@cermi77 a měly jste jen jednou ZT a pak to vyšlo?já už ho mám podruhé za sebou ☹

sikulik
17. črc 2014

@simkar veliká gratulace a nezbývá než popřát hladký a bezproblémový průběh těhotenství 🙂

sikulik
17. črc 2014

@maraida chodila jsem do RF, kde ani mně ani manželovi nikdy nic nenašli, ale prostě se nedařilo otěhotnět. Nakonec nám vyšlo až 4.IVF a z něho syn. Když mu byl rok, přirozeně jsem otěhotněla, měla jsem tu největší radost na světě, že nám to jde i přirozeně, že to všechno bylo jen nervama. Už jsme měli potvrzené srdíčko a jeli jen na normální prohlídku, když nám v 10tt oznámili, že se miminko přestalo vyvíjet. Byl to pro nás takový šok, že jsme nemohli udržet slzy ani před doktorem. Ale měli jsme jedinýho mražáčka, a tak jsme se pak rozhodli, že půjdem na KET a ten nám vyšel. Takže u nás se potvrdilo pravidlo, že všechno špatný je pro něco dobrý, když jsem přirozeně otěhotněla, pořád jsem si říkala, co bude s naším mražáčkem, že ho přece nemůžeme někdy "nechat vyhodit" a ono se to vyřešilo za nás......
Snad už jsi si smůlu vybrala a teď už ti to vyjde. Nebo se můžeš poradit s doktorem, čím by to mohlo být, drž se!!!

simkar
17. črc 2014

@sikulik
@maraida Holky, když vidím, co všechno zvládnete, máte můj obdiv. Ženy jsou nekonečně silné.

maraida
17. črc 2014

@simkar potichounku gratuluju...ať to dobře dopadne

cermi77
17. črc 2014

@maraida jednou zamlkle, 3x spont. potrat, dr. nam proto doporucili genetiku embryi po opu, 20.6. byla vlozena expandovana blatocysta, dve mame zmrazene, po 14. dnech krvacejici hematom, v pondeli melo ale mimi srdicko, tak doufame, ze ty niagarske vodopady prezije bez ujmy. Drz se a jestli se na to za cas budes citit, jdi do toho znova. Ukazuje se mi, ze mas tri deti, to je neuveritelny dar, uzasny 🙂 Pokud si prejes ctvrte, tak si cestu urcite najde.

@simkar to jsou nadherne zpravy 🙂, hodne stesti a zadne komplikace preju.

delfi75
17. črc 2014

@simkar mooooc gratuluji!!!!pěkně se tu konečně daří. ..snad chytnu ještě tuto vlnu 😉

cermi77
17. črc 2014

@delfi75 uz sedis na vejcich ? 🙂 Mam pro Tebe tehotensky test, ktery jinak nez pozitivne nemuze vyjit 😉

delfi75
17. črc 2014

@cermi77 sedím na zadku a čekám ....ms má samozřejmě čas...už jsi na test predkreslila //?jsem ráda ,že máš náladu žertovat 😀

cermi77
17. črc 2014

@delfi75 to nemusim predkreslovat, tam budou takove dve cary, ze Te bude bolet zrak, se divej, jak se to tu mnozi a po te dovolene jsi nastartovana 🙂, no srandicky jsou to jediny, co mi zbyva, ja bud spim, sedim na zachode, ctu nebo koukam na konika, jak se tady ostatni mate, dokonce jsem vytahla hacek a hackuju Klarce hippie kabelku 🙂. Mala je pres den u babicky a poradaji tury, se mnou by se se svym temperamentem doma nudila. Pani doktorka rikala, ze ji pristi tyden poreferuju, co se deje v tech nekonecnych serialech, ale to by me asi odrovnalo uplne, zvladam koukat maximalne na porady o vareni 😀

delfi75
17. črc 2014

@cermi77 na TV se fakt dívat nedá...vaření se hodí🙂 teď se dívám na nějaké rychlé buchty, v sobotu děláme grilování....donutila jsem partnera, jediný možný víkend, že🙂pak budou fofry 😀

cermi77
17. črc 2014

@delfi75 je grilovani je fajn, uzijte si to 🙂 a at vam vyjde pocasi.

delfi75
17. črc 2014

@cermi77 děkujeme, i když mají být tropy, tak nevím...

maraida
17. črc 2014

@cermi77 a to PGD embryí vám dělali v Reprofitu?Kolik to stojí?V Heliosu to prý dělají zdarma...?
Jj,mám 3 děti.Ty 2 velké jsou počaty přirozeně a s jiným mužem.Nejmenší Viktorka je hned z 1.IVF.Od té doby jsem měla další 4 IVF a ten sourozenec ne a ne přijít.2x ani pozitivní TT,2x ZT

delfi75
18. črc 2014

@cermi77 pěkné ráno, tak od zítřka začínám sedět na vajíčkách 😀

Krásný den všem 😉

cermi77
18. črc 2014

@maraida ano v Heliosu PGD delaji na pojistovnu, ale touto metodou vysetri nekolik zakladnich chromozomu, nam v Rf doprucili metodu CGH, kde se vysetruji vsechny, zeptej se sveho doktora, urcite Ti rekne, jak je to aktualne a jake mas moznosti, z Rf se vzorky posilaji do laboratore. U prvniho ivf se posilaly do detske nemocnice, u druheho na Veveri.

cermi77
18. črc 2014

@delfi75 dobre rano, parada, preju pekne zralou urodu 😉

delfi75
18. črc 2014

@cermi77 děkuji, děkuji. mám plno ovoce a zeleniny🙂 femigard a nosifol, tak to by bylo, aby nebylo 😀 25.7. UZ

simkar
18. črc 2014

@delfi75 tak držím pěsti, jsem se pobavila při výrazu: sedím na vajíčkách!