Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cechradka
23. zář 2010

Ahoj segra jsem doma jen na skok pro nejake veci a zase pujdu zpatky k nasim,je me tam lip nez doma.Asi to uz fungovat nebude.Napis me na mobil kdy prijedes o vikendu budu sama.

okcelok
23. zář 2010

@veveram budeme držet palečky,ať jsou oba prdíci v pořádku a zdraví!!!!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 ale už 29 budeš vědět,že potřebuješ dvě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok potom tu druhu postielku doobjedname )))) Zatial staci jedna.
Ako sa citis?

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 no a jakou barvu?!!!Já chci bílou! Nádherně,tak nějak to vstřebávám,je to super pocit.Ale nevím,jestli mám počítat těhu od posledního dne menses,když ještě mimčo mělo 6 dní?! Protože bez těch 6 dní zítra začnu 6 týden,ale nevím,jak to teda počítat?! 😝

78marcela
23. zář 2010

@okcelok Ahoj, určitě od poslední menses se to počítá. jednou jsem byla u rozhovoru co měl Štelcl a prý se to počítá od datumu KET zpátky 20 dnů. Což vychází zhruba na den začátku poslední menstruace. Těch šest dní nehraje žádnou roli.

78marcela
23. zář 2010

@rebeca_1 K postýlce moc moc blahopřeju. 🙂 🙂

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok objednala som si tu safari postielku. Ta sa mi velmi paci.

Neviem ako sa to pocita, s tym ti neporadim. Mozno Veveram, Dorra.....

78marcela
23. zář 2010

Jdu spát, holky, nějak jsem tu začala slzet. Taky chci už vybírat postýlky. Samozřejmě vám to děsně moc přeju, akorát, že chci takyyyyyy.
Jenže jsem dostala dnes měsíčky, takže je to už definitivně na pytel, i když včera ještě hcg rostlo. Zítra už bude klesat.
Tak dobrou noc a jdu si bulit do polštáře.

rebeca_1
23. zář 2010

@78marcela jejda, aj k postielke sa gratuluje? Dakujem, si zlata..

rebeca_1
23. zář 2010

@78marcela Boze Marcelka, to mi je tak luto (((( Objimam ta moja!

78marcela
23. zář 2010

@rebeca_1 Jistěže jo, proč by se negratulovalo? myslím, že my si tady budeme moct gratulovat i prvním zakoupeným plínkám. Protože to všechno patří k tomu splněnému největšímu snu. Takže ještě jednou - gratulace, at si koupíš pro mimíska co jen chceš.

okcelok
23. zář 2010

@78marcela prďolko moje,tak se pořádně vyplakej!!!!!!!Moc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
23. zář 2010

@78marcela jo a díky za odpověď!!!!Kéž bych ti mohla nějak pomoct!!!

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 to teda neznám takovou barvu!!! 😕

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok hod si do googlu safari postielka! Tak tu..

okcelok
23. zář 2010
okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 jo tak tu znám,ta je krásná!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dobrý vkus máš,to se bude dvojčatům líbit!!!

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok paci sa ti? Mne hned padla do oka.

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 jo,taky jsem se na ni dívala,ale chtěla bych se šuplíkem dole!!!Ale tahle je nádherná!!!!!

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok aj k tejto postielke sa myslim da doobjednat suflik.

okcelok
23. zář 2010

@rebeca_1 fakt???Jdu zkoumat!!! 😀 😀 😀

rebeca_1
23. zář 2010

@okcelok jasne, mrkni to!

maja3.s
23. zář 2010

@rebeca_1 ...tak sice je mi to ještě na prd,ale taky jsem na tu tvou postýlku koukla a jen nááádhernááááá...já bych sice radši světlou barvu, ale i tak se mi moc líbí... 😉

rebeca_1
23. zář 2010

@maja3.s nie je ti to na prd! Mysli pozitivne a pohladkaj si 3 pokladiky v brusku! Zachvilku vyberas aj ty postielku, neboj!!!!!

maja3.s
23. zář 2010

@rebeca_1 ..snažím se myslet pozitivně co to jde,ale znáš to, jednou je líp, jednou zas hůř....včera mě Machač dodal zas svou dávku optimismu, tak tomu prostě věřím...

rebeca_1
23. zář 2010

@maja3.s a to je najdolezitejsie! Ja to stale tvrdim, ze profici z Reprofitu maju zazracne rucicky. Len ja stale premyslam nad tym, kde som tolke roky bludila.... (((((

maja3.s
23. zář 2010

@rebeca_1 ...no taky jsem to řešili...kdybychom zůstali na Obilnáku, byli bychom bez pokusů, peněz...a nikdo by se s náma už nebavil...takže jsem ráda, že jsem do Reprofitu šla...i když se pořád nedaří, už bych neměnila...

rebeca_1
23. zář 2010

@maja3.s kolky ET mas v Reprofite? Odkedy tam chodis?
Ja som mala prvu konzultaciu koncom juna a potom IVF soft bez ET a teraz sup-tehulka )))) Bola to jedna luxusna rychlost )))))
A verim, ze aj u teba to tak bude ))))) Proste bereme ta uz ako tehulku..

hanulinecka
23. zář 2010

kráásný večer 😵 😵

holky když si jedete jen pro rozpis a pro léky děljí UTZ než začneme si píchat třeba jestli nemáme cystu nebo tak něco???
protože jedu s marečkem tak at ho když tak na to připravím 😀

@rebeca_1 ahojky jinak postýlka je náádherná kráásná