Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
24. zář 2010

@gabikri asi to bylo pro mě, ne? Tak já si to teda budu říkat, no.....neodvážím se tě neposlechnout🙂

gabikri
24. zář 2010

@78marcela : jéééžiš jasně že pro Tebe 😉

veveram
24. zář 2010

Ahoj všichni!
Marci i já ti držím palečky a věřím že tentokrát budeš těhule.Jsou to nervy a strašně tě to určitě vyčerpává,ale naděje umírá poslední a ty jí pořád jěště máš!!!!

Jinak mi dneska taky spadl kámen ze srdce po dnešní kontrole,mimi bude sice jenom jedno,ale rosteme,máme 2,5cm a s Dr.Macháčem jsme se dnes rozloučili,předal nás mému lékaři tady v Ostravě.Dostala jsem i fotečku,tak už jsem s ní procestovala celou rodinu 😀

gabikri
24. zář 2010

@veveram : gratuluji k dobrým zprávičkám 😉 Já mít takovou fotku jako Ty, tak s ní oběhnu taky úplně všechny 😵

okcelok
24. zář 2010

@veveram No tak to je skvělá zpráva,tak už jsi v klidu a začínáš si to užívat!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

okcelok
24. zář 2010

@78marcela Přesně tak,nic není ztraceno!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

hanulinecka
24. zář 2010

Krásný podvečer

tak i já jsme z Brna doma mám už všechno nafasováno dělal mě i UTZ všechno dobrý a začínám špinit tudíž se MS blíží 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
akorát teda zítra jedu na víkend do Prahy bez marečka tak jestli se to rozjede a budu mít bolesti no tak teda potěš a jěště si i píchat ,ale co výlet je domluvený tak to musím zvládnout pak už se dlouho nikam nepodívám 😵 😵

@78marcela marci vím je to opravdu těžkédrž se myslíme na tebe

veveram
24. zář 2010

@gabikri :děkuju a přeju ti to taky

veveram
24. zář 2010

@okcelok :relativně v klidu,ale klidná snad budu až po porodu,však sama uvidíš 😀

saminka
24. zář 2010

ahojky holky ,moc vas zdravim,konecne je patek 🙂 🙂 jsem v jednom kole

@veveram moc gratuluji k uspesne kontrole, urco ted uz bude vse v poradku a mimiskovi se u tebe bude jen libit 🙂 a kam vlastne chodis na gyndu v Ostrave? uz davno jsem se te chtela zeptat jestli mas nejake zkusenosti s gyncentrem v ostrave? ja jsem minule byla u nas jen na kontrole sliznice a hned po me chteli 700kc za registracni poplatek, tak jsem jim ho nemile dala no a nakonec si to rozmysleli a uznali,ze by to bylo nefer si ho uctovat kdyz tam pujdu treba jen jednou 🙂
@78marcela no nemas to teda jednoduche holka, ale snad to bude vse ok a hcg zacne poradne stoupat,drz se....
zdravim vsechny nove stimulantky a dalsi holciny tady....
my se mame dobre,skola me bavi,mala je na par hodin v jeslickach a taky spokojena, dny nam utikaji silene rychle,az nestiham 😲 no ale aspon se nenudime 😅

saminka
24. zář 2010

@veveram no a s tim klidkem nevim,jestli se ti ulevi....moc bych ti ho prala,ale u me to pretrvavalo,kdyz uz mas toho pidi clovicka vedle sebe tak se porad bojis a strachujes jestli je vse ok 😉

hanulinecka
24. zář 2010

@veveram to jsou krásný zprávičky jen tak dál vždycky jsme si po kontrole oddechla a jak píše saminka ani po porodu nebude klid ba naopak 😀 ale je to krásnej šrumec 😵

okcelok
24. zář 2010

@veveram to mi je jasné,že až budou děti mít spočítané prstíky a budou plakat,tak si oddechneme!!! 😉

okcelok
24. zář 2010

@hanulinecka aoj,takže UTZ proběhl???Tak hlavně,že je vše ok a můžeš začít píchat injekce miminkovský!!!!! 😵

hanulinecka
24. zář 2010

@okcelok právě jsme mu to chtěla říct a on říká že udělá utz nevěděl totiž kolik jednotek mě má dát nechci 30 vajíček jak minule jsem skormná 😀 stačí mě jich 6 tak se díval jak vypadají vaječníky atd nakonec řekl,že mě dá tu větší dávku přece jenom nejsem nejmladší 😝 tak uvidíme

veveram
25. zář 2010

krásné dobré ráno 🙂
@saminka

@hanulinecka
Je mi to naprosto jasné,že ten klid už nikdy nemůže být když se to mimi narodí,jen se těhotenský změní na rodičovský.
Ale už se na to těším 🙂

veveram
25. zář 2010

@saminka :chodím do GYNETU,k Dr.Kudělkovi,ale je to můj známý,tak nevím jak to je s placením.Podívej se na jejich webovky.O Gyncentru jsem slyšela,ale nic pozitivního.

78marcela
25. zář 2010

Na dnešním testu mám trochu silnější čárku, tak snad zase od včera HCG trochu povylezlo. Uvidíme v pondělí, bojím se a zároveň strašně doufám, že přes to několikadenní špinění, přes mrchu a přes to nízké HCG to v to pondělí bude přece jen dobré.

veveram
25. zář 2010

@78marcela :hurá hurá hurá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

78marcela
25. zář 2010

@veveram zatím je brzy na hurá, může to kdykoliv přestat.

maja3.s
25. zář 2010

Dobré ránko děvčátka...

@78marcela ...no vidíš, vyvíjí se to pozitivně...chápu, že se bojíš radovat, ale určitě je to na dobré cestě....

saminka
25. zář 2010

@veveram tak to je nahoda,ze ja taky byla v tom Gynetu u nas ve Vyskovicich.....maji ordinace jeste jinde v Ostrave? ja tenkrat byla u dr.Langera,ale jinak mamka chodi pravidelne a dr Kudelkovou si jen chvali , jen tenkrat uz meli plno proto jsem sla k jinemu. tak hlavne ze jsi spokojena 🙂

veveram
25. zář 2010

@saminka :V Ostravě asi jenom v těch Vyškovicích,pak v Karviné a Orlové,já teda chodím do Orlové a někdy do Výškovic.Dr.Langra taky znám,já jsem s nima totiž pracovala v nemocnici.Takže mám k nim důvěru.Jo a slyšela jsem že budou taky otvírat nějaké to reprodukční centrum,ale nevím kdy.

gabikri
25. zář 2010

@78marcela : jupí, tak vidíš, je to na dobré cestě 😵 😵 😵

gabikri
25. zář 2010

@veveram : jé, ty jsi z Orlové, tam jsem jezdila jako malá holka na prázdniny 😉

veveram
25. zář 2010

@gabikri :fakt jo?a kde?Já jsem z vesnice,kousek od Orlové 🙂

gabikri
25. zář 2010

@veveram : no bydlí tam teta, Orlová-Poruba 😉 A druhá teta bydlí v Rychvaldě 😉

okcelok
25. zář 2010

@78marcela to jsou krádné zprávy!!!!!!!!jen tak dál!!!

rebeca_1
25. zář 2010

Ahojte,
@78marcela parada )))) Tiez sa pripajam, len tak dalej!!!!! Len vela oddychuj! Pokial krvacas alebo stale spinis ani z postele nevstavaj! Viem, ze to vydrzis. Bojuj, co to da! Urcite tentokrat zvitazis )))) Drzim palce!

@veveram tak super! Dalsia kontrola bez problemov, mam z teba radost.. Krasne ti nabiehaju tyzdne, snazim sa ta dobehnut ale stale sa mi nedari....

78marcela
25. zář 2010

@okcelok sama mám dneska docela radost. Doufám, že to zítra zase nebude facka mezi oči. Co vaříte, holky dneska? Mě dochází inspirace.