Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
26. zář 2010

😵 😵 😀 Ahojky tak já byla o víkemdu v Praze si užívat bez Marečka a dopadlo to tak jak jsme si to myslela v sobotu přišla MS a v neděli teda dneska jsme píchla první injekci uf uf

měla bych jeden dotaz at počítám jak počítám až budu mít OPU tak bohužel zrovna u Marka v práci mají 2 lidi dovolenou takže on si ju už vzít nemuže takže jediné východisko je ,že když v pátek pojedu na utz jel by se mnou a dal si sperma zamrazit no uvidíme zítra zavolám a zeptám se na to

@78marcela potichounku se raduju moc na tebe zítra budeme myslet 😵
@kachen týý jo to teda máš vajíček já měla u druhého IVF asi 26 vajíček a mám Marečka ted mě Marcel 😀 dal zase vyšší dávku,že už to je 4 roky tak se bojí ,abych nereagovala málo no uvidíme co se s tělemstalo za 4 roky a jak píšeš taky škoda,že jsme vdaná velkej smypaták 😀 😀 😵 😵

maja3.s
26. zář 2010

@78marcela ...je to tam 😉 supr!!!!!!!! Na zítřek budu moc moc držet paluchy....a budu napnutá jak prádelní šnůra, jak vysoké hcg bude 😀
@hanulinecka ...tak to sis Prahu uričtě užila plnými doušky, když jsi byla bez prcka.....Hani a budeš mít z OPU odvoz?Po té narkoze nevím, jestli by tě chtěli pustit samotnou...já minule přišla bez manžela (teda on mě přivezl a pak musel na veletrh a vyzvednout mě měl až po OPU) a hned se mě teda ptali, jestli je se mnou manžel....ale možná to byla náhodička...

olousek35
26. zář 2010

Po mne taky chteli po hysterce, aby me nekdo odvezl, ze me jinak nepusti. Ale ven cekat me pustili. 😀

78marcela
26. zář 2010

@maja3.s díky za paluchy. Já snad ani spát nebudu, jak jsem napnutá. Ta hodina čekání tam...to bude taky docela maso. Asi jim půjdu do laborky helfnout, nebo to tam nevydržím 😀 😀 😀

78marcela
26. zář 2010

Musím si jít udělat zase test, jestli čárka nezmizla.

olousek35
26. zář 2010

@78marcela Marci, nesmi zmizet a nezmizi. Jsi ma velika nadeje, ze mi to vyjde taky. Tento tyden uz zacnu pichat a zacinam zase plasit. Tehu urco jsi!!!😉

olousek35
26. zář 2010

Holky, mela nektera z vas fostimon? Jak jste reagovaly?

maja3.s
26. zář 2010

@78marcela ....tak co...určitě je tam přinejmenším stejná!!!!!!!!!!
@olousek35 ....já kdysi dávno ještě na Obilnáku Fostimon měla....teda původně jsem s ním stimulovala na IUI, které se nakonec zvrhlo v minimálku....a měla jsem dvě vajíčka

gabikri
26. zář 2010

@olousek35 : já ho měla první IVF. No reagovala jsem celkem normálně, ale ztloustla jsem po něm hrozně rychle asi 7 kg 😖

olousek35
26. zář 2010

@gabikri ajajaj, tak to rada nejsem. Uz tak jsem az moc silna. Po utrosi jsem sla objemove dolu.

78marcela
26. zář 2010

@olousek35 neboj, všem nám to vyjde, dřív nebo později.Já pořád studuju na netu, jak to těm holkám vychází a některým to vyšlo i s tak nízkým, HCG, jak mám já...tak si dodávám naději.
@maja3.s nakonec jsem se přemluvila a nešla testit, zase až ráno budu, řekla jsem si, že bude třeba naředěná a že bych se zbytečně trápila, že je slabší...takže až ráno před cestou do Brna.

gabikri
26. zář 2010

@olousek35 : ale neboj, jsou holky, které po něm zůstaly stejné, třeba budeš patřit mezi ně 😉 Si pamatuju, že jsem asi po týdnu užívání šla za babičkou do nemocnice a místo, aby byla ráda, že mě vidí, mi hned od dveří zahlásila " jéééžiš holka, ty jsi nějaká tlustá, přestaň tolik jíst" Chytla jsem z toho pěknou depku, babičku jsem měla ráda, ale tohle si mohla odpustit 😝 Vůbec jsem ji o nějakém IVF neříkala, stejně by to nepochopila 😝

olousek35
26. zář 2010

@gabikri ja nasim taky ne. Taky by to nepochopili. Tak pokud to nahodou vyjde, tak se to dozvi k tomu. Akorat nevim, jak vysvetlim neschopenku. Chjo.

78marcela
27. zář 2010

@olousek35
@gabikri
Holky, já od ledna do června přibrala 19 kilo, na těch hormonech hnusných (a taky blbou životosprávou, ale tu mám odjakživa, takže hormonům přičítám největší podíl), moji obvoďačku málem omejvali, protože s nadváhou bojuju už i tak hodně dlouho.
Pak jsem jela do lázní, vysadila hormony a během 5 týdnů jsem měla 8 kilo dole, pak šly ještě i další kilča dolů, celkem 14. Pak přišly další hormony, hlavně prednison, hubnutí se zastavilo, dvě kilča přibyly..ale co chci říct, až otěhotníme, až se zbavíme všech těchto mizernejch léků, tak se ta váha spraví. Moje ségra, už jsem to asi psala, taky dost přibrala před IVF, ale během těhu přibrala pouze 2 kila a po porodu měla 20 dole. Spravil se jí hormonální obraz, vše se jí během těhu vyrovnalo, a malá si brala z jejích zásob. A při porodu nebyla žádnej drobek, měla 4 kila a 53 cm.

Tak já vyrážím na krvičku, dnešní čárka je zase docela pěkná, tak snad budou pozitivní zprávičky.
Odpolko budu a dám vědět,jak jsem dopadla.

olousek35
27. zář 2010

@78marcela drzim vse co mam. Musi ti to potvrdit. A hned se pak ozvi.

olousek35
27. zář 2010

Jinak vsem preji dobre ranko 😉

kachen
27. zář 2010

@78marcela Hodne stesti.

gabikri
27. zář 2010

@78marcela : marcelko těším se, až přijdu z práce bude tady jedna šťastná budoucí maminka 😵 😵 😵

Jinak s tím hubnutím / tloustnutím po hormonech......nechápu, že to někomu nic nedělá, mě to tenkrát vylítlo tak rychle, jako by jste nafukovali míč 😖 Během týdne 7 kg..tohle kdyby mi někdo vyprávěl, tak tomu nebudu věřit.
Teď jsem v pohodě, zhubla jsem si do svých oblíbených džín.........no ale od 6.10. zase začínám brát Estrofem a to bude asi zase v háji 😝 Ale když bude na konci // tak to klidně vydržím a jak píše Marcelka s miminem půjdou všechny kila dolů 😵 😵

rebeca_1
27. zář 2010

Dobre rano,

no Marcelik thuj, thuj, thuj... Prajem vela stasticka!!!!!

Inak ja som zrovna ten priklad, ked sa zo stimuliek chudne alebo vaha sa vobec nehybe. Ani pri davkach 300 jednotiek z minulych IVF som nepribrala ani deko. Takisto nic mi nerobi prednison ani kadejake ine svinstva....
A teraz ked som tehulka tiez mi vaha stoji, vobec nejde hore, co je zatial dobre....
Ale presne ako pisete, pre babatka aj baculky ))))) Vsetko na svete!

monulkab
27. zář 2010

@gabikri já měla fostimon už 3x a přibrala jsem 5 kg, je teda pravda že jsem se ani nehlídala v jídle, ale že bych se nějak přežírala, to zase ne...hrozný je že je to na mě fakt vidět, dokonce jsem už byla v podezření u tchýně, že jsem těhu, a nebylo jí blbý mi říct že jsem přibrala...

okcelok
27. zář 2010

@78marcela moc držím palce,vypadá to nadějně!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

hanulinecka
27. zář 2010

Kráásné poledne

tak nějak mám všechno domluvený v pátek utz Marek dá sperma zamarzit a až bude opu mareček u segry a se mnou by jel tatka 😝 😀 😀 chjooo pul rodiny zaměstnat když chlap prostě nemuže 😒

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka no vidis ako si to vies zariadit.... Sikulka! Co pichas?
Poslala som ti fotky, mrkla si?

hanulinecka
27. zář 2010

@rebeca_1 no přišly a mrkla co mrkla málem jsem je vykoukala i s Markem jsme byli uplně unešení a hned se mě líp usínalo na pláží a na to krásně vyhřátém písku 😵 😵 😵 😵

no zařídila,ale víš co jako ti chlapi jsou fakt na ránu 😀 prostě mě řekne že mají ukončení stavby a bla bla bla a nic a já tak jak to vyřešíme a on nevím prostě je mu to fuk uáááá no na palicu .........když jsme se objednávala na UTZ tak sestřička,že to tam dopíše a řekne o tom mojímu dr.a kdyby něco zavolal by mě tak uvidíme
píchám to Bravelle

rebeca_1
27. zář 2010

@hanulinecka s bravelle som ja mala kvalitny material aj ked teda s Marcelkou sa porovnavat nemozem ani nahodou ))))) Mala som 8 oocytov ale podstatne bolo, ze boli 2 ukazkove blastulky.
Tak v piatok uz mas prvy UTZ? Komu chodis?

maja3.s
27. zář 2010

@rebeca_1 ...kolik se za bravelle doplácí? Je to stejné jak třeba Puregon, Gonal....atp.?

hanulinecka
27. zář 2010

@maja3.s ne ne já ho mám kompletně hrazený pojištovnou za léky nic nedoplácím když jsme se bavili s dr.o lékách říkala jsme že nechci žádny drahý puregony nebo tak že chci léky bez doplatku tak mě dali tady to bravelle

@rebeca_1 já jsem u Štelcla a ano v pátek už mám první utz tak jsme moooc zvědavá

hanulinecka
27. zář 2010

@rebeca_1 a kolik jsi píchala???toho bravelle??

luckap123
27. zář 2010

Ahoj kočky,jdu pozdravit a jukám co Marcelka..držím pěsti ,ale vidím to moc nadějně 😉
Já včera skončila na pohotovosti..diagnoza mírný hypers. snydrom...měsíc po brání clostíku 5 dnů..takže síla,jsem zvědavá co mi pak dál Marcel za stimulaci,když už jsem tedka takhle reagovala 😖
Holky byl tady někdo jen s minimální stimulací před Opu a kolik z toho bylo vajíček?

rebeca_1
27. zář 2010

@maja3.s neviem. Ja som bola samoplatkyna. Jedna ampulka stala 400,- a bola zo vsetkych liekov najlacnejsia. Brala som vsetky lieky priamo z Reprofitu.