Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kachen
30. zář 2010

@gabikriahoj. Tebe jsem taky dlouho nevidela. Jak pokracuje stimulka? My jdeme zitra na ET. Mela jsem lehci hyperstimulak, tak jsem si to paradne slukla. Nechapu, jak nekdo muze prezit tezky OHSS. Klobouk dolu.

kachen
30. zář 2010

@ester32 Je, ja su taky z Brna 😉

ester32
30. zář 2010

@kachen ahojky tak to ti držím pěstičky)))a co se týče toho OHSS tak ženská přežije vše a aspoň to máš pěkně v bříšku nachystaný když je tak to má aspoň jednu malou výhodu prý se miminkům v bříšku víc líbí a je šance větší)))) jinak zdravím Brno)))

kachen
30. zář 2010

@ester32 Dekuji. Taky mne to v RF rikali. Moc to nechapu. Rozpichana na cimpr campr, jak by se jim tam mohlo libit, ze? Zenska mozna, ja ne.

mammut
30. zář 2010

Ahojky, tak jsem včera testla a opět bílo, krev to bohužel zase potvrdila☹. Budu si muset zkusit udělat ten testík hned po Pregnylu, at aspon jednou vidím, jak funguje a jak vypadají //. Taky nepatřím k těm, co když přešli do RF po několika neúspěšných pokusech jinde, se zázrakem podařilo. Ale pro nás to i tak byl asi nejúspěšnější pokus a nejhezčí embryjka, co jsme zatím měli. Takže se nevzádáváme a bojujeme dál.

ester32
30. zář 2010

@kachen neboj i ty by jsi to zvládl,aůe buď ráda,že namusíš a u toho OHSS jde,že máš víc hormonů tak proto se tam minčům víc líbí a neboj to nejhorší máš za sebou a už bude jen líp a za 14 dnů nebo i dřív budeš hlásit // a na nějaký píchance a OHSS si ani nevzpomeneš)))

ester32
30. zář 2010

@mammut ahoj sice se neznáme připojila jsem se až včera,ale i tak foukám a je dobře,že myslíš pozitivně a nic nevzdáváš!!!! jinak tu pregnilovou čárečku jsem si při tomto posledním pokusu udělala taky jsem chtěla vidět jak to asi má vypadat.........sice jsem si i naivně myslela,že tím prolomím tu smůlu........to se sice nestalo,ale bojovat se bude dál tak přeji ať brzo můžeš jít opět do dalšího boje tkerý nám vždy dá aspoň další malou naději,že je to konečně ten pravý a poslední............

mammut
30. zář 2010

@ester32 díky za povzbuzení. Už mám domluvenou stimulaci v příštím cyklu, tak třeba dostanem krásnej dáreček pod stromeček🙂

ester32
30. zář 2010

@mammut tak to budeme stimulovat kousek od sebe tak třeba konečně spolu tu smůlu prolomíme))) už by jsme mohly už nás ty RF statistiky asi moc rády nemají))) a můžu se zeptat co vše máš za sebou teda pokud nevadí.......

mammut
30. zář 2010

@ester32 Tak to ti budu taky držet pěsti! No my jsme začli pozvolna několika IUI a když se nedařilo, tak tři kompletní pokusy IVF+ISCI na pojišťovnu. Bohužel vždycky jsem měla max. 4 vajíčka, ze kterých zůstali sotva dvě embryjka k transferu. To vše na Obilňáku. Po třetím pokusu jsme ale usoudili, že tamtudy a s jejich přístupem cesta nevede a přešli jsme do RF. S dr. Vitouškovou jsme se domluvili na minimálce, takové zkušební, aby viděla, jak budu reagovat a jak kvalitní budou embrya. Vše šlo krásně, dvě vajíčka, dvě krásná embryjka, prý té nejvyšší kvality, ale opět nic.

gabikri
30. zář 2010

@kachen : ahojky 😵 😵 No já tím, že mám " darovátka" tak budu brát jenom estrofem na růst sliznice a stimuluje se dárkyně. A ta bude miít plánovanou OPU na 25.10. To tam pojede mm s fresh materiálem a za jak dlouho bude ET, je ve hvězdách 😉 Jinak s tím hyperstimulákem..to ti teda nepřeju, holky psaly, že je to pěkně nepříjemné 😒 Na zítra budu moc držet palečky!!!!!!! 😵 😵 Kolik máš embryjek a kolik si jich necháš zavést? 😉

okcelok
30. zář 2010

Ahojky,
@kachen na zítřek mbudu moct držet palce,ať má pan doktor šťastnou ruku při vkládání a mimča se tam hned zavrtají!! 😀
Já jsem taky z Brna! 🙂

okcelok
30. zář 2010

@mammut a měla jsi včera testovací den??

olousek35
30. zář 2010

Ja jsem taky brnacka 😉

okcelok
30. zář 2010

@78marcela myslím na Tebe!!!Snad vše bude ok a doktoři ti v případě KETu dají zelenou!!

mammut
30. zář 2010

@okcelok jj, měla. Už mi to potvrdila i krev. Teď čekám až se rozjede mrcha. Tentokrát jsem ani nezašpinila, což vždycky bylo i přes utroš. Takže jsem si myslela, že je to na dobré cestě a ono houby.

kachen
30. zář 2010

@gabikri Jsem ja to hlupak, jsem myslela, ze stimuluji nejak i tebe. Jsem chtela jit darovat vajicka, az budu mit dite. Dokonce jsem do toho nutila i svou sestru. Ale po tom zazitku, bude me to holt muset prejit. Moje byvala kolegyne chodila darovavat snad kazdej rok. Jak ta to zvladala, nechapu. Vajicek zralych jsme meli 12, oplodnilo se 5 a 3 jsou A - kvality. Ja bych si dala 2, at to posichruju. Gabi, budu ti strasne moc drzet pesti. Tfuj, tfuj.
@okcelok Dekuju. At je to takova rychlost jako u Tebe. Zdravime Brno.

Holky, dneska jsem byla opet na kontrole. Hyperstimulak je podchycenej. Musim opet podekovat celymu tymu. Tak skvely a lidsky pristup jsem nikde nezazila. A to pracuju ve spitale, takze vim jak doktori a sestry dokazou byt neprijemni. Nalili do me obrovskou davku optimismu. Az jsem se z toho pri ceste domu rozplakala. No jo, hormony delaji svy.

okcelok
30. zář 2010

@mammut tak to je škoda!! ☹ Jdeš hned do dalšího??

hanulinecka
30. zář 2010

kráásné popoledne
mareček spinká já si dávám kafíčko co víc si přát klideček
tak vy jste skoro všechny brnandy tak to máte super nemusíte cestovat i když teda já to mám asi 50km jsme z Třebíče tak to jsme skoro sousedi 😀

@mammut to je mě líto co víc napsat rpostě musíme to vydržet co to dá 😵

okcelok
30. zář 2010

@kachen takže rychlost světla přeji!!! 😀

hanulinecka
30. zář 2010

@kachen a prosítě jak ti to zjistili že se rozjíždí?????to jsi měla z 12 vajíček začínající OHSS???já měla při marečkovi asi 25 a nic teda břicho bolelo hodně,ale nějak si nepamatuju,že by něco říkali
tak ted jsem zvědavá a co stebou dělají??bereš nějaký prášky nebo tak???
budu na tebe myslet at se embryjka zavrtávají

jinak já všechny mooooc obdivují co jdou darovat taky jsme nejdřív chtěla,ale pak když člověk zjistí všechno ne jen pozitiva ted nemyslím geneticky,ale prostě svoje zdraví tak bych bohužel nešla mám ve svém okolí jeden mooc smutný příběh mé známé a dopadlo to moc špatně,ale nechi to tady rozepisovat...tak všem co darují klobou dolu jsou to statečné ženy 😵

mammut
30. zář 2010

@okcelok už jsem domluvená s dr. Vitouškovou, že v příštím cyklu jdem do toho znova. Já to svý tělo jednou oblbnu🙂

kachen
30. zář 2010

@hanulinecka Ja jsem mela odebranych 31 vajicek, ale jen 12 bylo zralych. A poznali to uz na kontrole na UZ. Po punkci mne vubec nic nebylo,ani jsem po narkoze nespala a hned sla domu a jeste nakoupit. Moc mily doktor Stelcl me upozornil, ze tam hrozi hyperstimulak a ze si asi uziju, ale ze na to mam pravo a at za 2 dny prijdu na kontorlu. Kdyz jsem se tam dobelhala tak mne se smichem na rtu rika "Uz, ze?" Ale pry se pri tom lip tehotni.

kachen
30. zář 2010

@mammut Nezname se, ale je mne to moc lito. Tak vzhuru do dalsiho boje.

hanulinecka
30. zář 2010

@kachen aháá takhle to je a prosímtě to tě hned pustili domu??a samotnou ??

gabikri
30. zář 2010

@kachen : no po pravdě ty holky co chodí darovat dost obdivuju. Jsem za to ráda, ale já bych to nedala. To musí člověk dělat z přesvědčení, že chce někomu pomoct, protože kvůli penězům se to dělat nedá.....ta finanční odměna je směšná oproti tomu, co ta ženská musí zažít 😝

kachen
30. zář 2010

@hanulinecka Asi za hodku, museli jsme cekat na Dr az prinese vysledky SPG a kolik bylo vajicek a recept atd. A byl tam se mnou manzel.

hanulinecka
30. zář 2010

@kachen tak to uvidíme a hlavně co nám zítra řekne na to zamražení těch spermii ☹ chjoo nic nemuže jít normálně
už začínám trochu nervit na to v jakém jsem byla v klidu začínám ztrácet hlavu ☹

@gabikri určitě máš pravdu pomužou moc párum k vytouženému snu opravdu je moc obdivuju

gabikri
30. zář 2010

@hanulinecka : no to se nedá nic dělat s tím zamrazením.ale neboj, dobře to dopadne 😉 Já mám zase velké nervy, že nemáme zamrazeno........z toho se fakt v noci budím 😝

kachen
30. zář 2010

@hanulinecka Pry to jde i privezt za cerstva. Ted nevim, jestli to vydrzi hodinu nebo tak nejak. To asi nestihas, ze?