Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chanel
16. dub 2010

ellaaee: gratuluji, krása!!! Já mám taky levý vejcovod vadný, tak jsem se taky sledovala,ale snad ne!! Musíš věřit, ve vše dobré!!! Kolikátý je to Tvůj pokus? Hanuli: to je mi líto, že druhé těh.,nedopadlo 😔 ,ale ono to vyjde.

ellaaee
17. dub 2010

Ahoj holki, tak já jsem už vzhuru po 24, spala jsem tak 3 hodiny. Jak trávite sobotu? Já jdu s přítelem do kina na ženy v pokušení. Jinak dnes jsem testovala a čárka krásně sílí, tak to mě potěšilo,akorát taky sílí píchání na pravé straně podbříšku, nejradši bych do toho kopla. ☹

paneska
18. dub 2010

Ahoj ženy,

jsem Vás vůbec nemohla najít, ty jo......, to tady pěkně dobbli toho koníka
😠

Elll, no supééééér, vidíš, že to morulka nevzdala, ty jo, já mám s tebe takovu radost....., byla jsi v RF na krvi, už máš těhu potvrzené i z HCG????

Mně čeká příští týden asi laparka, mám pravděpodobně endometrickou cystu na vaječníku, která bolí, jako sviňa, stále se dopuju práškama proti bolesti. Tak snad holky nepřijdu i o ten druhý vaječník (jeden už nemám), byla jsem na 3D UZ a doky říkal, že vaječník v žádném případě nebrat, že ho tam vidí, nechat ho tam, jen šetrně odstranit cystu, tak snad se s doktory v nemocnici domluvím a neprobudím se bez vaječníku, držte mi palce.....

Jinak, já po dvou IVF už raději taky minimálku, není to takový záhul a z mého pohedu v RF snad nejdřív u všech zkouší minimálku. Vemte si, že jám mám jeden vaječník a taky mi nejdřív navzhli zkusit minimálku......

ellaaee
18. dub 2010

Paneska ahoj, no konečně ses ozvala. Holka se mnou je to na provaz. Těhu testy sice krásné, ale je mi to stejně na prd, když mám šílené píchlavé bolesti na pravém vejcovodu což je ten co byl hodně špatný. Takže mám strach že je to mimoděložní ☹ . Zítra jdu k obv.gyn na krev, ale jak říkam nálada na h.... jsem z toho fakt vyřízená. Neboj ta laparka bude v poho. No a kam jdes. Oni ti doporučovali vyškov ale tam se to platí ne?

paneska
18. dub 2010

Eli nestraš, proč hned mimoděložní, to snad ne. Bolesti máš na vejcovodu, nebo na vaječníku? Bolesti vaječníku znám, ale ža bych měla bolesti na vejcovodu, když jsem je ještě měla, to si nepamatuju. Zítra ti budu moc držet palečky, tak mě napadá, jak by se vlastně poznalo mimoděložní, když mimi je vidět na UZ v děloze později??? Ale to nebude mimoděložní, neboj ....Nemáš taky třeba cystu na vaječníku??? Víš po stimulkách na to některé holky trpí, mě se to rozjelo vždycky....

Nakonec zůstanu na laparku v Brně, jdu na Polní...., na Obilňák mi to žádný doky nedopořučil, tak nevím, no. Na Polní jsem byla s tím zánětem, tak to tam znám, byla jsem spokojená, tak snad mi vaječník zachrání. Ale už se fakt těším, až mě povezou na sál, protože ty bolesti jsou děsný, to se nedá popsat, doufám, že mě vezmou hned v úterý na příjem a ve středu laparka....

Holky, to je teda fakt boj o mimi, že, a některé kravky pohodí mimi někde do křa i když mají kousek babybox a my tady tak trpíme a snažíme se, že, to je "bordel" na tom světe, fakt..... 😒

ellaaee
18. dub 2010

paneska, to už jdeš tedka v utery, jo?? držím ti palečky.No jsem měla zánět vejcovodu a to bolelo děsně, no a přesně v těch místech mám ted taky ty pichlavé bolesti. Není to vaječník a cysty nemám ☹ Kdyby se roztahovala děloha jak všude píšou tak to píchá v oblasti dělohy. Tam já necítim nic. jen ta pravá strana je mazec. Fakt už to nějak nedávám.

chanel
18. dub 2010

ella: ty bolesti u Tebe mě teda mrzí, budu Ti držet pěsti,aby to přece jenom byla cysta,což klidně muže být,mohla se Ti udělat po Et,následkem stimulky a ted zlobí. Píšeš, že jdeš na krev k obv.gyndařce,to se nechodí do RF? Paneska: taky jsem měla krvavou cystu ne levém vaj.,ale nějak moc jsem ji necítila,sem tam píchnutí, a byla 8 cm velká,jak jinak než krvavá. A ted mi řekli, že když by došlo na laparku tak jedině Vyškov,ale chtěla bych se Tě zeptat, taky Ti říkal, že se to platí ta oper. ve Vyškově a jak jinak Obilnák mi nedoporučovali, i když jsem tam do ted byla 4 roky( 2iui,3ivf,laparka,umělý přechod), jsou tam hodní,nebyl problém,jen jsem se rozhodla pro změnu, kvůli tomu,že stále nemohu otěhotnět. A holky nevíte náhodou jak se řeší komplikace nebo revize, pokud k tomu dojde,dělají to v RF nebo vás odesílají někam do nemocnic, v tom byl právě Obilnák dobrý, vše při jednom.

ellaaee
18. dub 2010

chanelka, myslím že odesílají do nemocnice. Neslyšela jsem že by to dělali tam. Ohledně té krve tak v RF ji určo berou ale já to mám daleko do brna, tak pujdu ke svému gyn. Holki prosím myslete na mě zítra a vůbec, opravdu už tohle prostě nedávám.

chanel
18. dub 2010

Ella: taky mě po ET, i když to nevyšlo, dost píchala prává strana a pak i po ms,měla jsem strach, že tam něco je,ale před týdnem podle ultrazvuku nic, takže to nemusí nic znamenat.Vezmou Ti krev a uvidí se,jak vypadá hcg. Paneska: ještě jsem chtěla říct, že mě taky měli operovat na Polní,dr. Novák,ale vzhledem k tomu, že si stoupl v den mého nástupu mezi dveře a pak mi sdělil,že mi asi vezme levou stranu, že ta cysta je velká, tak jsem na revesr odešla a následující měsíc mě operovat ventruba na Obilnáku a snad dobře, do ted se mi zatím nic neudělalo, takže ten obilnák není špatný,vyzkoušela jsem to na vlastní kůži,ale asi jsi na Polní spokojená, tak je to v nejlepším pořádku, držím pěsti at to máš rychle za sebou!

chanel
18. dub 2010

Ell: já Tě chápu,moc dobře si umím představit, jak se ted cítíš! Člověk je nervní, pořád myslí na ty nejhorší věci, všechno zítra dr., řekni,at Tě prohlídne,pak i ultrazvukem a všechno se vyřeší, přála bych Ti aby to dobře dopadlo!! Moc strašně moc!!

ellaaee
18. dub 2010

chanel jenže od to fakt nebolí vaječník, kdyby to byl vaječník byla bych v klidu. a ty máš taky endometriozu jak paneska?

chanel
18. dub 2010

El: a jak to poznáš, má známá,měla mimoděložní, popisovala mi to takto: špinila, slabě krvácela, a píchal ji celý levý podbřišek,nemohla se ani nadechnout, vzali ji na ultrazvuk a byl to už 2 měs., tak to poznali, následně i z krve,takže na sál a nějaký chytrák ji udělal revizi jen dělohy, po které krevní testy akorát stoupaly, pak přišel primář, na koze ji vyšetřil, řekl akutní mimoděl.,okamžitě na sál a druhý den ji pustili domů. Nemůže Tě zlobit slepák?

chanel
18. dub 2010

jo mám endometriozu jak vrata, 4.stupně 😔

ellaaee
18. dub 2010

já endom. nemám, ale má ji kamaradka a hodně ji to trápí. Uvidím zítra, co bude, no. Napisu pak co jsem vyridila, jdu hned rano po 7

chanel
19. dub 2010

Ell: doufám, že jsi dopadla dobře 😉

ellaaee
19. dub 2010

Ahojky tak HCG 706 13 den po ET, ale jsem taková divná. Byla jsem u svého obvod. gyn. a ten mě uplne odrovnal, že nic na UTZ nevidí a těhu testy nic neznamenají, a že jsem neměla jít na žádné minimálky, že to je blbé CAR atd.odešla jsem odtama jako spráskaný pes a sama si zašla do nemocnice na krev a ten je jak už jsem psala. Jen stale me trapi ta prava strana ☹

chanel
19. dub 2010

elli: tak hodnotu máš dost vysokou, držím pěsti,aby správně stoupala, protože ty bolesti jsou divné, v každým případě, tvůj gyndař je vůl , jak Ti to může říct,právě minimálka je super, nezatíží tělo a embryjko určitě bylo kvalitní, tak je pak jedno jestli je to z klasického ivf nebo minimálky,nic si z jeho keců nedělej, stejně je ještě brzy,aby v děloze něco bylo a měl Ti krev vzít on !Možná bude lepší se poohlédnout po jiném gynekologovi!! To byl Tvůj první pokus?? A jinak jsi byla na klinice s jejich postupem a přístupem k Tobě spokojená????

chanel
19. dub 2010

a jestli ty bolesti,které máš signalizují nějaký problém a on něco zanedbá, tak co si pak na něm vezmeš, zavolej do Reproitu a řekni jim to,at Ti poradí co a jak dál!!

ellaaee
19. dub 2010

chanel, reprofit bylo podle mě to nejlepší co me mohlo potkat, opravdu. no a jak ty ted co dal

paneska
19. dub 2010

Ahoj ženy,

tak já nastupuju ještě dnes, zbalila jsem věci a mažu na Polní, operace zítra. Držte mi palce, ať mi vaječník nechají, když ne, tak to bude blbé, pak už jen darovátka. S Novákem jsem byla právě spokojená na Polní, tak valím zase tam. Doky, co mě dneska vyšetřoval říkal, že vaječník tam vidí, že udělají max, aby mi ho nechali, ale pokud jim to začne hodně krvácet, tak mi ho taky zachránit nemusí....., co nadělám, je to osud a lidi jsou na tom hůř....

Ell, to máš fakt gynekologa - krávu, bych ho změnila. Jak neměla jít na minimálku? Přesně, jak píše chanel, minimálka je oproti klasickému IVF super a třeba zrovna RF preferuje kvalitu před kvantitou, z klasického IVF se sice získá většinou víc vajíček, ale kolik jich tak přežije, já měla 7 oplodněných a do ET přežila jen dvě......a to ti na ty bolesti nic neřekl???? Jen tě jako zdrbal, že jsi byla na minimálce, jo, to je fakt blb...... Já být tebou, tak i když to máš daleko, zajeď si do RF do Brna, HCG máš krásné, těhu jsi a mimi na UZ vidět být ještě nemůže, jen s těmi bolestmi je potřeba něco dělat......, držím palečky, holky já se ozvu asi tak za týden +,-

Jo a ještě k tomu Vyškovu, jo, jo i mě řekli že to tam stojí kolem 10.000, protože to je nadstandart, to je těžký RF doporučuje na laparku Vyškov, můj gyndař zase Boskovice, tam je primář Machač Jan (né ten z RF) a ten je na laparky taky dobrý, ale zase se to platí i tam......

Holky, mažu, myslete zítra na mě....., pá

ellaaee
19. dub 2010

paneska držím pěsti, vaječník zachrání !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uvidíš

chanel
19. dub 2010

Paneska: s tí vaječníkem, u mě to taky vypadalo blbě, a jak mi řekl, že mě ho možná vezme, odešla jsem, ventruba mi řekl, v žádném případě, nic se brát nebude, mám ho tam a ovuluje a při stimulacích se snaží víc než ten pravý a po laparce mi řekl, že to šlo moc špatně,ale mám ho. Tak Ti moc a moc přeji, at Ti ho Novák zachrání, budeme na Tebe myslet!!!!!! Drž se a at jsi rychle zpátky a zdravá!!!!! V RF mi řekl dr. , že si to ve Vyškově nechají zaplatit 10-30 tis.(úplatek), toho dr. co operuje znám a vím, že je takový a hlavně je dost nepříjemný 😔 ,ale umí a tak si to nechá zaplatit 😅 Elli: já se chystám do RF na hysteroskopii a pak na minimálku. Ale bojím. To byl Tvůj první pokus?

ellaaee
19. dub 2010

chanel já byla v RF taky na hysteroskopii, dělám mi ji štelcl a uplne v pohode. Jo první pokus, prvni minimálka

chanel
19. dub 2010

ella: skvělá práce!!! Na Obilnáku, nejdřív vyčerpat všechny ivf, pak se baví o minimálce. Tak to Ti dvakrát tak tolik gratuluji!!!Taky mi ji bude dělat Štencl, tak jsem ráda, že jsi byla spokojená

ellaaee
20. dub 2010

paneska, myslíme na tebe.
chanel, štelcl je opravdu úžasný človíček, jsem ráda že jsem jeho pacientka.
Hanulinecka, co je s tebou ? ozvi se

chanel
20. dub 2010

elli: to mě spadl kámen ze srdce.

ellaaee
20. dub 2010

u mě se happy end konat nebude...☹

hanulinecka
20. dub 2010

kráásný večer
já nějak padám na pusu a večer při pohádce vytuhnu...

eliii tak co???HCG kráásný jaký happy end nebude??? 😨

anya
21. dub 2010

Ahojte kočky, pročítám novinky a moc držím pěsti...

Já jsem byla nedávno na laparce a manžel na spg, obojí žádná sláva. Chci se vás zeptat, udělají nám v Reprofitu IUI, ikdyž je spg hodně pod normou? Máme 12mil./ml, 8% pohyb, 6% morfologie ok. Já vím, že je to blbý, ale nechce se mi hned do IVF. Co si o tom myslíte?

Držte se, snad bude brzo líp 😉

irbis
21. dub 2010

anya s podobným spermiogramem dr. Pospíšilová o IUI mluvila, ale my měli mezitím ještě o dost horší tak nevím jak se postaví k tomu. V RF tě ale určitě nebudou do IVF tlačit, mám pocit, že čekají až k tomu člověk dospěje sám 😎 Druhá věc je, co od toho očekávat