Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

janib
10. kvě 2010

Ahojky Panesko... No s myšlenkou jestli si dát všechny 3 do bříška... To asi ne... 🙂 Myslím, že doktor by mi to ani neschválil. Dost dobře si neumím představit dvojčata... 🙂 Právě mi to dnes běží celý den v hlavě, když se zadaří, jestli dát 2 a jedno do mrazáčku nebo 1 a dvě do mrazáčku... dumám, dumám... 😉 Já byla párkrát u kartářek a předpověděli mi dvojčata a nebo dvě děti brzy po sobě... Tak je to asi na mě, nebo na nás, jak se rozhodnem. Neříkám, že bych se podle kartářky řídila, to určitě ne, ale některý věci se mi opravdu splnili... Ještě nevím... Uvidím jak dopadne zítřejší telefon...
Holky nevíte prosím jak dlouho můžou být embrijka v mrazáčku???

hanulinecka
10. kvě 2010

😔 janib myslím si,že v mražáku mužou být jak dlouho chceš......

a stou kartářkou já teda hooodně věcem věřím muj chlap byl asi v 19 z hecu u kartářky 😔 a ta mu předpověděla spoustu věco a všechny se zatím staly 😔 😔 předpověděla mu i že bude mít kluka a holku tak nějak pořád doufám,že to druhé mimi bude
ted v lednu jak jsem byla těhotná tak podle čínského kalndáře to měl být kluk a toho já mít nemám 😔 tak proto to třeba dopadlo tak jak dopadlo 😔 neříkám,že věřím všemu,ale spoustě věcem jo
a nebo třeba tento rok nám vy訚el přirustek do rodiny tak jsme zvědavá jestli to vyjde nebo ne 😵

chanel
10. kvě 2010

Hanuli: ted mi bylo 32 a to nemám žádné dítě ☹ , já taky byla u kartářky, řekla, že v RF mi pomůžou, že HSK bude o.k., a nic to nebude a,že budu mít víc vajek a prý to bude holčička. Tááááááááák bylo to pěkný to poslouchat,no,ale jsou to jen kartičky. Tak, konzultaci máš za dveřmi,at dobře dopadne!! Jani: taky bych se rozmýšlela, kolik jich vložit, u mě se neptali, já měla vždy dvě, kvalitní k Etu,tak nebylo co řešit, udělej to podle jejich kvality a oni Ti v RF názor řeknou, promyslíš a hurá na Et!

chanel
10. kvě 2010

Jani: podívej se na Elli, dali jí jedno a jak se mu u ní líbí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dorra
11. kvě 2010

Ahojte děvčátka, mám teda testy pozitivní, ale u mě to nic moc neznamená, bohužel. Jenom mám samozřejmě převelikou radost, že se to v RF zase podařilo. Je to základ do dalšího nadějného boje. Zároveň mám nervy (a na to už jsou v RF malí), jak to zařídit, abych to, co ve mně ještě bojuje, zase nezahubila. Nevím, jak to ovlivnit, přestat na to myslet nejde, mám už za sebou tolik zkušeností, že zůstat nad věcí lze jen těžko. Hlavně zrovna teď, když se doba předešlých potratů začíná blížit. Ale jsem optimista a věřím svému lékaři. Moc tu nechodím, bo raplím a hučí mi v hlavě z utrogestanu, nejde mi moc číst a nic se mi nechce dělat, jenom spím s pejskou v jejím pelechu. Ale myslím na vás.

dorra
11. kvě 2010

Elli, jako Paneska jsem přesvědčená o tom, že ten Tvůj klučík jen zkratoval a že se vrátí. Opatruj se a svoje miminko, vše ostatní se nějak zařídí samo.

hvbn.. Repromeda, taky nechápu, proč holky dělají agitku zrovna u nás a ne zároveň i v jiných carech (diskusích) - podle počtu příspěvků soudím..
Koukala jsem se ráno na RF stránky a podle statistik od r. 2006, od kdy tam taky jezdíme (začínali jsme s nimi, když jej rozjeli a my odešli z Unicy), je jasné, že toho začínají mít hodně a může to být i nebezpečné. Ale taky rozšířili prostor a personál, tak snad neuberou i na kvalitě, aby to fakt nakonec nebylo jako na běžícím pásu - děcko? zaplať! Tu máš! Další?

dorra
11. kvě 2010

Teď mě tak ale napadá.. O co vlastně ale v dnešní době jde, když je najednou obtížnější děcko zplodit přirozeně.. děcko? zaplať! tu máš! další? ☹
Tak to asi vypadá, že tohle nemine všechna car.

paneska
11. kvě 2010

Souhlasí s Dorkou a moooooc na tebe myslím, držím všechny palečky, co mám, ať druhá čárka na testíkách neslábne a je stále silnější. Holka, jednou se ti to přece povést musí, proč ne teď 🙂 . Když máš za sebou už tolik biochemek, byla jsi třeba na hysterce? Možná blbý dotaz, ale je to divné, já to prostě nechápu, proč se mimi už tolikrát neudrželo, neřekli ti na to v RF něco, co by se dalo třeba dělat, kde může být zakopaný pes?
Ty jo, to je teda fakt spravedlnost ☹ Ty máš testy stále pozitvní, pak to nedopadá a já bych mohla druhou čárku vykoukat a spousta holek se mnou, no jo, hold každá máme svůj osud...., ale vybojujeme to, všechny, já tomu věřím...., kdysi dávno jsem byla u numeroložky, já s těmi kartami a vůbec věštkyněmi jsem tak nějak na vážkách. Myslím si, že si hodně ovlivňujeme svůj osud sami a je jen na nás, jestli se dáme cestou, kterou ona předpoví. Ale tahle byla fakt super, začala minulostí, tam se trefila teda 100%, dokonce do let, věděla, že mám syna, v kolika letech se mi narodil, kolik mu je, kdy mi zemřela babička, co jsem prodělala za operace, kdy, no mazec. A to jsem jí jen do telefonu nadiktovala hodinu a datum narození. Tím mě teda dostala a pak mi řekla, že u mě vidí ještě holčičku, tak tajně doufám, ale ženy, taky mi řekla, že se rozejdu z bejvalým a budu mít vztah, tak na 4 roky a nebude to ten pravý, že s tímhle se taky rozejdu a pak potkám-konečně chlapa svého života, se kterým se budu mít moc dobře. Na to jsem jí řekla, že to asi vidí špatně, že já teda rozhodně nebudu s někým ztrácet 4 roky 😀 . No a s tím svým jsem teď už 6 let, tak nevím, jestli jsme termín rozchodu překonali 😉 , prostě, jak píšu, je jen na nás, kterou cestou se dáme.

ellaaee
11. kvě 2010

Ahoj sluníčka. Tak po dnešním náročném dni jsem se za vámi přišla podívat. Takže dnes mě oficiálně vyhodil přítel z jeho bytu, tak jsem plakala až mi bylo fakt hodně zle. Začlo mě bolet břícho a záda atd. tak jsem hned pak ještě utíkala ke gynekologovi. Ten mě vyšetřil, srdíčko bije ale viděl tam nějakou krev - prá hrozící potrat, tak jsem nafasovala spoustu léku a pokud to nepomůže tak do nemocnice ležet. Držze mi palce. Jinak ten můj přítel mi dnes řekl že mi přeje abych potratila ☹ . Je mi z toho strašně, ale co mám dělat. Věřím mojemu malinkému miláčkovi, že bude statečně bojovat a svůj život si vybojuje. Miluju ho a to má teprv 1cm. Jsem psychicky dost na dně, drží mě jen miminko, jinak už bych si to asi hodila.
Dorko tichounce gratuluju.
Jinak vás sluníčka moje všechny moc zdravím.

janib
11. kvě 2010

Hezké odpoledne, hlásím novinky... Dnes jsem podruhé volala do Reprofitu, embryjka se nám rozmnožili, už nejsou 3 ale 4. 😀 . prý se to čtvrté vzpamatovalo a už je čtyřbuněčné... A já si myslela, že už to tak zůstane... Takže zítra na dvanáctou klušu na transfer.... Ještě jsem se nerozhodla, kolik jich nechám dát do bříška, to je dilema, to je hrozný... 😀 Musím promluvit s manželem až přijede... Ale už to slyším: no dvě, jak jinak... 😀 . Uvidím, dvojčátka jsou krásný, ale dost dobře si to nedovedu představit...
Eli, prosím dávej na sebe pozor, já na Tebe dneska celý den myslela, říkala si, že snad bude líp a teď tohle... Já si to vůbec nedokážu představit, vím co to je za nervy, ale s miminkem.... ☹ Z celýho srdíčka přeji ať se mimísek drží a ať je brzy vše v nejlepším pořádku... Budu na Tebe myslet a posílat srdíčko do dušičky...

paneska
11. kvě 2010

Ellinko, co to čtu ☹ , mně ti je tak líto, to snad ani není možný, já mu vůbec nerozumím. Nic mi do toho není, ale řekl ti vůbec důvod rozchodu, teď, když po IVF nosíš jeho mimi....., to mi hlava prostě nebere, jak se může takhle proboha chovat!!!!!!

Holka, musíš být silná a věřit, že mimi zabojuje. Můžeš mít v děloze hematom, to se po IVF stává, ale to neznamená, že to mimi vzdá. Znám dvě holenky, které měly v těhu hematomy a jedna už má snad 2-měsíční holčičku a druhé se chlapeček narodí v srpnu, obě po IVF. A nekrvácíč i, nebo nešpiníš? Vůbec si neumím představit, co teď prožíváš, já vím, že to musí být hrozně těžké, ale zkus opravdu myslet teď jen na toho bobíška v bříšku, nějakým blbem chlapem se teď zkus nestresovat, i když mi je jasné, že to vůbec nejde, ach jo. Ti chlapi jsou fakt hajzli z prominutím..., kašli na něj, ty budeš mít mimi, ty neztratíš nic, on hodně a dobře mu tak....., mooooc ti držím všechny palečky, abyste to s miminkem všechno zvládli. Kdyby cokoli, máš nás tady 😉

paneska
11. kvě 2010

Janib - gratulace, tak ať se zítra správně rozhodneš a zbytek je vhodný na mrazáčky 😉

ellaaee
11. kvě 2010

Paneska, já si opravdu připadám jak blázen. Nechápu co se děje. Ještě že mám vás. Jdu se ted projít na vzduch, ale pak napisu.

ellaaee
11. kvě 2010

janib taky gratuluju mocka

chanel
11. kvě 2010

Dorry: držím pěsti i na nohách, at se drží!!!!!! 😉 Moc Ti to přeji!!!!! Elli: někteří pánové, by si zasloužili rozbít držku!! Tohle není normální. Momentálně i když těžce to asi půjde, ho vypust z hlavy, protože ten centimetr štestí Ti za to stojí!!! Do ted bylo všechno v pořádku? Žádné hádky, takhle se zachoval z ničeho nic? To mu asi něco spadlo na hlavu. Elli: přeji Ti jen to nejlepší a Ty narozdíl od něj štastná budeš!!!!! Jani: tak to je paráda, tak at se rozhodneš pro jedno či dvě,at se jim u tebe líbí!!! Panesko: hematom po ivf je běžná věc, o pár holkách vím, že je na zač. těh. taky měly a mají miminka, to je asi z těch hormonů při stimulaci,že? Už máš umělý přechod a jak se cítíš?

ellaaee
11. kvě 2010

tak jsem zpět z procházky. Byla jsem se projít na těrlické přehradě, to mě vždycky tak trochu uklidní. Když jsem tam byla a koukala do té vody tak jsem tak přemýšlela jaké by bylo pro mě jednoduché tam třeba skočit. ☹ Ale pak jsem pohladila bříško a znova jsem si uvědomila jaký zázrak nosím pod srdcem. Ani nevíte jak toho prdolku miluju. Nejhorší je že pořád miluju i jeho tatínka.... Dnes na tom utz jsem viděla jak prckovi proudí srdíčkem krev. Doktor to nějak barevně zapnul a to ukazovalo oranžově 🙂 Byla to nádhera. Dnes jsem i v práci řekla že jsem těhotná protože mi volali kdy přijdu a říkali že budu dělal jinou práci a tam jsou 12ctky tak jsem jim řekla že 12ctky nebudu moct, že čekám miminko. 🙂 za 2 dny budu dle dnešního utz začínat 9 tt. Holki já vám miminko tak strašně přeju, je to nádherný pocit.

paneska
11. kvě 2010

Ell, já myslela, že máš ležet a ty si procházkuješ 😉 , hlavně, že ti to udělalo dobře a přišla jsi na jiné myšlenky. Chlapi fakt za to nestojí a ty teď nejsi sama, jste dva, třeba taťkovi zase něco spadne na hlavu a uvědomí si, co provedl a že bez Vás vlastně být nechce, držím palečky...

Ell a ty se chceš vráti do práce? Já nevím, jestli je to rozumné, zvlášť teď, když máš trochu problémy, já si myslím, že doky tě stejně nechá ne rizikovým, dokud nebude vše v naprostém pořádku.

Chanel, hematomy asi jsou ze stimulky, je to možné, přece jen jsou to pěkné driáky, co při IVF musíme brát, když jsem četla vedlejší účinky, tak jsem málem padla, že z tohodle nemůžu vyváznout třeba bez rakoviny, hrozný, letáky nečíst, fakt....Jinak vaječník ještě nedovolenkuje, v neděli jsem dostala MS, léky mám začít brát zítra, tak uvidíme, uvidíme, ale lítají ze mě ty hnusné kusy, fuj, ta nedoška je fakt baba protivná, zlá, hnusná, trapná, vlezlá a vůbec..., nejradějí bych jí dala výpověď a to na hodinu..... 😕

linda1s1
11. kvě 2010

chanel: ja vím, že mě to nikde nezaručí, ale musím dát i na nazory toho svého.
moncas: dali jsme večer řeč, chce to ještě zkusit a už za týden jdu k té tvé doky prokopové, uděláme si pěkný víkend v přírodě a pak se do toho pustíme.

ellaaee
11. kvě 2010

paneska, já jela aute a tam jsem si jen sedla na hráz. Dnes jsem auto i nabourala do sloupu ☹ při couvání, tak mám promáčklý nárazník. Ted do prace vubec, to mi i dnes rekl doktor že neexistuje, že musím odpočívat a šetřit se. Jinak vážila jsem 51 kg (jsem dost hubená ☹ ) a dnes u Dr. mám jen 48,7 kg. Skoro nejím, zaprvé z nervu a taky je mi pořád na zvracení, ale to Dr. řekl že je rád, že je to dobrá známka těhotenství. Jinak já si ¨Paneska myslím, že v tom je jiná ženská. Poslední dobou jsme se nemilovali - bála jsem se o miminko..... už jsem jednou potratila... no tak si to asi našel jinde no☹ . Mrzí mě to jak to dopadlo. Nejhorší je fakt to že ho miluju. Ale on je takový, že rychle na mě zapomene. Myslím prostě že s někým je ☹

ellaaee
11. kvě 2010

vy už všechny spíte, tak já jdu taky ležet a odpočívat at se miminko drží. Dobrou noc

paneska
11. kvě 2010

Ell, jestli je v tom jiná ženská, tak je to opravdu hazjl (z prominutím) první třídy a nestojí ti za jedinou slzu. Opustit ženskou, která projde IVF, otěhotní a prostě kvůli tomu všemu - v stresující době (stimulka, OPU, jestli se embrijka oplodní, ET.....atd, pak strach o mimi) nesexuje, to může opravdu jen ubožák. Jestli to je, tak jak si myslíš, tak v mých očích je to bezohlednej chudák a vůbec si žádný mimi nezaslouží.

Když to vezmu od sebe, tak mi nesexovali, ani nepamatuju, protože se po IVF, což je už rok, stále potýkám s nějakými problémy ☹ , špinění, bolesti atd, atd, atd....., tomu mýmu to už leze i ušima, semtam si rejpne, to jo, ale prostě snaží se chápat, že mám zdravotní problémy a proto to ještě nebude hledat jinde. Sex není to nejdůležitější na světě, i když většina chlapů by se mnou asi nesouhlasila. Když ten můj vidí, čím vším jsem prošla, abych mu dala jeho dítě, málem mě to stálo zdraví a jsem schopná jít dál, i do darovátek, když bude potřeba, tak o sexu už ani nemluví a snaží se stále věřit, že se mimi dočkáme. Já tajně doufám, že co teď bude vaječník na dovolené, se vše uklidní a zase na to poctivě vlítneme 😀
Chlapi jsou hold neprogramovaní jinak, taky jsem mu vyčítala, že nemám v něm oporu v době stimulek, ale pak mi až docvaklo, že vše snáší mnohme hůř než já, ale udělat to, co ten tvůj, to je prostě nepochopitelné. A rychle na tebe zapomene, proboha, vždyť čekáš jeho dítě, mně přijde, jak zdrogovaný, to jeho chování, nebo nevím, jak líp to vystihnout. Můžu se zeptat, jak jste dlouho spolu, kolik mu je a proč vůbec šel do IVF? Pokud má ženskou, tak ji přece nemá tady měsíc....No nic, změňme téma, už nejsem nejmladší, houpne mi tlak, prdne cévka a co potém...

Sama nikdy už nebudeš, máš rodiče, naši malou podporu po netu a hlavně budeš mít mimi a když ho nechce jeho otec, najde se táta, který ho bude milovat a vychovávat, jak vlastního, neboj. Más vše před sebou, bude zase dobře.

A toho, že ti jde váha dolů se neboj, to je ze začátku těhu normální, to se časem upraví 😉 , hlavně, aby nervy přestaly pracovat, víš co, pošli je na dovolenou....., a bude .... Já vím, lehce se mi to píše, ale ty jsi určo silná-zvládneš to, protože máš pro koho. A si piš, že ne ty budeš jednou plakat, ale ten darebák, posílám moooooc sluníčka tvé dušičce a fandím ti....., drže se mamko

zorroooo
11. kvě 2010

Tak Vás tu zdravím všechny. Jak si to tady pročítám tak se mi z toho chce brečet...hlavně pro to co píše Ell.. Je to moc smutné a ubohé a to pro to že Ell.to píše tak trochu jinak než to doopravdy je.. Samožřejmě,že Vám nenapíše,že to ukončila ona,přece nebude ta nejhorší. Nejsem nějaký vzdělaný ale věta " už s tebou nechci být " je docela dobře jasná.Důvod rozchodu se dozvíte jen tehdy,když poprosíte Ell aby Vám po pravdě na to odp......a i tak bych to bral jako 50 na 50..Ona si s pravdou hlavu moc neláme..ona může vše. Proto to nabralo tady ten směr..nebudu se tu před Váma očisťovat,ale než vypustíte něco z těch vaších hlav tak trošku uvažujte..neznáte ji ani mě!!! pročpak Vám neřekla,že mi přeje smrt a to bylo o 2dny dříve než jsem na to zareagoval potratem,hm? To je asi normální,viďte..prostě ji to ujelo,no..a kdo říkal že ho nechci?? bylo mi to vnuceno,ať se ho vzdám,že po mě nic chtít nebude.. to už nevíte a blbě tlachate.Pracuji od rána do večera,víkendy se snažím věnovat se jí,hodně koníčků jsem vynechal,nechodím nikde...přijde víkend máme být spolu a raději jede k rodičům kde má full servis...tak samozřejmě,že když není schopna se postarat o domácnost,protože celý den je na netu...Myslete si co chcete,jen jsem musel zareagovat,protože mi to vadilo. Je mi z toho zle!! Jasně,všichni chlapi jsou hajzlové...to je váš názor. vy jste ty nej. Tak a teď čekám kritiku....sežerte mě. Hezký večer.

hanulinecka
12. kvě 2010

Krásné ránko

dneska je zase hnusně chjoo kdy už konečně to sluníčko vyleze a bude tak jak má být snad se už dočkáme
včera jsem byla na tom profilu tak dr.super že ho udělá bezproblému ptal s ejak se mám a kam jsme přestoupila atd tak ho pořád zajímám...

tajemný zorroooooooooo víš ono je to složitější jsme tady na stejné lodi a pokud procházíme čím procházíme jsme citlivé a tady hledáme pdoporu,podržení,alespon virutálně nám to pomáhá doma to je jiné vy chlapi si říkáte,že jsme asi divné co tady na netu pořád mužeme dělat atd.... pokud elí napíše co napíše člověkl ji věří je to virtuální kamarádka,která si prošla čím my a chceme ju podržet,alespon trošilinku to jestli je to pravda nebo ne mě osobně teda vubec nenapadlo ani ted to nechci soudit vždycky jsou na to dva lidi a ted si vem když napíše,to co napsala máme ji psát,že jsi machr????????bylo by to trošku mimo mísu nemyslíš???????tak prosím nesud tady nás když napíšeme to co napíšeme
at se mezi váma stalo cokoliv je to vaše věc a někdo na druhé straně obrazovky stím nic nenadělá 😔
ted jsi možná uvedl eli do rozpaku a uvidíme co napíše,ale já osobně jsem taková splachovací je mě to celkem jedno a stejně uplnou pravdu se nedozvíme nikdy to víte jen vy dva 😵

jdu balit balíčky a vaíme na poštu

dorra
12. kvě 2010

fgds.. souhlasím se Zorem, nic nám do toho není a neznáme je, nemůžeme soudit. Navíc se tohle ani netýká naší diskuse - Jakže se vlastně jmenuje? A my tady zatím rozebíráme virtuálního chlapa.
Ale Eli, varuju Tě, opatrujte se, ať pak něčeho moc nelituješ! Pro to malé bys těď měla být v maximální psychopohodě. A tu si musíš zařídit hlavně Ty sama!!

paneska
12. kvě 2010

Ahojky,

Hani, napsala jsi to krásně a já s tebou ve všem souhlasím, takže k tomu písnu asi jen jedno, páč mi je jasné, že zoroooo reagoval na můj komentář a je dobře, že reagoval, známe postoj i druhé strany 😉

Takže zoroo: písla jsem jen svůj názor, pokud by to v tom byla ženská a za tím si stojím. Ty nejlíp víš, jestli je, nebo není, jestli je to opravdu vina jen Ell. Ze začátku jsem se tě spíš zastala, nikdo tě nechce sežrat ani tvrdit, že jen chlapi jsou hajzlíci, jsou i ženský o tom žádná.
Ať to mezi Vámi bylo jak je, je to jen a jen Vaše věc, já se snažila aspoň po netu podpořit Ell, protože ta tady a s námi komunikuje. Máš pravdu, že ji neznám, tebe taky ne, ale nezlob se, mě to hlava nebere. Snažíte se o mimi, prošli jste IVF, které Vám z jednoho embrijka, mininálky vyšlo napoprvé (to ti asi vnuceno nebylo, že ne, jít do IVF) a když se to povede, tak je mezi Vámi konec, ať ten impuls byl od tebe nebo od Ell. Já tomu prostě nerozumím a když tak nad tím přemýšlím, tak asi ani nechci, protože je to prostě při nejmenším smutný. Jste dospělí, čekáte vytoužené dítě , děti z IVF jso podle mě vymodlené děti, kterým je už před narozením předurčeno, že budou milované, štastné, aspoň jsem si to teda dosud myslela. Nemysli si, že já s tím svým nemám problémy, že se nehádáme, že jemu na mě vadí tohle, mně na něm tamto, že nás 3 nezdařené pokusy, kdy jsem měla nemalé zdravotní komplikace, málem srazily na kolena a to nemluvím o penězích, co už v tom máme. Ale víš co je nejdůležítější, že se držíme za ruce, jdeme stále dál a bojujeme, nevzdáváme se naděje, že to jednou vyjde i nám. Vám to vyjde na poprvé a celé to zahodíte, ať už důvod byl jakýkoli, nechápu, nerozumím, je mi z toho smutno. Neměli byste se právě vy držet za ruce a být šťastní, že budete rodiči ??? No nevím, možná jsem už ze všeho přecitlivělá a vnímám to špatně....No nic, je to Váš život, jenom, než uděláte nějaká definitivní rozhodnutí a to oba, prosím promyslete je, ať později nelitujete, byla by to opravdu škoda, když Vám osud dal miminko.
Jsem se zase rozepsala, sakriš, ale když mě tohle fakt dokáže smutně naštvat, se omlouvám :o). Vím, že dnešní uspěchaná doba není žádné peříčko, se jen honíme za penězi, ať nějak slušně žijime, od rána do večera v práci, stres, pak nemají lidi dělat zkratová rozhodnutí, ach jo, to je teda život.

Hani, tak super, že ti doky udělal HP, máš už výsledky, určo je vše OK 😉

paneska
12. kvě 2010

Zori, týká a netýká naší diskuse, kdybysme řešili celé dny jen IVF, tak z toho taky zblbneme, téma se může zvrtnout i jinam, zoro se prostě jen bránil a já ho chápu...., hezký den babulky

dorra
12. kvě 2010

Zori? 😉
..šak jo, taky tu celý den nevydržím sedět. Ale spíš mě zajímají úspěchy, pokroky a novinky v RF než záležitosti našich vztahů, do kterých nám nic není. Už proto, že si tu opravdu můžeme psát, co chceme a je nutné vše brát s rezervou.

hanulinecka
12. kvě 2010

Panesko říkal,že tak týden výsledky,ale já ho nikdy moc pěkný neměla 😀 takže uvidím co po porodu,reviozi a naskočené MS mě ukáže nebo spíš jsme měla vyždycky testosteron vysoký

aha holky tak když už jsme u reprofitu co na té první schuzce vyptá se mě asi na všechno a mám já říct že bych raději minimálku nebo tak...povídejte jak to probíhá jak dlouho trvá dělá utz nebo tak něco????

hanulinecka
12. kvě 2010

Dorri a kdy jdeš na kontrolu nebo krev,utz????pořád držíme palušky 😵 😵

ellaaee
12. kvě 2010

Dobré ráno. No mrzí mě v co to tady přerostlo.... Holky děkuju za vyjádření vašeho názoru na to, jak to všechno prožíváme my ženy. Jistě Vás zajímá nebo spíš asi ne, kde je pravda, i když myslím, že tady zažíváme všechny nervy ohledně ivf, je mi trapné vás tady nervovat soukromýma problémama. Ve zkratce se vyjádřim i já Tomáši. Těžko člověk bude lítat celý den s hadrem po bytě, když je mu zle a na zdracení. Na koníkovi sedím, protože tady mám to co každá žena, která si prošla ivf potřebuje. Tedy podporu a někoho, kdo to cítí stejně, což vy chapi teda vůbec neprožívate jako ženy. Ve zkratce v pátek jsem řekla že jedu k rodičům, ne pro full servis jak tvrdíš ale proto, že jsou to moji rodiče, které mám ráda a třeba je celý týden nevidím. Ty jsi v domě s celou svoji rodinou denně a sám víš že vy máte mezi sebou jiné vztahy než já s mýma rodičema. řekl jsi tak at už tam teda zůstanu na pořád, což se mě jako ženské dotklo, jelikož bych od chlapa v těhotenství čekala oporu. Přestala jsem s tebou mluvit, jelikož jsem byla samozřejmě naštvaná. Přišel si ke mě a žduchnul si mě na gauč (těhotnou holku, která má za sebou už jeden potrat, a miminko je vymodlené). Řekl jsi mi tak at jdu tedy do p... a odešel ven na motorku. Když jsem přijela k rodičům, zjistila jsem že mi chybí klíč od vašeho domu, který jsi mi před tím než jsi šel jezdit na motorku vzal. Tím jsi mi znemožnil přístup do domu. Druhý den ses mi sms omlouval, že jsi to nebyl ty a že at ti odpustím. Řekla jsem že musím sebe a miminko chránit před člověkem jako ty, který místo aby nás šetřil tak do mě žduchá. Uznávám byla jsem naštvaná, jelikož agresi nenávidím. Pracuji u Policie a byla jsem na tisících bytových zákroků, kdy chlap ubližoval ženám. A na tohle jsem alergická. Naši se mají rádi a tohle jsem nikdy nezaživála a oprávněně jsem byla z toho špatná. Poté jsem vychladla a snažila se komunikovat...otázky jestli mě miluješ atd. už jsi zapoměl? A pak jsem se šla sbalit, a tys mi řek, že mi přeješ abych potratila... Tak se můžeš vyjádřit.. Prosím . Tady jsou holky, které si zažívají hotové peklo, snaží se o mimink a to již třeba po několikáte a bez úspěchu a bojují s partnerem spolu. Nám pan bůh dal obrovský dar, a my si toho nevážíme. Já si miminka vážím, ty ne, i přesto že zrada byla na tvé straně, a ty bys měl být štastný za to že budeš mít dítě. Ne každá by podstoupila ivf, aby ti ho dala. Tohle dělá ženská pokud miluje. A to mi jistě holky potvrdí a myslím to i v opačném případě, když je zrada na straně ženy... muž ji taky neopustí pokud ji miluje a nejde za jinou.

Tot krátké vyjádření k Tomášovu příspěvku alias Zoroooo. Každý z nás bude mít vždy svou pravdu a žádný vztah není bez mráčku. Chtěla jsem se vyjádřit. Tak se holki nezlobte a pokračujme v diskuzi jako předtím.

Dorry a co budeš podnikat dál, už ses objednala na ultrazvuk?
Paneska uvidíš že vaječník po dovolené bude jak znovuzrozený.
Hanulinecka, janib, chanel a co vy?