Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

morcice
12. kvě 2010

Děvčata já sem občas jen nakouknu, ale musím říct, že jsem nečekala že se některé situace vyhrotí tak jak teď...Tomáš Zoro musí být hooooodně naštvanej, když byl ochoten se zaregistrovat na čistě ženském fóru, aby mohl zareagovat na to co píše Ella..... děcka.....neznám vás, asi to bude znít jako nějaká utopie, ale, zkuste si o tom pořádně promluvit z očí do očí, a snažte se pochopit jeden druhého. Spory které vznikají kvůli rodičům jsou jedny z nejhorších, a zbytečně se kvůli nim rozcházejí lidé, kteří se hluboko v srdci mají opravdu rádi...my s manželem jsme měli jednou taky dost namále, a bylo to přesně o tom co píše Ell, já mám s rodiči beproblémovej vztah, máme se rádi a snažíme se si navzájem pomáhat ve všem, manželovi rodiče žijí sami pro sebe, a tak vychovávali vždy i své děti. Chtělo to čas a hodně "diskusí" s manželem, aby pochopil, že některé věci v životě by měl přehodnoti. Teď už je to v pohodě a vím, že jestli někdy budeme vychovávat děti, tak se manža bude blížit svým přístupem ke mě a k mým rodičům, protože pochopil, že je fajn mít se na koho spolehnout a mít možnost řešit některé věci s pomocí rodičů, kteří jsou sice starší, ale mají díky životním zkušenostem na věci jistý nadhled.... 😉 A to že někdo má a někdo nemá full servis, jak píše Tomáš, to je fakt, ale pokud to dělají rodiče rádi, tak proč to zazlívat svému partnerovi že???Tome jezdi k Eliiním roďičům s ní, a budeš mít full servis taky 😉 🙂

morcice
12. kvě 2010

Tak a teď k tématu, holčiny, už jsem byla na konzultaci u Koudelky, v červnu mě čeká HSG (rentgen vejcovodů) a v pátek neseme do RF spermoně kvůli spermiogramu. Mám ale dilema, já jsem u Metal aliance, takže to je ok, ale manža je u jiné pojišťovny, znamená to že budeme muset ten spermiogram platit? nevíte kolik? a jak se to vůbec řeší kdybych šla pak na IVF nebo IUI, vykazuje si to CAR na mě nebo to dělí mezi oba partenry???mám strach kolik bychom dopláceli.... 😝

zorroooo
12. kvě 2010

Jsi prostě rozmazlená a jak je nějaý problém tak ho neumíš řešit..raději jdeš k rodičům a po pár dnech přijdeš...to je řešení? místo aby jsme si to hned vyříkali,tak se urazíš a nechceš komunikovat. Pojem žduchnutí je pro oba uplně něco jiného. držel jsem tě za ramena a zatlačil ti na ně at se posadíš na gauč.držel jsem tě. kdybych tě žduchnul tak letíš bez nějakého držení. Jo když ti je špatně a není uklizeno to chápu,ale to bylo ještě dřív než jsme nějaké IVF řešily.Prostě se ti nechce.Všude bordel tak se nediv,že mě to štve.mám rád pořádek a přeskakovat věci zrovna nemusím.v kuchyni to samé,o prádle co 2měs.jsou nevyžehlené ani raději nemluvit..ty jsi nevážíš toho co pro tebe dělám. jo omluvil jsem se ti protože mě to štvalo,ale šlo to vyřešit hned na místě kdyby jsi se neurazila..napsala jsi že mě nechceš??napsala.Já jsem tě neopustil,uvědom si to!!! Umíš hrát na city,to jediné ti jde.

ellaaee
12. kvě 2010

morcice 🙂 děkuju za názor. je smutno v co se to zvrtlo, vid? No aspon vidíte co vše se může po těžkém boji stát. Morcice máte to uplně stejně jako jsme to měli my. Já mám jinou rodinu než tomáš. My si pomáháme, sami od sebe se druhého zeptáme, jestli s něčím nepotřebuje pomoc, jak se člověku daří, jak se měl v práci atd. U Tomáše je to úplně o něčem jiném, každý jede pouze sám na sebe, starost o druhé minimální, každý se stará sám o sebe. Taky tvdil, že se mu líbí jak to je v naší rodině, najednou je to špatně. Když se mnou jezdil, tak full servis měl vždy protože moji rodiče, jsou hodní lidé a rozdali by se pro druhé lidi.

ellaaee
12. kvě 2010

Je to tvůj názor Tomáši. Já ti ho neberu. Prosím, nech zdejší holky aby řešili to co této diskuzi přísluší a ne naše problémy. Děkuju

hanulinecka
12. kvě 2010

😀 Jéé morcice na ty pojištovny jsem uplně zapoměla se zeptat já jsme u české národní ted teda se jmenuje jina
nevíš mají někde na netu kterou jo a kterou ne????

Elí Tomáši myslím,že toto řešení je na vás a ne tady my všichni jsme svuj názor řekly tak vy ted musíte si to sami vyřešit
nejhorši je toto dohádovaná a slovíčkařeni co kdo kde a proč to já uplně nesnáší a nebere to konce u nás to taky je někdy s mrakama a hooodně velkým taky mě Marek zduchal 😝 ,ale u nás to je oboustrané já jeho taky 😀 ale to už chci zlehčit situaci 😝

zorroooo
12. kvě 2010

Ell.najednou mám toho nechat? proč ? tak když ses rozepsala ty o mě tak to bylo vše v poho a já už jako nemůžu? proč neřekneš o mém krku a zářezech od nehtu? a při sexu to nebylo 🙂

ellaaee
12. kvě 2010

hanulinecka, souhlasím s tebou. naše problémy tady nepatří. Já už o tom psát nebudu. Jinak já jsem byla u revírní a kvuli klasickému ivf jsem přešla k VZP. Ne proto že by to RBP neproplácela ale proto že u nich trvá dlouho schvalování žádosti, nakonec jsem to ale nepotřebovala, protože se povedla minimálka ještě před ivf.
hanulinecka mužů se zeptat v kterém tydnu jsi o to přisla po ketíku, jestli ti to vadí nemusís odpovídat, sama vím že to moc bolí

paneska
12. kvě 2010

Hola, hola....

Samo, že Dori, už u toho tady blbnu a dělám překlepy 😀

Ell, Tome, mě osobně teda nevadí, že jsme přešli od IVF k jinému tématu, ono to do života patří, i když je pravda, že takhle diskuse je o něčem jiném. Oba se cítíte ukřivdění, naštvaní, podle toho, co čtu, jste oba udělali chybu. Nebylo by nejlepší, si vše vyříkat, omluvit se jeden druhému a pro Vaše nenarozené mimi udělat max, abyste byli šťastná rodina? Zkousněte vaše ukřivdění, o všem si promluvte a netrapte se, vždyť to nemá smysl. Ell potřebuje být v klidu, aby bylo i mimi v klidu, až se stane neštěstí (což Vám samo vůbec nepřeju), tak bude pozdě plakat...., zvažte to, vztah je opravdu o kompromisu a ten byste teď měli udělat oba. No nic, Paneška by se zase rozepsala do románu 🙂 Jen ještě jedno Tome, já jsem takovej puntičkář na úklid, že kdybys měl doma mě, to bys viděl, nenechal bys ani prkýnko od záchodu nahoře 😀 , Fakt, moji dva chlapi doma zase ze mně šílí v opačném smyslu, že uklízím skoro každý den, takže, já jsem opačný magor a furt svoje dva chlapy peskuju, že něco někde nechali, což taky asi není zrova značka ideál - někdy. A vy dva už toho nechte, chyťte se za ruce a buďte šťastní, že Vám pán bůh dal velikej dar, o který tady holky kolikrát bojují roky, vše se dá řešit v klidu. Tak a hotové, vyřízené.... 😉

Hani, minimálka má stejný průběh jako IVF, akorát do sebe necpeš tolik hormonů. Já začala, jako většina holek brát clostík a na UZ jsem byla tuším 2x....., je to menší záhul na tělo a určitě bych minimálku nejdřív zkusila, není to teda na pojišťovnu, v RF to stojí 10.000 + 1.000 za každé oplodněné embrijko, tuším, no a léky. Což není tak hrozné, jako když vyplázneš kolem 20.000 za klasické IVF. Pak je ještě nativ, že se vlastně nestimulují vaječníky, ale chodí se jen na UZ, jestli neuzrají vajíčka sami a zkusí se odebret bez stimulky, ale to je asi takové, že z každého vaječníku se může získat vajíčko jedno, si teda myslím. Nevím, neprošla jsem nativem a ani nevím, co to v RF stojí.

Morci: Já jsem u vojenské pojišťovny, můj chlap taky, ale spermio mu v RF nedělali, páč jsme měli vyšetření už z IVF. Já si myslím, že jako samoplátce to bude do 500,-, nevíte některá? A jak se dělá rentgen vejcovodů? Je to pod narkózou, nebo to jsou ty tzv. profuky, to vůbec netuším, ty jo, no jo, když já už je nemám....A jak na tebe působil Koudelka, já se musím už objednat, aby věděli, že vaječník začíná dovolenkovat a co potom dál, a´t se mnou na podzim počítaji 😉 Tak zvažuju, ke komu Koudyho osobně neznám....

zorroooo
12. kvě 2010

no už se ti to nehodí,viď ?? Tak příště si tu nestěžuj a věci řeš s tím kým máš!! a neházej vinu na druhé

paneska
12. kvě 2010

...ať dělám, co dělám, vždy mám z příspěvku román, .... 😖

ellaaee
12. kvě 2010

paneska rentgen dělohy jsem podstoupila v listopadu, mě to teda dost bolelo ale nechci nikoho strašit. jmenuje se to HSG - hysterosalpingografie a jen ti pichnou uplně slabý oblbovák do žili. já měla dolzin. Bolelo to chvílema jsem myslela že omdlím, ale vydret se dá kvuli miminku vše.

chanel
12. kvě 2010

Ahoj holky 🙂 , Tome a Elli, Vy budoucí štastní rodiče, zakopejte válečnou sekeru a spolu v dobrém a ve zlém!!!!!! Kdybych se tady mohla rozepsat o tchýni, tak byste se nestačili divit 😀 , co je to za zlou ženskou. Panesko: Ty to tak všechno krásně napíšeš, dobře se mi to čte 😀 😀 😀 , Ty spisovatelko, ale máš pravdu!! Morcice: byla jsi na konzultaci, předpokládám, a nic Ti neřekli ohledně pojištovny manžela? Na to si dej pozor, jinak by to musel platit. Ale není problém, změnit pojištovnu, nebo jo?A ještě bych se chtěla,prosím zeptat, jak se dělá rentgen vejcovodů a dělají ho přímo v RF?

chanel
12. kvě 2010

Elli,ale dělali Ti i hysteroskopii, vid? To je daleko příjemnější vyšetření, už kvůli tomu, že jsi v narkoze,ale taky přesnější.

hanulinecka
12. kvě 2010

panesko,ale super román 😀 ráda čtu

já chci určitě minimálku a ted takpřemýšloím to vlastně na pojištovnu není tak by stím nemusel být problém
jj nativ zatím nechci to je uplně přirozený a to si myslím nebo co jsem četla než dostanou to vajíčko atd..takže pro ěm je minimálka jak šitá na tělo 😀 😀 😀

a na unice stál SPG 1000korun tak kvuli tomu bych asi nepřestupovala

jěště Tome Elí jak dlouho jste spolu???on ten vztah prochází krizema a vždycky je na těch dvou jak je vyřeší jen teda pořád se podivuju,že Tom našel kde elí píše atd když vidím toho svýho brnocha 😀 jak tady někde hledá kde co napíšu to si vubec nedokážu představit 😀 😀 jen Tomáši máte moooooc velikánské štěstí,že se vám to povedlo a to hned na poprvé a jěště z minimálky super
a panesko taky si myslím,že to tady trochu oživilo je to téma o všem a o ničem 😀 😀 😀 😵 😵

tak my jedeme s marečkem za kamarádkou tak si lehnu na gauč a budu jen krafat 😀 😀

ellaaee
12. kvě 2010

chanel v listopadu hysterosalpingografii v nemocnici tady u nás a v březnu v RF hysteroskopii. Hysteroskopie je uplně v pohodě protože jsi uspaná a nic necítíš, narozdíl od toho HSG.

morcice
12. kvě 2010

No tak, děcka, hlavně si to vyříkejte doma, v soukromí, z očí do očí, a pak nás nezapomeňte informovat o tom, že jste se oba vzpamatovali a už je vše v pohodě. Ellae tady napsala pár příspěvků zpátky, že Tomáše pořád miluje, tak teď je řada na Zorovi, aby se vyjádřil. Přece váš vztah nezahodíte pěhem pár dní....nejspíš spolu jste už nějakou tu dobu ne??? A jinak, teď podráždím trochu Tomáše, já teda na úklid moc nejsem, ale, když už je doma bordel, tak se toho ujmu, nebo, se toho úklidu chopí přímo můj manža, a když dojdu domů a všechno se blýská, tak se někdy fakt zastydím, a nakopne mě to na chvilku abych si ten pořádek hlídala, zkus to taky aplikovat, Tome, možná zjistíš že to není tak jednoduchý jak to vypadá, žehlení taky není jen doména ženskejch...vypadáš jako celkem v pohodě chlap, tak snad se neurazíš. Pořád ale platí to, že teď čekáte miminko, tak bych se být váma přeorienovala o 180 stupňů a začala se "hádat" o mimi výbavě, barvách v děckým pokoji a tak dále. Uvědomujete si že budete rodiče, že jo??? 😠

morcice
12. kvě 2010

Paneska Koudelka mi přišel v pohodě, ale je na něj delší čekací doba, mě ho doporučila moje gyndařka, tak jsem šla automaticky k němu, ale je fakt že jsem na konzultaci čekala víc než měsíc...možná to bylo tím že měl třeba dovču, nevím, ale na utz jsem byla u nějaké jiné doktorky a ta byla taky příjemná...a dívala jsem se na stránky RF a v životopise má že se věnovala snad hlavně problematice neplodnosti, tak asi taky bude vědět která bije....
Jo a smluvní pojišťovny má RF na stránkách

ellaaee
12. kvě 2010

morcice oni tam jsou myslím všichni dobří

ellaaee
12. kvě 2010

kuknu na vás holki k večeru jedu pryč. Tak toho moc nenadrbejte at vás stihnu dočíst 🙂

zorroooo
12. kvě 2010

Mám rád pořádek,jsem celý den v práci,přicházím Nejdříve v 18h. Posld.dobou jezdím sám na nákupy a dělám večeři.vytáčí mě když je na pc a nic není udělané.pak mě ještě seřve že namá vrtulu v prd..a nemá to kdy udělat.to je na mě moc tady toto.bude prcek a jak to vše chce zvládat? Jediné štěstí je že celý den jsem v monterkách,takže rifle trička atd.nosím minimálně a proto je to nacpané v taškách a nevyžehlené.já mít volno tak se postarám,ať je pořádek. No tak se tu mějte fajn. snad už tu nebudu muset přidávat příspěvek,protože mě to akorát štve co se tu o sobě dočítám.

paneska
12. kvě 2010

Taky mám ráda pořádek, ale nic by se nemělo přehánět. Navíc, když jdeš do IVF ono to s ženskou udělá svoje, já v době stimulek byla teda, jak lazar, to práce taky stála a vtěhu jsem zvládala jít spát ve 20 hod a druhej den se probudit třeba i ve 13 hod. Tím se nechci zastávat jen Ell, ale napadlo mě, co kdybys pak šel na mateřskou ty, Tome a zkusil si, jaké to je, pokud domácnost utáhnete s platu Ell, dneska ta možnost tady je. Se dívám na pořad Maminka stávkuje, když ho občas chytím, to je vám celkem sranda, maminy odjedou na pár dní pryč a tátové se starají o děti o domácnost, ti jsou pak vykulení, jak to ženská může vše zvládat a že mateřká teda rozhodně ní, válet se u telky....Ale i já jsem povaha, že by mě nepořádek teda vytáčel, proto doma udržuju takové nějaké to rodinné teplo a v podstatě máme uklizené stále, až si všicni ťukají na hlavu. Tím teda nemyslím, že každej den utírám prach, to teda rozhodně ne. Ale nikde se nám nic neválí, každá věc má svoje místo i ve škříních nemáme div komímky podle barev, no nejsem já taky rapl, uznejte..... 😀 Ale všichni moji známí to už o mě ví a berou mě takovou, jaká jsem, puntičkářka....Hold je to o povahách, mám kámošku, která taky není na pořádek a mám i kámoše-chlapa, kterej je na pořádek horší, než ženská, vše se u něj doma musí blejskat.... a zase jsme odpočili od tématu :o) a já zase románuju, ještě, že Vás to baví číst 🙂

Co se týká Koudelky a čekací doby, tak té já mám teď víc, než dost, měsíc je v pohodě, protože u mně se dřív než na podzim, před vánoci nebude dít nic....., ale asi půjdu k Machačovi, ještě uvidím....

hysterosalpingografii - to je teda název, panenko milá, jsem ani nevěděla, že něco takového existuje....

ellaaee
12. kvě 2010

tak vás zdraví bordelářka a budižkničemu. Jak jste strávili odpoledne?

paneska
12. kvě 2010

Ell, ty rejpadlo 😀 , každej jsme nějakej já svým způsobem jsem asi taky blázen, protože stále uklízím, no. Dneska v Brně počasí teda nic moc, tak jsem furt tak nějak lenošila nebo co. Jen jsem byla vyvenčit tu naší smečku a udělala synátorovi oběd, páč, když jsem doma, tak se snažím mu něco ukhlonit, UHA mu v družině nejedou, si pamatuju, že nejeli ani mně 😠

A co ty, jak se cítíš, je to lepší a kdy máš jít na kontrolní UZ, jestli je mimi v pořádku, ty a ty fakt nemáš klidový režim, že "couráš".... Já myslela, že při hrozícím potratu se musí ležet, ležet a zase ležet :o)....., asi jsem už ze staré školy, nebo co, přece jen 37 za dveřmi, to je děsný..... ☹

ellaaee
12. kvě 2010

já ale odpočívala, tak jak jsem si dnes odpočinula tak už dlouho ne. Viděla jsem velké i malé kozičky, ovečky a tak.Bylo to moc hezké.

ellaaee
12. kvě 2010

na UTz a vyšetření a krev jdu zas zítra.

janib
12. kvě 2010

Ahojky holky... Ty jo to je příspěvků... Já jen se vrátím trošku ke vztahu Eli a Tomáše. Ale fakt jen krátce. 😀 Je mi 33 a věřte, že život dokáže někdy pěkně potrápit... S manželem jsme jednu dobu totálně ztratili nit, i když jsme se před tím relativně na všem domluvili. Všechno bylo špatně a vůbec jsme nebyli schopni si o něčem popovídat... dali jsme si menší přestávku a ejhle, trvalo to delší dobu, ale vše se vrátilo do starých kolejí... Člověk čím je starší, tím si uvědomuje některé věci a některé věci přestává řešit... Po tom všem jsem pochopila, že chlapi jsou úplně jinak naprogramovaní, že tomu mýmu něco vysvětluju a on chudák na mě kouká, jak ... 😀 Dřív bych se hádala do krve 🙄 , te´d už se snažím řešit vše v klidu, jinak to nemá cenu... Takže Eli a Tomáši, to mimi co Eli nosí pod srdíčkem je vaše a je vymodlené!!!! Chtěl to tak osud a dal vám něco krásného do života. Neříkám, že to bude vždy lehké, ale upřímně, nevěřím, že Tomáš dokáže žít bez toho "jeho" drobečka... Ať bylo co bylo, držím vám pěstičky ať vše dobře dopadne... Já bych teď rozhodně žádná zásadní rozhodnutí nedělala, na to je vždycky času dost... Teď se radujte a hlaďte bříško... A snažit se alespoň malilinko ať je klid a pohoda. Mooooooooooc držím pěstičky oboum dvoum... 😉
Tak jsem byla holky dneska na to transferu... Hádejte kolik mám mimi v bříšku??? 😉 No 2. Nakonec byli ty dvě nejsilnější, jak říkal pan doktor přímo luxusní, tak jsou u mě oba...Prý když ještě nemáme žádné děti.... 😉 Ty zbývající se dělili pomalu, tak prý nemá cenu je zamrazovat... První návštěvu jsem měla u Koudelky, ale všechny zbývající návštěvy jsem měla u Marcelka Štelcla... Je taky dost dobrej, myslím, že Marek Koudelka toho má fakt hodně... No tak transfer je úplně v pohodě, vůbec nic jsem necítila a než je deli ke mě, ještě nám je ukázali na monitoru... Bomba, samá bublina... 🙂 a pak ke mě. Čtvrt hoďky jsem si poležela a pak domů. Mám žít tak jak předtím, vůbec neležet v posteli, akorát 5 dní nesportovat a nesexovat... tak mě to moc potěšilo... Jinak jsme za celkovou mini IVF platili 17.000,-Kč, což se dalo... Vřele doporučuju, když je chlap v pohodě s SPG, tak je to to nejlepší řešení, manželovi se podařilo oplodnit všech 5 vajíček... A mini IVF si platíte sami, na ni IVF nepřispívá... Tak a 26. na krev... Vše se ukáže, jestli se prckům u mě bude líbit...
Holky všem posílám sluníčko do bříška, ať je vše v pohodě... A zase se ozvěte!!!!

janib
12. kvě 2010

Ty jo, já se rozepsala, to je hrůza.. Panesko, nám to ale jde 😀 😀 😀

dorra
12. kvě 2010

Elli, zítra hodně štěstí, bobku, budu na Tebe moc myslet. Ale opravdu bys měla být při hrozícím potratu v klidu v posteli.

dorra
12. kvě 2010

janib, drž plod/y 😉 !!