Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

evulatko
18. říj 2011

@safarikovap, to jo, vsichni jsou fajn🙂 Ja tam zatim chodim pul roku, jezdim z Prahy, tak je to nekdy docela narocne, ale dokud jsem doma na materske, tak v pohode, az budu chodit do prace, tak si to nedokazu predstavit... do te doby holt musim otehotnet🙂

safarikovap
18. říj 2011

@evulatko No...tak to je trošku z ruky 😅 Stačí, že musíš dojíždět - natož abys ještě čekala, až bude mít volno Tvůj ošetřující - jenom kvůli UTZ - to je na prdlačku 🙄 Mně holky tvrdí, že v Reprofitu je to s otěhotněním raz dva, takže během mateřské to ještě stihneš 😀

evulatko
18. říj 2011

@safarikovap🙂 uvidime, minule mi to trvalo tri roky... 🙂

agnes88
18. říj 2011

@evulatko no to nezní příliš povzbudivě...představa že budu další tři roky v práci a objíždět doktory..... ☹

katem
18. říj 2011

@evulatko je to celkem jedno, souhlasim s @safarikovap.... kdyby si ten Dr. zrovna nevedel rady, tak zavola toho tveho Dr. a overi si to 😉

katem
18. říj 2011

@carlik no verim, ze je to takovy srandista. Je to dobre, aspon to ozivy tu atmosferu, protoze verim tomu, ze vsechny zenske co se snazi, tak se trosku boji a tak je to trosku uvolni! Delaji to tam v tom RF velice dobre!

safarikovap
18. říj 2011

@evulatko No joooo, ale to si nechodila do Reprofitu 😀
@agnes88 Nebubákuj, člověče...Ještě to by mně tak chybělo 😖
@katem Ženo, ahoj 🙂

evulatko
18. říj 2011

holky, diky🙂 to je pravda, to nebylo v RF, takze tady ocekavam vysledek daleko rychleji🙂

lentilkal
18. říj 2011

Ahojky,tak jdu podat hlašení že mam u sebe od včera jednoho 9bun.bojovnicka tak snad se mu tam bude libit.

agnes88
18. říj 2011

@lentilkal tak at krásně prospívá a buď na něj hodná 🙂

jana321969
18. říj 2011

ahojte holky taky bych ráda poznala teho Machače 🙂 samá chvála na něj.

olousek35
18. říj 2011

@lentilkal tak super, gratulace a pěkně ho v sobě drž a už nepouštěj. A za 14 dní hlaš //.

Jinak všechny zdravím a přeju krásné poledne. 😀

safarikovap
18. říj 2011

@lentilkal Držím pěsti 😵 😵 😵

holino
18. říj 2011

Ahoj holky krásný poledne přeju všem 🙂)
tak je to tadyyyy mrška přišla 🙂)
takže zítra šupajdím na krev ohledně hormonů 🙂)
jinak jsem se chtěla zeptat já to zapoměla se přiznávám ...no jo hlava mapa už si fakt musím asi psát každou kravinku :p
clostík je lepší brát ráno nebo večer??
a pak taky ještě jedna otázečka ....musím se objednat do reprofitu .....vždy jsem tam volala ....ted to chci zkustit tím jelíkem páč nám bylo řečeno že na mejlová objednávka má "přdnost" ....akurat nevím na jaký mejlík ...udělat to přes jejich stránky ?? ...nebo napsat na reprofit@seznam.cz ??
jinak teda doufám že se to někde nazdrhne páč musím na UTZ mezi 11-14 dc ...a díky svátku a víkendu to vychází až na toho 31.10 (14 dc) ...no snad se to někde nezadrhne ...brrrr já mám tkaovou radost až se z toho třepu 🙂)) jsem blázeeeen 🙂)

carlik
18. říj 2011

@holino já dřív taky využívala na objednání do OL ten mejl reprofit@seznam.cz a sestřičky odpoví nebo zavolají.Je to jednodušší než se tam furt nedovolávat.
@lentilkal tak držíme všichni pěsti a užívej si s prďolkou v bříšku 🙂
@evulatko no bohužel někomu to i v CARu trvá 3 roky 😒 já v lednu budu rodit a oslavím zároveň 3 roky v Caru 🙂
@katem a ten test si v lékárni nezapomeň koupit Mammatest 10 a jedině dvoučárkovej 😉

holino
18. říj 2011

@carlik děkuji zlatíčko ....mejlík s datumem je poslaný 🙂) ....hodinu necháme na nich to už je nám fuk 🙂)

carlik
18. říj 2011

@holino mě zrovna Maruška odepsala mejlíka, že výsledky z oGTT ještě nemají. Takže na poštu koukají sestřičky pravidelně, určo odepíšou.

holino
18. říj 2011

@carlik děkuji no já jsem v tomhle hrozna nervoza 🙂) ...až bude odpověd s potvrzením že v pondělí můžem dojet budu zase v pohodě 🙂)
Tobě přeji příjemné čekání hlavně v klídečku ....a at se jich brzo dočkáš samo s tím nej výsledkem 🙂

agnes88
18. říj 2011

kde berete ty maily? Já sem nikdy žádnej nedostala, ani mi ho žádnej doktor neřek, kdybych neměla vás tam si tam furt jen volám. Je paráda že to takhle funguje, když si představím že bych na OBI napsala mail... 🙂 🙂 dobrej vtip!!! Sem taky ráno psala mail, vitulce, tak snad mě neodloží na příští týden a koukne na moji kartu. Stejně ale mám divný pocit z toho že napíšu mail a oni zareagují, mě přijde že tohle bych měla konzultovat s ní osobně, ale prej ne
přišla jsem z venku, je tam krásně!!! a já tu musím trčet zavřená v práci, chjo

katem
18. říj 2011

@carlik myslis, ze mmi prodaji dvoucarkovy??? 😀 ty jsi me ale hezky rozesmala...
Dnes rano se me manzel ptal, tak v patek jedeme do RF... byl totiz zvykly na odber kreve 😉.. tak jsem mu rekla, ze si jen musim koupit test!

katem
18. říj 2011

@safarikovap ja jsem jeste v soku z toho tveho vanocniho nakupovani a vyzdoby atd.. ty jsi ale jedno malinke mimco 😉 takove radosti z vanoc to se jen tak nevidi!! - no a ted k tomu bude jeste darek - mimco, tak to bude super 😉

safarikovap
18. říj 2011

Tak já jsem zase zvyklá si radši zavolat - je to hned a nemusím čekat na odpověď (jsem nervóza, to bych nevydržela 😅 ). Ještě se mně nestalo, že bych se do Brna nedovolala na poprvé...
@holino No tak super - zítra na HP a bude zase jasněji 😉 A myslíš, že ve svátek nebo v sobotu by Ti UTZ nikdo neudělal? Co holky? Vím, že na neděli si moc nehrají, ale jinak svátek nesvátek, sobota nesobota, jsou tam, ne?
@agnes88 Kdyby Ti Vitulka neodepsala, tak Ti dám mail na její asistentku (ta odpovídá na maily pravidelně) - mail na ni jsem dostala přímo od Vitulky 😉

safarikovap
18. říj 2011

@katem 😀 Já vím 😅 Co se týče Vánoc, tak jsem jako malá...A s těma testama - jojo, jen dvoučárkový - řekni, že Tě posíláme 😉 Ty se totiž nedávají jen tak někomu...taky jsem si tam jeden takovej rezervovala na konec listopadu 😉
Jinak u mě paráda - jsem 20DC a ovulka se teprve blíží - a protože MS mám pravidelně 13. den po ovu, tak to by bylo, aby to pojišťovna nestichla poschvalovat, když žádost z Reprofitu posílali už před týdnem 🙂

safarikovap
18. říj 2011

@carlik A kdy by asi tak mohly být výsledky? Nebo už na to prdíš a necháš to až na konec týdne?

holino
18. říj 2011

@safarikovap CO SE TÝKÁ SVÁTKŮ SOBOT A NEDĚLÍ tak fakt nevím jak to chodí jsem v RF oLOMOUCI "nováček" tak fakt nevím al myslím si že taky odpočívaj ....ale třeba se pletu 🙂
uvidím co odepíšou 🙂 ..zatím teda nic ☹ jsem děsná .....asi příště raděj budu volat i kdyby na desetkrát 🙂) ...no nebo tam když tak zítra zavolám tak jak tak .....teda pokud do rána nedojde odpověd 🙂) ....ale at mě tady neukamenujete je mě jasný že nejsem jedina na světě a že tam holky neseděj u toho mejlu a nečekají jestli si náhodou já nevzpomenu že chci objednat to je mi jasné ....to jen ta nervozta tak mozek pracuje takhle no ☹

jinak teda já vánoce taky miluju děsně moc (a už mám v podstatě i vánoční dárky ...téměř pro všechny ....ještě chybí manželovi hlavní dárek a pár maličkostí ....všeho všudy asi tři dárky co mám vymyšlený a dárečky jsíou už pro letošek pro všechny doma pod střechou 🙂) hi hi
jen teda letos mě to nějak nechytá ☹( při představě že zase budem u stromku jen my dva s manželem mě letos fakt rozlítostnuje a na vánoce se nějak netěším v případě že zase budem jen ve dvou ☹

katem
18. říj 2011

Holky, me porad pali ta zaha po kazdem jidle... ☹ porad zvykam ten raineese 😉

safarikovap
18. říj 2011

@holino Brouku, my budeme ty poslední, co by Ti nadávaly za to, proč sestřičky bombarduješ mailama nebo telefonátama...csss...kdybys viděla kolikrát mě - na přesdržku, ale nervozita je sviňucha 😖 Taky bych vždycky chtěla všechno a hned, takže neboj - to je normální 😀
Máš pravdu - jsem zapomněla, že Ty chodíš do Olmiku. Ale tam chodí i @carlik - ženo, jak je to tam se svátkama a víkendama - nemáš zkušenost? Minimálně v Brně ví, že v sobotu i ve svátek byly holky dokonce i na OPU - tak obyčejnej UTZ by snad taky udělali... 😕

Jéééžiši - tak to jseš můj člověk 😉 😉 😉 Já už mám v podstatě taky všechny dárky nakoupené (vždycky začínám brzo, ale pokud to klapne a zůstanu na celý listopad doma skrz stimulku, tak nebudu někde lítat po městě, abych na poslední chvíli koupila dárky. Navíc - jsem lonťačka - z vesnice - takže do Brna se celý měsíc dostanu fakt jen na UTZ, opu a ET - jinak z domu nevytáhnu paty 😀 ). A v prosinci se odmítám mačkat s davem lidí v obchodňáku 😠 Ale...pokud tento cyklus stihneš HP, tak bys v druhé půlce listopadu mohla přece začít se stimulkou 😉

safarikovap
18. říj 2011

@katem JSEŠ JASNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

katem
18. říj 2011

@safarikovap no vidis, mas to hezky naplanovane.. to vyjde. Me to trvalo v Praze ani ne dva tydny a bylo to schvalene... To vyjde na jednicku a pod stromecek - jeden z nejvetsich darku!!! 🤐 😵 🙂 - jeeee - uz se tesim s tebou 😉
Jinak se te lekarnice zeptam, jestli ma ten specialni test... uz jsem si poznamenala, ze to ma byt ten Mammatest 10 a tak doufam, ze tam v te lekarne nebudu s nekolika lidmi dychajicimi na moje rameno 🙂

katem
18. říj 2011

@safarikovap ty jsi ale zenska!!! 😵 no bylo by to hezke.. moje svagrova je jiz v patem mesici... bratr me trosinku predbehl! 😎