Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
18. říj 2011

Dobrý večer, beruškýýý🙂🙂🙂
Jdu vám v rychlosti popsat zážitek z děkovačky v RF🙂Takže asi nejjednodušší bude od příjezdu na parkovíště😉 zaparkovali jsme, nasadili sedajdu se Šimonkem na kolečka a jedeme do Repra...u přechodu čekáme na zelenou a vedle nás stojí chlap a Pavlík: koukni, kdo vedle nás stojí 🙂To byl Machač, jsem se málem vybulila a nezmohla jsem se vůbec na nic, jen jsem se usmívala jak měsíček na hnoji a držela se, abych po něm neskočila venku u silnice, asi by nechápal, která bije😀Koukala jsem na něho jako na svatý obrázek, jakmile se dal do pohybu a přecházel cestu, já nastartovala za ním a Pavlík mě chytil a ptá se: kam jdeš??? A já: no jdu😕A Pavlík: je červená😕A já: jéžiši, jsem si nevšimla😕A Pavlík: právě jsi ohrozila naše dítě😕A já: jéžiši, slepě jdu za Machačem a nekoukám kolem😕😕😕Takže jsme počkali na tu zelenou, jinak teda Machač chodí na červenou, no😀a šli do Reprofitu. Přišli jsme dovnitř a tam jsme se přivítali s Machačem, připomněli se, kdo jsme a že jsme na Šimonka čekali 12 let, Pavlík mu podává tu bednu šampaňského a Machač: jééé, proč to??? A Pavlík: jsem Vám řekl, že ji u mě máte🙂Tak se ptal, kde jsem rodila a byl rád, že jsme si udělali výlet, i když to nemáme zrovna blízko a pak se ptal, jestli máme něco zmraženého a my, že né a on, kolik mi je a já, že 36 a co myslíte??? Machač se usmál a mávl rukou a povídá: tsss, to je nic tak pak pro druhé, né😉A my, že jasně a udělali jsme fotečku a jak jsme odcházeli, tak mu říkám, že mu moc děkujeme, že nám změnil život a on na mě koukne a říká: já né, to on vám změnil život a ukázal na Šimonka😵😵😵no a od té doby bulím, kdykoliv si na to vzpomenu a šíleně si uvědomuju, že jsem ta nejšťastnější ženská pod sluncem🙂🙂🙂
A ještě jak jsme už odcházeli, tak Machač nás vyprovázel a říká: no, to jste mi opravdu udělali radost, takový úspěch po tolika trápeních za 12 let, to je nádhera a rozhlídnul se po čekárně a všechny pacientky měly v ten moment úsměv na tváři😵😵😵
Holky zlaté, já vám tááák strašně moc přeju zažít ten zázrak a vy ho zažijete, páč zázraky se dějííí 🙂

katem
18. říj 2011

@saminka Dekuji! No dnes jsem si koupila tedy ten test!! No a uz se me manzel ptal, jestli budu testovat ;)

katem
18. říj 2011

@bellka to je naprosto fantasticky pribeh!! Moc Vam to preji a ani jsem to nemohla malem docist.... zacala jsem brecet asi po druhem radku!!... Dekuji, ze jsi se s nami o to podelila. Opravdu KRASNE!!
Preji vse nej nej nej 😵

olousek35
18. říj 2011

@katem klidně testni hned. Já si myslím taky, že si jasná. Pokud nedostaneš mrchu do 10.dne po ET, tak je to jasné. 😉

olousek35
18. říj 2011

@bellka no úžasné a fotečky taky. Já vůbec nevím, co jim tam ponesu, ale určitě taky něco. Budu muset Koudymu i Marcelkovi. Už ted řvu a ještě jsem tam ani nebyla. Ach ty hormony. 😀 😀 😀 Na dojemný příběhy je naše diskuze jako dělaná. 😉 😉 😉

bellka
18. říj 2011

Holkýýý a takhle už to bude pořááád, budete řvááát i u reklamy 😀 😀 😀 Udělala jsem si čajík a zkusím vás dočíst, ale jste strašné kecalky 😀 ovšem to je dobře, že to tu žije 😉 @bublenudle holka zlatá, s kamarádem je mi to moc líto ☹ @katem držíme všechno co máme na testování, moc, moc, moooc 🙂

safarikovap
18. říj 2011

@bambulajda Děláš si srandu?????????????? My do toho půjdeme spolu?????????????????? Jupííííííííííííííííííííí - konečně tady budu mít parťáka se vším všudy (sorry, dámy) 🙂 🙂 🙂 Taky budu mít Menopur a MS by měla dorazit kolem 1.11. To by bylo super, brouku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 Takže - máš taky krátký protokol, když si vyfasovala Menopur?
P.S. Do laparky bych taky nešla - byla jsem na ní 2x a sice dobrý, ale...radši IVF...

safarikovap
18. říj 2011

@bellka Magdi, to je doják 😢 🙂 🙂 🙂 Nááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!

bellka
18. říj 2011

@safarikovap @bublenudle jééé, budete bojovat spolu, to tu budou nééérvy, jak budete hlásit // 😵

safarikovap
18. říj 2011

@bellka Leonku bych taky brala do party, ale mně vyfasovala @bambulajda 😀
P.S. Magdi - krásná fotečka se Štěpánem 😉 Přemýšlím, komu to víc sekne - jestli jemu nebo Šimonkovi, ale mám jasnýho vítěze - toho vašeho klauna, malýho 😉

bellka
18. říj 2011

@safarikovap nooo, jsem věděla, že to bylo na B 😀 se omlouvám @bublenudle a opravuju @bambulajda budeš hlásit //, jasné 😉

safarikovap
18. říj 2011

@olousek35 @saminka Ahoj matky 🙂 Všechno dobrý? @saminka vypráno, nachystáno, sbaleno...kdyby náhodou? 😕

bublenudle
18. říj 2011

Ahoj holky,jdu jen na skok,pak si vas dočtu všechny...ms mám už za sebou,takže kolem 11.11 dorazi další a začinam zase další kolo..stimulku....doufám,že mi konečně nastanou radostné dny...moc Vám všem děkuji,že na mě myslite...je to fakt strašně těžké a smutné,ztratit někoho tak blízkého...zitra má Richard pohřeb,takže to nejhorši mě ještě čeká... no jo,nedá se nic dělat....berušky,mějte se krásně,zase sem kuknu....paaa

safarikovap
18. říj 2011

@bublenudle 😔 Ty to zvládneš 😔 A v listopadu bude veseleji, uvidíš... 😔 Až budeš mít po zítřku někdy náladu a budeš cítit, že je to O.K. tak se ukaž...My tady na Tebe počkáme 😔 Drž se, Leo.

bellka
18. říj 2011

@bublenudle tak přece jenom 🙂 🙂 🙂 paráááda 😉 ten zítřek přežij a drž se, beruš...

safarikovap
18. říj 2011

Takže v listopadu jdu do toho s @bambulajda @bublenudle @jana321969 🙂

safarikovap
18. říj 2011

@katem Vydrž 😉 Do pátku už se jen...3x vyspíš a pak to bude jistota!

holino
18. říj 2011

@bellka tak jsem si tu pobulela př prvních slovech 🙂) krásnej příběh ....a teda musím říct že vám to tam všem třem moooc sluší na fotečkách ale malýmu šimonkovi asi ze všech nejvíc to je fakt 🙂
mooooc vám to vaše užasné štěstíčko přeji

agnes88
19. říj 2011

@bellka tyjo, ten machač teda je kusanec, takhle bez pláště 🙂 jinak si tě dovedu představit jak za ním letíš na červenou 🙂 sem se řechtala se slzama, Šimonek krásnej, moc Vám to sluší.
@katem já už bych nevydržela a testla, už dneska tam budeš mít //
@saminka koukám na ty tvoje týdny, to není možný, ne 🙂 taška stojí u dvěří?? 🙂
@olousek35 tobě ty týdny taky pěkně naskakují. Mám kamošku přesně jak ty, upeka si to v unice 🙂 takže mám od tebe přehled v jakém je ona týdnu 🙂
jináč všem přeji pěkný, a doufám ještě slunečný den
@bublenudle sme s tebou....těžký cokoli napsat, ale věř, že bude líp

carlik
19. říj 2011

@katem já myslím, že dneska je tam fakt uvidíš, myslím ty 2 čárky 🙂 A koupit dvoučárkový test mi poradila kdysi Vitulka, že jiný nemám kupovat 😉 A s tou lékárnou jsem si vzpomněla na 2. díl Deník Briget Jonesové, jak na lyžích vjela do lékárny pro těhu test 🙂
@safarikovap já už asi do RF na výsledku glukozy nebudu psát a vyčkám do pátku, co řekne Štěpán. A k UTZ o víkendech určo vím, že v Brně ho dělají bez problémů a v Ol jsem byla párkrát v neděli po domluvě s Machačem.
@bellka teda myslela jsem si to, že návštěva Štěpána takhle dopadne (až na to že nebudeš chodit na červenou), ale bulela jsem taky u toho jak malá. Moc vám to sluší a určitě se dočkáte brzo i druhýho štěstíčka 🙂
@drndapetka hormonální profil dělají 2.-3. DC, takže určo by ti sestřičky vzaly krev i odpo, to nemusíš být nalačno.
@agnes88 já loni za spermoně dávala 2500 Kč (někdy i míň) a letos se zvedly ceny 😒 A jj, Štěpána jsi vystihla

safarikovap
19. říj 2011

@carlik Á jééé - další taková, co poběží za Machačem na červenou, že? 🙂 Upřímně - taky bych asi běžela - červená, nečervená.
No, tak to bude ono - nejdřív jsem si bublinku ani nevyfotila, pak jsem nekoupila dvoučárkovej test (Vitulka se nezmínila 🙄 ), tak to je potom jasné, že ten první pokus byl fiasko 😠 😀
Jasný, do pátku už vydržíš - to jedeš na kontrolu osobně, jo? Jsem myslela, že si v pátek máš jen brnknout (že to už budou výsledky 100%).
@katem Prťka, vydrž - nenech se zvyklat 😉 😉 😉

carlik
19. říj 2011

@safarikovap myslím, že za ním poběží každá 😉 Snad tuhle diskuzi nečte jeho manželka 😉 A ještě musíš napsat Ježíškovi, že chceš pod stromečkem stát s miminkem v bříšku a strašně móóc si to přát!!!!!
A v pátek mám další KO u Štěpána, teď mě hlídá jak ostříž 🙂

saminka
19. říj 2011

dobre ranko holcinky 😉
@bellka teeda uplne jsem se tu rozbulela hned po ranu a to mam vezt malou do jesli za par minutek 😅 😵 😵 😵 hrooozne vam to moc slusi na foteckach, Simonek je k sezrani !!! Je to fakt sranda, co bychom kvuli dokturka neudelaly 😀 Dr. Machac je opravdu povedeny, ale @carlik moc ti ho nezavidim, ja bych ty kontroly asi protrpela kdyby byl muj gyndar 😀 😀 😀 tak bych se stydela kdyz je to takovy krasny chlap 😉
Jinak holky, taska je ofiko sbalena, kolibka uz ceka u nas v pokoji, takze jsme v pozoru kdyby neco, zitra jdu na kontrolu tak snad mi daji vedet, kdyby se neco delo dole v brisku 😉 No i kdyz od toho moc necekam, minule to prislo taky z niceho nic.

@safarikovap
@bublenudle @bambulajda @jana321969 vsem vam babulky moc drzim palecky at je pro vas listopad ten nej mesic a vse vyjde podle planu, potrebuji preci za sebe nahradu 😀 😉 musite to po mne tady prevzit 😉
@olousek35 tydny ti taky pekne skakaji, a kopka te hezky ten tvuj klucik???
@agnes88 no az jsem se i ja lekla ze jako fakt uz jsem 3 tydny pred cilem..... 😀 uvidime kdy to prijde, at nakonec jeste neprenasim, to bych fakt nechtela 😖

HOlky stejne jako Bellinka hrozne moc vam preji tu radost a nesmirne stesti co urco budete mit s vasimi krasnymi miminky, je to fakt nepopsatelne, ta moje princezna ma dva roky a ja se na ni porad divam jak na zazrak, proste krasa,,,,no hormony uz delaji svoje dneska ale to ma za vinu Bellka 😀 😀 😀 😀 Tak hlavni je to nevzdavat a bojovat 🙂

katem
19. říj 2011

@carlik miluji Diary Briget Jones, uplna bomba 😉.. no v lekarne jsem byla rada, ze meli aspon nejaky.. nejak jim dosel 😉.. tak jsem si musela vzit ktery tam meli, protoze i tak ji to trvalo nez nasla ten test a potom o nem mluvila a kolik stoji a lide tam prichazeli, protoze ji to tak trvalo, tak jsem to vzala a rychle supky dupky ven 😉
Doufam, ze ten test bude ok. To je jasne, ze to bude fajn...

katem
19. říj 2011

@safarikovap no kdyz uz jsem to vydrzela do sneska, tak to snad do toho patku uz zvaldmu 😉 .... nemohla jsem nejak spat!! tak jsem dnes takova jak to pocasi!! - bez slunicka!!

katem
19. říj 2011

@agnes88 no ja si rikam, ze uz to snad zvladnu, nechci chodit jeste jednou por test v patek!! - ja to povidani s temi lekarnicemi nemam rada! Uz aby tady udelali nejakou samoobsluhu... 😎

katem
19. říj 2011

@bublenudle preji hodne sit!!! a bud statecna!! myslim na tebe 😵

saminka
19. říj 2011

@katem jee tak porad odolavas to je parada, fakt obdivuji, ja na to nemela nervy, jinak se daji sehnat testiky i levne a rychle a bez dotazu a cumilu pres ebay 😉 si prave myslim, ze ti jeden stacit nebude, ze i presto ze ty dve carecky na nem uvidis, ze tomu jeste nebudes verit a stejne tak i tak poletis pro dalsi aby sis to potvrdila 😅 😉 tak to bylo teda vzdy u me, jeden nestaci 😉 uz se tesim na patek 😵 😵 😵

olousek35
19. říj 2011

@katem taky obdivuju trpělivost. A testíků bude potřeba víc, tomu věř. Už jen abys sis to pořád utvrzovala. Ale to napětí je nádherný. Prožívám to s tebou.
@saminka tý brdo, ty už to máš za pár. Co myslíš, že to bude? Holka, kluk? Máte už jména? My už pokukujem po ojetým kočáru. Nechci se psama nic nového a hlavně míním trávit hodně času v lese, u polí a tak, takže bych novej hned zničila. Jinak malej pěkně kope a rebeluje. Pořád se někam otáčí a tlačí. Do toho mě bolí stydká kost, někdy trvá pěkně dlouho než to rozchodím. Dává mi zabrat už ted. Ale dr.Doubek povídal, že zlobivý děti před porodem bývají potom moc hodný, tak jsem zvědavá. 😀 😀 😀 Pak vám dám vědět.

Jinak samože zdravím všechny ostatní a přeji pěkný slunečný den.

@meggar jak je tobě, spolutěhulko?
@gabikri už jedeš další pokus? Moc dlouho si se nikde neukázala, jsi v pořádku?

katem
19. říj 2011

@saminka jeee... dekuji.. to ja vypadam ze jsem takova tvrda, ja se valstne hrozne bojim!! priste je koupim na ebay 😉 to mas pravdu a asi si pojedu koupit jeste jeden, k tomu take asi dojde.. nevedela jsem, kdyz jsem vcera tu krabicku otevrela, ze je tam jen jeden, mela jsem zato, ze budou aspon dva 😉 no nic.. jeste tu mam 2 noci 😉
Totiz ona mi ta sestricka, ktera assistovala Koudelkovi rekla, ze 21.10 je stastny den, ze jeji maminka ma narozeniny, takze se mi to urcite povede 😉 no a ja jsem si to vzala jako takove "stesticko" s sebou, ze ho nechci protrhnout! 😎 proste blazen!!
Jsem rada, ze uz jsi na vsechno pripravena, taska, kolibka.. no takze vse je pod kontrolou!! - to je dobre 😵