Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
18. pro 2011

@11112 koukám, že jsme na tom stejně bledě 😒 Ten kašel mě vždycky chytne buď v noci nebo v buse a to je pak děs 😠 Já si počkám do Út na výsledky z krku a pak uvidím, jestli půjdu ještě k obvodní. V tom 1. trimestru to máš horší, to nemůžeš vzít skoro nic z léků. A myslím si nedělej žádný starosti z těhu příznaků, nemusíš je mít jak já do 25.tt. Některá nemá žádný příznaky od začátku, tak neboj.

11112
18. pro 2011

@carlik Taky si asi řeknu o výtěr z krku.nemám ani teploty.Z těch nevolností je mě divný,že mě bylo dost zle a když jsem vykašlávala tak jsem z toho i zvracela a ted nic.Nebo když jsem chtěla pít tak jsem musela po malých douškách a ted je to v pohodě.Ty jsou strašný nervy a na kontrolu mám jít,až po vánocích tak nevím jestli to vydržím.

carlik
18. pro 2011

@11112 no ten výtěr z krku ukáže co tam je, tak si o něj řekni. A to máš jít na KO ke Štěpánovi nebo ke svýmu už? Štěpán je v úterý naposled v Ol.

lenka27
18. pro 2011

@carlik no u mě je to hlídání trouby 🙂 ale bohužel se mi nějak nedaří 😒 rohlíčky mi ztvrdly, mandlové se rozpadá no a malej se na mě z lehátka směje jak kdyby tomu rozuměl 😀

lenka27
18. pro 2011

@11112 taky jsem těhotenské příznaky v tomhle období ztratila, nic mi nebylo jenom špinění, taky jsem se bála aby bylo vše v pořádku a podívej vše dobře dopadlo, snaž se na to nemyslet a neboj vše dobře dopadne 🙂

carlik
19. pro 2011

@lenka27 neboj, příští rok se určo rohlíčky povedou,páč malej ti bude vehementně pomáhat 😀
A koukám, že i zbytek ženských se zaobírá Vánocema, páč tady nikdo nekecá 😒

carlik
19. pro 2011

Já už jsem si konečně stáhla fotky do PC, takže ukázka naší postýlky a mojí vlastní tvorby 🙂

lenka27
19. pro 2011

@carlik šikula 😀

safarikovap
19. pro 2011

Ahoj holky 🙂

Dnes, 16. den po ET - HCG 2 405 😵 😵 😵

Testy (10mlU/ml) od 4. - 16. den po ET:

olousek35
19. pro 2011

@safarikovap super gratulace největší. Schválně zkusím najít tabulku kolikerčata to budou 😀 Ale jedno určitě ne. Každopádně máš ten nejhezčí vánoční dáreček

safarikovap
19. pro 2011

@olousek35 Začínám se radovat 😵 😵 😵 Jdu nastudovat ty tabulečky, díky Oli 😉

safarikovap
19. pro 2011

@olousek35 Se v tom prd vyznám - mám na výběr hned z několika tabulek ☹ ☹ ☹ Oli, pomůžeš mně? Jsem 16. den po ET, 21DPO, 33DC (po 5-denní kultivaci) 😨

safarikovap
19. pro 2011

@olousek35 Tak pokud se dívám správně, údaje se v jednotlivých tabulkách shodují - takže dneska bych mela mít 2.034 HCG...tak nemám zase o tolik víc - takže tam bude jedno miminko 🙂

olousek35
19. pro 2011

@safarikovap jsou tam velký rozdíly, ale fakt bych to spíš viděla na dvě. Nebo jednoho extra rychlýho chlapa 😀 Zkusím na koníkovi ještě najít holčinu, která čekala trojky a byla na redukci, jestli tam nemá hodnoty. Ale neboj, beztak to bude tak jak má. A ne jinak. 😉

safarikovap
19. pro 2011

olousek35 Máš recht - už po tom nebudu pátrat. V tom lednu jsme si s Honzou na první UTZ vzali oba dovolenou, aby to tam se mnou v ordinaci neseklo🙂 Nic nehledej Oli - hlavně, že je HCG tak vysoko 🙂

olousek35
19. pro 2011

@safarikovap ale na ty dvojky to opravdu vypadá a já ti teda opravdu závidím. A už se těším na potvrzení. Hlavně klid, pozitivní náladu, užívej si vánoc. Máš před sebou krásných necelých 9 měsíců, které můžeš věnovat jen sobě. A povzbuzování dalších snažilek 😉

bellka
19. pro 2011

krásný dééén všééém maminečkám s prďolkama, těhulinkám s pupíčkama a hlavně našim snažilečkám, které zanedlohuho postoupí do řad těhulinek 😉 V rychlosti nakukuju co Peťka a už to vidííím 🙂
@safarikovap velká gratulace k HCG, já měla 16. den po ET 2.372,3, mám to i ve fotoblogu 😵 😵 😵 a tak myslím, že je tam jeden prďolka, ale to je fuk, hlavně ať je v pořááádku a pohlaď pupíííček 😵

safarikovap
19. pro 2011

@olousek35 Jseš hodná 😵 Už zase bulím 😢 😢 😢 Jsem teď ze všeho na měkko, takže když mně napíšeš něco takovýho, tak už to na mě zase jde 🙂

olousek35
19. pro 2011

@bellka tý jo, fakt? Tak já tady @safarikovap zbytečně stresuju. Už budu raději mlčet a necháme se překvapit.

bellka
19. pro 2011

@olousek35 ano, ano, právě to taky všichni typovali u nás na dvojčátka, kvůli tomu HCG a je z toho ťutínek Šimonek 😵 😵 😵

olousek35
19. pro 2011

@safarikovap s tím naměkko to teda ze začátku znám. Pamatuju si, že nějakej film nějak divně končil a já řvala jak želva. A ze spaní jsem se taky budila se slzama. To se srovná. Ted mám spíš takový hodně nervní období. Asi už se bojím porodu.

1miska
19. pro 2011

ahojte holky, tak mame po prvnim IUI, testovat mam 24.12 - tak premyslim jestli jo nebo ne - kdyz to vyslo na stedry den - bud velika radost nebo zklamani. Ale asi to risknu a testovat nebudu, cyklus mam pravidelny jako hodinky, tak bud prijde nebo ne. Po pravde tomu moc neverim že to klapne, snažime se dva roky, mame hotove uplne vsechna vyšetření a nikde není ani náznak problému. Takže když to nešlo dva roky spontálně když není problém proč by to mělo jít po IUI? no uvidime... kdyz to neklapne, zkusime ledne, unor jeste dalsi IUI a kdyz ani to nic, tak dva tri mesice si dame pauzu a v kvetnu minimalka. Krásný předvánoční čas 🙂

safarikovap
19. pro 2011

@bellka Když si vzpomenu na ten minulý víkend, jak jsem plašila a posílala Ti fotky 😀 Je to nádhera Magdi a už vím, jak jste se vy všechny cítili 😵 Budou to krásný Vánoce 🙂

safarikovap
19. pro 2011

@1miska Ahoj 🙂 Tak s tím testováním 24.12. tady máš další dvě parťačky 😀 Ve stejný den má testovat i @holino (po 1. IUI) a @agnes88 (po 1. IVF). Držím palce 😉

bellka
19. pro 2011

@safarikovap jj, budou jedny z nejkrááásnějších a co teprve ten příští rok, to bude něco 😵
@1miska tak tfuj tfuj tfuj, držíme palušky 🙂 a stejně tak i @holino a @agnes88 myslíme na vás, holky zlaté 🙂
@olousek35 jj, broučku, si vzpomínám, jak jsem se taky koncem začala bát, abych to všechno zvládla a aby to dobře dopadlo, půjde to jako po másle, uvidíš, ale hlavně vím, že Tě to teď určitě neuklidní, mě to taky neuklidnilo 😀 😀 😀

safarikovap
19. pro 2011

@olousek35 No jo Oli, jenže Magdin Šimonek vydá za dva - minimálně v těch svých komických kreacích, takže to si nevybereš 😀 Jééé beru, máš to už za pár 😕 Po novým roce to povalí jako blázen a budeš mít prcka u sebe - strašně moc závidím...v dobrým...samozřejmě 😵

holino
19. pro 2011

ahoj holky,
jdu se nahlásit že žju 🙂 přežívám a čekám 🙂)
v celku se bojím testovat takže asi fakt na štědrý den ....jestl ještě ne později .....bojím bojím
ale myslím že rok 2012 je náš ....manžel je přesvědčenej že to vyšlo 🙂 ....já už mín ....nějak extra se necítím jná ....tak nevím no
@safarikovap super moc přeji ty nej nej vánoce 🙂 ...držte se !!!!!
holky moc si užijte vánoční čas ....se svejma miláčkama a broučkama ...není nad ty svítící dětské očička

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap Drahá,moooc velka gratulace.....mooooc ti to přeju,opatruj se.... 😵 😵

safarikovap
19. pro 2011

@bublenudle Leonko děkuji 😵 😵 😵 Zhruba za 2 měsíce Ti ty gratulace budu moct oplatit 😉 😉 😉