Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap pokud bude vše oki,v pulce ledna začinam...ve čtvrtek jdu do RF pro protokol a hormony...jdu ted zase na klasiku 😉

safarikovap
19. pro 2011

@bublenudle Takže gratulace budou o měsíc dřív 😉 Jéé, ve čtvrtek už budeš mít u sebe injekce? Sis tak trošku taky chtěla zahrát na ježíška, že?🙂 Super brouku, hlavně, že ta mrcha mrchatá dorazila!!!

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap JJ,jsem ráda..sice s 8 dni zpožděni,ale dorazila 🙂
tak jsem zvědavá co mi ve čtvrtek řeknou....doufám,že bude vše ok 😉

carlik
19. pro 2011

@olousek35 na měkojen zezačátku? To já jsem pořád..včera jsem zapnula rádio a tam ta zpráva o Havlovi a řvala jsem asi 15 minut 😒
@safarikovap teda to je krásný čísílko a teď je jedno, jestli je tam jedno nebo dvě, jsi těhule, užívej si to a v lednu se to ukáže i v telce 😀

safarikovap
19. pro 2011

@carlik Jestli se v lednu neukáže v telce taky "blik blik blik", protože budu už v 8. týdnu, tak to svedu na Tebe 😉 Nene brouku, je to krásnej pocit 😵 Děkuju 😵
@bublenudle A objednávala ses ve čtvrtek k někomu konkrétnímu?

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap no jdu ke Štěpanovi,chodím sice k Marcelovi,ale on měl plno ve středu a ve čtv tam je Štěpan...ale psala jsem si s Marcelem a vše mi nachysta i protokol,tak jsem ráda..jsem s nim moc spokojená...do ničeho mě netlačí..,neee jak v Repromédě,jen penize penize... ☹

lenka27
19. pro 2011

@safarikovap super HCG, já měla velmi podobné a mám jedno a nepřemýšlej co bude to bude 😀

safarikovap
19. pro 2011

@lenka27 Nebudu nebudu, slibuju 😉 Hlavně, že to tam je🙂

safarikovap
19. pro 2011

@bublenudle No tak to je snad ještě lepší, než kdybys šla ke Štelclovi, ne? Dneska se mně pěkně zprotivil 😠 Před recepcí bylo plno a on tam Vitouškové a sestřičkám vykládá o nějaké pacientce, pak se začne smát a na celý kolo že "né, ona dělohu určitě má" 🙄 Ale Ty jseš na něho zase zvyklá, tak to potom ano 🙂

lenka27
19. pro 2011

@safarikovap má jen takový divný smysl pro humor, ale jinak má super přístup, já díky jeho optimismu fakt uvěřila, že se to povede a po porodu my napsal moc krásný mail. mě třeba mě nesedla Vitoušková, ale měla jsem jí jenom jednou tak si říkám, že měla třeba blbý den

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap Fááákt,teda teda...ja psala Štěpánovi maila,a domluvila si konzultačku...chci aby se mrknul na všechny moje vyšetřeni a vysledky.... 😉

safarikovap
19. pro 2011

@lenka27 Asi jo, Leni - byla jsem u něho jenom jednou a moc mně nesedl. Ale možná to bude taky ve mě - já neumím "laškovat", když ležím s nohama do V a on mně dělá UTZ 😀

carlik
19. pro 2011

@bublenudle Štěpán je ten NEJ 🙂
Marcelamá asi opravdu divnej smysl pro humor a mojí kamarádku tak nasr.., že už ho nechce ani vidět ☹
@safarikovap to víš, že tam bude blik, blik 😉

safarikovap
19. pro 2011

@bublenudle Jojo, on je pěknej divočák. Vitoušková mně v den ET pěkně povykládala...den před tím totiž slavili jeho a její narozeniny...pěkně umí zapařit 😀

safarikovap
19. pro 2011

@carlik Musím souhlasit 😉 Měla jsem ho jen na OPU, ale s ním jsem dokázala laškovat i s nohama do V😀

bublenudle
19. pro 2011

No holky,každopádně se už mooooc těšim...takže ve čtvrtek podám hlášení 😉

safarikovap
19. pro 2011

@bublenudle Bez hlášení sem ani nechoď!!! 😉 😉 😉

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap Nooo,to bych ho tak typovala ,hahahah...že se toho nebojííí Party time 😉

bublenudle
19. pro 2011

@safarikovap provedu..to bych si ani nedovolila 😀

katem
19. pro 2011

@meggar vid, ze je dobra ta fotka.. ikdyz mysim, ze me Dr. nechtel zklamat, ale mel na jazyku vetu..: no jestli si myslite, ze je to usmev, tak...." no myslim, ze je to jen takovy obrys 😉 ale je to srandovni - takove opravdu, jako kdyby se smala!

katem
19. pro 2011

@jana321969 dekuji za pranicko.. je toho moc nejak pred temi vanoci, tak moc nestiham 😉
preji vse nej nej tobe!!

katem
19. pro 2011

@carlik cau, no doufam, ze to budou dve 😉 manzel si zacal zvykat na to, ze to budou dve az ted...😉 😀
no jsou krasne a ten ultrazvuk trval asi 30min.. celkem to vzal durazne.. no ale jsou tam dve 😉
Dr. rikal, ze bych na zadne jine testy uz nemusela, jen kdybych si opravdu prala ja... rikal, ze u tech dvojcat to hodne zkresluje ty testy ktere bych mohla delat, ze tyto vysledky jsou velice dobre, takze asi zustanu positivni!! a verit, ze ty 2/3 uz probehnou hladce.
Jsem rada, ze jsi spala.. no 3.5hod.. je tedy hruza!! 3.5hod bych chodila jako ZOMBEE 😉
jsi super, ze to takhle vydrzis. Doufam, ze ti ta ryma uz presla, musis se opatrovat a brat hodne vitaminu!!! hlavne C.
Mej se moc krasne 😉

katem
19. pro 2011

@safarikovap nic se nedeje Peto, jsem rada, ze ti ty carecky tak hezky saturuji!!! tak hodne stesti.. 🤐

katem
19. pro 2011

Ahoj holcicky.. moc a moc se omlouvam, nejak jsem porad zaneprazdnena vpraci a nesiham!!
To maji byt vanoce svatky klidu a miru a vse je tak BUSY!!
Jsem rada, ze se tu snazilkam dari a tehulkam a maminkam hezke predvanocni radovani!! 😉

holino
19. pro 2011

holky tak já teda až tak nevím jak to chodí u vás Bně byla jsem tam jen jednou 🙂) a tobyla taková rychlovka že jsme se s mužem nestačl an nějak extra nadecníout 🙂) ....ale musím říct že sestřičky byly fakt užasnééé ....mysleli jsme si že muž bude čekat na codbě a ono neee mohl semnou 🙂)
Jinakt eda mě v Olomouci "lečí Štěpán a IUI v brně taky dělal on .....a je fakt bomba doktor ....a že jsem už hafo doktorů poznala ...a to nemyslím jen gyndaře ale Mudr jako obecně ....docela se přiznám že mám z nich docela obavu ...no rostě je nemusím ale Š. je fakt to nejlepší co nás mohlo potkat .....než něco udělala tak na to upozornl atd atd ....řekne všechno na rovinu jak si myslí .....MY JSME SPOKOJENÍ 🙂) A NEDÁME NA NĚJ DOPUSTT

safarikovap
19. pro 2011

@katem Ahoj Katy🙂 Hlavně že "já zvolním" a pořád jseš v jednom kole 😠 Víš, že se máš šetřit...

nierika
19. pro 2011

ahoj holky,mám dotaz? může být test viditelně pozitivní (žádný vyhleděný duch) -čtvrtý den po zavedení dvou hatchujících blastocyst? 🙂 😲

olousek35
19. pro 2011

@nierika teoreticky by to pregnyl být už neměl, ale je to moc brzo. Testuj dál a uvidíš, co bude dělat.

saminka
19. pro 2011

@safarikovap krasne hcg, moocinky gratulujeme 😉 at mas krasne pohodove tehulkovani!!!! a i kdyz vim ze na tom tak nezalezi tak tipuji,ze tam mas jednoho super bojovnicka 😉 😉 i ja s miuskou mela podobne hcg 😵 😵 😵

safarikovap
19. pro 2011

@saminka Deni děkuju 😵 😵 😵 Jeden nebo dva...hlavně, že to vyšlo 🙂