Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adella1
14. zář 2012

@montysek Ahoj,byla jsem stéjný den na transféru jako ty. 🙂 11 den po ET jsem měla hodnotu z krve 1157,7. Na UTZ si mě pozvali 18 den Et a vypadá to na dvě bublinky. 🙂 Jinak velká gratulace...Reprofit je super 😉

montysek
14. zář 2012

@adella1 Tak to taky moc gratuluji! 🙂 Já teď volala do Reprofitu a na ultrazvuk mám jet 26.9., tak uvidíme... 🙂

ivcacig
14. zář 2012

@jantarka Dobré ráno, tak jak se cítíš? Já zatím dobře protože dnes je to 29 den od menstruace a nemám bolesti jako tenkrát v květnu, tak snad to bude dobré. Ale nervozita je obrovitánská

jantarka
14. zář 2012

Ahoj.
@adella1 gratuluji 🙂
@montysek já se chystám asi po neděli na krev, tak uvidím. V pondělí budu 12.den, tak asi zajdu.
@ivcacig tak bříško občas cítím, sem tam píchne 😝 čárka taky krásně sílí, tak snad je to dobré 😵 Co ty? Zkusíš o víkendu testík? 😉

ivcacig
14. zář 2012

@jantarka Počkééj, ty už sis dělala test a už jsi měla čárečku?????? Já ho asi udělám zítra ráno či můžu ještě během dnešního dne?

jantarka
14. zář 2012

@ivcacig já už testovala od 6.dne 😅

ivcacig
14. zář 2012

@jantarka ty bláho🙂))))))) blahopřeji k úspěchu🙂))

jantarka
14. zář 2012

@ivcacig jééj já ještě pořád vyčkávám...stát se může všechno 😝 V pondělí zkusím zajít tady u nás na krev a ta to rozsekne. Ono asi záleží jak produkuje těho hcg...to pak má někdo čárky brzy a někdo později. Jde to vidět následně i na krvi. Jedna má sotva 400j a jiná přes 1000j. Takže hlavně být v klídku a myslet pozitivně 😉

bellka
14. zář 2012

krááásnýýý páááťulííínek všééém 😵
@montysek moc moc gratuluju, já měla 16. den po ET HCG 2372,3 😉
@adella1 i Tobě velká, velká gratulace 😉
@jantarka o Tobě se snad zmiňovat nemusím, Leňulko 😉
@ivcacig tfuj tfuj tfuj na zítřejší testííík 😵
Ale je ten náááš RF zázračný CAR, viďte ♥

jantarka
14. zář 2012

@bellka zrovna dnes jsem psala s Kouďasem 🙂 Prostě je to kouzelník a já jsem neskutečně vděčná za to, že mi vkročil do života a dal mu ten správný směr 😵 😵 😵

adella1
14. zář 2012

@montysek Tak já jezdím do Ol. a tam jedu na druhý UTZ 25.9.Do Brna jsem jezdila jen na zákroky.Jinak mi je pořád špatně od žaludku,střídavě oblačno...zatím nezvracím,ale musím to rozdýchat...dneska i prů... děs ☹ .Mám na to nějaké homeopat.cocculine,emesin a těhot.lízátka.Musíme vydržet,včera jsem i trošku zašpinila,ale dnes už dobré... 🙂

ivcacig
14. zář 2012

Holky, víte co by mě zajímalo?? Když jsem byla těhotná před 7 lety a čekala jsem chlapečka nikdy jsem si nevšímala HCG. Vy to tu strašně moc řešíte. Je pravda že jsem otěhotněla normálně, bydlela jsem na vsi daleko od Brna ale prostě jsem jen chodila na kontroly a slovo HCg jsem slyšela poprvý u testu a pak už jsem tuto věc vůbec neřešila. Všímám si že vy tu sledujete výšku HCG, jedna méně jedna více. Toto vůbec nechápu co Vám to říká a proč je to důležité vědět???

bellka
14. zář 2012

@ivcacig protože sledujeme, jestli HCG stoupá tak jak má, jestli je HCG jen zvýšené, což znamená, že by se jednalo o biochem. těhotenství...dále hladina HCG vypovídá o tom, zda už je nebo není možné něco vidět na UTZ a tak dále 🙂

ivcacig
14. zář 2012

Ve středu byl test s jednou čárkou, nyní jsem si udělala ze zvědavosti (i přesto že vím že je lepší testovat ráno) a mám vyšší čárku tmavou a spodní polovičně sytou ale i tak říká test negativní. Ale slabá čárka navíc🙂 Je to na dobré cestě?

kacatka
14. zář 2012

@ivcacig co že to? 😕 jak negativní, když jsou //, tak je test pozitivní 😉

bellka
14. zář 2012

@ivcacig jestli jsou tam čárky dvě // a jsou vidět, tak na sytosti nezáleží a je to tááám, tož fotni, my TI to hned zhodnotíme 😉 tfuj tfuj tfuj 🙂

lenajsek
14. zář 2012

Holky ahoj, tak dneska jsem se domluvila na kontrole folíků v úterý 18/9 odpoledne, přímo u Vitouškové, tak držte prosím palce, aby tam nějaké byly a byly v pěkné velikosti, i sliznice...

Jdu vás dočíst a všem, co našly // na testu, moc gratuluji!!!!!

lenajsek
14. zář 2012

Vypadá to, že je tady těhu vlna, tak snad bych se taky svezla s Vámi...... moc všem držím palce!!!!

1miska
14. zář 2012

tak u nas jedna novinka - schvalili mi lazne, takze zacatkem rijna jedu na ctyri tydny za frantiskem 🙂

1miska
14. zář 2012

@ivcacig super, to je na moooc dobre cesticce 🙂 jen mu trvalo mozna trosku dyl, nez se zahnizdilo 🙂

montysek
14. zář 2012

@adella1 Tak to jsme na tom s tim žaludkem stejně.... 😀 A jaký jsou ty lízátka? Ty se kupují v lékárně nebo kde? Tak pak dej vědět, jak dopadl ultrazvuk. 😉

jantarka
14. zář 2012

@montysek už jsem je taky pořídila...jsou to normální malé kulaté lízátka...jak roksové. Jsou dobré, ale moc jich denně rozhodně nedám 😅
@lenajsek budeme držet všechny paluchy 😵
@ivcacig tak nám hoď fotečku a my kuknem 😉
@bellka heléééé už se bude dělat i u vás něco? 😝 😎

1miska
15. zář 2012

@bellka no to jsem taky zvedava 🙂 jestli jeste jednou zkusite stesticko 🙂 nic mi tady nevehnalo tak slzy do oci jako tvuj pribeh - takze bedlive sleduji, co je s vami dal 🙂

adella1
15. zář 2012

@montysek
@jantarka jj přesně tak jsou to ty lízátka jak roksové..nejvíc vybírám ty citronové a pomer.maximálně dám 3ks.a vše kupuju v lekárně,ale jsou dva druhy lízátek tyhle jsou vyloženě pro těhotné..Dr.mi poradil i ráno slazený čaj,nebo ucucávat colu.. 😅 říkal,že jsem ještě dobrá,pokud by se to hodně zhoršilo tak ještě torecan čípky,nebo kapačky..to už je to poslední.. 😖

ivcacig
15. zář 2012

Dobré ráno holky🙂 Fotečku Vám pořídit nemohu, ráno jsme s přítelem dělali test a poté jsem ho vyhodila do koše. Dnes jsou čárečky obě dvě syté🙂)))))) Včera byla spodní slabší a na krabičce testu je nakreslený, že když je spodní slabá, je test neplatný, teda spíše negativní....Takže dnes jsou dvě...jupíííííííííííí

ivcacig
15. zář 2012

@bellka tož je to tááám 🙂))))) krásně jsi to napsala🙂))))

jantarka
15. zář 2012

@ivcacig super 😉 Gratulkaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

bellka
15. zář 2012

@ivcacig jupííí, je to tááám, mám husinúúú a gratulujúúú a držím i dál paluškýýý, tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵
Krásnou sobotěnku všééém 😵 😵 😵
1miska jednou??? Co nejdříve se chystáme, tak doufám, že...opět zažijeme zázrak 🙂

ivcacig
15. zář 2012

Tak nechci to zakřiknout, vyhráno ještě není, že. Teď si budu dopřávat klideček....ten týden doma mi opravdu prospěl a myslím že měl i vliv na tento pozitivní výsledek...🙂

fretecka
15. zář 2012

všem moc držím palečky a potichounku gratuluji