Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
30. zář 2014

@lenka27 ahojky jj dari, zrovna dneska zacala mladsi dcerka skolku a ja letim do prace 😉 hrozne to utika ale jsem rada ze jsem mohla byt doma s holkama, ty mas uz taky dve 😵 moc gratuluji, a taky si to uzivej jak se da 😉

ivka3901
3. říj 2014

@kvakuska ahoj tak ako si predpovedala sliznica mi vyrástla na 6,21 tak sa teším tak za 3 dni do toho 6.10 by mohla vyrásť ešte na tých 8 mm a bude dobre 🙂 teším sa 🙂 🙂 🙂 🙂

simkar
5. říj 2014

@sblanch Ahoj, my už holčičku doma máme, ale já myslím, že dvě holky jsou fajn. Manžel chtě vždycky dvě princezny a dcera chtěla taky sestřičku. Ae já jsem šťastná za všechno 🙂 Jsem ráda, že ti testy vyšly, já půjdu až ve 20tt na UTZ a 22. tt k Vlašínovi

sblanch
5. říj 2014

@simkar Ahojky, Vlašín je kapacita, tam je to jistota. Já k němu taky chtěla jít, ale pak RF nabízel přímo dr. z prenatalu u nich na Hlinkách, takže jsme to brali, předají si výsledky atd.
Jsem ráda, že je zatím vše ok (ťuk ťuk) a taky že jsem už fit, ta chřipka mě dala zabrat.
Jinak taková perlička, někdy za 14 dní jdu dělat modelku 🙂 S mými 152 cm je to pěkný paradox, ale týká se to ultrazvuku - prý jsem dobře prosvitná, takže budu na jakési konferenci, kde bude nejlepší diagnostička ukazovat svoje umění dalším doktorům. Tak se musím vyfiknout 🙂

sblanch
5. říj 2014

@ivka3901 Zítra budu držet pěsti 🙂 Určitě to klapne, věřím tomu 🙂

bobulinka74
5. říj 2014

@haaappy No to je nádherná zpráva 😵 😵 Gratuluju a přeju jen a jen to nejlepší 🙂

ivka3901
6. říj 2014

@sblanch dakujem pekne si zlatá no už sme doma a sliznica narástla na neco pres 8 mm 🙂 takže super a vklad je v sobotu a štelcl bol užasne skvelý a milý všetko pekne povysvetloval a bohužel on cez víkend nebude robiť vklad ☹

cermi77
12. říj 2014

Ahoj holky, kdy vám prosím nasadil dr. před ket/et Prednison nebo Medrol, já měla před prvním IVF 14 dnů, ale k transferu pak došlo až po 9 měsících, kvůli nízké sliznicici a nebrala jsem nic, je to stále tak, nebo je dobré začít užívat kortikoidy dřív, jde mi o to, že když se objednám na UZ 12-14 den cyklu, jestli to už není pozdě ?
Děkuji za případnou radu 🙂

78marcela
12. říj 2014

@cermi77 mě říkal otevřel že mám začít brát medrol 6 týdnů před transferem.

cermi77
12. říj 2014

@78marcela děkuji, tak to jsem prošvihla 😅

78marcela
12. říj 2014

@cermi77 kdy ho máš? Já ho měla poprvé šest týdnu po jedné tablete a teď při posledním transferu to bylo určitě kratší dobu protože kolem hysteroskopie jsem ho určitě neměla a na transfer jsem šla dříve jak šest týdnů po ní. Jen nevím přesně od kdy jsem ho měla. Měla jsem ho ale tři tablety denně.

kacatka
12. říj 2014

@cermi77 měla jsem ho po neúspěšném KET 1tbl Medrolu od 11dne cyklu, dr. Koudelka se tvářil, jakože stejně nepomůže, no ale měla jsem ho. Myslím, že je nutné ho brát jak píše Marci min. těch 6týdnů před. Ale pro mě na nic, snižuje mi imunitu a já byla furt na hromadě 😝

78marcela
12. říj 2014

@kacatka já taky byla pořád na hromadě. Byla jsem trošku nachlazena už při transferu a teď jsem měla virózu, která možná mohla za to, že jsem o mimi přišla. Asi jsem to chytla od těch děti ve škole.
Ale příště bych si ho určitě taky nechala napsat. Aspoň jsem otěhotněla. Ale přemýšlím o neschopence pokud otěhotnim.

kacatka
12. říj 2014

@78marcela no právě že já jsem teď pořád nemocná a nemůžu se z toho vyhrabat, fakt síla. A od té doby, co jsem ho brala mám pořád zvětšenou uzlinu na krku a podčelistní uzlinu... 😠 Už nevím co bych kde snědla, pořád dlabu vitamíny a nic ☹ Ale já zase na KET ani ET nejdu, takže já se můžu kurýrovat i lékama 😝 Kdy jdeš na další KET?

78marcela
12. říj 2014

@kacatka to nevím. Zítra jdu na kontrolu po KET a chci si nechat dat vyvolávací injekci na ms. Pak prý norethisteron na další ms. A po ní stimulace na KET. Ráda bych kdyby to vyšlo ještě letos. Ideálně před vánoci. Pak bych měla prázdniny, klid a pohoda vánoční..tak by se mohlo zadarít. A klidně si na silvestra připiju rychlými špunty🙂

78marcela
12. říj 2014

@kacatka akorát nevím jestli mě po vyvolávacce ms přijde. Většinou nechodí. Ale nerada bych to až v lednu.

cermi77
12. říj 2014

@78marcela já koncem měsíce, říkáš tři tablety denně ??? Ty jo.
Snad se to ještě někdy zlomí a vyjde to až do konce.

78marcela
12. říj 2014

@cermi77 přeji nám to oběma. A máš ještě vyšetřene embrya? Nebo máš teď nový cyklus?

sblanch
12. říj 2014

@78marcela @cermi77 Taky se přidávám, budu vám oběma držet pěsti a posílat těhu bacily 🙂

simkar
13. říj 2014

@78marcela
@cermi77
Ahoj holky, taky na vás plivu těhotenský bacil. Ten Prednison tu imunitu může snižovat, tak na sebe dávejte pozor. Holky v práci říkaly, že ted je strašně moc pacientů s virózami a ATB, tak se raději hoďte hned marod, at něco nechytíte. papa

cermi77
13. říj 2014

@78marcela ještě pořád ta vyšetřená, ale moc optimistická nejsem, v posledním cyklu na mě opět bliknul pozitivní těhotenský test a než jsem se dopracovala na krev, dorazila MS.
Tak vydržme, zní to děsně, ale rozhodla jsem se, že to budu pokoušet dokud budu moc a cítit se na to, uvidíme 😅

@sblanch
@simkar děkujeme 🙂 , vy už jste holky skoro v půlce, letí to šíleně, opatrujte se, snad se k vám přidáme.

78marcela
13. říj 2014

@cermi77 Já se taky tak rozhodla, že to prostě budu zkoušet, musí se přece jednou podařit.

cermi77
13. říj 2014

@78marcela to je dobře, podaří, třeba nás to ještě párkrát posadí na zadek, ale jen tak se nevzdáme.

delfi75
13. říj 2014

@cermi77 také bych se přidala 😀

cermi77
13. říj 2014

@delfi75 tak to je jasné, já doufám, že u vás s @78marcela to půjde rovnou po dvou a mně by (skromně 🙂) stačilo jedno 😅

delfi75
13. říj 2014

@cermi77 😉 fajn, beru...

sblanch
13. říj 2014

Máte pravdu, chce to zkoušet dál a dál. Taky nás to vždycky srazilo na kolena ale nevzdali jsme to, mimčo jsme chtěli a věřili, že si k nám cestu najde. A když se povedlo nám tak vám určitě taky 😉 Přeju hodně sil a klidnou hlavu 🙂

delfi75
13. říj 2014

@sblanch děkujeme!!!

78marcela
13. říj 2014

@cermi77 Já bych taky raději skromně brala jedno...doktorka mi řekla, že u mě by bylo velké riziko, tak raději jedno zdravé a donošené...a druhé klidně za rok dva.
Ale nechci pokoušet štěstí, at je to co je to...docela se těším, na poslední pokus, kdy mi budou zavádět tři...

sikulik
14. říj 2014

@78marcela
@delfi75
@cermi77
Holky, strašně, strašně moc vám to přeju a vězte, že platí, kdo to nevzdá, jednou vyhraje!!! Tak ať se vám to všem třem už co nejdříve prolomí a zaplaví vás štěstí 😉