Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
7. led 2015

@sikulik věřím a věřím a věřím a věřím...musí to dopadnout, taky si myslím, že už si to zasloužím. 🙂 🙂 🙂

lenka27
7. led 2015

@78marcela roste ukazkove, bude to dobry, verim tomu 🙂

ivka3901
8. led 2015

@78marcela teším sa s tebou a držím všetky palčeky nech je všetko tak ako má🙂

moni34
8. led 2015

@cermi77 nádherná fotečka, nemůžu se vynadívat 😵
@78marcela neboj, krásně to roste, prostě musíš věřit a raduj se, na slzičky je vždycky času dost 🙂
holky moc děkuji za povzbuzení, v úterý jsem byla na ultrazvuku, sliznice je vysoká 15mm, což je víc než dost a v úterý ve 13h. si jdu pro bublinku 🙂

cermi77
8. led 2015

@moni34 v úterý přeju, ať transfer proběhne hladce a mimčo se zavrtá a nepustí dřív, než za osm měsíců 😵.
@78marcela zítra přeju samé dobré zprávy 🙂.

sikulik
8. led 2015

@78marcela Tak na zítra tfuj tfuj tfuj, ať je vše jak má být 😉

78marcela
8. led 2015

@sikulik
@lenka27
holky snažím se vás tu všechny označit ale po pěti minutách snahy se mi to povedlo jen u dvou.
Ale určitě vám všem moc děkuju za povzbuzující slova, za držení pěstí. Jste hodné.
Já se trochu nervuju. Od pondělí mi čárky na testu vůbec nesili, přijde mi že i vymizely příznaky. Minulý týden pobolivalo v podbřišku, čárka sílila, únava byla, usnula jsem kdekoliv i kdykoliv, veliký hlad.. Teď to všechno přešlo, tak se docela bojím že hcg rostlo jen do toho pondělí úterý a teď nic. Z té zítřejší kontroly mám docela nahnano a po klidu z minulého týdne není ani památky.
No uvidíme. Teď jak to píšu, tak ten podbřišek lehce cítím, ale nevím, jestli to už není vsugerovane. No zítra budu moudřejší. Tak dobrou noc všem..

sblanch
8. led 2015

@78marcela neboj, nesleduj se a nech to koňovi. Vím, že se to píše hezky a hůř udělá, ale my všichni tomu věříme, že tentokrát to klapne takže hlavu vzhůru 🙂 A zítra tfuj tfuj tfuj!

sblanch
8. led 2015

@simkar Ahojky, pupek mám taky jako meloun 🙂 Bohužel se nemůžu zbavit kašle a rýmy, dost mě to štve, vypila jsem dva homeo sirupy, dostala a vybrala antibiotika - zlepšení je, ale kašlu trochu pořád... Jednu chvíli mě z toho pěkně bolelo břicho. Jinak malá má to samé, takže jsme už přes týden jenom doma, paráda, pěkně mě začíná šplouchat na maják 🙂 O spaní nemluvím, někdy nevím, jak si mám lehnout - naštěstí to doháním s malou odpoledne, většinou tři hodiny udělá. A tobě se vede jak, mimčo v pořádku? Promiň, nepamatuju si, kdy máš termín.

78marcela
9. led 2015

@sblanch
@sikulik
@moni34
@cermi77
@ivka3901
@lenka27 Dnešní utz už ukázal bublinku 8 mm a zárodek plodu. Tak snad bude vše ok.

sblanch
9. led 2015

@78marcela jupi jou jou jou!!! Krásná zpráva! Držíme s Adélkou moc pěsti.

78marcela
9. led 2015

@sblanch Děkuji, snad to ted už dopadne dobře a budu na tom za pár měsíců jako ty...

cermi77
9. led 2015

@78marcela krásnýýýý, čučím sem od rána, gratuluji, užívej si trochu klidu, držím pěsti dál a těším se na další dobré zprávy 😉 .

78marcela
9. led 2015

@cermi77 jojo, dostala jsem neschopenku, tak budu mít klid...musím si aspon do knihovny pro knížky at mám co dělat.

cermi77
9. led 2015

@78marcela to je moc dobře, já ty první týdny vysloveně proležela, bylo mi zle a do toho jsem měla dvakrát výjezd, protože jsem v 6.tt a 8.tt zakrvácela, do toho sem tam migréna se zvracením, to byla síla hlavně na Silvestra, v životě jsem na bolest hlavy netrpěla, ale toto stálo za to 😅 , jsem ráda, že jsem nikam kromě školky a se psem nemusela 😉.

ea09
9. led 2015

@78marcela držim palce at je vše ok

78marcela
9. led 2015

@cermi77 já se těším na rok volna od práce...nejdřív jsem si to neuměla představit, být na neschopnece, ale toto je nadevšechno a člověk rychle přehodnotí priority.
@ea09 děkuji🙂

sikulik
9. led 2015

@78marcela Jupiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 , pořád na tebe myslím, až teď jsem dala malou spát a rychle se běžela podívat, jak jsi dopadla 🙂 , úplně mi hrkly slzy do očí jakou mám s tebou radost, snad se teď trochu uklidníš a nebudeš se až tak moc nervovat 😉 . I když strach v člověku už zůstane, od prohlídky k prohlídce až k porodu, a pak už vlastně pořád, aby byl prcek v pořádku a zdravý a nic se mu nestalo 🙂 . Je dobře, že zůstaneš doma, aby ses od dětí ničím nenakazila. Však máš jistě vycházky, tak si uděláš pohodu a klídek a za nějakou dobu začneš pomalinku shánět věci na miminko, to budou pak krásné starosti 😉

lenka27
9. led 2015

@78marcela taky furt nakukuji, super, tentokrat to vyjde 😉 hlavně se nestresuj, nechod mezi bacily a doma zavrtana v posteli nech bobiska rust 🙂

78marcela
9. led 2015

@sikulik věcí na mimčo mám plné skříně, všecko furt od někoho dostávám...tak ted věřím, že budou konečně k užitku. Minule chtěl přítel hned po srdíčku už stěhovat knihovnu, kam dáme postýlku a tak a já mu to zakázala, že je ještě čas a kdoví jak to dopadne...a ted myslím už ty věci sama vytáhnu a vyperu...pozitivní motivace musí bejt, ne? 😀 😀 😀 😀

78marcela
9. led 2015

@lenka27 těším se. že budu v klidu, v posteli zrona nevím, těším se právě na procházky a že si to konečně užiju, všechno v pohodě, dodělám resty, co mám, budu číst knížky apod...bude to krásné období 😉 😉

soleilll
9. led 2015

@78marcela Nic neper, to budeš dělat znovu v létě - přece bys novorozeně neoblíkla nebo neuložila do něčeho, cos prala před půl rokem?! 😀

sikulik
9. led 2015

@78marcela jj, to teda musí 🙂 , ono je toho docela dost co pak člověk všechno chystá, takže můžeš pomalu začít 🙂), ono pak kdyby nááááááhodou přišlo "blicí" období, tak to se budeš soustředit akorát na to, abys to v sobě udržela než doběhneš na záchod a na nějaký chystání nebude nálada 😀 , já sem to kolikrát vyklopila i ve vaně 😀 , ale nebylo to nic hroznýho, protože jsem přežívala jen na suchých rohlíkách a slabým černým čaji 🙂 .

78marcela
9. led 2015

@soleilll klidně budu prát každej týden 😀 😀 😀

soleilll
9. led 2015

@78marcela To budeš stejně a několikrát. 😀 Ty asi hledáš zábavu za každou cenu, co?

sikulik
9. led 2015

@cermi77 A co ty a těhu nevolnosti? Vyhnuly se ti? Třeba moje kamarádka má už tři děti a nikdy žádné neměla a v těhu jí bylo nejlíp jak mohlo. To se někdo má 🙂

78marcela
9. led 2015

@sikulik když já mám právě pocit, že bych sežrala i prase. Velký. Jsem jak kyselina. Včera jsme měli babinec, známá měla narozeniny a já tam sežrala kde co. Opravdu jsem měla pocit sytosti...než jsem dojela domů. asi za 15 minut. To jsem ještě sežrala řízek s chlebem. Ráno jsem se vzbudila hlady o půl patý. strašný.

78marcela
9. led 2015

@soleilll já se zatím nenudím, jsem na neschopence první den...a to jsem ted momentálně v práci, předat své úkoly...ale ted už se jenom bavím🙂

sikulik
9. led 2015

@78marcela 😀 no jo, prcek teď dohání ten pomalej nárůst na začátku, tak sprintuje v růstu a chce tě uklidnit, že teď už bude vše OK. Tak mu musíš dopřát oč si řekne, třeba i prase 😀 😀 😀

cermi77
9. led 2015

@78marcela presne tak, ja se neschopence branila, ale kdyz jsem byla na klinice podruhe s tim krvacenim, dr. rekl doma a hotovo a jak se mi to doma zalibilo 😉, ty jeste ucis, tak to tuplem, zvlast v tomhle obdobi nemoci.

@sikulik ja mela od 5.tt zaludek na vode od poledne do vecera , natahovalo mi to hlavne kdyz klesla hladinka cukru 🙂, vsude jsem nosila pytliky na psi bobky a to me nekolikrat zachranilo, kazde dve hodinky jsem musela neco zobnout, vyzobala jsem si 2,5 kg 🙂, zvraceni nesnasim 😝, ale jak to prijde tak to je fofr 🙂. Parkrat me chytla migrena se zvracenim, to jsem nikdy predtim nemela, s prvni dcerou me to taky preslo s 12tt s ni jsem jeste v 6. mesici jezdila do prace na kole a do 8. chodila cvicit, ted si netroufam a mam respekt, taky jsem o pet let starsi a linejsi 😀.