Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
7. dub 2015

@moni34 budu ti drzet vse co mam, aby ti to dobre dopadlo

simkar
7. dub 2015

Ahoj holky, tak už máme taky miminko. Malý se narodil už před měsícem, porodní váha byla 4,4kg . Musela jsem na císař, který skončil komplikovaně, na to navázala trombóza, tak jsem se postavila na nohy až před několika dny. Moc vám všem fandím, co šlo jsem dočetla, takže mám radost z rostoucích miminek v bříšku. Když člověk drží v náručí zdravé krásné miminko, rychle zapomene na všechno, čím si musel kvůli tomuto okamžiku projít. Mějte se krásně a hodně štěstí!!!!!

delfi75
7. dub 2015

@simkar velká gratulace a hodně zdraví oběma!!!!!!!!

cermi77
7. dub 2015

@simkar jejda ať jste zdraví oba dva, hlavně ty ať se brzo zotavíš, někdy je to masakr, ale přesně jak píšeš, člověk, když má miminko v náručí, zapomene na vše zlé 🙂 Hodně štěstí chlapečkovi 😉.

kalipso
8. dub 2015

@simkar gratuluju k synkovi 😵

soniela
8. dub 2015

Ahoj, omlouvám se, že vám vstupuji do diskuze, jen nevím, kde bych se zeptala. Dělají v Reprofitu v Brně fotku z ultrazvuku, když se podaří otěhotnět? Mockrát děkuji za odpověď. 🙂

lenka27
8. dub 2015

@soniela me udelali pokazde

soniela
8. dub 2015

@lenka27 Tak to je super 🙂 Moc děkuji 🙂 Byla jsem na UZV včera a nezeptala jsem se, jestli mi ji dají, ale jdu ještě v pondělí, to bych měla být v 8tt, tak už si o ni řeknu. A jak dlouho se dochází do Reprofitu, než mě "vrátí" k mému gynekologovi?

lenka27
8. dub 2015

@soniela skoda, me ji dali u obou deti sami od sebe, ja uz po potvrzeni srdicka pak sla ke svemu gynekologovi

soniela
8. dub 2015

@lenka27 Tak moc děkuji za odpovědi. Snad mi ji v pondělí dají 🙂

meisinka
8. dub 2015

Zdravím holky,zepam se,nemáte některá zkušenost s Crinone gelem? Jsem 6 den po et a dnes jsem zašpinila,tak jestli to může způsobovat ten gel.. na ms je ještě brzo,ne?

sikulik
8. dub 2015

@simkar veliká gratulace k miminku a hodně zdraví vám oběma, musela sis zažít hrůzu, drž se a užívej si svého pokladu 😉

sikulik
8. dub 2015

@soniela mně taky dali vždy fotečku sami od sebe

ivka3901
8. dub 2015

@meisinka AHOJ já používam crinone gel a v pondelí mám KET v RP a to špinení ked je hnedé a jemné tak ide o zahniezdovanie 🙂

meisinka
8. dub 2015

@ivka3901 no kéž by 🙂 byla jsem taky v RP. Právě že jsem to špíněni nikdy u žádného IVF neměla a ani ten gel,tak jsem si myslela,že je to tim gelem..

ivka3901
8. dub 2015

ahojte kočky pondelok sa nám blíži a já začínam stresovať ☹ akú šancu mám vlastne s KET s jedným embryjkom?viem,že sa to niektorým podarilo,ale začínam sa báť ako to všetko dopadne a zas budem roniť potoky slzičiek dúfam,že od šťastia a nie od smútku
síce mám nasadenú liečbu a som nastavená ale neni to moje prvé IVF ☹

renitr
8. dub 2015

@ivka3901 na take veci ze by to nemalo vijst ani len nemysli.... Po vklade treba verit ze sa to uhniezdi a hlavne nestresovaaaaat. Velmi ti drzim palce

lenka27
8. dub 2015

@ivka3901 me druhe zlaticko je z KET, pry jsou momentalne KET mnohem uspesnejsi tak to bude urco i tvuj pripad neboj

ivka3901
8. dub 2015

@renitr
@lenka27 baby dakujem ste zlaté 🙂 no počula som,že mrazia teraz inou metodou 🙂

ivka3901
11. dub 2015

Ahojte tak prvá včelička Clexanu pichnutá🙂ozaj baby čo má vás na starosti štelcl tak,ževraj tam už nerobí 😒 lebo my sme ho ešte minulý týžden videli tam pobehovať hore dole a mne má robiť vklad v pondelok:-I

evulatko
11. dub 2015

@ivka3901, a vis, proc sel pryc? Jinak moc drzim palce, at ti to klapne🙂)))

ivka3901
11. dub 2015

@evulatko no neviem,lebo to jedna kočka napísala na koníka zo slovenska čo k nemu chodí 😒 možno je to len kačica a uvidíme či mi bude robiť v pondelok vklad 😒

evulatko
11. dub 2015

@ivka3901,no snad to pravda neni,mela jsem ho moc rada,je tam z nich naprosto nejlepsi🙂

ivka3901
12. dub 2015

@evulatko no ževraj ano je to pravda ☹ no uvidíme kto my bude robiť zajtra vklad:-I inak kočeny zajtra den D 🙂

ninanela
12. dub 2015

@ivka3901 Držím palce,ja jsem vždycky otěhotněla jedině při KEt! 🙂

danov84
12. dub 2015

Já do Reprofitu momentálně dojíždím a super přístup. Jezdila jsem i darovávat vajíčka sem a lepší doktory, personál a ochotu jsem nepotkala.

lenka27
12. dub 2015

@ivka3901 ze by skoncil tak na rychlo? to mi prijde divny ☹

pjja
12. dub 2015

Holky, prý opravdu dr Štelcl skončil v RF,nevíte, kde by se mohl pohybovat?

danov84
12. dub 2015

Ahojte holky jsem tu nová a chtěla bych poprosit o pár rad.10.4 jsem si jela do Reprofitu pro gonal, od úterý budu stimulovat, a koncem dubna bude transfér oplodněného vajíčka. Ale mám takový problém. V práci se po mně hodně vozí ředitelka a psychicky mě deptá. Ví, co budu podstupovat a přijde mně, že mě chce dohnat, abych dala výpověď. Já jen doufám, že se zadaří. Pošlou mě po IVF na neschopenku - rizikové těhu? Bojím se, aby nebyly skrz moji "teď" narušenou psychiku nějaké komplikace a neublížilo to mrňouskovi. Jsem tam přes rok a půl, mám smlouvu na dobu neurčitou a vyhodit mě, to nechce,skrz odstupné.proto tahle varianta deptání je pro ni jednodušší. Nebo myslíte, že by se dala nějak domluvit PN od oplodnění? Už jsem fakt na tom špatně. Týdně 4kg dole, než jdu do práce, jen bliju a jídlo vidět? Jsem tam zas. děkuji vám za rady

ivka3901
12. dub 2015

@pjja áno skončil a šiel ževraj do Francúzska ☹ a já idem zajtra na KET a mal my robiť vklad tak som zvedavá kto my ho urobí dúfam,že pastorčáková tá je super 🙂