Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
22. kvě 2015

@78marcela tak to není žádná sranda, držím všechny pěsti, ať vydržíte obě co nejdýl !!!

78marcela
22. kvě 2015

@cermi77 diky, verim a doufam a nic spatneho si nepřipouštim😉

maikkynna
24. kvě 2015

Dobre rano devcata, za 14 dni jdu na KET. Chtela jsem se zeptat, zda se nektera z vas setkala s tim, ze se jim v Reprofitu nepodarilo embryo rozmrazit. Dekuji za odpovedi.

delfi75
24. kvě 2015

@maikkynna dobré ráno ,neboj ,ani v RF nepřipouští ,že by se nerozmrazila 🙂,hodně štěstí !

maikkynna
24. kvě 2015

@delfi75 Dekuji 😊. Mame dva mrazacky, tak mam strach. Jeste bych mela jednu otazku. Predpokladam, ze jsou zamrazena zvlast...je to tak?

delfi75
24. kvě 2015

@maikkynna to záleží ,jak jste se domlouvali a je to v mailu o mrazení embryí -počet embryí a počet pejet.

78marcela
24. kvě 2015

@maikkynna neposlali ti protokol o zamrazeni? Tam bys to mela mit napsane. Ja mela mrazene po dvou a po dvou mi vzdy zavadeli. Zalezi, jak jste se domluvili.

maikkynna
24. kvě 2015

@delfi75
@78marcela V papirech je uvedeno cislo pajety 1a 2 a ke kazdemu jedno embryo. Predpokladam, ze mame dve pajety.

delfi75
24. kvě 2015

@maikkynna tak to máte každé zvlášť....

78marcela
24. kvě 2015

@maikkynna tak to je zvlast..

funnysunny
25. kvě 2015

ahoj holky,necitala som komentare k otazke,ale chcem sa opytat..ma niekto skusenst s pani mudr grosmanovou v reprofite brno??na stranke nie je uvedena a neviem najst nejake recenzie..prosiiim prosim piste,potrebujem zmenit gynekologa ..dakujem!!

delfi75
25. kvě 2015

@funnysunny ahoj, vůbec ji neznám, ale chodím do RF jen do části asistované reprodukce...

funnysunny
25. kvě 2015

@delfi75 dakujem za rychlu odpoved 🙂 ved prave preto sa pytam,lebo malokto ju vraj pozna..nie je uvedena ani na stranke reprofitu..

delfi75
25. kvě 2015

@funnysunny ani jsem tam nikoho cizího v poslední době neviděla☹

cermi77
25. kvě 2015

@funnysunny je moc sympaticka, pohodarka, obavam se ale, ze dojizdi jen kvuli genetice, mne delala velky uz ve 31.tt. Velmi pecliva, vsechno v klidu vysvetlila. Za me spokojenost, obavam se, ze v Rf gynekologie je plna, ja tam presla k dr. Pastorcakove a nemuzu si ji vynachvalit, ta jedina jeste mozna bere a je vazne skvela, ale ma tam ficak, kmita mezi asistovanou reprodukci, salem a gyndou.

delfi75
26. kvě 2015

@cermi77 tak už je mi jasné, proč jsem Dr. nikdy neviděla...a ani neuvidím....

katjja123
26. kvě 2015

Holky poradíte mi, byla jsem na první konzultaci, dostala jsem vyvolávací injekci na ms, v průběhu ms jsem šla na krev na hormonální profil, a od 16. dne mám brát utrogestan, pak mi doktorka řekla že se mám objednat na další kontrolu, ale nevím kdy se mám objednat, jestli až doberu utrogestan nebo po další ms. Díky

cermi77
26. kvě 2015

@delfi75 ale uvidíš, ona je jen dole na gyndě 😉, nebo uvidíš Vlašína, nic se neboj, dočkáš se !!!

funnysunny
26. kvě 2015

@cermi77 ahojky,konecnce prva reakcia na dr od niekoho 🙂 ..Grosm.a Pastorc.su v sucasnosti 2 lekarky,kt.prijimaju nove tehule v reprofite,aspon mi tak bolo povedane.Mala som ist povodne k Pastorc.,no skorsi termin mala volny Grosm.,tak preto som si vybrala ju.Tak dufam,ze bude vsetko ok,nakolko si menim povodneho gynekologa 😅 😕 Nevies mi prosim povedat,ako to riesi s palpacnym vysetrenim?Robi ho na kazdej poradni?Dakujeeeem 😉

funnysunny
26. kvě 2015

@cermi77 s Vlasinom mam skusenost na jednom ultrazvuku na Veveri...inac je ok?

cermi77
26. kvě 2015

@funnysunny já měla opět od začátku těhotenství problémy, od 7.tt do konce 14.tt jsem krvácela nebo špinila, takže vyšetření UZ, bez zrcadel, co nejšetrněji, jakmile to šlo přes břišní stěnu, tak se dělalo tak, aby se zbytečně nedráždil čípek, obě Dr. jsou moc fajn, vyzařuje z nich pohoda a klid i když mají fofry.
Já vyměnila za bývalého primáře na Obilňáku, ke kterému jsem chodila víc jak 10 let a rozhodně toho nelituji, v RF není nikdy nic problém, s dotazy si nepřipadám jako blbec, vždycky panuje dobrá nálada, zbytečně nic neplatím, hlavně mám dobrý pocit, pomohli nám miminko doslova vypiplat (konkrétně tedy Dr. Pastorčáková) 🙂.

cermi77
26. kvě 2015

@funnysunny často slýchám od známých, že je odtažitý, nepříjemný, ale já na něj nemůžu říct křivého slova, na nás byl vždycky milý, vstřícný, věnoval se maximálně 🙂. Hlavně je to profík, vždycky jsem k němu chtěla na ten první genetický UZ ve 12.tt.

zelena_zirafka
26. kvě 2015

@funnysunny Dr. Grosmanová mi dělala utz v 12. a 16. tt a byla moc příjemná, takže když teď odešel Štelcl a já potřebovala nového gyndaře (měla jsem ho i na běžnou gyndu, nejen asistovanou), přešla jsem k ní. Kamarádka k ní chodila celé těhotenství a je moc spokojená.

funnysunny
27. kvě 2015

@zelena_zirafka jooj,tak to som rada 🙂 diiik 🙂

funnysunny
27. kvě 2015

@cermi77 ved to,tiez som pocula nie celkom dobre ohlasy,no ja som bola pri nom len jediny raz a zdal sa mi ok.ma svoj styl humoru,ktory asi nie kazdemu sedi

maikkynna
29. kvě 2015

Mám na Vás holky dotaz. Jak jste měly vysokou sliznici při KET? Děkuji 🙂

soleilll
29. kvě 2015

@maikkynna Já měla asi 9 mm a říkali mi, že 6 mm je hraniční. Každopádně výška sliznice není rozhodující - dá se pomocí léku dosáhnout, že povyroste, ale zásadní je její struktura a kvalita.

maikkynna
29. kvě 2015

@soleilll byla jsem dnes na ultrazvuku 11DC a sliznici mám 6mm. pan doktor Kozumplík říkal, že to není moc ideální a na další ultrazvuk jdu v úterý. Beru estrofem 1-1-1 a ted mi přidal jeden večer zavádět.

ivka3901
29. kvě 2015

ahojte chcem sa spýtať ktorá z vás mala intralipidy podávané v reprofite?a pomohli?a kolko ste platili?

cermi77
30. kvě 2015

@ivka3901 ahoj, už jsem to tu psala, mně zabraly pokaždé, 1.dávka týden před transferem, 2. v den transferu a pak ještě dvě po týdnu, cena 2500,- Kč za dávku. Jediný vedlejší účinek byl šílená únava a mírně zvýšený cholesterol, upraví se po vysazení, po kapačce se doporučuje vypít hodně čisté vody. Kape cca 50 minut.