Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
20. led 2014

@gittynka nepíchat, vzít všechny léky sebou, píchnou tam až podle UZ 😉

cermi77
20. led 2014

@pt1981 to jsou nádherný zprávy, gratuluji, nechápu co je to za okolky s průkazku 😉 , každopádně ať je všechno v pořádku !!!

pt1981
21. led 2014

@cermi77 děkuju moc. Já právě taky nevím, ale slyšela jsem, že některý doktorky dávají průkazku až po velkým ultrazvuku, tak to bude asi i případ té mojí...No, průkazka, neprůkazka, hlavní je, ať je to všechno dobrý 🙂

cermi77
21. led 2014

@pt1981 jasne, hlavne, ze je vsechno v poradku, je to uzasny, ze se chytla obe dve embryjka 🙂

cermi77
22. led 2014

Ahoj holky, po včerejším UZ, kdy nezabrala ani 13.denní koňská dávka estrimaxu na sliznici, budeme s paní doktorkou doufat, že zaberou byliny a mojžíšovka, jsem asi rezistentní vůči chemii nebo co 😀 , tak snad se zadaří a na jaře si půjdeme pro sněhurku.

mikula77
22. led 2014

@cermi77 Kolik je u Tebe koňská dávka?

evulatko
22. led 2014

@maraida, Stelcl je super, urcite budes spokojena🙂

maraida
22. led 2014

@evulatko děkuji,snad ano...
Koukám,že jsi z Prahy.To jsi do Brna jezdila taky pěknou dálku.A dětičky máš z RF?

relars
22. led 2014

dámy, ma nekdo zkusenosti s dr. Pospisilovou? dekuji..

kacatka
22. led 2014

holky tak jsem objednaná k dr. Koudelkovi na 29.4 🙂 A to začne ten pravý kolotoč. Už se moc těšíme a snad se opět zadaří 😉 Chceme pro Honzíčka sourozence, máme ještě 2 zamražené embryjka, tak uvidíme 🙂
Všem co stimulují přeji ať se vyvíjejí jen kvalitní embryjka
Všem co čekají na test brzké //
A které se chystáte rodit přeji bezproblémový porod 😉 😉 😉

evulatko
22. led 2014

@maraida,jedno od Apolinare a jedno z Reprofitu🙂

maraida
22. led 2014

@evulatko o Apolináři jsem taky přemýšlela.Je to tam dobrý?

gittynka
22. led 2014

@jaja35 ahoj...tak co máš to za sebou? dalo se to vydržet? jak se cítíš?

olousek35
22. led 2014

@relars já k ní chodila během 1.IVF. Moc mi neseděla. Ale je to asi o tom, co od lékaře očekáváš a koho jsi ochotná akceptovat. Mně vadilo, že se nedokáže podívat člověku do očí. Byla taková neosobní. Osobně raději doktory chlapy. Je s nima veseleji.

cermi77
22. led 2014

@mikula77 3xdenně tableta, pro mé malé tělo 37 let žijící poměrně zdravě, je to koňská dávka, jenom po přečtení příbalového letáku se mi udělalo šoufl 😝

misha83
23. led 2014

@kacatka moc drzim pesti na sourozence 🙂 .

kacatka
23. led 2014

@misha83 děkuji moc, neskutečně to letí. Před nedávnem jsme byli ještě v porodnici a teď je tomu našemu rarachovi bude půl roku! Je na čase začít mu obstarávat sourozence 😀

misha83
23. led 2014

@kacatka leti to strasne. My byli v pondeli v RF, ja na sestinedelni prohlidce, podekovat a ukazat maleho. Rovnou jsme se tam bavili o tom, kdy si pujdeme pro mrazacka, ono to strasne utece.

mikula77
23. led 2014

@cermi77 ptám se,protože já měla i 4 denně a taky nezabraly,až ty náplasti,ale možná že nejsou taky pro každého vhodné proto Ti je dr ani nedoporučila.Hodně štěstí do budoucna.

cermi77
23. led 2014

@mikula77 to je fakt pech ☹ , moc ti přeju ať se zadaří, chytne a nepustí !!!
Já se pomalu smiřuji s tím, že máme štěstí vybrané, ale čeká na nás jedna sněhurka v mrazáku..., však to znáš, naděje umírá poslední 😉

mimika1973
23. led 2014

@beruskaevuska1 ahojky, tak ako sa drzite? vsetko ok s tehulkovanim? 🙂

mikula77
23. led 2014

@cermi77 To jsi špatně pochopila,ty náplasti mi zabírají výborně 😀 ,takže už ani netabletkuju a rovnou lepím náplasti,dokonce se i zadařilo,ale štěstí nás v 16tém týdnu opustilo,to je hold život 😝

evulatko
23. led 2014

@maraida, mam od nich dceru, takze si nemuzu stezovat. Jinak ale kdyz jsem byla v Reprofitu, uz bych se tam nevracela, pokazde mas jineho doktora, co mi hodne vadilo, ze o vikendech vetsinou nic nedelali, o prazdninach meli velke volno... A tak nejak jsem tam prosustrovala hrazene pokusy, ze ani nevim,jak. V Reprofitu mi to prislo daleko lepsi a nakonec i levnejsi nez ve statnim Apolinari🙂

maraida
23. led 2014

@evulatko díky za odpověď.Takže malý je z minimálky?A povedlo se napoprvé?
Já mám dcerku zase z Podolí.Pak jsem byla těhotná ještě jednou,v Cube,ale to bohužel nedopadlo,musela jsem v 10tt na revizi.

evulatko
23. led 2014

@maraida, maleho mam z normalniho IVF, na me minimalky nejak nesedly🙂 V Podoli jsem byla asi dvakrat, podruhe jsem se dostala k dr. Rezacove a po setkani s ni jsem rychle prchala, vubec mi nesedla, byla hnusna, az me rozbrecela☹

jaja35
23. led 2014

@gittynka Ahoj, jj mám to za sebou. Štelcl ze mně vydoloval nakonec 7 vajíček, jedno bylo nezralé, tak oplodňovali 6. Za hodinu se dozvím, jestli se něco oplodnilo. 😉

cermi77
23. led 2014

@mikula77 tak to mi prosím tě napiš, co je to za náplasti, kdyby byliny nepomohly, tak se oblepím po celém těle a budu jedna velká děložní sliznice 🙂

Ten 16. týden je mi moc líto, to už je k posr..í, moji hodně blízkou kamarádku tohle potkalo ve 21. prvním týdnu a..........
Přeju hodně štěstí a síly 😵 😵

maraida
23. led 2014

@evulatko tak to jsem zvědavá,jak dopadnu s minimálkou já...Takže jste jí ale zkoušeli?já už na pojišťovnu právě taky nic nemám a platit si celé velké IVF sama,navíc s nejistým výsledkem,se mi nechce ☹ a vlastně ani se mi už moc nechce do těch velkých stimulací...teď naposledy jsem skončila v Motole ☹
Já v Podolí chodila pořád k Darebnému a ten byl fajn.jen jednou tam nebyl a šla jsem k Řezáčové a to jak píšeš byl teda děs,to jsem řekla,že už nikdy více.

@jaja35 držím palce 🙂 A ty jsi měla velké IVF?

lenka27
23. led 2014

@relars chodila jsem k ni už v Heliosu, přijde mi taková nijaká, nemstná, neslaná, ale špatná není ale s ostatními doktory se to prostě nedá srovnat.

jaja35
23. led 2014

@maraida Díky moc. Volala jsem na embryologii a nakonec bylo nezralé ještě jedno, takže oplodňovali jich 5 a máme zatím 4 embrya. V pondělí v 15:45 máme transfér. Jj, měla jsem velké IVF, poslední spoluhrazené pojišťovnou. Za 14 dní mi bude 40 let, takže to byl pokus na poslední chvíli. Nikdy předtím jsem tolik vajíček neměla. Po kontrolním ultrazvuku jsem jich ani tolik nečekala. Kuřecová mi říkala, že levý vaječník nereaguje a na pravém je cca 5 folikulů. Nakonec mi Štecl vydoloval vajíčka i z levého, jen měl problém ten vaječník najít. Je prý schovaný nějak za dělohou či co. Tak jsem po odběru do dnešního rána trochu krvácela.